REDAKČNÍ PLÁN

Řád fóra, FAQ, náměty a otázky ohledně fóra, spolupráce, oznámení.

Moderátor: jarl

Zamčeno
Uživatelský avatar
jarl
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 4079
Registrován: 19/2/2009, 15:45
Bydliště: Jakubov u Moravských Budějovic

Re: REDAKČNÍ PLÁN

Příspěvek od jarl »

kacermiroslav píše:Tak snad v té námořní klice nepřicházím příliš pozdě, ale chtěl bych si rezervovat americké bitevní lodě z doby WW1 tříd: SOUTH CAROLINA a DELAWARE.
Míro, ty nečteš redakční plán? Americké bitevní lodě má už dávno zamluvené Scrat, který speciálně na třídu South Carolina (a nejen ji) před nedávnem právě pro tento případ upozornil.
ObrázekObrázek

Strýček Vova slíbil národu Ukrajinu a dal mu Afghánistán!
Uživatelský avatar
kacermiroslav
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 5286
Registrován: 25/3/2008, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Re: REDAKČNÍ PLÁN

Příspěvek od kacermiroslav »

Já si jen všimnul rezervace Caymana na dvě třídy z WW2 a u Scrata jsem to pochopil spíše tak, že se opět bude zaobírat loděmi z WW2. Já se s ním nějak domluvím, případně mu pošlu to, co už mám, aby to třeba použil. Však jsme lidi:-)
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Scrat
podporučík
podporučík
Příspěvky: 683
Registrován: 1/8/2009, 12:06

Re: REDAKČNÍ PLÁN

Příspěvek od Scrat »

Kašli na to jarle, jak říkám už dávno jsem si všiml že na nějaké zamlouvání témat se tu nehraje. Už se mi stalo že jsem tu ohlásil že pracuji na jistém překladu a další den se objevil příspěvek na totéž téma napsaný stylem CTRL+C a CTRL+V z české wiki. A když jsem se ozval tak to bylo všem ukradený.
Jestliže někdo cítí potřebu napsat South Dakotu já mu v tom bránit nebudu. Prostě a jednoduše to tu bude dvakrát nebo třikrát (napiš to taky, ať je sranda). Asi to začnu pojímat úplně stejně, budu dublovat cizí články.

Scrat
All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope.
Winston Leonard Spencer-Churchill
Uživatelský avatar
kacermiroslav
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 5286
Registrován: 25/3/2008, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Re: REDAKČNÍ PLÁN

Příspěvek od kacermiroslav »

Scrate, hned se neurážej. Psal jsem ti před chvílkou na SZ. Samozřejmě jsi si to rezervoval první a tak máš přednost. Nikdo ti nic nebere...Holt jsem zaregistroval jen tu rezervaci od Caymana....Takže Mea Culpa...Mea Maxima Culpa:-)
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17710
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Re: REDAKČNÍ PLÁN

Příspěvek od skelet »

Scrat: o kterých článcích mluvíš? Napiš mi to buď zde nebo přes SZ. Dík
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
kacermiroslav
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 5286
Registrován: 25/3/2008, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Re: REDAKČNÍ PLÁN

Příspěvek od kacermiroslav »

Cayman psal toto: "Rezervujem si bitevné lode tried North Carolina a South Dakota (1939)" a Scrat toto: "No a já raději ten zbytek, tedy od třídy South Carolina až po třídu Washington. Tedy jestli to má nějakou cenu, už jsem si všiml že na rezervovaná témata se tu moc nehraje."


Chlapy, nedělejte z toho kovbojku....moje chyba, že jsem tu rezervaci přehlídnul a tak má samozřejmě přednost Scrat a Cayman. Já si třeba vyberu nějaké řadové US lodi. Témat ke zpracování je pořád více než dost. A je asi všem jasné, že od Scrata i Caymana to budou články na úrovni:-) tak klííídek...já se z toho nehroutím:-)))) jen jsem přes SZ Scratovi nabídnul to, co jsem už napsal. Nic víc, nic míň:-)
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Polarfox
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 5849
Registrován: 5/11/2010, 21:01
Bydliště: Praha

Re: REDAKČNÍ PLÁN

Příspěvek od Polarfox »

Bóže ještě že na 99% mých témat nemá nikdo žádný zálusk :D

Ale pro jistotu...cokoli by se týkalo frantíků, raději konzultovat se mnou a až skončím se žábožroutama, tak se vám nakýbluju ještě do Rusáků (rozsah cca 1920 až 1955).
ObrázekObrázekObrázek

U národa, u něhož je nejoblíbenějším historickým spisovatelem Vlastimil Vondruška, se nějakého historického prozření a sebereflexe dočkáme opravdu jen velice stěží. (Polarovo motto pro rok 2019)

“Without data, you're just another person with an opinion.” W. Edwards Deming

Brána do Mordoru: https://twitter.com/fbeyeee?lang=cs
Uživatelský avatar
jarl
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 4079
Registrován: 19/2/2009, 15:45
Bydliště: Jakubov u Moravských Budějovic

Re: REDAKČNÍ PLÁN

Příspěvek od jarl »

Scrat píše:Už se mi stalo že jsem tu ohlásil že pracuji na jistém překladu a další den se objevil příspěvek na totéž téma napsaný stylem CTRL+C a CTRL+V z české wiki. A když jsem se ozval tak to bylo všem ukradený.
Scrat
Ano. Na to si vzpomínám velmi dobře. Ten výtvor byl tehdy pouze shozen z portálu a na Palbě je v nezměněné podobě dodnes. Teď tu ale „Krakonošuju" já a nic podobného nepřipustím. Jestli se tu v některé námořní sekci objeví drze zkopírovaný článek, bude nemilosrdně odstraněn.
ObrázekObrázek

Strýček Vova slíbil národu Ukrajinu a dal mu Afghánistán!
Uživatelský avatar
M1A2 Abrams
podporučík
podporučík
Příspěvky: 657
Registrován: 10/8/2005, 21:34

Re: REDAKČNÍ PLÁN

Příspěvek od M1A2 Abrams »

jarl píše:
Scrat píše:Už se mi stalo že jsem tu ohlásil že pracuji na jistém překladu a další den se objevil příspěvek na totéž téma napsaný stylem CTRL+C a CTRL+V z české wiki. A když jsem se ozval tak to bylo všem ukradený.
Scrat
Ano. Na to si vzpomínám velmi dobře. Ten výtvor byl tehdy pouze shozen z portálu a na Palbě je v nezměněné podobě dodnes.
Zrejme je hodne velkej problem na rovinu napsat o kterej clanek se jedna, misto infantilniho mrkotani si popod vousy, hmm?
Entropia uzavretého termodynamického systému musí vzrastať. :-?
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17710
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Re: REDAKČNÍ PLÁN

Příspěvek od skelet »

Abramsi jednou provždy už nech toho svého infantilního rýpání do všeho a do všech. Děkuji za pochopení a následné ticho k tomuto tématu.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
kacermiroslav
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 5286
Registrován: 25/3/2008, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Re: REDAKČNÍ PLÁN

Příspěvek od kacermiroslav »

Mě by ale také zajímalo, o jaký článek se jedná:-) Jinak když jsou tedy US bitevní lodě od roku 1906 do 1945 rozebrány, tak bych si rezervoval alespoň třídu INDIANA (1893) a IOWA (1896).
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
jarl
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 4079
Registrován: 19/2/2009, 15:45
Bydliště: Jakubov u Moravských Budějovic

Re: REDAKČNÍ PLÁN

Příspěvek od jarl »

Dobře, když vás to tak zajímá, tak se podívejte sem http://www.palba.cz/viewtopic.php?f=44&t=3876 a porovnejte s heslem Washingtonská konference na české Wikipedii. Ten článek na Wikipedii se od té doby sice trošku pozměnil, ale i tak ta podobnost přímo bije do očí.
ObrázekObrázek

Strýček Vova slíbil národu Ukrajinu a dal mu Afghánistán!
Uživatelský avatar
cayman
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 276
Registrován: 2/6/2005, 22:56
Bydliště: Bratislava

Re:

Příspěvek od cayman »

Scrat píše:od Scrat » 12/7/2010, 18:23
Takže asi takhle,
u tématu "Německé dreadnoughty a rychlé bitevní lodě" dodělám ještě třídu Kaiser a a od třídy König je to volné. Nemá cenu psát tematickou řadu článků když mi z toho někdo neustále vyzobává jednotlivé projekty.

Dále bych si zarezervoval americké dreadnoughty ovšem bez rychlých bitevních lodí tříd North Carolina a South Dakota (A tř Iowa už tu je). Zájem o ně již naznačil "Cayman" a tak tyhle dvě třídy nechám volné. Doufám ale že ten zbytek mi nikdo nerozdrbe.
A mezitím, pokud se mi podaří zkompletovat zdroje tak bych udělal betonovou bitevní loď USS Fort Drum.

Scrat
Ešte pripomeniem Scratovu staršiu rezerváciu amerických dreadnoughtov...
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
kacermiroslav
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 5286
Registrován: 25/3/2008, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Re: REDAKČNÍ PLÁN

Příspěvek od kacermiroslav »

Caymane, pokud tomu rozumám, tak si Scrat rezervoval jen dreadnoughty, nikoliv lodě staršího data, tedy před třídou SOUTH CAROLINA (1908). Tudíž si snad ty dvě třídy pre-dreadnoughtů můžu zamluvit ne? A taky bych hodil do placu, jaký má smysl si zamlouvat témata, když se pak v tom dva a půl roku nic neděje (viz. Scratova rezervace z července 2010).
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Destroyman
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1288
Registrován: 25/6/2008, 08:35
Kontaktovat uživatele:

Re: REDAKČNÍ PLÁN

Příspěvek od Destroyman »

Mno, když už tohle vlákno jakoby náhodou ožilo... jen co si odbydu své komerční záležitosti a pokud mi náhodou nenastanou jiné, k "radosti" některých členů a "znalců zdrojů" bych rád dodělal poněkud kontroverzní povídání o tom, kterak Rusáci statečně bojovali proti Japoncům a v podstatě zbytečně se na Kurilách nechali pobíjet. A mezitím - když se budu doma náhodou nudit - bych jen tak z legrace mohl plácnout cosi málo třeba o nejúspěšnější americké ponorce Barb.
Ovšem aby nedošlo ke zbytečným hádkám, jestli to neudělám do půl roku, témata jsou volný.
さようなら。
Uživatelský avatar
kacermiroslav
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 5286
Registrován: 25/3/2008, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Re: REDAKČNÍ PLÁN

Příspěvek od kacermiroslav »

Jelikož mám krátce před dokončením avizovanou US třídi INDIANA (1893) a rozpracovanou IOWU (1896), tak bych si k tomu ještě přibral třídu KEARSARGE (1898).

Edit: 26.2.2013
Ještě bych si přibral třídu ILLINOIS (1898), na které jsem již také začal dělat.

Edit: 1.3.2013
Tak bych si nakonec vzal všechny US pre-dreadnoughty :-)
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Polarfox
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 5849
Registrován: 5/11/2010, 21:01
Bydliště: Praha

Re: REDAKČNÍ PLÁN

Příspěvek od Polarfox »

Pro jistotu, periodická aktualizace mých rezervé:

bitevní lodě třídy Courbet
bitevní lodě třídy Bretagne
bitevní lodě třídy Richelieu
francouzské křižníky
francouzské torpédoborce

Tj. Francouzi, Francouzi a zase Francouzi, až to dodělám, tak možná...

Big ten (americké pancéřové křižníky)
něco z Rusů, Italů...ale to až za dlouho
ObrázekObrázekObrázek

U národa, u něhož je nejoblíbenějším historickým spisovatelem Vlastimil Vondruška, se nějakého historického prozření a sebereflexe dočkáme opravdu jen velice stěží. (Polarovo motto pro rok 2019)

“Without data, you're just another person with an opinion.” W. Edwards Deming

Brána do Mordoru: https://twitter.com/fbeyeee?lang=cs
Uživatelský avatar
Pátrač
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 7850
Registrován: 14/8/2008, 06:44
Bydliště: Prostějov

Re: REDAKČNÍ PLÁN

Příspěvek od Pátrač »

Já dokončuji první část studie o československém vojenském plánování v letech 1918 až 1939. Prosil bych tedy toto téma považovat za bloklé, budou to tři samostané práce..
ObrázekObrázek

Pes(ticid) - nejlepší přítel člověka! Nechápete? Nevadí. Hlavní je, že víte že:

JDE O TO, ŽE KDYBY O NĚCO ŠLO, BYLO BY DOBRÉ VĚDĚT, O CO VLASTNĚ JDE.
madrabbit
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 192
Registrován: 9/3/2010, 14:13

Re: REDAKČNÍ PLÁN

Příspěvek od madrabbit »

Zdravím, jako prvotinu bych zkusil operace Meridian I a II - British Pacific Fleet.
Uživatelský avatar
Pátrač
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 7850
Registrován: 14/8/2008, 06:44
Bydliště: Prostějov

Re: REDAKČNÍ PLÁN

Příspěvek od Pátrač »

Operace Meridian první i druhou? Držím palce. U konkurence to mají na dobré úrovni, jsem zvědavý jak to sfoukneš. Hlavně se podívej na vkládání obrázků a neboj se pokud budeš potřebovat pomoci komukoliv z modrátorů napsat - rádi pomůžou či pomůžu.

Takže nalaď klávesnici do rychlého tempa a do práce.
ObrázekObrázek

Pes(ticid) - nejlepší přítel člověka! Nechápete? Nevadí. Hlavní je, že víte že:

JDE O TO, ŽE KDYBY O NĚCO ŠLO, BYLO BY DOBRÉ VĚDĚT, O CO VLASTNĚ JDE.
Zamčeno

Zpět na „Náměty & komentáře“