Hodnosti

Řád fóra, FAQ, náměty a otázky ohledně fóra, spolupráce, oznámení.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Uživatelský avatar
trimin
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 153
Registrován: 26/8/2004, 13:38
Bydliště: doma a nebo někde jinde

Příspěvek od trimin »

A co tohle to by se Vám nelíbilo

Obrázek
Národu, který si neváží svých hrdinů hrozí, že nebude žádné mít, až je bude potřebovat.
Uživatelský avatar
Daver
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1573
Registrován: 5/10/2004, 21:11
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Daver »

Tak tohle je, podle mého názoru super. Uvidíme jak se k tomu postaví štáb, ale já myslim že to určitě veme;)
"Nemůžeš-li střílet, staň se bunkrem, nemůžeš-li se hýbat, staň se zbraní, nemůžeš-li vyhrát, staň se hrdinou."
Uživatelský avatar
Pegeucko
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 2793
Registrován: 14/7/2005, 10:40
Bydliště: jižní Čechy

Příspěvek od Pegeucko »

Nová hodnost zavedena. A první spamer byl "povýšen".
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Vím vše, protože mlčím, abych slyšel..... motto STASI
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Dobrá práce, ale teď, myslím dnes i říká " nějaký" názor.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
jaromír dolanský
praporčík
praporčík
Příspěvky: 391
Registrován: 12/10/2006, 14:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jaromír dolanský »

Lze se vzdát hodnosti - tedy, požádat aby u jména nebyla uváděna ?
VIVERE SUIS DESIDERIS. PRO SUO HONORE MORI.
Uživatelský avatar
sa58
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 3477
Registrován: 4/2/2005, 12:43
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sa58 »

jaromír dolanský píše:Lze se vzdát hodnosti - tedy, požádat aby u jména nebyla uváděna ?
No to je docela problém, hodnost souvisí s počtem příspěvků ve fórech. Je zde asi jediná možnost, lze vytvořit speciální hodnost "nevoják" nebo "civilista". Tato označení se potom nemění.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

"Nachystejte květináče, na vánoce sem zpátky!"
Uživatelský avatar
Marvin
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 149
Registrován: 21/12/2005, 18:18

Příspěvek od Marvin »

sa58 píše:No to je docela problém, hodnost souvisí s počtem příspěvků ve fórech. Je zde asi jediná možnost, lze vytvořit speciální hodnost "nevoják" nebo "civilista". Tato označení se potom nemění.
Taky bych se o ni přihlásil. To hodnocení podle počtu příspěvků mi nějak nesedí a nejen tady na Palbě.
Jestliže je nepřítel ukryt v nedobytné pevnosti, dbejte na to, aby se odtamtud opravdu už nikdy nedobyl.
Lněnička
svobodník
svobodník
Příspěvky: 34
Registrován: 22/7/2006, 22:32

A co takhle?

Příspěvek od Lněnička »

Marvin píše:
sa58 píše:No to je docela problém, hodnost souvisí s počtem příspěvků ve fórech. Je zde asi jediná možnost, lze vytvořit speciální hodnost "nevoják" nebo "civilista". Tato označení se potom nemění.
Taky bych se o ni přihlásil. To hodnocení podle počtu příspěvků mi nějak nesedí a nejen tady na Palbě.
A co zavést tradiční armádní označení "Občanský pracovník"? Jako byli u různých ubytovacích zpráv a dělali na útvarech práce, na které záklaďáci neměli a vojáci z povolání by je nikdy nedělali.
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

Možná by šlo udělat přihlášení do určité skupiny a ta skupina by měla samostatné postupy. Podobně je to řešeno na jednom simulátorovém fóru - zde. Členové si vyberou, jestli RAF, nebo Luftwaffe, nebo já nevím co dalšího tam ještě mají :). Je to docela hezké a opět to trochu ukáže, na co se uživatel specializuje.
Obrázek
Uživatelský avatar
YAMATO
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 2808
Registrován: 19/3/2005, 19:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YAMATO »

No jo, ale co když se nespecializuje...jako třeba já, mě třeba teď hodně drží Italové, ale dřív to byli Japonci, Němci, Britové...
ObrázekObrázek

Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

Tak by sis vzal ty italský..ti to taky pořád střídali ;)
Obrázek
Radar
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 513
Registrován: 24/8/2004, 12:24
Bydliště: Okolo Plzně :-)))
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radar »

Hoši, ale to bychom poněkud kopírovali Válku.cz a jiné fóra. Nevím, dal bych o tom hlasovat. Tyhle stávájící hodnosti, jsem tehdy zavedl já a Lord a tem po určitých výhradách souhlasil. Jsme češi ( většinou ) a slováci. Ti mají hodnosti stejné. Nerad bych abychom zde měli nějaké hodnosti gruppenfuhrera apod. Ale nechť se všichni vyjádří.....
ObrázekObrázekObrázek

Neruš nepřítele, když dělá chybu …
( Napolen )
Uživatelský avatar
Fatale
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 1383
Registrován: 18/8/2005, 14:43
Bydliště: ano

Příspěvek od Fatale »

Radar píše:Nerad bych abychom zde měli nějaké hodnosti gruppenfuhrera apod. Ale nechť se všichni vyjádří.....
s tvym avatarem to zni legracne :mrgreen:
válka je vůl
Uživatelský avatar
Marvin
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 149
Registrován: 21/12/2005, 18:18

Příspěvek od Marvin »

No když už musí být tak radši český než nějaký Sergeant, Leutenant, Colonel nebo nedej bože tovaryčš nevím co. Takže souhlas s Radarem. Když už to nejde bez hodnosti tak ať to zůstane jak to je.
Jestliže je nepřítel ukryt v nedobytné pevnosti, dbejte na to, aby se odtamtud opravdu už nikdy nedobyl.
Uživatelský avatar
Tunac
podporučík
podporučík
Příspěvky: 678
Registrován: 29/5/2006, 22:23
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tunac »

Taky bych se přimlouval za české hodnosti, pokud tu budou.
Vojáci!!!!
Jste vojáci smrtí!!! A já jsem ten, co Vás bude posílat tam, kde se umírá!!!
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

Já bych tam raději žádnou hodnost neměl, pokud by to šlo.. "člen", nebo "member", nebo třeba "pilot" by mi sedělo více.

Btw: S kopírováním valka.cz bych si hlavu nedělal. Když mají něco udělané lépe (tím nemyslím zrovna tohle), tak není důvod to nepřevzít.
Obrázek
Uživatelský avatar
Pegeucko
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 2793
Registrován: 14/7/2005, 10:40
Bydliště: jižní Čechy

Příspěvek od Pegeucko »

Otázka Hodností: (házel jsem to i "vedle", tak raději i sem)

Co se týče dotazu na absenci hodností, zatím to není na pořadu dne. S ohledem na povahu šablony phpBB bylo vytvoření hodností poměrně pracný úkol. Vytvořit extra hodnost "bez hodnosti" nebo "civilní zaměstnanec" je celkem zbytečná práce navíc. Nemluvě o další sadě - třeba letectva.
Ta část adminů, která se stará o "úpravy kodu" Palby má na práci jiné palčivější záležitosti spojené s provozem, než řešit averzi některých členů k hodnostem na VOJENSKY SITUOVANÉM Diskuzním Foru.

Zkuste prosím respektovat, že Palba tímto způsobem funguje a že VE SKUTEČNOSTI tu armádní hodnost nikdo udělenou nemá. Jde prostě jen o "vojenstvím inspirovanou" metodu ocenění práce pro Palbu a na vojenském DS je vhodnější, než třeba ocenění typu "mladší diskutér", "starší diskutér" či "redaktor".
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Vím vše, protože mlčím, abych slyšel..... motto STASI
Radar
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 513
Registrován: 24/8/2004, 12:24
Bydliště: Okolo Plzně :-)))
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radar »

Fatale: Tak pozor, dávat do souvislosti avatar a hodnost? Tenhle avatar mám od začátku existence Palby a tak nějak ke mě patří. Necítím potřebu měnit každý týden obrázek. Mimochodem tam jak si jistě všiml nemám nějakého SS-mana ale generála pravidelné německé armády Hermanna Hotha, což si myslím nebyla zas až tak komplikovaná postava....
ObrázekObrázekObrázek

Neruš nepřítele, když dělá chybu …
( Napolen )
Uživatelský avatar
Alchymista
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 4883
Registrován: 25/2/2007, 04:00

Příspěvek od Alchymista »

Súčasný stav mi pripadá normálny a celkom logický vzhľadom na zameranie a veľkosť fóra.
Kopírovať válka.cz by bolo asi chybou. Vzané do dôsledku, na válka.cz majú rozdelené počítanie a hodnotenie všetkých príspevkov a "príspevkov k veci" - tj. k faktografickej časti fóra, čo je myslím správne, ale vyžaduje neustálu údržbu a kontrolu. Fórum na válke je tiež podstatne väčšie, so širším členským zázemím a trochu odlišne orientované. Chodím pravidelne na obe fóra.
Uživatelský avatar
Fatale
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 1383
Registrován: 18/8/2005, 14:43
Bydliště: ano

Příspěvek od Fatale »

Radar píše:Fatale: Tak pozor, dávat do souvislosti avatar a hodnost? Tenhle avatar mám od začátku existence Palby a tak nějak ke mě patří. Necítím potřebu měnit každý týden obrázek. Mimochodem tam jak si jistě všiml nemám nějakého SS-mana ale generála pravidelné německé armády Hermanna Hotha, což si myslím nebyla zas až tak komplikovaná postava....
take it easy :wink:
válka je vůl
Odpovědět

Zpět na „Náměty & komentáře“