Kam míří Palba?

Řád fóra, FAQ, náměty a otázky ohledně fóra, spolupráce, oznámení.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Uživatelský avatar
Radola Gajda
Poddůstojník v záloze
Poddůstojník v záloze
Příspěvky: 407
Registrován: 10/10/2004, 14:29
Bydliště: ČR

Příspěvek od Radola Gajda »

Docela by mě zajímalo co na tom vláknu bylo tak rasistické,to že si na to každý udělal názor je jedna věc,mimochodem,ten kdo první začal napadat, byl Yamato,debata se do té doby vyvíjela vcelku klidně,o rasismu nemůže být řeči?!Proboha už tak nehltejte toho Havla,Uhla nebo Bursíka...
Koukám,že od té doby co jsme Palbu společně s Lordem a Radarem zakládali se hodně změnilo,věděl jsem proč jsem se tu víc jak rok neukázal..sbohem akademici...
Uživatelský avatar
YAMATO
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 2808
Registrován: 19/3/2005, 19:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YAMATO »

Ty kecy o Židech a Arabech, nemluvě o tvé rádoby vtipné poznámce o Cikánech, ty byly OK?

Čím jsem koho napadl? Svým jiným názorem? Inu, chápu, že ne každý musí být demokrat.
ObrázekObrázek

Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
Uživatelský avatar
Fatale
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 1383
Registrován: 18/8/2005, 14:43
Bydliště: ano

Příspěvek od Fatale »

Radola Gajda píše:Docela by mě zajímalo co na tom vláknu bylo tak rasistické,to že si na to každý udělal názor je jedna věc,mimochodem,ten kdo první začal napadat, byl Yamato,debata se do té doby vyvíjela vcelku klidně,o rasismu nemůže být řeči?!Proboha už tak nehltejte toho Havla,Uhla nebo Bursíka...
počítám, že bych tě mohl potkat 1.května na pochodu v Brně, co....
válka je vůl
Uživatelský avatar
Radola Gajda
Poddůstojník v záloze
Poddůstojník v záloze
Příspěvky: 407
Registrován: 10/10/2004, 14:29
Bydliště: ČR

Příspěvek od Radola Gajda »

Yamato:Není napadení,když o něm řekneš,že je blb a nemíníš číst jeho opilecké žvásty?!
Fatale:A já počítám,že ty jsi návštěvníkem nějaké technoparty...
Uživatelský avatar
Radola Gajda
Poddůstojník v záloze
Poddůstojník v záloze
Příspěvky: 407
Registrován: 10/10/2004, 14:29
Bydliště: ČR

Příspěvek od Radola Gajda »

Ale,ale,já už nejsem ani moderátor:-))))))))))))))to je komedie...
Uživatelský avatar
Fatale
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 1383
Registrován: 18/8/2005, 14:43
Bydliště: ano

Příspěvek od Fatale »

Radola Gajda píše:Fatale:A já počítám,že ty jsi návštěvníkem nějaké technoparty...
ani náhodou :wink:
válka je vůl
Uživatelský avatar
YAMATO
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 2808
Registrován: 19/3/2005, 19:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YAMATO »

Rudolfe, to je právě vidět, že jsi tu rok nebyl...vztahy Michan-já jsou zde známy...a již vyřešeny. A kvůli tobě je otvírat nebudu.

Napsal jsi sbohem...to ti to dlouho nevydrželo. Asi to je z podobnýho soudky, jako na věčné časy, co?
ObrázekObrázek

Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
Uživatelský avatar
sa58
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 3477
Registrován: 4/2/2005, 12:43
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sa58 »

Radola Gajda píše:Ale,ale,já už nejsem ani moderátor:-))))))))))))))to je komedie...
No to sis toho všiml brzo, moderátor má na starosti dohled nad svěřeným forem. A pokud si víc jak rok mimo tak si pro Palbu jako moderátor nepoužitelný.

Jen pro tvou informaci, v příspěvcích si měl mezeru mezi 23.nov.2005 a 15.apr.2007.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

"Nachystejte květináče, na vánoce sem zpátky!"
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

Gajdo o té doby co jsme Palbu zakládali se změnilo mnoho věcí a to samozřejmě k lepšímu. Mnohem více se zvětšil záběr Palby, už ne jenom druhá světová válka, ale také poválečné konflikty a technika. A také první světová válka, středověk a předchozí epochy. Za rok a půl se návštěvnost ztrojnásobila! To všechno jsou fakta, která mě vedou k jedinému závěru. Palba je v dobrých rukách a směřuje správným směrem. Píší u nás opravdový znalci, a to dlouhé a odborné články a to hned několik, či desítky. V tom já vidím hodnotu, a jsem tomu rád, že dokázala Palba tyto lidi oslovit.

Z původních zakladatelů a původní gardy – myslím tím fandy, kteří vydrželi svou aktivitou první rok na Palbě, už jich tu příliš nepůsobí, objevují se sporadicky, články už nepíší. Beru to jako fakt, je to životaběh. Každý má nějaký důvod, někoho to omrzelo, jiný už vyčerpal svá témata, někdo založil třebas rodinu a už má jiné priority, další už má jiné hodnoty a aktivity.

Jisté je, že v létě Palba oslaví své třetí narozeniny. A já mohu být hrdý, že dílo pokračuje i bez ze mně. Že Palba dýchá a je samostatná, je to jako vztah rodiče a dítěte. Pořídíte si dítě, ani nevíte proč, prostě z nějakých důvodů, nadšení, potřeba, co já vím. Ze začátku o něj musíte pečovat, vtisknout mu nějaké návyky, ale posléze toto dítě dosáhne určité samostatnosti a dál už pokračuje svou cestou, svými přáteli, utváří se už víceméně samostatně. A v tomto stádiu je nyní Palba. Já nebo kdokoliv jiný ze zakladatelů už může mít jen poradní hlas, a ti kdo Palbu nyní řídí to můžou vzít na vědomí nebo nemusí. Oni však nejlépe vědí co Palba potřebuje, protože s ní žijí a věnovali jí tisíce hodin.

Palbě zdar!
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Hektor
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1022
Registrován: 28/5/2008, 15:49

Příspěvek od Hektor »

Pôvodne som to chcel napísať do témy čo Vám na palbe chýba ale bola už uzamknutá. To ma privádza na myšlienku že uzamknuté týmy by mohli byť označené.

Tak a teraz to hlavné: Tunac, Kačer Miroslav, Dzin a Hektor.
Chcem urobiť jarné upratovanie v Staroveku a potrebujem sa s vami dohodnúť na jednoduchej veci. Vašu debatu chcem zhmotniť do jedného príspevku aby sa vlákna netiahli zbytočne do dĺžky a neboli stále o tom istom. S Hektorom som sa už dohodol a mám jeho plnú podporu.
Uživatelský avatar
kacermiroslav
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 5286
Registrován: 25/3/2008, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kacermiroslav »

Pokud proti takovému sjednocování všech příspěvků není užší vedení Palby, tak potom ani já tomu bránit nebudu.
ObrázekObrázekObrázek
Hektor
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1022
Registrován: 28/5/2008, 15:49

Příspěvek od Hektor »

Ide mi o debatu v bitke o Teplé brány kde sa jedná o možnosti ústupu na územie Macedónka a o možnostiach prepravy Perzských vojsk. Myslím že postačí ak sa dohodneme Vy ako autori príspevkov a ja ako správca vlákna.
Jediní problém je že vám zmizne pár príspevkov za ktoré sa dostávajú frčky ale to pre teba problém nieje Miroslav :-)
Uživatelský avatar
Tunac
podporučík
podporučík
Příspěvky: 678
Registrován: 29/5/2006, 22:23
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tunac »

Může být.
Vojáci!!!!
Jste vojáci smrtí!!! A já jsem ten, co Vás bude posílat tam, kde se umírá!!!
RAYTHEON
7. Major
7. Major
Příspěvky: 602
Registrován: 14/5/2007, 20:44

Příspěvek od RAYTHEON »

Věc: vyjádření k mému příspěvku ve vláknu "Izrael v možné krizi, část I a II" ze dne 23/7/2010, 08:23.

Na základě podpory, které se mi dostalo cestou telefonu či vyjádření zde na Palbě musím konstatovat, že že tento server má dobrý kořínek a dostatek účinných protilátek vůči pokusům o jeho posun do nežádoucích rovin. Jmenovitě chci poděkovat především Michanovi a Pátračovi za rychlý a nekompromisní moderátorský zásah.

Závěr, který si pro sebe z tohoto přístupu kolegů palbáků vyvozuji je takový, že výrok cernakuse: "Židi jsou amorální, rasistická a xenofóbní hovádka a jestli tyhle chceš chránit no tak potěš koště." který celou věc rozpoutal, tímto považuji za vyřešený a nemíním se jím dále zabývat. Administrátorům, kteří jsou odpovědní za provoz tohoto serveru sděluji, že jsem připraven i nadále být jeho aktivním účastníkem a proto anuluji svůj požadavek na zrušení účtu a likvidaci všech mých příspěvků.
Uživatelský avatar
sa58
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 3477
Registrován: 4/2/2005, 12:43
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sa58 »

RAYTHEON píše:Věc: vyjádření k mému příspěvku ve vláknu "Izrael v možné krizi, část I a II" ze dne 23/7/2010, 08:23.

Na základě podpory, které se mi dostalo cestou telefonu či vyjádření zde na Palbě musím konstatovat, že že tento server má dobrý kořínek a dostatek účinných protilátek vůči pokusům o jeho posun do nežádoucích rovin. Jmenovitě chci poděkovat především Michanovi a Pátračovi za rychlý a nekompromisní moderátorský zásah.

Závěr, který si pro sebe z tohoto přístupu kolegů palbáků vyvozuji je takový, že výrok cernakuse: "Židi jsou amorální, rasistická a xenofóbní hovádka a jestli tyhle chceš chránit no tak potěš koště." který celou věc rozpoutal, tímto považuji za vyřešený a nemíním se jím dále zabývat. Administrátorům, kteří jsou odpovědní za provoz tohoto serveru sděluji, že jsem připraven i nadále být jeho aktivním účastníkem a proto anuluji svůj požadavek na zrušení účtu a likvidaci všech mých příspěvků.
Takže žaloba za politickou nekorektnost na Palbu je minulostí? A to i přes to, že je Palba jde dle tvého názoru zaměřená na východ? Takže obrat o 180°...
ObrázekObrázekObrázekObrázek

"Nachystejte květináče, na vánoce sem zpátky!"
Uživatelský avatar
Pátrač
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 7850
Registrován: 14/8/2008, 06:44
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Pátrač »

Neřešil bych to, uvidíme co přinese další palbový život. Budeme si to zde více hlídat a já se zařídím podle rady kolegy sapíka.
ObrázekObrázek

Pes(ticid) - nejlepší přítel člověka! Nechápete? Nevadí. Hlavní je, že víte že:

JDE O TO, ŽE KDYBY O NĚCO ŠLO, BYLO BY DOBRÉ VĚDĚT, O CO VLASTNĚ JDE.
RAYTHEON
7. Major
7. Major
Příspěvky: 602
Registrován: 14/5/2007, 20:44

Příspěvek od RAYTHEON »

to sa58

"Politická nekorektnost" je:

1. věc nežalovatelná,
2. věc používaná a zneužívaná především hlupáky, kteří se s její pomocí pokouší omlouvat neomluvitelné.

Na svém výroku o postupném posunu orientace Palby směrem na východ trvám na základě počtu a charakteru příspěvků o západní/východní technice. Takže žádný obrat o 180°, to se tedy šeredně pleteš.

Respektuji tvé postavení jednoho z otců zakladatelů Palby a pokud usoudíš, že mé další setrvání na Palbě není k jejímu prospěchu, zařídím se podle toho. V obecné rovině mohu jen zopakovat dřívě řečené: nemíním se jakkoliv zaplést s někým, kdo považuje kritiku svinstva jako je rasismus za projev "politické korektnosti".
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17777
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Příspěvek od skelet »

Pokud se ti nelíbí stav příspěvku východ vs západ není nic jednoduššího než začít psát (informací máš na to dost) a nejen mlít pantem jak jsme všichni komunističtí zaprodanci.
ObrázekObrázekObrázek
RAYTHEON
7. Major
7. Major
Příspěvky: 602
Registrován: 14/5/2007, 20:44

Příspěvek od RAYTHEON »

to skelet

Můžeš mi prosím ukázat nějaký můj příspěvek, ve kterém nazývám tebe či kohokoliv jiného jako "komunistického zaprodance"?
Uživatelský avatar
sa58
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 3477
Registrován: 4/2/2005, 12:43
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sa58 »

Posuzovat orientaci Palby podle počtu příspevků... to je dle mého názoru "hodně mimo mísu". Ale každý má právo na svůj názor...
Beru to jako výzvu, asi napíšu něco o nějakém propadáku ze západu, napadá mně třeba M247 Sergeant York.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

"Nachystejte květináče, na vánoce sem zpátky!"
Odpovědět

Zpět na „Náměty & komentáře“