Přání a návrhy

Řád fóra, FAQ, náměty a otázky ohledně fóra, spolupráce, oznámení.

Moderátor: jarl

Odpovědět
karaya1
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 488
Registrován: 1/1/2005, 12:57
Bydliště: Brno

Příspěvek od karaya1 »

Mimochodem, ne že by mi vadilo prohnat trochu kolečko své myši, ale když chcete na úvodní stránce vypisovat proměnné za ostrého provozu serveru, tak vypisujte aspoň nějaké zajímavé :)
Uživatelský avatar
Kruan
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 293
Registrován: 30/11/2009, 17:20

Pacifik vs. Dálný východ

Příspěvek od Kruan »

Teď jak jsem umisťoval Niihau, tak jsem si všiml, že pacifické bojiště je zahrnuto pod Dálný východ. Myslím, že to je a. geograficky špatně a za b. pacifické bojiště bylo hlavní a v kontextu WWII určitě důležitější než třeba Středomoří. Nezasloužil by si Pacifik samostatné oddělení?
Uživatelský avatar
Alligator
četař
četař
Příspěvky: 72
Registrován: 22/8/2008, 17:21
Bydliště: Morava

Re: Přání a návrhy

Příspěvek od Alligator »

Aaron Goldstein píše:Chtěl bych popřát všem Palbačkám (vyskytují-li se zde nějaké) krásného a šťastného Valentýna... Obrázek
Je rozdíl v přání a blahopřání, toto téma nemá nic společného s tím profláklým americkým svátkem. Bylo by dobré to buď vymazat a nebo přesunout sem : http://www.palba.cz/viewforum.php?f=328
Další moje přání je odemknout téma Rychlá oznámení http://www.palba.cz/viewtopic.php?f=1&t=387 nemělo by být uzamčené. Pokud je důvodem předchozí diskuze, moderátoři nedovolí v ní pokračovat a když ano, tak se može založit jinde.
Poslední přání je na Polarfoxe, aby si změnit avatar, myslím, že důvod proč tomu tak bylo už pominul. Také by mohl někdo z moderátorů změnit avatar u supem, už sem to zde uváděl.
Potom možete tento příspěvek smazat, at to tu nestraší.
Uživatelský avatar
kacermiroslav
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 5286
Registrován: 25/3/2008, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Přání a návrhy

Příspěvek od kacermiroslav »

Vedení Palby rozhodlo zatím Rychlá oznámení uzavřít a u toho také do odvolání zůstane Alligatore. Důvody uzavření jsou pod vláknem uvedeny. Prosím aby rozhodnutí vedení Palby bylo respektováno.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Alligator
četař
četař
Příspěvky: 72
Registrován: 22/8/2008, 17:21
Bydliště: Morava

Re: Přání a návrhy

Příspěvek od Alligator »

kacermiroslav píše:Vedení Palby rozhodlo zatím Rychlá oznámení uzavřít a u toho také do odvolání zůstane Alligatore. Důvody uzavření jsou pod vláknem uvedeny. Prosím aby rozhodnutí vedení Palby bylo respektováno.
Já se s vama nechcu dohadovat, respektuju rozhodnutí vedení. Stále si však myslím, že tak důležité téma by mělo být odemčené, proto se jmenuje Rychlá oznámení. Taky postrádam ty důvody uzamčení uvedené pod vláknem. :?:
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17761
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Re: Přání a návrhy

Příspěvek od skelet »

vlákno zůstane uzamčené dokud tady lidi nevychladnou. Toť vše.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
kacermiroslav
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 5286
Registrován: 25/3/2008, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Přání a návrhy

Příspěvek od kacermiroslav »

Alligatore, někdy se holt vlákno musí zamknout z preventivních důvodů, aby se z toho nestala žumpa, jako v celé řadě jiných diskusí. Ty sám za sebe třeba slíbíš, že se budeš slušně chovat, ale myslíš si, že to jsou schopni dodržovat všichni ostatní? Já myslím, že to je dost naivní představa. Stačí se podívat na úroveň diskusí v Hospodě...
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Alligator
četař
četař
Příspěvky: 72
Registrován: 22/8/2008, 17:21
Bydliště: Morava

Re: Přání a návrhy

Příspěvek od Alligator »

Uzamčení vlákna z preventivních důvodů chápu, ale nějak mi to nesedí u zrovna tohoto. To nestačí tam dát varování, že se tam nesmí probírat to a to? Porušení by se potrestalo banem.
Já sám za sebe možu slíbit, že se nebudu vyjadřovat vulgárně, ale nesmí mě vytočit jednání některých jedinců. Nechcu to tu opět vytahovat, ale moderátor do Vtipů vloží obrázek, nevtipný, nevhodný a nadrozměrný. Já se nestandatně ozvu a su potrestaný, a nevtipný, nevhodný a nadrozměrný obrázek tam je doteď. Proč asi? Protože ho tam dal moderátor.
To samé se dělo kolem banování mepu, které bylo později ohledně nepostradatelnosti odvoláno. Ale mezitím mepu založí dva profily, přičemž první supem s negativním a otočeným avatarem moderátora jarla, asi jako pomsta za ban. Za to se mu také nic nestalo, možete se potom divit mojí reakci?
Smázněte tento uvedený avatar, když mepu nemá tu odvahu a potom klidně vymažte tuto diskuzi až po Kruanův příspěvek. Možu navíc slíbit, že se k tomu už nebudu vracet.
Uživatelský avatar
kacermiroslav
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 5286
Registrován: 25/3/2008, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Přání a návrhy

Příspěvek od kacermiroslav »

Alligatore, varování, co se může a nemůže probírat je jak v pravidlech Palby, tak na celé řadě míst, kde se diskuse vedla a kterou ten či onen moderátor musel krotit. Nejsi na Palbě včerejší, tak snad víš moc dobře, co je povolené co není a co přímo je trestné (jako propagace fašismu atd.). Takže když moderátor nic v té záplavě zpráv nepřehlédne (musí číst třeba desítky komentářů v každém vlákně jen za X hodin, co tu nebyl), tak se snaží jednat nezaujatě a objektivně. Ale pořád je to jen člověk a každý moderátor má ze své praxe trošku jinou míru "nasíravosti", kor když se ho snaží "školit" různí provokatéři. Takže aby to tu nebyla žumpa, tak se holt musí někdy přistoupit ke krokům, které nejsou zrovna všem příjemné. A tím bych byl rád, aby tato diskuse už skončila...díky
ObrázekObrázekObrázek
Beda
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 266
Registrován: 28/7/2012, 02:01

Re: Přání a návrhy

Příspěvek od Beda »

Ja mam take jedno prani a to ohledne uzavrenych pasem. Nazor vedeni Palby je znam, ale nevi se jak moc ty vlakna chce lid. Mozna to zajima jen par lidi.

Tak je k tomu mala anketa na
http://doz.nazory.cz/

Zatim ten odkaz byl jen v Hospode. Tak je ted i v ostre Palbe. Psal jsem dvema moderatorum aby se to na ostrou Palbu dalo..nedalo a take nenapsali, nedavej to tam.

Jeste k debate co je na Palbe povoleno. Podle nazvu WEBu

PALBA - válka od starověku po současnost
Vojenský portál - články, fórum, fotografie, 1. a 2. svět. válka a bitvy od starověku po současnost. Vojenská technika.

to psani o soucanych valkach je v tom nazvu, zamereni napsano, tak psat o soucasnych valkach ano, jak psat by bylo na moderatorech.

Spis by sedelo
Palba - o technice, zbranich a historie valek
Takhle to .....po soucasnost...... laka na neco, co tady nenajde, teda najde jen zamknuta vlakna. Tak pokud budou zamknuta naveky, zmente ten nazev WEBu.
Uživatelský avatar
Vikomt
rotný
rotný
Příspěvky: 82
Registrován: 2/1/2015, 16:43

Re: Přání a návrhy

Příspěvek od Vikomt »

To je dobre Beda, že si sem dal anketu, pretože tí čo nemajú prístup do Hospody, asi o nejaké podstatné info prichádzajú a nevedia sa potom orientovať. Nepoznám iný web, kde to takto beží.
K jednej otázke o Ukrajine sa môžem vyjadriť, ale k druhej o "vetu" nie. Neviem v čom bol spor medzi Lordom a moderátormi - to nikto neobjasnil. Či on bol zástancom toho, aby tu vlákno o Ukrajine bolo ďalej a modi nie, alebo či išlo ešte o niečo viac. Chýba mi nejaké stanovisko Lorda. Ak sa vyjadril v Hospode, tak to je pre mňa rovnaké ako by prednášal na marse.
Len hlupák sa háda s hlupákom.
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Přání a návrhy

Příspěvek od Lord »

Hoši, matlat se v tom veřejně nemá moc smyslu. Nemusí hned každý vidět "pod pokličku".
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
danny1691
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1434
Registrován: 20/10/2005, 19:24

Re: Přání a návrhy

Příspěvek od danny1691 »

ale tutlat to taky nemá smysl. Ono by pak mohlo vzniknout mnoho fám a pitomostí.

Stejně všechno vyplave, jen je to otázkou času.
Obrázek
Fraška života letí kupředu jak splašená herka - a diváky už pranic nezajímá zápletka prvního aktu.
Uživatelský avatar
Polarfox
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 5859
Registrován: 5/11/2010, 21:01
Bydliště: Praha

Re: Přání a návrhy

Příspěvek od Polarfox »

Beda: Někteří lidé úplně nechápou, že Palba se vrací trošku ke klidu a kořenům a tímpádem skončila i éra nějakých potrhlých anket a lidových hlasování. Rozhodnutí padlo a k anketám nebude přihlíženo.
ObrázekObrázekObrázek

U národa, u něhož je nejoblíbenějším historickým spisovatelem Vlastimil Vondruška, se nějakého historického prozření a sebereflexe dočkáme opravdu jen velice stěží. (Polarovo motto pro rok 2019)

“Without data, you're just another person with an opinion.” W. Edwards Deming

Brána do Mordoru: https://twitter.com/fbeyeee?lang=cs
1stCLJan
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 519
Registrován: 29/7/2014, 10:06

Re: Přání a návrhy

Příspěvek od 1stCLJan »

Polarfox píše:Beda: Někteří lidé úplně nechápou, že Palba se vrací trošku ke klidu a kořenům a tímpádem skončila i éra nějakých potrhlých anket a lidových hlasování. Rozhodnutí padlo a k anketám nebude přihlíženo.
Polare , prosím tě nesváděje to už na nějaký vymyšlený kořeny. Realita je jiná a ty to víš. Chápu že to bylo potřeba svést na něco důležitého, jako jsou třeba kořeny, ale to už jsme přeci pochopili že to byli jako kořeny. :wink:
Beda
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 266
Registrován: 28/7/2012, 02:01

Re: Přání a návrhy

Příspěvek od Beda »

Polarfox píše:Beda: Někteří lidé úplně nechápou, že Palba se vrací trošku ke klidu a kořenům a tímpádem skončila i éra nějakých potrhlých anket a lidových hlasování. Rozhodnutí padlo a k anketám nebude přihlíženo.
To me nikdy ani nanapadlo ze by se neco zmenilo, uz to doslo za bod zlomu.

Mozna co se tady nastolilo neni nejlepsi varianta a take se debatuje v Hospode. Uz jsem dostal SZ po zverejneni odkazu mimo hospodu o co se jedna, ze tam nema pristup a tak nevi. Zamkneme a omezime debatu na Hospodu.
Urcite clanky jsou dobra vec....Ale tech je dost na jinych WEBech, staci jit na
http://www.toplist.cz/historie
a klikat...Ale to co rozjel Mepu tam nenajdes....

O to zavrene vlakno je porad velky zajem, asi ostatni vlakna porad valcuje. Okolo 2000 zhlednuti za den. Podiva se tam polovina lidi co sem vstoupi.
Uživatelský avatar
kacermiroslav
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 5286
Registrován: 25/3/2008, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Přání a návrhy

Příspěvek od kacermiroslav »

Bedo, 1stCLJan, to je možné, že o tato živá témata je velký zájem, ale pokud diskutéři nejsou schopni udržet své emoce na uzdě a komunikace se mění v žumpu tak co? máme z Palby dovolit tu žumpu nechat udělat? Sorry...ale mě na Palbě záleží! V několika stovkách článků jsem jí věnoval tisíce hodin svého volného času jejich psaním a moderováním a fakt nechci, aby se vydala tímto směrem. Chápeš? Kdyby jste vy všichni (beru plošně, tak to nevztahuj přímo na sebe), co tu teď brečíte respektovali ať psaná i nepsaná pravidla slušného chování, tak by se nic zavírat nemuselo!!!
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Polarfox
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 5859
Registrován: 5/11/2010, 21:01
Bydliště: Praha

Re: Přání a návrhy

Příspěvek od Polarfox »

1stCLJan píše:Polare , prosím tě nesváděje to už na nějaký vymyšlený kořeny. Realita je jiná a ty to víš.
Ano, bylo to židozednářské spiknutí jako vždy, ale pššš nikomu to neříkej. Jejda, já to napsal veřejně, teď mě asi CIA nechá zmizet, kurník!

Ještě nějaké dotazy k osvětlení pozadí?
Beda píše:Urcite clanky jsou dobra vec....Ale tech je dost na jinych WEBech, staci jit na
No vidíš a my jsme se rozhodli, že tu články zachováme a vybodneme se na návštěvnost. A tohle rozhodnutí zatím nemá nikdo moc chuť revidovat.

Takže o čem tohle vlákno momentálně je?
ObrázekObrázekObrázek

U národa, u něhož je nejoblíbenějším historickým spisovatelem Vlastimil Vondruška, se nějakého historického prozření a sebereflexe dočkáme opravdu jen velice stěží. (Polarovo motto pro rok 2019)

“Without data, you're just another person with an opinion.” W. Edwards Deming

Brána do Mordoru: https://twitter.com/fbeyeee?lang=cs
Uživatelský avatar
Bleu
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1693
Registrován: 29/9/2009, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Přání a návrhy

Příspěvek od Bleu »

1stCLJan píše:
Polarfox píše:Beda: Někteří lidé úplně nechápou, že Palba se vrací trošku ke klidu a kořenům a tímpádem skončila i éra nějakých potrhlých anket a lidových hlasování. Rozhodnutí padlo a k anketám nebude přihlíženo.
Polare , prosím tě nesváděje to už na nějaký vymyšlený kořeny. Realita je jiná a ty to víš. Chápu že to bylo potřeba svést na něco důležitého, jako jsou třeba kořeny, ale to už jsme přeci pochopili že to byli jako kořeny. :wink:
1stclJane - i kdyby za to mohla například nenávist moderátorů k tvé osobě, tak s tim ty osobně nemužeš dělat vůbec ale vůbec nic...

Jinak mí Polar naprostou pravdu. Ano palba.cz se ke kořenum vrací.
Obrázek

"Slepému neukážeš, hluchému nepovíš, debilovi nedokážeš..."
- Anonym -

Historie bude mít právo nárokovat si místo mezi znalostmi opravdu hodnými úsilí pouze tehdy, pokud nám místo pouhého výčtu postrádajícího souvislosti a prakticky i omezení umožní racionální řazení a postupnou srozumitelnost.
Marc Bloch, 1942
Beda
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 266
Registrován: 28/7/2012, 02:01

Re: Přání a návrhy

Příspěvek od Beda »

Polarfox píše:
1stCLJan píše:Polare , prosím tě nesváděje to už na nějaký vymyšlený kořeny. Realita je jiná a ty to víš.
Ano, bylo to židozednářské spiknutí jako vždy, ale pššš nikomu to neříkej. Jejda, já to napsal veřejně, teď mě asi CIA nechá zmizet, kurník!

Ještě nějaké dotazy k osvětlení pozadí?
Beda píše:Urcite clanky jsou dobra vec....Ale tech je dost na jinych WEBech, staci jit na
No vidíš a my jsme se rozhodli, že tu články zachováme a vybodneme se na návštěvnost. A tohle rozhodnutí zatím nemá nikdo moc chuť revidovat.

Takže o čem tohle vlákno momentálně je?
Ja to myslel trochu jinac, pisu to tam. Tech WEBu s clankama jsou desitky. Jenze tim ze se vybodnete na navstevnost, zklamete stovky lidi co sem chodili. Staci zase zajit na
http://www.toplist.cz/historie a mas je tam serazene podle velikosti.

Pises o CIA...tak CIA zase prisla s novinkou, zkouma jestli jim RF nenici WX, jestli jim neposila ty prirodni pohromy. Kdyz nevyslo to psychicke onemocneni Putina.

Proti clankum tady nikdo nic nema......Breci se pro vlakno "Deni na Ukrajine", ostatni vlakna o valkach v tom jsou nevine, ale stejne se to s tim svezlo a zamklo.

Od sameho korene vlakna je napsano na http://www.toplist.cz/historie co je tam vymyslene. Mas to teda podtrzene.

PALBA - válka od starověku po současnost
-----------------------------------------

Je to tam cerne na bilem.

Tak ty valky po soucasnost zase odemknete. Jinak si soucasnost neumim vysvetlit. Asi mate na soucasnost jiny nazor. Mam vnucku 5 let, ale uz vi co je historie a soucasnost.

Zbytecne se to tady hroti, ono se to po spusteni toho
http://www.aktualnikonflikty.eu/
zklidni, jen mu nedavejte rady...vy na to neslysite, tak ho nechte v klidu pracovat.
Odpovědět

Zpět na „Náměty & komentáře“