Finalizace portálu

Řád fóra, FAQ, náměty a otázky ohledně fóra, spolupráce, oznámení.

Moderátor: jarl

Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Finalizace portálu

Příspěvek od Lord »

I to je možný, každopádně jestli nemyslí ještě Hospodu, chceš tam zařadit ?
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
redy
štábní rotmistr
štábní rotmistr
Příspěvky: 246
Registrován: 12/7/2011, 14:30

Re: Finalizace portálu

Příspěvek od redy »

Na "Právě dnes" vedl odkaz z "Vítejte" ("Přehled novinek z vojenských portálů naleznete na stránkách právě dnes"). Nyní je neprolinkovaný, Lord se k tomu vyjadřoval o několik příspěvků výše.
Uživatelský avatar
Franz Trubka
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1815
Registrován: 14/10/2010, 04:16

Re: Finalizace portálu

Příspěvek od Franz Trubka »

Omlouvam se, ale nevim kam to napsat. Po mnoha marnych pokusech se prihlasit a nekolika hodinovemu presvedcova
ni pocitace, ze jsem skutecne Franz a ne reklamni pocitac jsem dostal nove heslo.
3PSDI19P534..
Dekuji, to stare me docela vyhovovalo...
ObrázekObrázek

Pink Floyd-On The Turning Away
Uživatelský avatar
kopapaka
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 3837
Registrován: 26/1/2008, 20:47
Bydliště: kósek od Prostějova

Re: Finalizace portálu

Příspěvek od kopapaka »

Franz Trubka píše:Omlouvam se, ale nevim kam to napsat. Po mnoha marnych pokusech se prihlasit a nekolika hodinovemu presvedcova
ni pocitace, ze jsem skutecne Franz a ne reklamni pocitac jsem dostal nove heslo.
xxxxxxxxx
Dekuji, to stare me docela vyhovovalo...
Franzi, otevři si UŽIVATELSKÝ PANEL, záložku PROFIL a úplně dole v ní jsou REGISTRAČNÍ ÚDAJE...
Tam jde změnit heslo, mail a vlastně se můžeš i přejmenovat... :)
ObrázekObrázek Obrázek
"Válka je Mír, Svoboda je Otroctví a Nevědomost je Síla!"
Uživatelský avatar
Stuka
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2120
Registrován: 22/8/2010, 20:18

Re: Finalizace portálu

Příspěvek od Stuka »

Franzi, až se přejmenuješ na třeba Barbara Conana a změníš i avatar, nezapomeň si dát do popisu , že ve skutečnosti nejsi Barbar Conan ale Franz Trubka, kterého portál Palby nepoznal a že tímto se znova představuješ a prosíš a žádáš o pochopení, žes byl nucen a bez vlastní viny přijmout novou identitu. :mrgreen:

Sorry, ale sranda musí být (ako hovoria Slováci, aj keď otca vešajú a matka už visí :D )
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Franz Trubka
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1815
Registrován: 14/10/2010, 04:16

Re: Finalizace portálu

Příspěvek od Franz Trubka »

Dik za povzbuzeni. Obcas se mi taky vecer neukazou nova temata, Palba me odhlasi sama, aniz bych mel na to nejaky vliv.
To kopapaka; Dik, povedlo se.
To Stuka: Barbar Onan urcite ne, spis Meda Beda :razz:
ObrázekObrázek

Pink Floyd-On The Turning Away
Uživatelský avatar
kopapaka
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 3837
Registrován: 26/1/2008, 20:47
Bydliště: kósek od Prostějova

Re: Finalizace portálu

Příspěvek od kopapaka »

Franz: Ale víš o mě štve nejvíc? Já jsem byl u kompu když si tu původní zprávu posílal, ale zavřel jsem palbu bez podívání ( a obvykle alespoň nakouknu ). Už to mohlo být vyřešené...
Co už teď...
ObrázekObrázek Obrázek
"Válka je Mír, Svoboda je Otroctví a Nevědomost je Síla!"
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Finalizace portálu

Příspěvek od Lord »

To bude možná tím, že sem lezeš až z Chicagou ...
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Franz Trubka
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1815
Registrován: 14/10/2010, 04:16

Re: Finalizace portálu

Příspěvek od Franz Trubka »

Tak to bude asi tim, Lorde. Obyvatele Chicaga stale s necim otravuji, nic se jim nelibi a vsechno kritizuji. Pacholci mizerni... :razz:
ObrázekObrázek

Pink Floyd-On The Turning Away
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Finalizace portálu

Příspěvek od Lord »

Může jít o latenci spojení s amerem.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Franz Trubka
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1815
Registrován: 14/10/2010, 04:16

Re: Finalizace portálu

Příspěvek od Franz Trubka »

Moc te poznamce nerozumim,pokud to znamena, ze jsem pocitacovy vul, tak souhlasim :D
ObrázekObrázek

Pink Floyd-On The Turning Away
Uživatelský avatar
Stuka
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2120
Registrován: 22/8/2010, 20:18

Re: Finalizace portálu

Příspěvek od Stuka »

Franzi, prostě a jednoduše: sedíš moc daleko a drát nestačí. :D
Než ten malej skřítek, co má ten drátek v zadku přeběhne se všemi písmenky z Chicaga sem a zase zpátky - to trvá. :D a ještě ho to cuká, když je drát krátkej.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Finalizace portálu

Příspěvek od Lord »

Stuka asi tak, ale možná je problém jinde ...
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Franz Trubka
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1815
Registrován: 14/10/2010, 04:16

Re: Finalizace portálu

Příspěvek od Franz Trubka »

Ale ne, ja uz to nechci rozebirat, Je proste jenom k nastvani, kdyz vam stranka rika ze mate spatne heslo, ze jste vycerpali pocet moznych prihlaseni. Potom je treba napsat slovy rok ukonceni WW1.,mesic ukonceni WW1. a stale vam to rika ,ze jte blb a pisete spatne heslo.
Ted to funguje, tak neni co resit. Pozdrav do vecerniho Ceska :razz:
ObrázekObrázek

Pink Floyd-On The Turning Away
Uživatelský avatar
Scrat
podporučík
podporučík
Příspěvky: 683
Registrován: 1/8/2009, 12:06

Re: Finalizace portálu

Příspěvek od Scrat »

2 Lord:
Nic proti ale to musíš ta blbá videa cpát do každého svého příspěvku? Nešlo by to dát do samostatného vlákna, do diskuse umístit jen příslušný odkaz a kdo se chce podívat ať si to rozklikne. Přijde mi to jak ta stupidní flashová reklama na kdejakém portálu. Normálně to dokážu odfiltrovat ale tady mám pomalu v každém tvém příspěvku deseticentimetrové mezery oddělující vždy několik málo řádků textu. Opravdu nádhera a velmi přehledné formátování stránky. :-?

Scrat
All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope.
Winston Leonard Spencer-Churchill
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Finalizace portálu

Příspěvek od Lord »

Tak někomu, včetně mě se to líbí :) A požadavky na to byly, aby mohli lidi videa vkládat, využívám jen nové funkce, dříve bych dal třeba jen odkaz. Ale pokud tě to ser., tak kvůli tobě to omezím! Ostatně někdy se stane, že se videa po čase stejně ztratí, vymažou, zatímco příspěvky zde zůstanou.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Franz Trubka
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1815
Registrován: 14/10/2010, 04:16

Re: Finalizace portálu

Příspěvek od Franz Trubka »

Asi pred dvema mesici jsem se ptal Kamila, kdo jsou registrovani ucastnici Bing[bof], google[bot] a podobni.
Dodnes nevim, proc to tam je. Muze mi to, prosim, nekdo vysvetlit a objasnit, co to znamena?
Ja rozhodne nechci rejpat, ale fakt nevim, vo co gou :oops:
A je mi trochu divne, ze to vadi jenom me. Mozna to je tim, ze mam o sedm hodin min nez v Cesku. Kdyz si vecer v 7 hodin kliknu na Palbu, v Cesku jsou 2 hodiny rano a vsichni spi . Akorat Bing, Bolt, Google mi delaji spolecnost....
Ted je 9:53 Chicagovskeho casu a jeste se pridal Google FEEDFECHTER. Tak z toho jsem u z uplne magor...
ObrázekObrázek

Pink Floyd-On The Turning Away
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4160
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: Finalizace portálu

Příspěvek od Alfik »

To jsou maličké prográmky, které procházejí internet, a indexují to, co na něm najdou. Tedy, dá se říct, že dělají přesně to, co mohou dělat škodlivé prográmky určené k vyhledávání údajů o uživatelích, např. Ale protože tyto jsou od vyhledávačů, tedy od toho co chceme aby nás prohledávalo a indexovalo, tak je jim to dovoleno - jsou zde jakoby byli registrovaní uživatelé. Nejsou to uživatelé, ale pro systém Palby tak vypadají.
Díky tomu, když např. do Gůgla zadáš dejme tomu "Bitva u La Platy" (to mě teď napadlo páč je to v souč. době aktuální vlákno), tak ti mimo jiné najde i Palbu. Pokud to zkusíš na českém Gůglu, bude pravděpodobně Palba na prvním místě. Protože to vlákno je na ní frekventované, jak zjistí ten bot při svém prakticky nepřetržitém pročítání tohoto webu.
Neboj, nejsi jediný kdo se na to ptá, na jiných forech bývají stejné dotazy. Prostě většina lidí netuší, jak se ty indexy vytvářejí, nevědí, že "někdo" (bot) musí ty stránky přečíst.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
Uživatelský avatar
Polarfox
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 5849
Registrován: 5/11/2010, 21:01
Bydliště: Praha

Re: Finalizace portálu

Příspěvek od Polarfox »

A navíc by jsi tu byl ráno sám :) Teď vážně...chtělo by je to upozadit a schovat.
ObrázekObrázekObrázek

U národa, u něhož je nejoblíbenějším historickým spisovatelem Vlastimil Vondruška, se nějakého historického prozření a sebereflexe dočkáme opravdu jen velice stěží. (Polarovo motto pro rok 2019)

“Without data, you're just another person with an opinion.” W. Edwards Deming

Brána do Mordoru: https://twitter.com/fbeyeee?lang=cs
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4160
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: Finalizace portálu

Příspěvek od Alfik »

Dovolil bych si oponovat - ono to, že jsou vidět, má i své klady: každý kdo o nich ví (kdo je na tom seznamu vidí), tak ví, že Palba bude pravidelně indexována, a že vše, o čem napíšeme, bude těmi vyhledávači vyhledatelné :)
Ti kdož nevěděli o co jde to už teď vědět budou. I ti co se styděli zeptat :)
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
Odpovědět

Zpět na „Náměty & komentáře“