kinggun a gunexpert

Odpovědět
Uživatelský avatar
ogr.jan
desátník
desátník
Příspěvky: 54
Registrován: 4/3/2010, 19:27
Kontaktovat uživatele:

kinggun a gunexpert

Příspěvek od ogr.jan »

Ahoj
Už mě ty kydy o kradení nápadů gunexpertům nebaví. Když jsem začal dělat kingguna , tedy předpažbí ,tak jsem o nějakých gunexpertech neměl ani já ani kolega páru. Blitky o tom že oni něco vymysleli a my jsme jim to ukradli mě fakt točí. Oni nakoupili věci který byly určený na 58-ku a tam je taky našroubovali. A mimochodem , když jsme jim mailovali co má znamenat ten jejich článek tak nám odpověděli něco úplně jinýho než napsali na svých stránkách. Ono se to špatně lže někomu kdo ví jak to celou dobu bylo. Neberte to jako reklamu ale pokud někdo chce znát PRAVDU tak na našich stránkách to všechno najde, jejich e-maily, i naše dotazy na jejich fóru který z jasných důvodů smázli. A aby náhodou někdo neřekl že jsme si ty dopisy napsali sami tak jsou to print screenem stažený obrazovky. A ten článek byl o těch co !NĚCO! na 58-ku vymysleli, ne našroubovali cizí práci a vydávají ji za svoji. Pokud to někoho zajímá ať si kolem toho něco zjistí. A ještě taková maličkost. Na tom IDETu byla jedna zavařenina moje a jedna Fidova. Ještě tam mám díry po tý hovadský boční montáži co tam nechal vyvrtat. Naštěstí jsme ještě nevymázl všechny maily od Fida, pokud by to někoho zajímalo můžu jejich zbytky přeposlat.
S pozdravem Honza.
Jo a ten příspěvek kde se píše o " malorážkovým úletu" jsem nepsal já i když s ním v principu souhlasím.
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

Wtf? Jsem jedinej, kdo nerozumí ani slovo? :)
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17688
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Příspěvek od skelet »

Kolega zřejmě reaguje na toto http://www.palba.cz/viewtopic.php?p=73999#73999
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
ogr.jan
desátník
desátník
Příspěvky: 54
Registrován: 4/3/2010, 19:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ogr.jan »

skelet píše:Kolega zřejmě reaguje na toto http://www.palba.cz/viewtopic.php?p=73999#73999
Ahoj
Jo přesně na to reaguju.
Snad to bude někoho zajímat. Mě teda točí jak někdo nekriticky přejímá cizí lži a nesnaží se zjistit jak to je doopravdy.
lepší když Tě dva vedou, než když Tě čtyři nesou
Uživatelský avatar
kopapaka
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 3837
Registrován: 26/1/2008, 20:47
Bydliště: kósek od Prostějova

Příspěvek od kopapaka »

Ale taky by si to mohli vyřešit někde jinde a netahat to sem...
ObrázekObrázek Obrázek
"Válka je Mír, Svoboda je Otroctví a Nevědomost je Síla!"
Uživatelský avatar
ogr.jan
desátník
desátník
Příspěvky: 54
Registrován: 4/3/2010, 19:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ogr.jan »

upřímě řečeno mě se taky nelíbí že se to tady probírá, celá ta záležitost mě dost se..., ale já jsem s tím nezačal a když jsem uviděl ten příspěvek tak jsem si reakci neodpustil. Pánové věřte nebo ne ale je to fakt nepříjemný číst jak se o nás mluví jako o zlodějích nápadů. Dost jsem se nadřel abych to dotáhl do takovýho stadia.
lepší když Tě dva vedou, než když Tě čtyři nesou
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

V pořádku, to že jsi sem napsal, je jen a jen dobře. Diskusi to může podpořit. Ale je potřeba to hodit do správnýho tématu. Bude třeba napsat nějakýmu adminovi (zařídím), aby to správně přesunul a hurá do diskuse.
Uživatelský avatar
ogr.jan
desátník
desátník
Příspěvky: 54
Registrován: 4/3/2010, 19:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ogr.jan »

Celkem se tad yještě moc neorientuju a s počítačema mě to taky moc nejde. :lol: Ale snažím se.
lepší když Tě dva vedou, než když Tě čtyři nesou
Odpovědět

Zpět na „Pěchotní výzbroj“