S-200 VEGA

PL systémy, rakety, PL kanony....

Moderátor: Julesak

Odpovědět
glenfir
svobodník
svobodník
Příspěvky: 29
Registrován: 23/6/2006, 15:50
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

S-200 VEGA

Příspěvek od glenfir »

Zdravím všechny .. :-)
nechce se mi to prepisovat, tak zde prikladam link na svuj clanek. Je o historii bývalé raketové základny Klondajk. Jedná se o největší raketovou základnu na území ČR (ČSSR, ČSFR). Zároveň pojednává i o výzbroji a částečné o fungování raketového systému s-200 VEGA.

Některé otázky se mi ještě nepovedlo zodpovědět. Za případné podněty budu rád ..:-)

Klondajk
Uživatelský avatar
Pegeucko
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 2793
Registrován: 14/7/2005, 10:40
Bydliště: jižní Čechy

Příspěvek od Pegeucko »

glenfir:
Ten článek na blackjacks je pěkný, ale má to jeden háček. Palba není reklamní DS.

Pokud link přihodíš k nějakému tématu, proč ne. Když ale založíš nové téma a jeho obsahem je víceméně link jinam, to už moc přínosný pro Palbu není.
Co třeba pro příště udělat alespoň stručný výtah 15-20 vět a pak odkázat s podrobnostmi na zmiňovaný článek. Rozhodně by to byl férovější přístup vůči Palbě.
Rozhodně si pak podobný článek zaslouží post na Portálu a tím i více publicity.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Vím vše, protože mlčím, abych slyšel..... motto STASI
Uživatelský avatar
sa58
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 3477
Registrován: 4/2/2005, 12:43
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sa58 »

Pěkné počtení, pege má ale pravdu. Nějaký "výcuc" z článku rozhodně přitáhne víc lidí než jen odkaz.

Ale co mě potěšilo byl odkaz na J.A. Baťu BUDUJME STÁT PRO 40,000.000 LIDÍ. Měl by si to přečíst každý a potom taky něco o tom, jaká špinavá hra se u jeho jména odehrála....

http://www.bsp40m.czechian.net/001.php
ObrázekObrázekObrázekObrázek

"Nachystejte květináče, na vánoce sem zpátky!"
Uživatelský avatar
redboy
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 1313
Registrován: 3/2/2006, 12:02

Příspěvek od redboy »

Tak jak vznikl S-25 a 75 vznikne S-200 a vněm se jistě zmíním na téma S-200 u nás. Ale vzhledem k času a povinostem nepředpokládám vznik tak brzy...ted bude Krug a pak S-125, snad poté.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Jasně redboy - tvůj odborný článek vždy obsahuje většinu údajů a tak - pokračuj jak konáš. Tohle se jen přisadí. Ale hlavně kluci mají pravdu - zde je to třeba popsat - nebo se staneme místem odkazů a odkazů na odkazy - to je přece jednodušší.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Atlantis
nadporučík
nadporučík
Příspěvky: 819
Registrován: 7/4/2005, 15:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atlantis »

Ale mě přeci jen v něčem pomohl:-) Nevím, jestli jsem tak blbej, nebo jsem to přehlédl, ale konečně mám jasnou spojitost mezi S-75,125,200... a Sa-2,3,5...

Ono u Redboze by byla jediná kritik asi to, že tz články mají v sobě někdy až moc informací, takže si přečtu tak 2/3 a na víc už jaksi nemám sílu.
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Tak to je myslím Tvůj problém. Každý má přece v životě jinou legraci a zábavu.
ObrázekObrázekObrázek
glenfir
svobodník
svobodník
Příspěvky: 29
Registrován: 23/6/2006, 15:50
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od glenfir »

to all ...
to není reklama, ale kdo jste autory nějakých článků, tak určitě víte, jak je obtížné z něčeho dělat opět výcuc.
Na palbu jsem přišel náhodou a jelikož se o podobná témata zabývám, měl jsem pocit, že by bylo vhodné toto téma zde rozšířit.
Odpovědět

Zpět na „PVOS“