Horten 229

Moderátor: Hans S.

Uživatelský avatar
Jack
desátník
desátník
Příspěvky: 53
Registrován: 5/12/2005, 19:08
Bydliště: SR

Horten 229

Příspěvek od Jack »

Horten 229

Všimol som si v jednej diskusii zmienku o tomto lietadle, tak som sa rozhodol, že o ňom niečo napíšem aj ja.

Ho 229, často nesprávne prezývaný Gotha 229, bol nemecký projekt stíhacieho lietadla novej generácie. Vývoj viedli bratia Hortenovci a výrobu prevzala továreň Gothaer Waggonfabrik. Toto lietadlo bolo obľúbené u Hermanna Göringa, pretože to bol jediný stíhač, ktorý bol podľa neho schopný dosiahnuť uspokojivých výsledkov v rýchlosti a obratnosti. Počiatky vývoja siahajú až do roku 1930, keď sa a bratia Hortenovci začali zaujímať o dizajn lietajúceho krídla. Zaujalo ich hlavne to, že má veľmi malý odpor vzduchu a preto sa dá dosiahnuť vyššia rýchlosť a dolet. O mnoho rokov neskôr - v roku 1943 - sa o ich práci dozvedel aj Göring. Bol tým natoľko zaujatý, že požiadal o vývoj bombardéra schopného niesť 1 000 kg bômb na vzdialenosť 1 000 km pri rýchlosti 1 000 km/h. Konvenčné bombardéry totiž uniesli ťažký náklad, mali veľký dolet, ale keď sa dostali nad cieľ, utrpeli ťažké straty kôli ich malej rýchlosti. Najrýchlejšie spojenecké stíhače dosahovali rýchlosti do 600 km/h, čiže to bola najnižšia plánovaná rýchlosť nového stroja. V roku 1943 ale nebola taká technológia, aby sa Göringovi vyhovelo. Najlepšie motory Jumo 004B neboli schopné dodať požadovaný ťah a hltali obrovské množstvá paliva, čiže dolet 1000 km by bol nemožný. Hortenovci teda začali vyvíjať trup aj napriek absencii dostatočne silného motora. Základom ich nového projektu sa stal predošlý Ho IX. Reichsluftfahrtministerium ho odsúhlasil, ale iba pod podmienkov, že výzbroj bude tvorená dvoma 30 mm kanónmi. Z tejto podmienky je jasné, že už v tej dobe bola predpokladaná aj verzia stíhača. Göring veril v úspech a preto ihneď nariadil prípravu továrne Gotha na sériovú výrobu. Prototypy boli ukončené a v decembri 1944 poprvýkrát vzlietli. Ich letové vlastnosti prekonávali aj najsmelšie predstavy, ale v niektorých situáciách sa objavili chyby konštrukcie, ktoré bolo nutné napraviť (nestabilita a vibrácie). Keď sa dostali plány ku Gothovi, ten ihneď navrhol niekoľko zmien a niekoľko rôznych variantov stroja. V čase, keď továreň obsadili spojenecké vojnská, nachádzali sa tam ďalšie prototypy v rôznom štádiu výroby, vrátane skoro dokončeného nočného stíhača.


Všetky tieto stroje sa zaraďujú do predvýrobnej série Ho 229 A-0. Boli poháňané dvomi upravenými motormi Junkers Jumo 004B, každý s ťahom 8.7 kN. Maximálna rýchlosť bola až 950 km/h na úrovni mora a 977 km/h vo výške 12 000 m. Maximálna výška letu bola 16 000 m. Dolet bol 1 900 km. Výzbroj tvorili dva 30mm kanóny Mk 108, okrem toho sa mohli naložiť bomby o spoločnej hmotnosti 1000 kg (medzi časom sa stroj zmenil z bombardéra na stíhač). Namiesto bômb mohlol Ho 229 niesť 24 rakiet R4M. Väčšina trupu bola vyrobená zo spevneného dreva. Tento materiál bol relatívne dostupný a lepšie absorboval radarové vlny. S celkovým tvarom to malo zaručiť menší radarový obraz. Americká armáda bola týmto strojom veľmi zaujatá, a po začiatku operácie "Paperclip", ktorá mala za úlohu zhabať čo najviac nemeckých tajných strojov, sa zamerala aj na Ho 229. Druhý prototyp Ho 229 V2 bol obsadený niekoľko týždňov pred koncom vojny a bol poslaný do Northtrop Aviation. Neskôr sa tam podrobil rozboru. Rovnako ako väčšina z nemeckých dizajnov, prišiel aj tento príliš neskoro, aby odvrátil blížiacu sa porážku. Ani jeden z dokončených strojov sa nezapojil do boja. Jediným strojom, ktorý sa dodnes zachoval v pôvodnom stave je prototyp V2, ktorý si dnes môžeme pozrieť v Národnom leteckom a vesmírnom múzeu "NASM" vo Washingtone. Stroj V1 sa zrútil počas testov a niekoľko rozrobených prototypov možno vidieť v rôznych hangároch (sú v dezolátnom stave).


Parametre:
Dĺžka: 7.47 m
Rozpätie krídel: 16.65 m
Výška: 2.77 m
Plocha krídel: 52.5 metra štvorcového

Váha: 4 800 kg
Priemerná vzletová váha: 6 912 kg
Maximálna vzletová váha: 9 000 kg

Motory: 2X Junkers Jumo 004B s ťahom 8.8 kN

Maximálna rýchlosť: 977 km/h
Bojový dolet: 1000 km
Maximálny dolet: 1900 km

Zbrane: od 2X do 4X 30 mm kanón Mk 108
24X rakety R4M
1000 kg bômb

Obrázek
Výroba

Obrázek
Príprava na skúšobný let

Obrázek
Pád prototypu V1
Naposledy upravil(a) Jack dne 15/12/2005, 16:57, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
YAMATO
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 2808
Registrován: 19/3/2005, 19:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YAMATO »

Jacku :cry: :roll:

Ho 229 určitě, zcela určitě, nebyl nijak vyvíjen jako "Stealth". Zcela jistě ne!

S B-2 nemá nic, ale naprosto nic, společného. Vůbec nic! Northop by tě měl chodit strašit, ten se samokřídly zabýval, když ještě Horteni tahali kačera! Např. B-35 či B-49 znáš?
ObrázekObrázek

Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
Uživatelský avatar
Jack
desátník
desátník
Příspěvky: 53
Registrován: 5/12/2005, 19:08
Bydliště: SR

Příspěvek od Jack »

S tým stealth som to myslel iba tak medzi rečou...samozrejme vtedy táto technolóia neexistovala....ale dopredu uvažovali nad tým, že bude mať menší obraz na radare....A s tým B-2. Ja som si tiež pred časom myslel, že to nemalo nič spoločné, viem že predkami B-2 sú stroje ako N1M a MX-334. Ale vo wikipedii som sa dočítal, to čo som napísal, že sa spolu s nimi podroboval rozboru aj Horten, a možno boli z neho použité nejaké technológie. Ale medzitým bolo samozrejme niekoľko medzistupňov.
Reisen
Poddůstojník v záloze
Poddůstojník v záloze
Příspěvky: 200
Registrován: 27/11/2005, 17:47
Bydliště: Louny

Příspěvek od Reisen »

No Jacku, Ty jsi popustil fantazii hodně z uzdy a pokud bych Ti mohl doporučit, nečerpej pouze z jednoho zdroje.
Uživatelský avatar
Fatale
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 1383
Registrován: 18/8/2005, 14:43
Bydliště: ano

Příspěvek od Fatale »

Jack nenapsal nic extra spatnyho, nepeskujte ho tolik :wink:
Samokridla se zkousely uz snad ve ww1, jako kluzaky mozna i driv, s vrtulema byl mozna (mozna!) Northop prvni, nicmene s proudovyma motorama to byl Horten, o tom neni pochyb, a to dokonce o peknych par let driv, nez kdokoliv jinej.
A ze konstrukteri B-2 z Hortenu nevychazeli? Ale vychazeli, vsadte se ze jo, nemyslim primo konstrukcne, ale urcite znali jeho specifika, precejenom to bylo prvni proudovy smaokridlo, proto urcite vedeli, jak se chovalo ve vzduchu, atd., vyvoj letadla neni nic levnyho, proto kazdej konstrukter prostuduje chyby tech minulych, aby nebyl za pitomce. Urcite nebyl Horten jedinej zdroj dat, ale jeden z rady, ale vsadil bych se, ze o nem vedeli...
Akorat to "stealth" je pitomina, v dobe ww2 se o takovyhle vecech imho vedelo prd (ja vim, Lorde, ja vim :wink: ), protoze radar byl pomerne nova zalezitost...
válka je vůl
Uživatelský avatar
YAMATO
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 2808
Registrován: 19/3/2005, 19:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YAMATO »

Lidi, myslete! Proč by u B-2, desítky let po WW II, brali vážně nějaký Ho 229? V té době byly poznatky o celé světelné roky jinde! Pokud vůbec něco z té doby mohlo být inspirací, tak těžké Northopovy bombardéry B-35 a B-49!

Wilkipedia jako zdroj informací všeobecně: vřele nedoporučuji, nezapomeňte, že si tam může psát kdokoli cokoli.

Ho 229 určitě byl zajímavý stroj, o tom žádná...jen bych ho nepřeceňoval. Vždyť se dostal jen do stádia prototypů, letové zkoušky minimální...

Jacku, neber to jako buzeraci, tak to rozhodně myšleno není! :wink:
Naposledy upravil(a) YAMATO dne 14/12/2005, 19:38, celkem upraveno 1 x.
ObrázekObrázek

Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
Uživatelský avatar
Fatale
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 1383
Registrován: 18/8/2005, 14:43
Bydliště: ano

Příspěvek od Fatale »

nepochopili jsme se, ja nenapsal, ze B2 vychazela z Ho229 primo, ale z Ho229 vychazelo jiny letadlo, z nej jiny a z nej treba B2, nemyslel jsem primou navaznost, to jiste ne :lol:

je to sice OT, ale hodim pro predstavu par fotek B-35...

Obrázek Obrázek

Obrázek
válka je vůl
Uživatelský avatar
YAMATO
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 2808
Registrován: 19/3/2005, 19:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YAMATO »

YB-49...NÁDHERA! Tady bych viděl vzdáleného předka.

Obrázek Obrázek

Obrázek
Northop YB-49.
ObrázekObrázek

Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
Uživatelský avatar
sa58
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 3477
Registrován: 4/2/2005, 12:43
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sa58 »

Krásní ptáci, tenkrát je ale nějak rychle amíci zavrhli. Neznáte někdo podrobnosti?
ObrázekObrázekObrázekObrázek

"Nachystejte květináče, na vánoce sem zpátky!"
Uživatelský avatar
Jack
desátník
desátník
Příspěvky: 53
Registrován: 5/12/2005, 19:08
Bydliště: SR

Příspěvek od Jack »

Ja som to myslel presne tak ako ma pochopil Fatale. Tesne po vojne vraj Horten previezli do ameriky, kde bol skúmaný a možno sa z neho trošku poučili pri vývoji aj B-35. Musíte uznať, že sa na B-2 náramne podobá.

Reisen: Nič z toho, čo som napísal som si nevycucal z prsta. :roll: Niekde som to predsa zistil. Ja by som si nedovolil zverejniť nejakú fantáziu. Čerpal som zo siedmych zdrojov, z toho 2 z internetu. Kľudne si môžete skontrolovať. Tá časť o preberaní američanmi je z wikipedie a jedna časť z http://www.geocities.com/ptballdan
Ostatné časti sú z knihy o tajných nemeckých projektoch a zvyšok som zobral z televízie (spektrum).

Sa58: Ten YB-49 bol vraj zrušený kôli nejakým osobným nezhodám Northropa s nejakým vysokým človekom vo vláde, alebo tak.
Dosahoval rýchlosť 793 km/h.
Uživatelský avatar
Fatale
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 1383
Registrován: 18/8/2005, 14:43
Bydliště: ano

Příspěvek od Fatale »

coz je na vrtulaka takovych rozmeru hodne zajimava rychlost!
válka je vůl
Uživatelský avatar
Jack
desátník
desátník
Příspěvky: 53
Registrován: 5/12/2005, 19:08
Bydliště: SR

Příspěvek od Jack »

No, ja som myslel YB-49 a ten mal 8 prúdových motorov Allison. A je dosť možné, že ho zrušili, lebo v roku 1948 havaroval.

Ale B-35 bol vrtuľový a mal rýchlosť okolo 630 km/h
Uživatelský avatar
Fatale
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 1383
Registrován: 18/8/2005, 14:43
Bydliště: ano

Příspěvek od Fatale »

lol, zas cumim vedle 8)
válka je vůl
Uživatelský avatar
YAMATO
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 2808
Registrován: 19/3/2005, 19:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YAMATO »

Horten samozřejmě měl vliv na B-35...nulový. Stačí zjistit, kdy začal vývoj...
ObrázekObrázek

Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
Uživatelský avatar
Jack
desátník
desátník
Příspěvky: 53
Registrován: 5/12/2005, 19:08
Bydliště: SR

Příspěvek od Jack »

Dobre, ja som o B-35 nezačal.....povedz rovno, mám tú zmienku o operácii Paperclip zmazať? Ja som si to nevymyslel, ale keď myslíš, že to nieje pravda....
Uživatelský avatar
YAMATO
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 2808
Registrován: 19/3/2005, 19:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YAMATO »

No to já ti radit nebudu, to je na každém. Mimoto operace sponka samozřejmě probíhala, o tom není pochyb...jen s tím Ho 229 to nebylo tak horké.
ObrázekObrázek

Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
Uživatelský avatar
Atlantis
nadporučík
nadporučík
Příspěvky: 819
Registrován: 7/4/2005, 15:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atlantis »

Ale to, že ho sebraly a zkoumaly a někde se to asi uplatnilo o tomžádná, ne?
Uživatelský avatar
YAMATO
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 2808
Registrován: 19/3/2005, 19:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YAMATO »

Že ho sebraly a zkoumaly, stejně jako hromadu jiných věcí, o tom skutečně žádná. Ale o tom uplatnění (nějakém závažnějším) už bych docela pochyboval...
ObrázekObrázek

Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
Uživatelský avatar
Jack
desátník
desátník
Příspěvky: 53
Registrován: 5/12/2005, 19:08
Bydliště: SR

Příspěvek od Jack »

Opravil som to podľa vašich predstáv.
Uživatelský avatar
YAMATO
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 2808
Registrován: 19/3/2005, 19:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YAMATO »

:mrgreen: ...já určitě nechci dělat nějaké nátlakové akce. Okolo Ho 229 je tolik legend, že je těžké se dostat k pravdivému jádru.

Zajímavý článek u "konkurence", rozhodně stojí za přečtení: ZDE
ObrázekObrázek

Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní letadla“