Bezejovice , prosim o materialy

Stavby a umění, slavnosti, sjezdy. Nacistická mystika.
Odpovědět
Uživatelský avatar
warsearch
Příspěvky: 4
Registrován: 28/12/2007, 22:02
Kontaktovat uživatele:

Bezejovice , prosim o materialy

Příspěvek od warsearch »

Ahoj pánové , chtěl jsem poprosit o jakekoliv poznatky o bezejovicich a mistnim statku . Hodi se mi opravdu skoro cokoliv . diky
Uživatelský avatar
warsearch
Příspěvky: 4
Registrován: 28/12/2007, 22:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od warsearch »

Nikod nic ? ? ? ? To bych se divil .
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Hoď si to do Google a máš.
Sídlilo tam velitelství SS - území bylo vyňato z jurisdikce protektorátu a patřilo do jurisdikce Velkoněmecké říše.
V Google se dozvíš víc.
Mystika bez důkazů o co jde!
Třeba toto: http://www.kpufo.cz/wbn/bezej.htm
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
warsearch
Příspěvky: 4
Registrován: 28/12/2007, 22:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od warsearch »

Ja jsem vsechny tyhle veci cetl . Troufam si rici ze vse co je na naetu k bezejovicim . Bohuzel vse vychazi z jedne trochu amaterske reportaze . Proto jsem vas oslovil tady...
Uživatelský avatar
Milan J. Zacha Kučera
Příspěvky: 9
Registrován: 4/1/2009, 13:57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milan J. Zacha Kučera »

ahoj, všechno, co se později objevilo o Bezejovicích vychází tak nějak z knihy Marcela Poka Poklady třetí říše, která vyšla v roce 2000 u AOS Publishing v Ústí nad Labem, odtamtud pak taky čerpal Jesenský ve svých"Mimozemských technologiích třetí říše", které zase vyšly u AOS Publishing...

vytáhl jsem na svůj web z té první knížky všechno, co se dalo aspoň trošku číst , je to tady: Recenze k právě čteným knihám... http://jesen.cz/clanek61.html

jinak , co jsem se díval statek Bezejovice byl sídlem nějaké firmy Dan FOOD ve které figuroval mladý Hromádko, co je ale podivné a moc se to v obchodním rejstříku nevidí, je fakt, že ještě před zápisem téhle česko-dánské firmy požádal navrhovatel o vymázání zápisu, kterému nebylo vyhověno...to se na obchodním soudě moc nestává, potom tam nějak hospodařil jako samostatně hospodařící rolník a nějaká firma Neptun sport...vše skončilo v insolvenci, ale ty zápisy jsou tak staré, že už je vidí jen mezipaměti a rejstřík úpadců je už čistý, dnes na statku podniká realitní firma jistého angličana
Uživatelský avatar
komisař
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 403
Registrován: 10/10/2008, 14:59
Bydliště: Český Krumlov

Příspěvek od komisař »

Zkus knihu Překvapená minulost, Petr Vokáč, Regia 2002, ISBN 80-86367-29-0
Obrázek
janstechow
Příspěvky: 1
Registrován: 8/7/2012, 14:28

Příspěvek od janstechow »

ted má statek ital...
Odpovědět

Zpět na „Architektura & mystika“