Palba a mobil

Máte problém s orientací na Palbě? Tak toto sekce je tu pro Vás

Moderátor: jarl

Odpovědět
Uživatelský avatar
Scrat
podporučík
podporučík
Příspěvky: 683
Registrován: 1/8/2009, 12:06

Palba a mobil

Příspěvek od Scrat »

Mám drobný problém s přihlášením a nevím si s ním rady.
Jde o to že když se chci přihlásit z mobilu (Android 2.3.3 Gingerbread) tak správně nadatluju nick i heslo. Přesto mně systém nepřihlásí a vyhodí mi captcha. I když ho opíšu správně (mimochodem, rozlišuje to nulu a O??) přesto se to celé opakuje. Po třetím pokusu mi pak přijde mail že se mi nějaká svině pokouší nabourat účet a že tento je na čas zablokován.
Může mi někdo poradit? Jo a jen na okraj, tento problém mám jen s Palbou, na další fóra se z telefonu přihlásím úplně normálně.

Scrat
All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope.
Winston Leonard Spencer-Churchill
Uživatelský avatar
jersey.se
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2466
Registrován: 20/1/2010, 21:16
Bydliště: I'm living on an endless road
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jersey.se »

Mě se to stalo párkrát v minulosti taky, ale teď to zas funguje. Zkus se asi nejdřív ručně odhlásit na PC.
Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast
Uživatelský avatar
Scrat
podporučík
podporučík
Příspěvky: 683
Registrován: 1/8/2009, 12:06

Příspěvek od Scrat »

Na Palbě jsem permanentně odhlášen, přihlašuji se jen pokud chci něco napsat takže v tomto asi problém nebude.
Navíc vím jistě že v době kdy se chci přihlásit z mobilu je můj počítač stoprocentně vypnutý.

Scrat
All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope.
Winston Leonard Spencer-Churchill
Uživatelský avatar
danny1691
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1403
Registrován: 20/10/2005, 19:24

Příspěvek od danny1691 »

na Symbianu, prohlížeč Opera je to ok.
mr_kosa
desátník
desátník
Příspěvky: 41
Registrován: 24/6/2011, 20:15

Příspěvek od mr_kosa »

ten isty problem je aj s Windows Phone 7, dokola to pyta captchu
Uživatelský avatar
Tunac
podporučík
podporučík
Příspěvky: 678
Registrován: 29/5/2006, 22:23
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Palba a mobil

Příspěvek od Tunac »

Scrat píše:Mám drobný problém s přihlášením a nevím si s ním rady.
Jde o to že když se chci přihlásit z mobilu (Android 2.3.3 Gingerbread) tak správně nadatluju nick i heslo. Přesto mně systém nepřihlásí a vyhodí mi captcha. I když ho opíšu správně (mimochodem, rozlišuje to nulu a O??) přesto se to celé opakuje. Po třetím pokusu mi pak přijde mail že se mi nějaká svině pokouší nabourat účet a že tento je na čas zablokován.
Může mi někdo poradit? Jo a jen na okraj, tento problém mám jen s Palbou, na další fóra se z telefonu přihlásím úplně normálně.

Scrat
Tento problém jsem míval na PC, teď na noťasu. Začalo to, když se zavedla debata neregistrovaných. I přes 2 měsíce se nejsem schopen se přihlásit, pak to z ničeho nic zase jde.
Vojáci!!!!
Jste vojáci smrtí!!! A já jsem ten, co Vás bude posílat tam, kde se umírá!!!
Uživatelský avatar
Horny
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 263
Registrován: 31/12/2010, 23:17
Bydliště: terra ignorata

Příspěvek od Horny »

Mě se v nedávné době několikrát příhodilo to samé. Poslední dobou jedu skoro výhradně přes laptop a mobilní net. Skutečný opruz je, že po dvou neúspěšných pokusech to chce opsat ten pitomý "obrázek". A ikdyž napíšu nick, heslo, opíšu správně znaky... tak mě to stále odmítá přihlásit. Nakonec mi pokaždé pomohlo vložit nick i heslo pomocí ctrl+c/ctrl+v z mailu, který mi přišl po registraci. K zablokování účtu jsem se zatím vyhnul.
Apropo, jak dlouho vlastně trvá?
Obrázek

Star Trek
* 1965
+ 2009
Odpovědět

Zpět na „Návody aneb jak na Palbu“