Modely King and Country

Hotové modely všech měřítek a druhů (pozemní, letecká a námořní technika)

Moderátor: jarl

Odpovědět
kingandcountry
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 272
Registrován: 11/4/2010, 12:20
Bydliště: mnichovice

Příspěvek od kingandcountry »

Jééé,díky.Oba tedy znám.Figarti zvláště v posledních pěti letech hodně zabrala.Zajímavé kusy prostě originály dáli se to tak říci.Dříve jen měřítko 1:32 ted začali 1:30.Tanky atd.velmi slušná uroven.
Thomas Gunn Miniatures figurálně slušné,nejde uplně do detajlů a na mě dělá trochu dojem sekundanta King&Country.Jakou serii rozjede KandC, do pár měsíců či i tydnů je tu Thomas Gunn se stejnym bojištěm a cenou o kousek levnější.Myslím,že nemá takovou základnu kupujících jako Král a zěmě,ta byla zalozene v roce 1984 a po světě má fakt mega fankluby,kde se dají figurky měnit či prodavat a kupovat. Starší i se značným ziskem.Největší sekáči mají kolem 3000figurek+ letectvo a technika.Dříve jsem si kupoval i jiné firmy jako The Collector's Showcase,
Honour Bound, Conte,ale často to nebylo uplně ok?A Král a Země se prodává velmi dobře.Takže když přijdu ,že už budu brát jen Ardény,RAF, A LUFTVAFE a chci prodávat afrikakorps a napoleonce.Tak s tím není problém.Jen ebenová letadla se prodávají hůř,,příliš drahá,,.P.S.díky za typ,už máš alespon jednoho?
velitel
praporčík
praporčík
Příspěvky: 335
Registrován: 1/9/2010, 19:34
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od velitel »

Koukám, jak se ti úplně rozsvítily oči. To je z tvého příspěvku naprosto patrné. :-)
Já jsem u toho Gunna původně myslel, že je KaC, podle provedení a typů, takže díky za vysvětlení, že je to vlastní "kopírák".
Zatím nemám nic, jak jsem psal, já tohle nesbírám, jen to prodávám. Vzhledem k okolnostem je docela možné, že se do Ka C v dohledné době pustím a budeme ho prodávat. Uvidíme.
kingandcountry
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 272
Registrován: 11/4/2010, 12:20
Bydliště: mnichovice

modely king and country

Příspěvek od kingandcountry »

No rozsvítily,to je jasný :-).Když jsem byl malej hošík,hrával jsem si se sádrovýma figurkama.Pak gumáci z NDR a vrchol byl AIRFIX, TIMPO a BRITAINS.Po vojně mě to nějááák pustilo :-).No pár let uběhlo a zase jsem malej hošík :-D.Osobně se mi moc líbí starý ELASTOLINI dělali k vojáčkům tanky,auta,pevnosti,letadla......... no paráda,ale ta cena.
Takže tahle firma se mi zdá jako solidní kompromis.No a občas si udělat radost je fajn.Bylo by fajn vidět KaC na českých stránkách v prodeji.No a pár obrázků pro radost :-).

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek
kingandcountry
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 272
Registrován: 11/4/2010, 12:20
Bydliště: mnichovice

Příspěvek od kingandcountry »

Asi jsem se Veliteli ne příliš dobře vyjádřil k té firmě Thomas Gunn Miniatures.Tahle firma nemá s KaC nic společného, jen opravdu věrně napodobuje její styl.Koupil jsem si od nich dvě sady a zase je prodal. Na obrázku vypadají stejně dobře.Ted nevim jak se to píše HOVK nebo HAVK? :-D
Ještě něco,koupil jsem si čtyřikrát model ,,The Collector's Showcase,, a dycinky byl nějak rozbitej a složitě jsem ho musel reklamovat a měnit za něco jinýho.
kingandcountry píše:......Teď nevím, jak se to píše HOVK nebo HAVK? :-D
Hawk, domluvil jsem. :) *T*
velitel
praporčík
praporčík
Příspěvky: 335
Registrován: 1/9/2010, 19:34
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od velitel »

Neboj, já jsem to pochopil. Teď mi hlásil jeden známý, že si pořídil Fw-190 v 1:30, nevím od které firmy a je to celkem jedno. Sice je rád, že má tenhle typ v této velikosti, ale zpracování prý nic moc.
kingandcountry
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 272
Registrován: 11/4/2010, 12:20
Bydliště: mnichovice

Příspěvek od kingandcountry »

Je to sranda,ale myslím,že za poslední roky tenhle model dělali právě jen tyhle dvě firmy :-).KaC jen v jednom provedení TG asi ve třech až pěti.Přitom tohle měřítko dělá v současnosti minimálně 20 firem.
Prosím tě,až bude dobrá konstalace ,můžeš se pozeptat od které firmy to má??? Rád bych usnul :-D.
velitel
praporčík
praporčík
Příspěvky: 335
Registrován: 1/9/2010, 19:34
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od velitel »

To je jednoduché. KaC to není, to vím bezpečně. Takže něco jiného. Ale mám dojem, že Gunn to taky není, protože mi říkal, že je to někde z USA.
Ale po neděli zkusím zjistit, případně z něj vymámit fotku.
kingandcountry
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 272
Registrován: 11/4/2010, 12:20
Bydliště: mnichovice

modely king and country

Příspěvek od kingandcountry »

Sem neodolal a hledal :) .První dvě fotky jsou TG těch udělali asi kolem 300 kusů na jedno maskování a snad je ještě zimní verze, třetí je KaC, jen jedno maskování 750kusů.Kolem roku 2005 vydali pár kusů
ve dřevě v malém nákladu,fotky čtyři a pět.

Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek
velitel
praporčík
praporčík
Příspěvky: 335
Registrován: 1/9/2010, 19:34
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od velitel »

Tak to slkutečně byl TG.
Tady je odkaz, sice jinam, ale to je fuck:
http://www.themotorpool.net/Thomas-Gunn ... s/1580.htm
Je to tedy jiný kousek, než jsi dal fotky. Série taky 750 ks.
kingandcountry
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 272
Registrován: 11/4/2010, 12:20
Bydliště: mnichovice

modely king and country

Příspěvek od kingandcountry »

Tady je poslední Bf109 v limitované edici 500ks 1:30 od King & Country.

Obrázek Obrázek
kingandcountry
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 272
Registrován: 11/4/2010, 12:20
Bydliště: mnichovice

modely king and country

Příspěvek od kingandcountry »

Pár starých obrázků modelů , asi před dvaceti lety(tak nějáák)
Naklikněte pro zvětšeníčko!!

Obrázek Obrázek Obrázek
kingandcountry
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 272
Registrován: 11/4/2010, 12:20
Bydliště: mnichovice

modely king and country

Příspěvek od kingandcountry »

Sem nevodolal a musím hodit todleto diodo 8-).

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
TonyHazard
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 2674
Registrován: 17/9/2007, 23:30

Modely king and country »

Příspěvek od TonyHazard »

Moc podařené, ale na sbírání aby si našinec pořídil halu.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Nebojuj s nikým, kdo neví nic o vztahu rytíře a meče!
Na fóru Palba.cz jsem skončil, dotazy a SZ prosím neposílat.
kingandcountry
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 272
Registrován: 11/4/2010, 12:20
Bydliště: mnichovice

Příspěvek od kingandcountry »

No bude to mít asi 150-170cm na délku.Nejhorší je ale ten prach, co udělá po roce.Tak nejlépe je to mít v nějakém teráriu :-).Já osobně to mám v krabici a po čase dostanu na nějaký kus chut.Pak si ho vyndam,posadim na stůl a týden vočumuju.(Jsem si to po sobě přečetl a nevědět vo čem je řeč,tak si připadam jak úchyl) :-D,:-D
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1368
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

kingandcountry píše:No bude to mít asi 150-170cm na délku.Nejhorší je ale ten prach, co udělá po roce.Tak nejlépe je to mít v nějakém teráriu :-).Já osobně to mám v krabici a po čase dostanu na nějaký kus chut.Pak si ho vyndam,posadim na stůl a týden vočumuju.(Jsem si to po sobě přečetl a nevědět vo čem je řeč,tak si připadam jak úchyl) :-D,:-D
Terárium se jeví jako ideální možnost... většinou. Měl jsem ve starým akváriu udělaný takový diorámátko Star Wars. Měl, dokud můj milý kocourek nezjistil, že když tahá drápkem za saturny, modýlky se pohupujou. Takže jsou teď všechny TIE a Wingy havarovaný na zemi.
kingandcountry
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 272
Registrován: 11/4/2010, 12:20
Bydliště: mnichovice

Příspěvek od kingandcountry »

Jo,jo kočky jsou v tomhle hrozný.Viděl jsem na různých stránkách v zahraničí vojáčky,modely atd.různě dolámaný a u toho dvě slova.
,,Kočka,, a ,,co ted s tím,,.Jen jednou padající napoleonský voják z koně (v cínu)po nárazu vypadal ještě lépe.Majitel byl šikovný a barevné šrámy zatřel a byl z toho unikát :-).Mrknu jestli to někde ještě nenajdu.
kingandcountry
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 272
Registrován: 11/4/2010, 12:20
Bydliště: mnichovice

Modely king and country

Příspěvek od kingandcountry »

Foto toho poškozeného vojáčka jsem bohužel nenašel.
Tak jen nové dio.

Obrázek Obrázek
kingandcountry
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 272
Registrován: 11/4/2010, 12:20
Bydliště: mnichovice

Příspěvek od kingandcountry »

K prvnímu březnu vydali Curtiss P40 Tomahawk v pouštní verzi.Raději mám evropské kamufláže,ale tenhle kus se jim docela povedl. Zítra hodím na stránky obrázek.
kingandcountry
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 272
Registrován: 11/4/2010, 12:20
Bydliště: mnichovice

Modely king and country

Příspěvek od kingandcountry »

Myslím,že budou dělat ještě dvě verze.Tady je ta první.

Obrázek Obrázek
kingandcountry
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 272
Registrován: 11/4/2010, 12:20
Bydliště: mnichovice

Modely king and country

Příspěvek od kingandcountry »

Povedené dio plus sety k tomu použité.

Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Hotové modely“