Sraz Palbáků - Praha 2008

Moderátor: jarl

Uživatelský avatar
Tunac
podporučík
podporučík
Příspěvky: 678
Registrován: 29/5/2006, 22:23
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tunac »

Doma jsem Vám tiše záviděl. Hlavně ten ochtl a kolínka. Nemoc (jsem v neschopence) a násedná dieta mě zabránila dojet (zánět slinivky).
Hrozně jsem se těšíl na Michana a ostatní. S Michanem musíme dokončit rozhovor z Otrokovc. Mrzí mě, že sem nedojel (i když jsem nebyl přihlášený).
Tak mě to odpusťe, že jsem se nesešel s lidmi "stejné krevní skupiny".
Vojáci!!!!
Jste vojáci smrtí!!! A já jsem ten, co Vás bude posílat tam, kde se umírá!!!
Inger
praporčík
praporčík
Příspěvky: 394
Registrován: 8/6/2007, 14:55
Bydliště: Kuusamo- Finland

Příspěvek od Inger »

Preji Vam brzke uzdraveni, Tunac.
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

Kamarádi,

jsem rád, že jsem se srazu zúčastnil. Byl to pro mně příjemně strávený čas. Osobně jsem poznal palbáky, kteří to myslí s naší věcí upřímně. Dozvěděl jsem se mnoho zajímavých informací různého rázu. Vše bylo nesmírně podnětné, něco je v naší moci udělat něco už hůře. Každopádně mně tyto věci umožnily lépe pochopit věci než od klávesnice počítače.

Důležitým momentem bylo slavnostní jmenování Hanse novým adminem Palby. Rád jsem poznal tolteca - kamaráda ze staré gardy. Pege účastníky odborně zasvětil to zákulisí fungování portálu. Z Michana hovořili velké znalosti, a byl by schopen jistě zajimavě povídat další hodiny o vojenských otázkách. Raytheon podal podnětný návrh na možnosti kariérního postupu ohledně kvality příspěvků.

Dále jsem poznal palbáky pod nicky Martan, Wildesau, Marvin a Petr - dobře jsme kluci pokecali o tancích, východní frontě, postupu na Moskvu, leningradské blokádě, kulometných družstvech, nebo o tom zda měli Rusové možnost 6x překulit tank Tiger pomocí speciální munice na vzdálenost 70 metrů. Či problematice archivů a jiné.

Setkání mělo jak duchovní význam, tak se hlavně sešla pohodová parta, kterou spojovala společná věc a zájem. Jsem naplněn veskrze pozitivními pocity - hrdostí, sounáležitostí a smyslem existence tohoto projektu. Sraz hodnotím jako velice vydařený. Sešlo se nás celkem 11, den po vylodění v Normandii a každý přispěl svým dílem k celkově výborné atmosféře. Nadále si budeme víceméně vyměnovat názory po síti. A někteří z nás jistě na dalších srazech i osobně. Doufám, že časem poznám i další členy, že srazy se stanou skvělou tradicí a umožní další rozlet Palby.

Obrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Radar
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 513
Registrován: 24/8/2004, 12:24
Bydliště: Okolo Plzně :-)))
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radar »

Čusan chlapi, hrubě vám závidím a štvě mě, že jsem se nezůčastnil, nicméně kamarádova rozlučka se svobodou byla na ten samý termín....
Mám dotaz, šlo by někam fláknout více fotek ze srazu a případně pojmenovat kdo je kdo? Myslím jen pro nejužší vedení a důstojnictvo? Jsem zvědavej. Tedy pokud to zůčastněným nevadí?
ObrázekObrázekObrázek

Neruš nepřítele, když dělá chybu …
( Napolen )
Uživatelský avatar
Tunac
podporučík
podporučík
Příspěvky: 678
Registrován: 29/5/2006, 22:23
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tunac »

Při pohledu na hezký "obrázek" v Lordově příspěvku mě napadla "hříšná" myšlenka. Co kdy velení Palby nechalo udělat pamětní ribbon, nebo medaili, co by se zobrazovala účastníkům tohoto setkání Palby ve vyznamenáních?
Vojáci!!!!
Jste vojáci smrtí!!! A já jsem ten, co Vás bude posílat tam, kde se umírá!!!
Uživatelský avatar
Daver
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1573
Registrován: 5/10/2004, 21:11
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Daver »

Mrzí mne že jsem nemohl dorazit, ale maličko se mi to křižilo s koncertem v Ostravě a mne, nevýdělečně činému jedinci, nevyšli finance. Každopadně sem na Palbě každý den, hltám informace a PEVNĚ věřim, že se s vámi jednou sejdu.
"Nemůžeš-li střílet, staň se bunkrem, nemůžeš-li se hýbat, staň se zbraní, nemůžeš-li vyhrát, staň se hrdinou."
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

Radare, je škoda, že jsi nepřijel, byl by jsi pyšnej, kdyby jsi viděl tu skvělou partu lidí. Možná jsi na počátku nevěřil, že vznikne takové dílo, možná to nebylo ani naším záměrem. Každopádně úspěch to je velký. Za pár let soupeříme o prvenství mezi vojenskými weby na českém internetu.

Tunac, uvažoval jsem o odznaku, který by dostal každý účastník. Nakonec to byla trochu dražší záležitost a hlavně by se to nestihlo vyrobit do srazu.

Davere, měl jsi každopádně přijít. Všichni byli vítáni. Kapacita byla až 20 lidí. Není se čeho bát, pokecáš, zeptáš se. Nikdo nemá zájem ztrapňovat, o tom to není. Je to o pocitech při takových setkáních, o lidech se stejnými zájmy. Kteří jsou svým koníčkem zajímavý od šedého průměru a na srazu mají možnost vyniknout. Vždy je několik hvězd a ti rádi řeknou své názory, když vidí u mladýho skutečné zaujetí.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Tunac
podporučík
podporučík
Příspěvky: 678
Registrován: 29/5/2006, 22:23
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tunac »

Lord píše:Tunac, uvažoval jsem o odznaku, který by dostal každý účastník. Nakonec to byla trochu dražší záležitost a hlavně by se to nestihlo vyrobit do srazu.
Nemyslel jsem odznak na klopu, ale sem na stráky, jak jsou za zásluhy.
Vojáci!!!!
Jste vojáci smrtí!!! A já jsem ten, co Vás bude posílat tam, kde se umírá!!!
toltec
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 165
Registrován: 10/11/2004, 20:27
Bydliště: StČ

Příspěvek od toltec »

A co takhle triko s emblémem ? Pokud myšlenka s deskama nebyla úplně off-topic, tak myslím, že by se v tom mohlo nějak pokračovat....
Odznak u profilu - no není to vůbec špatný nápad.
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

Trika jsou myslím nejideálnější nápad :)
Obrázek
Petr1
desátník
desátník
Příspěvky: 55
Registrován: 5/5/2008, 20:13

Příspěvek od Petr1 »

Ahoj nevím jestli jste si všimli, ale blíží se 3.11. Což byl termín podzimního srazu. Na tom jarním jsem nebyl až do konce, tak nevím co jste vymysleli a mám docela cukání vydět vás znovu.
Uživatelský avatar
jean2005
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 266
Registrován: 27/7/2007, 10:37
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od jean2005 »

Ale 3.11. je pondělí?!? Co to je za divný termín, není to překlep?
Petr1
desátník
desátník
Příspěvky: 55
Registrován: 5/5/2008, 20:13

Příspěvek od Petr1 »

Loni byla 3.11. sobota. Jenom jsem se ptal, jestli se neplánuje něco na tenhle podzim.
Uživatelský avatar
sa58
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 3477
Registrován: 4/2/2005, 12:43
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sa58 »

Naplánovat sraz není problém, otázkou je, kdo a kam by chtěl přijet. Po Praze by opět mohla přijít na řadu Morava, pokud by se pár Palbáku našlo, není problém něco zorganizovat.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

"Nachystejte květináče, na vánoce sem zpátky!"
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

Nemám nic proti srazu na Moravě :) Já se svými studentskými slevami dorazím kamkoliv 8-)
Naposledy upravil(a) Hans S. dne 10/10/2008, 23:33, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
sa58
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 3477
Registrován: 4/2/2005, 12:43
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sa58 »

Můžeme to opět uspořádat v Otrokovicích, napojení na železnici je to velmi dobré a ubytování je tu taky OK. Jen bych oproti minulému srazu změnil lokál, bylo tam hrozně nahulené...

Horší to asi bude s "Palbovicí", ale určitě by účastníci srazu neodjeli s prázdnou.


Jeden návrh bych měl, co uspořádat "pohár Palby" v bowlingu? Jsou tu k dispozici solidní podmínky, dodám putovní pohár i první cenu.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

"Nachystejte květináče, na vánoce sem zpátky!"
Uživatelský avatar
wildesau
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 420
Registrován: 5/3/2006, 09:05
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek od wildesau »

Sakra zase koleno?Klidně můžeme se Sapíkem něco vymyslet.
Jsem pro každou špatnost.....
Uživatelský avatar
jean2005
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 266
Registrován: 27/7/2007, 10:37
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od jean2005 »

Sakryš, zajel bych rád poznat lidičky... Problém je jen v tom, že mám od teď každý druhý víkend školu a ty zbylé si mě chce užít manželka.
Jo, kdyby byl srázek v Pardubicích, to by byla jiná, myslím, že ani Lord by neprotestoval :-)
Uživatelský avatar
Thór
7. Major
7. Major
Příspěvky: 889
Registrován: 7/8/2008, 02:35
Bydliště: Chrudim

Příspěvek od Thór »

No do Pardubic bych těch 12 km došel i pěšky :rotuj:
ObrázekObrázek
" Thór "

Kaphar hunnu bhanda marnu ramro
Zamčeno

Zpět na „Srazy a setkání Palba“