sraz Otrokovice 15.11.2008

Moderátor: jarl

Uživatelský avatar
sa58
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 3477
Registrován: 4/2/2005, 12:43
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sa58 »

Mantra píše:Zbyly nějaké hrnky?
ještě jsou dva k dispozici
ObrázekObrázekObrázekObrázek

"Nachystejte květináče, na vánoce sem zpátky!"
Uživatelský avatar
Pátrač
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 7850
Registrován: 14/8/2008, 06:44
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Pátrač »

Bylo potěšením se Palbáky potkat. Dobrý večer, dobrá zábava ale to metání, vrhání či válení koulí to bylo drso.

Ale smažený sejry super.
ObrázekObrázek

Pes(ticid) - nejlepší přítel člověka! Nechápete? Nevadí. Hlavní je, že víte že:

JDE O TO, ŽE KDYBY O NĚCO ŠLO, BYLO BY DOBRÉ VĚDĚT, O CO VLASTNĚ JDE.
Uživatelský avatar
hydrostar
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1717
Registrován: 26/9/2006, 21:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hydrostar »

Pánové, vyhrál sem, ale hrát proti lidem, kteří to nikdy třeba nehráli je nefér.Jinak perfektní věc tento sraz, akorát mě poslední vlak odvolal moc brzo dom. Král je mrtev, ať žije král...a příští sraz. Nebudete temu věřit, ale minimálně polovinu ze zúčastněných sem si přibližně představoval, tak, jak ve skutečnosti vypadajů...
Hydrostar se s námi trvale rozloučil...
Uživatelský avatar
Mantra
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1018
Registrován: 19/2/2008, 08:57
Bydliště: Platan

Příspěvek od Mantra »

Gumy v civilu?
Obrázek
"Will screw them hard, fast, and in an elegant manner."
Major General Haim Bar-Lev 1967
Uživatelský avatar
hydrostar
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1717
Registrován: 26/9/2006, 21:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hydrostar »

Mantra: Gumy v civilu?
No tak to těžko ;-)
Hydrostar se s námi trvale rozloučil...
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6824
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

A teď.
Né, že bych to v Práglu - sapík, krásné Moravy, kde mnozí a ty "kačabo" .- nádhernej Hydrostare, jehož buchty, chci říci web - Tvůj web - je jedinečnej - dávej ho i do buchet - nikde na webu jsem tuto historii nenašel. Chápeš kačabo.. - je nejméně Tvůj.vojenskej web kolego?
- jak já připitoměle řeknu - od Brna na Východ Asiati -fakt myslíš, že to tak myslím? ( věřte že si víc než vážím Alchymista a Rabo - než, nejen že vysvětlují - oni nejen umí - to jsou kolegové par excelance).
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6824
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Jak to běžně nedělám- již jsme 3.
Jedeme v sobotu - michan a spol - v sobotu 20. června - pochopitelně tohoto roku - nezávisle na kterokoliv pitomce ( my sami jseme pěkní pitomci) - do Lešan.
Nebyl jsem tam
Můj velitel - můj učitel v Liptovském Mikuláši - 45 let- mé člověče takhle - na Palbě Lada - tam asi byl nedavno - PVOS.


Dostanu se do zákopů s kolegy v Lešanech 20. června 2009.
No v 10,00?
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Pegeucko
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 2793
Registrován: 14/7/2005, 10:40
Bydliště: jižní Čechy

Příspěvek od Pegeucko »

V Lešanech jsem taky ještě nebyl. Šel bych do toho.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Vím vše, protože mlčím, abych slyšel..... motto STASI
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6824
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Jo a ještě jak mě kolega sdělil - vláčkem.
Mimo toho po cestě, že mohu vyprávět, kde Němci cvičili - " ledy" - každý prapor Wehrmachtu musel svou minometnou rotu poslat - na řeku Sázavu - jo a ještě - samozřejmě do roku 1941 ( ( okupace - 15. březen 1939)
Rozbijeme ledy - záplavy a kvůli pitomejm Němcům neplatili pojištovny náhrady - i dnes Loyd....

Jo " Pozor"
Kdo to byl - kolega dělostřeleckej.. Martan? - nebo která dělostřelecká hvězda - Lešany.

Ze vzniklých antipatií "Nezvu" Hans.S - mohu klidně vyprávět uviděná letadla - určitě Hans. S řekne co mají a co Go - mlady pravdomluvný - doufám, že se stále učí - Lešany a on student......

Generální štábe - lidé na Palbě - Lorde - podpořte mě - to není jen pro mne
Michan neskončil - píši dál - podpořte mě - Lorde. - Ty víš jak mě na Tvém slově záleží - Tvůj web je,,,,
Děkuji za příležitosti..
Naposledy upravil(a) michan dne 6/6/2009, 15:54, celkem upraveno 1 x.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Martan
praporčík
praporčík
Příspěvky: 304
Registrován: 14/6/2005, 00:11
Bydliště: Domašín

Příspěvek od Martan »

Jo, jo, já u Lešan bydlel, do tamních kasáren jsem chodil do služby... Ale už tam nebydlím. Momentálně jsem i bez auta, takže vzhledem k četnosti sobotních spojů se tam s vámi, bohužel, nesetkám. Ledaže by se mi podařilo do té doby auto koupit (už se na tom pracuje).
Obrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6824
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Martánku - my se viděli?
Doporučíš nás na .... hele nedoporučím michane - nebo- hele tenhle nás provede - pokud by šel voják beru a stejně kilo dám..
Víte - já bych to zorganizoval s:

Plukovníkem. - pánové to je naš mistr - to je můj mistr nejen včera, ale i dnes...
panem plukovníkem " Lada"
Pan plukovník už - mě nemá rád.

Já mám stejné veliteli...

Láďo proč a co - bejvávalo, platí sice nechci . a .......
Jo a RAYTHEONE - bez Tvá logiky se mě zdá sobota - nemohl bys - do3 dnů upřesním?
Jseš:::
ObrázekObrázekObrázek
RAYTHEON
7. Major
7. Major
Příspěvky: 602
Registrován: 14/5/2007, 20:44

Příspěvek od RAYTHEON »

to Michan

Byl jsi v Lešanech před dvě týdny na "Protiletadlovém dni"?
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6824
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Právě že ne - musíš mě tu logiku říci - prosím.
Mohl bys?
Do 4 - 5 dnů Ti chlape - potřebuji i Tvou kritiku - Ti dodám všechny informace - krevní skupina - logika s Tvým - Tvá logika -...
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6824
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Výlet do Lešan.

Pár mých přátel a já jsme se rozhodli - jak jsem již minule oznamoval - udělat výlet v sobotu 20. června 2009 - tedy příští sobotu - do vojenského muzea Lešany.

Kdo jsou mí přátelé?
To jsou 3 generace.
- náctiletí do 15ti
II. generace je do 40ti ( spíš 30)
a ta třetí generace jsem já stará flinta - puška.


Je to výlet.

Posázavský Pacifik - již na začátku - při zjišťování - se mě " Dotklo" ( prosím úvozovky znamenají, že nedotklo, spíše zaujalo), že pořadatel říká, že nemáme čekat, že se cestuje na " střeše vagónů jako kdysi" - " škoda" - romantická doba Posazavského Pacifiku s cestováním na střeše v I. republice je tak nenávratně pryč.

Kdy jedeme - kdy jede vláček?
Posázavský Pacifik a my v něm - vyráží v sobotu 20. 6. v 9 hodin 46 minut z nádraží Praha - Braník ( možno také z hlaváku - Hlavního nádraží v 9 hodin 14 minut - další vlak - již nikoliv historický - jede v 10 hod. 10 min. z nadraží Praha - Braník - pozor tento nejede v dřívějším čase z hlaváku - jede tuším z nádraží Praha - Vysočany).

Po jízdě, která malebnou krajinou Posázaví trvá až do 10 hodin 57 minut vystoupíme na nádraží Krhanice, abychom přešli přes most přes Sazavu a cestou, která trvá pěšky, a to nevím - možná řekne Martan, jestli bude číst -, odhaduji 20 - 30 minut - dojdeme do Lešan a tam už uvidíme.

Cena lístku v historickém Posázavském Pacifiku je - Globální - strašný termín zřejmě pro cenu slevy při skupinovější výpravě.
Normálně dospělej 50 Kč/ dítě 38 Kč.

Odjezd plánujeme do Prahy z Krhanic buď v 16,04, nebo v 17,08 - jak budeme stíhat.


Přidejte se - vítán bude každý.

Samozřejmě by se nejelo, pokud by hustě pršelo, nebo mělo pršet určitě celý den...

To není Palba 2009.
K Palbě 2009 ještě nepřišla výzva.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6824
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Návštěva Lešan dnes 20.6.2009 s kamarády byla fajn.
V zápise do knihy návštěv jsem se zmohl jen na - Fakt líbilo a podpis.

Celkem jen tak 60% techniky jsem viděl na vlastní oči z toho co mají v Lešanech, 20% jsem neznal vůbec a zbývajících 20% na obrázku...
Trapné...

Výhrady přátel?
Chybí trochu té techniky ze západu ( jak z 2. světové války - z Německa PzKpfw I.,II., III.,IV.,V. a VI., tak britských, stejně tak chybí technika poválečná Západu), je příliš Téček všeho druhu - proč je nevymění s jinými sbírkami?
Oponoval jsem 40 let historie státu a není jednoduché tuto operaci uskutečnit a hlavně to trvá léta.

Konečně jsem viděl kde můj učitel a velitel - a ten určitě jen svou prací - tak ho znám - získal své ostruhy.

Prima sobota a teprve když jsme se vrátili na nádraží Krhanice tak byla průtrž mračen. Snad 25 minut víc ne.
Paráda.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
major
svobodník
svobodník
Příspěvky: 24
Registrován: 4/7/2009, 12:00
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od major »

Mantra píše:Gumy v civilu?
ako kedy, ako kto ;)
Verni sebe, svorne napred!
Zamčeno

Zpět na „Srazy a setkání Palba“