sraz Palby podzim 2010

Moderátor: jarl

Uživatelský avatar
Pozorovatel-signalista
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 150
Registrován: 17/12/2008, 19:12
Bydliště: Umbara
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pozorovatel-signalista »

skelet píše:Doufám, že máš i fousy jako rabi Jakob :rotuj:
Já ne - ale máme u nás Mordechaje, kluka jednoho pejzatého :D
„Dámo, vy jste pravý gentleman.”

Ano, předtím než se někdo zeptá, já jsem ta Pozorovatel-signalista, Pátračova pobočnice (čili ani jeho pes, ani jeho vnuk, aby bylo jasno). Pokud jste se s ním nějak nepohodli, prosím, uvědomte si, že co vy zvířátka jste si podělali, nás rybiček se netýká.
Uživatelský avatar
Destroyman
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1288
Registrován: 25/6/2008, 08:35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Destroyman »

sa58 píše:Tolik kofoly se snad zatím na srazu nevypilo :D
Ještě že jsem tam nebyl. Táhnout se přes půl země na sraz abstinentů - to bych musel konstatovat, že se mnou asi není něco v pořádku. :-?
さようなら。
Uživatelský avatar
Pátrač
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 7850
Registrován: 14/8/2008, 06:44
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Pátrač »

Hlavní alkoholici bohužel tentokrát akci vypustili. Prý příště a tuplem- budou to prý dohánět.
ObrázekObrázek

Pes(ticid) - nejlepší přítel člověka! Nechápete? Nevadí. Hlavní je, že víte že:

JDE O TO, ŽE KDYBY O NĚCO ŠLO, BYLO BY DOBRÉ VĚDĚT, O CO VLASTNĚ JDE.
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17710
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Příspěvek od skelet »

A já musel schovávat i ten rum, aby mě ti abstinenti neumlátili čepicema.. :cry:
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Pátrač
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 7850
Registrován: 14/8/2008, 06:44
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Pátrač »

Skelet: Hubo nactiutrhačná :evil:

Jo koegové, byl to prima večer. Dobře jsem se pobavil, slupl překvapivě dobrou sýrosmaženou variaci na téma 4 sýrů, kofola byla na dobré úrovni. Co si více přát... než dobré jídlo, společnost prima lidí a příjemnou zábavu, příští rok opět a rád.
ObrázekObrázek

Pes(ticid) - nejlepší přítel člověka! Nechápete? Nevadí. Hlavní je, že víte že:

JDE O TO, ŽE KDYBY O NĚCO ŠLO, BYLO BY DOBRÉ VĚDĚT, O CO VLASTNĚ JDE.
Uživatelský avatar
knezdub
nadporučík
nadporučík
Příspěvky: 833
Registrován: 13/10/2009, 19:54
Bydliště: Blatnička

Příspěvek od knezdub »

Skelete, nepřeháněj, čepici tam nikdo neměl. A takhle nechutně kazit kofolu :sad:
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
hydrostar
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1717
Registrován: 26/9/2006, 21:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hydrostar »

Destroyman: Ještě že jsem tam nebyl. Táhnout se přes půl země na sraz abstinentů - to bych musel konstatovat, že se mnou asi není něco v pořádku.
Neboj se, tak zlé to zas nebylo. Pivo proti kofoli vyšlo to tak půl na půl.

knezdub: akrobatické kreace při Hydrostarově vrhání koule
Já za to nemožu, že ty kule byly těžší jak já. Jinak to byly ukázkové telemarky. Kromě teho jedného, kdy sem se celkem slušně šlahl do kolena. No letos se nedařilo, příště vás ale rozbiju :-)

Pátrač: ...slupl překvapivě dobrou sýrosmaženou variaci na téma 4 sýrů, kofola byla na dobré úrovni. Co si více přát...
Spíš to bylo...slupl překvapivě pálivů picu, vypil nekolik nadmíru dobrých svijanských piv. Co víc si přát...Zbytek příspěvku bych ponechal dle tvého.

A na závěr děkuji organizátorům nebo spíš organizátorovi za super odpolednovečer a hlavně kolegovi knezdubovi za odvoz domů. Téměř až mamince před práh.
Hydrostar se s námi trvale rozloučil...
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17710
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Příspěvek od skelet »

Za tu pizzu by si měl dostat metál.. jak někdo jako ty dokáže toho tolik zbaštit.. nechápu :lol:
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
hydrostar
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1717
Registrován: 26/9/2006, 21:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hydrostar »

Opakuji. Já se v temto nezdám. Asi tasemnica.
Hydrostar se s námi trvale rozloučil...
Petr1
desátník
desátník
Příspěvky: 55
Registrován: 5/5/2008, 20:13

Příspěvek od Petr1 »

Já se ráno vyhoupl z hotelu a nevěděl kde sem. Ještě že jsem měl v kapse navigaci. Po dvaceti minutách jsem našel auto. Navigaci nastavil domů. Za další dvě minuty mi hodný pan policajt, za pouhé tři stovky a bod vysvětlil, že nesedím v autobuse. Takže jsem v zákazu, i když mě tam navigace posílá. Zbytek cesty proběhl bez problémů.
Jinak večer se mi také moc líbil a děkuji za pěkné chvíle s vámi. Prapor alkoholiků (v rámci řízení druhý den) jsem myslím nesl statečně.
Uživatelský avatar
kacermiroslav
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 5286
Registrován: 25/3/2008, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kacermiroslav »

Letos mi to opět nevyšlo, ale pokusím se napravit se. Takže na příští sraz, pokud moje rodinka dovolí, vyrazím a rád vás všechny konečně osobně poznám:-)
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
knezdub
nadporučík
nadporučík
Příspěvky: 833
Registrován: 13/10/2009, 19:54
Bydliště: Blatnička

Příspěvek od knezdub »

Petře, buď rád, že Ti hodný pan policajt nedal dýchnout. Pokud jsi vstával dřív něž v poledne tak by to mohlo být zajímavé :lol: :razz:
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Pozorovatel-signalista
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 150
Registrován: 17/12/2008, 19:12
Bydliště: Umbara
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pozorovatel-signalista »

knezdub píše:Skelete, nepřeháněj, čepici tam nikdo neměl. A takhle nechutně kazit kofolu :sad:
Já měla čepici :D Ale nedovedu si teda představit, jak bych jí někoho měla umlátit k smrti :lol:

Miro, neblázni a případně vem příště rodinku s sebou :D Však já taky jezdím s Pátračem 8-)
„Dámo, vy jste pravý gentleman.”

Ano, předtím než se někdo zeptá, já jsem ta Pozorovatel-signalista, Pátračova pobočnice (čili ani jeho pes, ani jeho vnuk, aby bylo jasno). Pokud jste se s ním nějak nepohodli, prosím, uvědomte si, že co vy zvířátka jste si podělali, nás rybiček se netýká.
Uživatelský avatar
kacermiroslav
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 5286
Registrován: 25/3/2008, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kacermiroslav »

Pozorovatel-signalista píše:Miro, neblázni a případně vem příště rodinku s sebou :D Však já taky jezdím s Pátračem 8-)
Mno...žena pro to pochopení nemá, ale synátorek (5,5 r) už se docela vyzná:-) včera jsem ho dostal tím, že jsem mu ukazoval po svém návratu ze služebky (Bánská Bystrica) fotky jak jsem na Pz IV, Stug a na LT-38 co tam mají v parku:-) takže jsem zase aspoň na chvilku king doma:-) takže otázká zní....kdy bude další srazík?:-)))))
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
rabo
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 2134
Registrován: 16/1/2007, 11:52

Příspěvek od rabo »

návratu ze služebky (Bánská Bystrica)
Tak to si bol Ty ? Manželka mi večer spomínala, že keď išla na obed do "Bašty", tak nejaký Český turista sa snažil pripevniť LTčko za svoje auto a privolanej hliadke mestskej polície vysvetľoval, že ho chce dostať naspäť do krajiny pôvodu. Až keď mu vysvetlili, že si k nemu musí zobrať aj Lisunova pri vchode, tak sa troška sekol a začal tančík odmontúvať z tiahla na svojom aute.
Uživatelský avatar
kacermiroslav
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 5286
Registrován: 25/3/2008, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kacermiroslav »

Spíše jsem řešil, že si za LT-38 ještě připřáhnu Stuga a jako první pojede Pz Iv, abychom vůbec ty kopce nad Bystricou zvládli vyjet:-) aspoň by se nám ze silnice klidil každej náklaďák a nezdržoval by provoz:-)
ObrázekObrázekObrázek
Zamčeno

Zpět na „Srazy a setkání Palba“