Praha Palba 2011

Moderátor: jarl

Uživatelský avatar
alibaba
7. Major
7. Major
Příspěvky: 707
Registrován: 15/8/2007, 00:30
Bydliště: Cotswold

Příspěvek od alibaba »

O dva tydny drive a zucastnil bych se taky a po ceste do stovezate bych mohl pribrat i "anarchistu" Destroymana :(
Inteligence má své hranice,
ale blbost je nekonečná....
Uživatelský avatar
vencour
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 517
Registrován: 1/6/2007, 00:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vencour »

Co vim, předběžně se debatuje o 3 termínech srazu. Ještě není nic ztraceno.
Další bod: kdo by uvítal přítomnost, byť možná jen na chvilku, autora Žab v mlíku, spisovatele Jana Drnka? Jeho vyjádření k mému pozvání ještě neznám, přesto: "v rozmanitosti a pestrosti života je krása".
Moh bych to říci i jinak: "Palba.cz pro mne něco znamená. Žáby pro mne taky něco znamenaj, sakra dost. Tak proč to nespojit?"
Obrázek
Ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny. (Jonathan Archer, Enterprise)
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6824
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

a) Program setkání.

Dobře, přečtěme si program:
Sejdeme se a máme v prvé fázi možnosti:

Sraz obou part bude mezi 9,30 a 10,00 u hlavního příjezdu do autobusového nádraží Florenc, jako to bylo při setkání Palba 2008, odkud se po rozdělení party rozejdou za svými cíli.

1) Jedna přihlášená parta. Tedy parta, která se přihlásí půjde do Vojenského muzea na Žižkově a po jeho prohlídce bude oběd a pak si půjdou ještě prohlédnout na Památník na Vítkově, kde si prohlídnou zdejší muzeum. Pak se tato parta stáhne již do Restaurace, kde bude setkání s programem – viz níže. Zodpovídá RAYTHEON.

Diskutujme o podstatě, diskutujme o časeech i o jiném návrhu v Praze,

2) Druhá přihlášená parta, předpokládá to nejméně 4 lidi a osobní automobil se setká na stejném místě mezi 9.30 a 10.00. Odtud se vydají do předem domluveného automobilu a odjedou do Lešan. Tady prosím kolegy, aby se přihlásili ještě 2 lidé a kdo vezme auto.
Zatím je přihlášen Wildeschau a vodouch.
Podle všech, kdo Lešany absolvovali autem, trvá cesta tam max. do jedné hodiny a zpět také. Prohlídka se dá absolvovat za 4 až 5 hodin. Počítám-li dobře, mohou být mezi 16 až 17 hodinou ve vybrané restauraci
ObrázekObrázekObrázek
matjka
štábní rotmistr
štábní rotmistr
Příspěvky: 222
Registrován: 21/1/2009, 21:58

Příspěvek od matjka »

Já bych jel do Lešan ale nemám auto :(...
platon : Jen mrtví viděli konec války
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6824
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Tady tedy zvu všechny kdo mají o setkání Praha Palba 2011 zájem, aby se postupně hlásili.
Zároveň prosím někoho z kolegů, kteří na sraz pojedou a mají zájem o Lešany, aby řekl, že by jel autem.
Na složení částky na benzín, pro řidiče, či na naftu jsou již nyní zřejmě 3 - wildesau, vodouch a nově i matjka.
Děkuji - zváni jsou všichni přátele řečí militantních, koníčkáři a kdo má chuť na pečené koleno a jiné pochutiny a dobrý mok.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

V Lešanech jsem ještě nebyl a rád bych se tam podíval, takže Lešany a můžu vzít i své skromné Bayerische Motoren Werke, pěšky je to prý daleko :)
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6824
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Ty jsi prostě můj spolehlivej Hansík.
Hans S. děkuju Ti - děkuji jednomu ze šéfů organizace.
Prosím Tě buď tak hodnej spoj se i přes tohle s wildwsau, vodouchem a matjkou a již se domlouvejte konkétněji( zřejmě až se lidé vyjádří k datu).
Nejvíce oblíbené datum bylo, vzhledem k blížícím se dovoleným a prázdninám - sobota 11. června 2011.
Jestli myslí více lidí jinak, přesuňme to na sobotu 18. června.

Prosím pište, která sobota je přijatelnější - 11.6., nebo 18. 6. ?
ObrázekObrázekObrázek
vodouch
nadporučík
nadporučík
Příspěvky: 936
Registrován: 15/1/2008, 23:15
Bydliště: Praha

Příspěvek od vodouch »

michan píše:Prosím pište, která sobota je přijatelnější - 11.6., nebo 18. 6. ?
Přimlouval bych se za 18. června-11. máme v rodině velmi významnou oslavu.
Obrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6824
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Tak se pojďme vyjádřit k sobotě 18. června.
Některá zvláště důležitá výročí v rodině se prostě respektují.
Ono tady vlastně - sobota 18. června již také několikrát padlo.
Komu vyhovuje sobota 18. června?
Já jsem pro.

Určovat konečné datum se bude až po většinové shodě.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

18. bez problému
matjka
štábní rotmistr
štábní rotmistr
Příspěvky: 222
Registrován: 21/1/2009, 21:58

Příspěvek od matjka »

Mě taky :)
platon : Jen mrtví viděli konec války
Uživatelský avatar
vencour
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 517
Registrován: 1/6/2007, 00:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vencour »

Vencourojc bez připomínek. Mimochodem, kde dělaj DOBRÝ koleno, abych věděl?
Obrázek
Ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny. (Jonathan Archer, Enterprise)
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6824
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Tak k tomu 18. červnu se přiklání stále více lidí - dobře.

Kolego vencour ve hře jsou 2 hospody:

1) Jihoměstský pivovar – Podjavorinská 1602, Praha 4 – Chodov. Zde byla největší shoda, neboť je to 3 minuty od metra Háje (okraj Prahy, dobré parkování a metrem se může člověk dostat kamkoliv). Zajišťují Toník a michan.

2) Haštalský dědek – Náměstí Republiky – zajišťuje Hans S. a dodá parametry.

U toho Haštalského dědka prosím Hans S., jestli by to nějak mohl rozvést, co je to za hospodu, může - li ceny, kde je to atd..

Já řeknu ještě, že ceny piv, které si hospoda - Jihoměstský pivovar - sama vaří a Ty se koukáš kde a jak - jsou okolo 25 až 35 Kč podle stupňů a propečené koleno s oblohou okolo 180 Kč za více než 2 kg. Je to ve stylu Mnichovské hospody s vysokými stropy, takže ani kouř nevadí. Salónky zdarma a vejde se tam "hafa" lidí ( "hafa" je jednotka i pro více jak 35 lidí...). Je to jednopatrové vevnitř, salonky jsou v 1. patře seděli bychom buď v 1. patře nebo, a to nejspíš v salónku. Salónky jsou také v 1. patře.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
vencour
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 517
Registrován: 1/6/2007, 00:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vencour »

Ad hospoda: asi ve třech místech mi koleno dost chutná, jsou další místa, kde si dám radši něco jiného a nechci si kazit chuť. To byl důvod, proč jsem se ptal. Takže asi budu důvěřovat tomu, že víte, do čeho jdem(t)e
Obrázek
Ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny. (Jonathan Archer, Enterprise)
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6824
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Pane kolego u - "Jihoměstského pivovaru" - si dokonce můžeme říci jak chceme mít opečené koleno ( a já na svůj chrup měkké).
Jinak jsme si ho tam již dávali a bylo skvělé.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
vencour
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 517
Registrován: 1/6/2007, 00:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vencour »

Zvědavá otázka: v sobotu a neděli bude v Roudnici nějaká pořádná show ... http://memorialairshow.webnode.cz/ ... tam se uvidíme v neděli?
Obrázek
Ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny. (Jonathan Archer, Enterprise)
Zamčeno

Zpět na „Srazy a setkání Palba“