Pozvánka Palba Praha 2013.

Moderátor: jarl

Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6824
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Pozvánka Palba Praha 2013.

Příspěvek od michan »

Takže jestli správně analyzuji a já věřím, že ano!

Všichni, kteří již řekli nějakým způsobem rozhodné Ano se shodnou na sobotě 15. června 2013(připustili oba termíny, když panu kolegovi Cover 72 padl termín 8. června).

Určuji tedy, jménem organizačního výboru, termín pro konání Palba Praha 2013 - sobota 15. června 2013.

Prozatím vypadá přihlášení takto:

Lešany:

Hans S.(bude brát auto a kolegové se domluví přes SZ na místě setkání)
Raytheon
Alfík
mrfelix (dojede si tam sám a přes SZ by si měli dát telefon s Hans S, pokud se tam chtějí setkat)

Kbely:

Pegeucko
michan
Roman Zelenka

Přímo do hospody U Kozla http://www.ukozla.cz/ pak 15. června, v jím zvolenou hodinu, dorazí, mnou velice ctěný kolega Palby, Cover 72.


Pan kolega jersey.se dá konečné rozhodnutí Ano zde ještě vědět.
Stejně tak kolegyně Pozorovatel-Signalista a pan kolega Pátrač.

Osobně zvu Srdečně velitele Palby - Lorda a také pana kolegu TonyHazard, ale i další kolegy, členy štábu a moderátory.

Ale stejně tak jsou celým organizačním výborem Srdečně zváni další členové Palby, pozorovatelé a čtenáři Palby.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
TonyHazard
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 2674
Registrován: 17/9/2007, 23:30

Re: Pozvánka Palba Praha 2013.

Příspěvek od TonyHazard »

Děkuji za osobní pozvání na sraz do Prahy, ale bohužel, nevyhovuje mi ani jeden z termínů. Takže, ať vám vyjde počasí a tím celá akce.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Nebojuj s nikým, kdo neví nic o vztahu rytíře a meče!
Na fóru Palba.cz jsem skončil, dotazy a SZ prosím neposílat.
clone9cz
svobodník
svobodník
Příspěvky: 31
Registrován: 20/4/2009, 17:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozvánka Palba Praha 2013.

Příspěvek od clone9cz »

Nechci nějak narušit plánování, ale mezi hlavním nádražím (přesněji Wilsonovým) a Nákladovým nádražím Žižkov II je další muzeum, které někteří bez povšimnutí minete.

- Návrat vlakem - odjezd ve 14 hodin 43 minut z Krhanic - vlak je v 16 hodin 10 minut na Hlavním nádraží, do restaurace U Kozla tramvají č. 9 z Bolzanovy ulice (hned vedle Hlavního nádraží) je přibližně 10 minut, které si můžete prodloužit návštěvou Wingsclub.cz s vystoupením na zastávce Olšanské náměsí, pěší chůzí směrem žižkovský vysílač a na rohu jeho bloku odbočením vlevo s vystoupáním přes dvě křižovatky do ulice Lucemburská 11 a návratem zpět po stejné trase, když výstupní stanice je - Nákladové nádraží Žižkov II, odtud pěšky přibližně 4 minuty dolů (severně) směrem k Biskupcově ulici, když již vidíš restauraci U Kozla (jsou dvě stanice Nákladové nádraží Žižkov, ta druhá stanice je za zatáčkou ve směru od Hlavního nádraží).

Technická připomínka k dopravě z Wilsoňáku
První část lze zvládnout tramvají 5,9 a 26, druhou část lze dokončit tramvají 9 a 26 (zastávka přímo před budovou Telefónica) a třetí tramvají číslo 9, která vás převeze 50m přes křižovatku. Takže odváživší se přejít světelnou křižovatku mezi Nákladovým nádražím, Telefónica a poštou mohou jet i tramvají číslo 26.
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4212
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: Pozvánka Palba Praha 2013.

Příspěvek od Alfik »

Tak já mám objednáno, budu v Praze v pátek odpoledne a asi se slezeme už večer ve Wingsclubu.
Zbývá ještě doladit podrobnosti s Hansem: Když tedy pojedu tvým grosdojčlanským vozem, co kdybys mě vyzvedl v sobotu ráno tam co budu přespávat? :D Lenost nadevše.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozvánka Palba Praha 2013.

Příspěvek od Hans S. »

Když to nebude úplně v phérdeli, tak žádnej problém :). Grossdeutschlandsky automobil rulez! :)
Petrz
nadporučík
nadporučík
Příspěvky: 938
Registrován: 6/1/2009, 17:57
Bydliště: Děčín

Re: Pozvánka Palba Praha 2013.

Příspěvek od Petrz »

Rád se zúčastním též, pravděpodobně stejně jako Cover72 přijdu až na závěrečné setkání v hospodě U Kozla. Tedy zatím je to na 90%,ještě není jisté že budu mít kde přespat.
ObrázekObrázek

Zbourat stodolu umí každý osel, postavit jí ale vyžaduje tesařské umění.
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozvánka Palba Praha 2013.

Příspěvek od Hans S. »

Dnes jsem si po Alfíkově upozornění uvědomil, že může nastat situace, kdy se nebudu moct zúčastnit. Ta situace je sice malá a pro mě krajně pitomá, ale nastat může.

Když všechno dobře půjde, tak samozřejmě kohokoliv vezmu svým velkoněmeckým vozem do Lešan :)
Uživatelský avatar
kacermiroslav
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 5286
Registrován: 25/3/2008, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozvánka Palba Praha 2013.

Příspěvek od kacermiroslav »

Rád bych se zůčastnil, ale na 50% budu mít v tomto termínu jinou akci:-( Nicméně pokud by tato akce odpadla, tak dorazím. A tudíž bych mohl nabrat lidi svým "ostrovním" vozem na trase Dvůr Králové, Hradec Králové, Poděbrady, Praha...Z následného programu bych pak dal přesnost Lešanům...a návrat zpět do Práglu.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4212
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: Pozvánka Palba Praha 2013.

Příspěvek od Alfik »

Hans S. píše:Dnes jsem si po Alfíkově upozornění uvědomil, že může nastat situace, kdy se nebudu moct zúčastnit. Ta situace je sice malá a pro mě krajně pitomá, ale nastat může.
Nejsem rád... ne kvůli autu a Lešanům - osobně :) No ale co už - nezbývá než držet ti palce ať ti to vyjde (a máš o důvod víc k veselí).
PS: Budu (jako loni) už v pátek ve Wingsclubu, bude tam zamluvený stůl. Takže pokud někdo nemůže v sobotu, ale v pátek jo - hurá tam.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
Uživatelský avatar
Moskevskaja
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 508
Registrován: 3/1/2008, 19:53
Bydliště: Brdy über alles!

Re: Pozvánka Palba Praha 2013.

Příspěvek od Moskevskaja »

Nazdar pánové! rád bych se zúčastnil srazu. Žižkov už jsem párkrát viděl, takže jsem jak pro Kbely, tak pro Lešany. Pro přespolní nabízím možnost přespání v činžáku na Dejvicích (je to ve třetím patře bez výtahu). Mám na Dejvicích taky auto, takže pokud by se domluvilo víc lidí, může se jet z Prahy. To platí speciálně pro Alfíka, kdyby padl hansův grosdojčlanďák, tak nabízím svou splašenou krabici. Btw, kdo má hlavní město v dosahu, 8. června večer tu bude volný vstup do Kbel, Žižkova a mnoha dalších muzeí - viz http://www.prazskamuzejninoc.cz/2013/index.php. Jenom bych rád upozornil, že není dobrý chodit na profláknuté štace, protože tam bývá lidí jak sraček :twisted: . Ještě otázečka: budou Kbely nebo Lešany?
"Nevěšte hlavu; co se nepodaří dnes, může se podařit zítra"
Alexander Dubček
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6824
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Pozvánka Palba Praha 2013.

Příspěvek od michan »

Pane kolego Moskevskaja - právě jsem si říkal - kdy se chlape ozveš.
Dobrá práce.
Pro Ty kteří se nezapojí do akce Lešany - Hans S - přes SZ se dozví víc, - budou vřele vítáni dle programu:
v sobotu 15. června v 10 hodin u východu z autobusového nádraží Florenc.
Odtud dle počasí vyrazíme buď - při špatném ( prší a nevypadá to že dopoledne přestane - dlouhé pochody i v areálu Kbel) - Vojenské muzeum na Žižkově.
Při obstojném počasí ( hezky, nebo jen zataženo, či jen oblačno) - Letecké muzeum Kbely.
Ostatní jak říkají nás budou čekat v salonku v restauraci U Kozla - viz zde:
http://www.ukozla.cz/
vše odpovídá programu, který jsme si řekli zde, jen s malými úpravami:
http://www.palba.cz/viewtopic.php?f=327&t=5703
, když jsou zde popsány možné cesty a tramvaje k restauraci U Kozla.
Jen musím doplnit, že se asi nebude moci zúčastnit - z rodiných důvodů - Raytheon.
I z toho důvodu budou tedy asi akce jen 2 - Hans S. - Lešany - pokud vše dobře dopadne, a michan dle počasí :
Buď Kbely,
nebo Vojenské muzeum na Žižkově
To vše pokud na místě - na Florenci - nedojde k nějaké další dohodě - rozdělení dle zájmu....

Nezapomeňme - již za 18. dní - v sobotu 15. června.

Ještě jednou - všichni budou vřele vítáni na pokec o militárii dle zájmů.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6824
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Pozvánka Palba Praha 2013.

Příspěvek od michan »

Připomínka:

Nezapomeňme - již za 5. dní - v sobotu 15. června se uskuteční Palba Praha 2013.

Ještě jednou - všichni budou vřele vítáni na pokec o militárii dle zájmů.


Část kolegů je již dohodnuta na Lešanech.

Část se nás sejde u Východu z autobusového nádraží Florenc ( za předpokladu, že bude otevřeno Metro Florenc - pokud ne, tak se do pátku dohodneme na přesném stanovišti Metra jiného), abychom mohli jet do Letňan - či dle počasí do Vojenského muzea Žižkov
, v sobotu v 10 hodin - s nějakou "čekačkou" - čekací dobou.

Část kolegů pak přijde - dle svého uvážení - do Resturace u Kozla, viz zde:

http://www.ukozla.cz/

, kde se potom sejdeme všichni na "Pokec o militárii", či dojmech dne. To vše s dobrým mokem a případnou "baštou".



Přes SZ se přihlásil další z pravidelných účastníků setkání, a protože přes SZ - nechť zůstane překvapením?
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
kacermiroslav
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 5286
Registrován: 25/3/2008, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozvánka Palba Praha 2013.

Příspěvek od kacermiroslav »

Tak Bohužel mě ta soukromá akce dopadla a tím pádem se rande s Palbáky opět nezůčastním. Neteskněte, zamáčkněte slzu...je mi jasné, že vám všem budu nesmírně chybět:-)))
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozvánka Palba Praha 2013.

Příspěvek od Hans S. »

Takže já definitivně potvrzuji účast, dopadlo to dobře :). S Alfíkem vyrazíme na Lešany v 9:00 z Prahy. Máme ještě 2 volná místa v autě, takže kdo by se chtěl svézt s námi (jak jinak, než ve velkoněmeckém voze), může :).

Mrfelix mi psal Soukromou zprávu, ale nepochopil jsem z ní, jestli pojede se mnou, nebo ne :D
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4212
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: Pozvánka Palba Praha 2013.

Příspěvek od Alfik »

Gratuluju! A čekám tě už ve Wingsu zejtra :D ať ti to můžu říct osobně.
Chápu to tedy tak, že tě čekám na té adrese kde budu spát v těch 9 hod.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6824
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Pozvánka Palba Praha 2013.

Příspěvek od michan »

A je to tady.
Takže už zítra - v sobotu:

- Hurááá do Lešan,
- na 10,00 hodinu na Florenc a odtud do Leteckého muzea Kbely.
- a pak všichni - Hurááááá do Restaurace U Kozla.


http://www.ukozla.cz/


V Restauraci U Kozla je zamluven malý salonek na Palba.cz, nebo na jméno - michan.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6824
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Pozvánka Palba Praha 2013.

Příspěvek od michan »

Od této hodiny - 6,00 - asi tak za 3 hodiny - něco před devátou - vyrážíme metrem - Pegeucko, Roz( Roman Zelenka - malíř) a michan na Setkání na nádraží Florenc a moc se na všechny a všechno těšíme.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
mrfelix
štábní rotmistr
štábní rotmistr
Příspěvky: 220
Registrován: 30/10/2012, 08:43

Re: Pozvánka Palba Praha 2013.

Příspěvek od mrfelix »

Hans S. mi napsal soukromou zprávu a zapomněl uvést, v kolik přijedou do Lešan :-)
Za trest jsem mu zavolal a pomohl je do muzea v Lešanech navést. Jinak by Grossdeutschland Wagen zůstal v Tschechisch krajině verloren.
Z rodinných důvodů se nemohu zúčastnit Lešan, nicméně přesvědčuji manželku, abychom Vás krátce navštívili okolo 17:00 u Kozla. Tak uvidíme.
Neztraťte se, Palbáci!
Obrázek
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4212
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: Pozvánka Palba Praha 2013.

Příspěvek od Alfik »

Jsem doma mami! :)
Asi jako poslední. Díky za vydařený sraz.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6824
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Pozvánka Palba Praha 2013.

Příspěvek od michan »

Byla hojná návštěva.
Díky všem.
Každý si přišel snad na své.
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Srazy a setkání Palba“