Nová videa na www.vojna.net

Odkazy na různé fotky, obrázky a odkazy, které nelze dát jinam do tématu nebo si nejste jistí, kam oznámení dát.

Moderátor: jarl

Uživatelský avatar
sigi
svobodník
svobodník
Příspěvky: 26
Registrován: 17/7/2005, 23:01
Kontaktovat uživatele:

Stane se

Příspěvek od sigi »

No..tak chyba se vloudila,a ještě že to u sebe na foru mám dobře,co se dá dělat.Tyhle videa když dělám tak moc nemyslím nad jmeny,je to vyčerpavající a pak když píšu titulky tak prostě udělám chybu.Vím.. je to chyba ale to se dá omluvit.Každý z Vás ví jak jsem jmenuje a pro mě to je zase připomínka abych si na to daval pozor.Já toho mám kolikrát plný zuby,jen sehnat takový materiál,to už je šílený a kolikrát najedu mraky kilometrů když si proto musím jet a potom práce s tim.Ty dokumenty jsou tak poničené,že se na to kolikrát nedá už koukat.Takže musím nastříhat obraz a ten upravit.To samý musím udělat ze zvukem a potom vše spojit po sekvencích dohromady.Znovu nastříhat hotové skvence a dát rendering.Potom všem píšu titulky a tady už mi vypíná mozek a kolikrát zapomenu,nebo napišu něco blbě a to jsou ty chyby.Tak se omlouvám,ale myslím si,že mi tohle snad lidi odpustí,vždyt to dělám pro ně.
Ted už je na webu zase nové video na hlavní stránce a to upoutávka na videa "KRETA" Potom budu dělat ponorkovou válku a nakonec budu dělat německé odstřelovače.No a tady budu prozatím s Němeci končit a začnu dělat zase ruská videa,ale musím si dát pozor co uveřejním a co ne.Němci na svých videích neukazují žádné vraždy,to prostě propaganda ani nemohla dovolit,ale za to Rusové jo.Ti ukazují věci nad kterými mě běhal mráz po zádech a že jsem toho už viděl,takže budu muset přemýšlet co uveřejním a co ne.
Tak to je vše,a za tu chybu se na mě kluci nezlobte,je toho na mě moc a jak jsem napsal kolikrát mi trvá jedno video udělat až 3 hodiny.
Přeji hezký den Vám všem.
Uživatelský avatar
M1A2 Abrams
podporučík
podporučík
Příspěvky: 657
Registrován: 10/8/2005, 21:34

Re: Stane se

Příspěvek od M1A2 Abrams »

sigi píše:Tak to je vše,a za tu chybu se na mě kluci nezlobte...
Tak to teda nie,takto by to teda nešlo! Ja sa na teba zlobím a MOC :wink: Si z toho nejak robíš ťažkú hlavu,ved nešlo o nič iné len o konštruktívnu kritiku,že kde máš chybu. Teda znie to neuveritlene,ale aj ja sa niekedy seknem :shock: :D
Entropia uzavretého termodynamického systému musí vzrastať. :-?
Uživatelský avatar
sigi
svobodník
svobodník
Příspěvky: 26
Registrován: 17/7/2005, 23:01
Kontaktovat uživatele:

další videa

Příspěvek od sigi »

Tak na webu je hotová "KRÉTA"pokavad máte chut,mužete se podívat a ne jenom to,ale jsou tam nová videa Afrikacorpsu.
Uživatelský avatar
sigi
svobodník
svobodník
Příspěvky: 26
Registrován: 17/7/2005, 23:01
Kontaktovat uživatele:

noviny

Příspěvek od sigi »

Zdravím kamarady z Palby

Tak zase mraky hotových videí je na webu v sekci [glow=red]"Web-video-galerie"[/glow]
Můžete vidět jak to bylo s Michaelem Wittmanem(najdete ho v "waffen SS video6),je tam krásně vidět ve 3D jeho vítězství i jeho smrt.
Dále bitvu o Stalingrad a Bitvu u Kurska,takže máte-li chut,zaskočte.
Mějte se kluci moc fajn

Nezapomeňte že videa jsou dělaná pro[glow=red] internet explorer[/glow]
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

Díky za info Sigi!
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
sigi
svobodník
svobodník
Příspěvky: 26
Registrován: 17/7/2005, 23:01
Kontaktovat uživatele:

Super video

Příspěvek od sigi »

Zdravím opět kamarády z Palby!!!!

Opět jsem pro Vás pro všechny tentokrát připravil lahudku,která stojí za to vidět." Největší Esa Luftwaffe". Uvidíte na živo třeba Ericha Hartmanna,Waltra Nowotneho,nebo Adolfa Galanda,Hanse Ulricha Rudela,a spousty dalších pilotů.
Vřele doporučuji shlédnout a já přeji příjemnou podívanou.

Sigi

(Na titulní straně mého webu běží již upoutávka na nové video "Hledání Bismarka" - video je planováno na listopad.

Videa jsou opět pro internet explorer

http://www.vojna.net/woche24.htm
jeikob
praporčík
praporčík
Příspěvky: 354
Registrován: 4/6/2006, 21:00

Příspěvek od jeikob »

to sigi:no já rad koukám obcas na tvé stranky je to vyborný.náhodou nebudou k dispozici nejaké tydeníky z pozdejších období 43-45.jo zavzpomínal jsem na detsví s osvobozením a čtyřma v tanku a pes ,nebyl by špatný přídavek:)
kouknete na http://bkportal.com/default.asp tam v sekci films je nekolik tydeníku prave z konce války,ardeny,kuronsko,madarsko,vychodní prusko velmi zajimavý ,ale i kursk a stalingrad. jo a je to portál venovaný strategické hre blitzkrieg a jích klonu.asi moje nejooblíbenejší hra .tak budete li mít chut zkouknete obrazky a treba i starší palbáci nehraci dostanou chut ponořit se do virtualní bitvy.mimochodem zakladní hra stojí tři stovky:)a krom že jen tu budete hrát dlouho tak prave na tomhle portálu je ke stažení spousty dalších misí a kampaní a modifikací a novéstale vznikaji
Uživatelský avatar
sigi
svobodník
svobodník
Příspěvky: 26
Registrován: 17/7/2005, 23:01
Kontaktovat uživatele:

VIDEA

Příspěvek od sigi »

Tak tydeniky z roku 1945 jsou už na webu dlouho,ted už připravuji další z tohoto roku,kde uvidte berlíňany jak se připravuji,stavějí barikady a učí se se zbraněmi.
Tydeniky z roku 1943 jsou tatkéž na webu,a zase připravuji pokračování,takže opět budou nové a nové,už jsem zase nakoupil filmy a mám nakoupeno až do unora.Potom budu muset zase shanět další a další.
--------------------------------------------------------------------------------

Jinak jsem koukal na ten portal a tydeniky které jsou tam jsou všechny u mě akorát,na tomto portálu který jsi mě ukazal jsou pouze sekvence 30 vteřinové nebo minutové kdežto u mě máš tydeníky celý.

Tak ahoj a přeji všem krásný den
Uživatelský avatar
sigi
svobodník
svobodník
Příspěvky: 26
Registrován: 17/7/2005, 23:01
Kontaktovat uživatele:

Ahoj Vám všem

Příspěvek od sigi »

Takže tu máme nový rok a i vojna.net uvádí další a další filmy.Byl jsem kolikrát dotazován abych přidal nějaká videa z koncentračních táborů.Zdálo se mi to opravdu morbidní,ale přesto jsem na Únor připravil právě již zminované "Koncentrační tábory" aby si všichni mohli uvědomit hruzy,které celému světu fašismus přinesl.
Upozorňuji,předem,že videa jsou drastická a nejsou pro děti pod 13 let a lidi ze slabší povahou.
Nejdříve jsem chtěl některé sceny jednoduše vystříhat,ale nakonec jsem se rozhodl,že to uveřejním celé.

Na web jsem přidal další tydeniky a už chystám novinky na březen.

S pozdravem pro všechny kamarady z palby

Váš Sigi

www.vojna.net
Odpovědět

Zpět na „Oznamy, vzkazy a odkazy“