Upomínkové předměty

Moderátor: jarl

Uživatelský avatar
hydrostar
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1717
Registrován: 26/9/2006, 21:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hydrostar »

Hm, těžko říct. Bych to ještě zkusil, jenže ten, co to dělal není teď bohužel v dosahu, takže snad jindy.
Hydrostar se s námi trvale rozloučil...
Uživatelský avatar
TonyHazard
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 2674
Registrován: 17/9/2007, 23:30

Upomínkové předměty

Příspěvek od TonyHazard »

Jelikož se zde příspěvky nepočítají, musím vzdát hold, těm co umí. Konečně nábojnice vypadají jako nábojnice. :up: :up: :up: Já bych s tím už nic nedělal. V jednoduchosti je krása. 8-)
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Nebojuj s nikým, kdo neví nic o vztahu rytíře a meče!
Na fóru Palba.cz jsem skončil, dotazy a SZ prosím neposílat.
Uživatelský avatar
vencour
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 517
Registrován: 1/6/2007, 00:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vencour »

Všiml jsem si změny barvy ikony, budiž. Zvyknu si, není to podstatné. Je někde ve vláknu uvedeno, kdy budou ony upomínkové předměty k mání?
Palba.cz mne (znovu) přivedla k hlubějšímu studiu historie, proto se mi líbí, že bych na ni měl nějakou připomínku.
A k tématu loga: je nějaký motiv, myšlenka, krédo, podle kterého se vybírá? Tedy aby se jednou vybíralo opět podle toho samého a mělo to nějakou pěknou souvislost. Uvidím hrnek a řeknu si ... jo, to je ono. Postupně jich bude (snad) víc a aby vedle sebe vypadaly dobře.
(Kdysi jsem něco uměl v Corelu, teď na linuxu jsem ještě nic tvořit nemusel, takže jsem nepřispěl ani návrhem :-/)
Obrázek
Ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny. (Jonathan Archer, Enterprise)
Uživatelský avatar
sa58
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 3477
Registrován: 4/2/2005, 12:43
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sa58 »

Hrnků je momentálně ještě k dispozici osm, otázkou je, kolik jich zmizí během dnešního srazu. Ale neměl by být problém obstarat další, jen se to díky poštovnému trochu prodraží...
ObrázekObrázekObrázekObrázek

"Nachystejte květináče, na vánoce sem zpátky!"
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

Dva hrnky pro někoho dopraveny do Prahy. Kdo ze stověžatého města si je objednával, ať se mi ozve přes Soukromou zprávu.
Odpovědět

Zpět na „Financování a propagace Palby“