Upomínkové předměty

Moderátor: jarl

Uživatelský avatar
Mantra
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1018
Registrován: 19/2/2008, 08:57
Bydliště: Platan

Příspěvek od Mantra »

valka.cz ma jednu ušmudlanou patronu.
Obrázek
"Will screw them hard, fast, and in an elegant manner."
Major General Haim Bar-Lev 1967
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

Dvě :)

Jal jsem se něco sesmolit. Je to trochu FIAT, trochu Gambrinus a trochu víc PALBA :)

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Thór
7. Major
7. Major
Příspěvky: 889
Registrován: 7/8/2008, 02:35
Bydliště: Chrudim

Příspěvek od Thór »

Lord-Tvůj návrh se mi líbí.
Hans-to už mi nepřipomíná Palbu v ničem.Jedině místo toho P v prostřed, ten kruh předělat na průhled okulárem sniperké optiky a vedle pak zůstane logo Palba.cz....to by se mi líbilo víc.
ObrázekObrázek
" Thór "

Kaphar hunnu bhanda marnu ramro
Uživatelský avatar
TonyHazard
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 2674
Registrován: 17/9/2007, 23:30

Upomínkové předměty

Příspěvek od TonyHazard »

Po tom všem, co jsem se zde dočetl, souhlasím, žádné ženské, žádná technika, nic složitého. Možná,že se budu opakovat, ale já bych to viděl takhle :

Obrázek

Bílý hrnek, jednoduchý znak a na druhé straně jednoduchý nápis "Palba", maximálně umístit znak na druhou stranu od ucha. (To je můj poslední a konečný názor) :) snad :)
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Nebojuj s nikým, kdo neví nic o vztahu rytíře a meče!
Na fóru Palba.cz jsem skončil, dotazy a SZ prosím neposílat.
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

Tony dík za názor, toto byl jeden z prvních návrhů, ale Hansovi se moc nezamlouval. Na to konto vzniklo několik dalších log. Bude se moci o ně hlasovat.

Všelijaký vylepšený, aby to vypadalo na efekt jsou možná. Já jsem překládal například koncept loga i pro černobílé kopírování. Pokud budete chtít něco "luxusnějšího" lze potáhnout věnec různými texturami. Včetně třeba dělových hlavní, když se někomu nelíbili ty náboje.

Obrázek


Jinak se mi Hansi docela líbí ten nápis Palba.cz a pod tím vojenský portál. Podobnou koncepci tady už použil Cover (pominu-li písmo army, které používá válka). Ale u tebe Hansi je to písmo zase trochu komické, ale ten nápad s přesazeným písmenem P je dobrý. Já si však myslím, že nápis by měl být také "trochu umělecký", proto předkládám svůj vlastní koncept.

Obrázek

Zatím tady však nevidím nějakou větší odezvu. A také posouzení Sapikem. Ten snad něco na sraz připraví a možná, že úplně něco jiného :)
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Milda
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 434
Registrován: 8/5/2007, 20:03
Bydliště: Litoměřice

Příspěvek od Milda »

Hrneček a tričkov pořádku. Existuje i odznáček ,,Palba.cz,,? To by taky vypadalo na bundě pěkně. A hned by jsme se poznali všude na akcích.
Obrázek
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17771
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Příspěvek od skelet »

Myslím, že ten první Lordův návrh s těmi nábojnicemi byl nejlepší. Ten poslední s těmi dělovými hlavněmi už nevyznívají hezky. Tak trochu to i něco připomíná..
Osobně si myslím, že toto je portál zabývající se fakty, a tudíž by i její logo mělo být jednoduché a úderné. Tedy první logo s nábojnicemi a jednoduchý nápis palba.cz. Nic víc nic míň není třeba.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
sa58
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 3477
Registrován: 4/2/2005, 12:43
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sa58 »

Lorde, ten spodní návrh se mi docela líbí, mohl by si to udělat s černým pozadím a verzi s černým textem pro bílý hrnek?

Možná i ta kulka/pulec vpravo by si zasloužila změnu na normální střelu...
ObrázekObrázekObrázekObrázek

"Nachystejte květináče, na vánoce sem zpátky!"
Uživatelský avatar
hydrostar
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1717
Registrován: 26/9/2006, 21:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hydrostar »

Já bych preferoval toto logo
Obrázek
ale s upraveným tvarem nábojnic, pokud možno do reálné podoby. Souhlasil bych s náboji z tohoto návrhu.
Obrázek
Současně souhlasím s názorem, že logo převeditelné do verze černobílé a inverzní je použitelnější na více věcí současně.

Co se týče nápisu, tak pro mě nejschůdnější je hned ten první návrh. Čitelný, jednoduchý styl písma, možná s přesazeným P
Obrázek

Bohužel nejsem grafik, takže neumím skloubit víše popsané názory do jednoho návrhu v obrazové podobě...
Hydrostar se s námi trvale rozloučil...
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

Hydrostar, bohužel ten nápis připomíná konkurenci typem písma tzv. Army.

Sapiku poslal jsem ti aj e-mail. Místo dělové koule, umísťuji na konec střelu a dávám to sem v černé a v bílé. Ve Forum Foto jsou od každé dvě verze, liší se vyplněnou či nevyplněnou střelou. Myslím, že nyní to vypadá velmi dobře!

Obrázek

Obrázek

Jestli bude mít ještě někdo připomínky, tak mně budou vomejvat :)
S návrhy už končím. Realizace už je na Sapikovi. S případným vyšperkováním pro tisk jistě ráda pomůže příslušná reklamní agentura.

Nápis lze užít na hrníček, případně triko.


Je však stále zřejmé, že na odznak nebo metál se nehodí nápis, nýbrž nějaké "kulaté logo". Níže vidíte návrh odznaku, který by mohl být udělován zasloužilým a věrným členům Palby.

Obrázek

Palba by totiž měla mít svůj znak, něco co by se hodilo na vyznamenání, prapory a vlajky.

Ve Zlíně je např. tato firma www.integrazlin.cz , která vyrobí aspoň soudě podle fotek kvalitní odznaky, medaile, či potisk různých předmětů.


Návrhy si je možné také prohlédnout na
www.palba.cz/forumfoto/thumbnails.php?album=49

Palbě zdar!
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
sa58
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 3477
Registrován: 4/2/2005, 12:43
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sa58 »

Zítra jsem domluvený s Wildesauem, probereme to a nechá se udělat nějaká nultá série - pár hrnků a černých triček.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

"Nachystejte květináče, na vánoce sem zpátky!"
Uživatelský avatar
Mantra
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1018
Registrován: 19/2/2008, 08:57
Bydliště: Platan

Příspěvek od Mantra »

Mně vychází nejlíp tenhle:

Obrázek
Naposledy upravil(a) Mantra dne 30/10/2008, 21:03, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
"Will screw them hard, fast, and in an elegant manner."
Major General Haim Bar-Lev 1967
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17771
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Příspěvek od skelet »

souhlasím s Mantrou.. je to dle mne nejlepší
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
hydrostar
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1717
Registrován: 26/9/2006, 21:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hydrostar »

Dejte ty nábojnice do jednoduššího znaku a budu s vama souhlasit, v jednoduchosti je krása. Zitra večer se neco pokusím sesmolit, můj osobní návrh aj s kótama esi budete chcet :-)
Hydrostar se s námi trvale rozloučil...
Uživatelský avatar
Pátrač
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 7850
Registrován: 14/8/2008, 06:44
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Pátrač »

Prosím o tričko XXL a jeden hrnek. Zaplatím co bude třeba. Na srazu pokud se to stihne.
ObrázekObrázek

Pes(ticid) - nejlepší přítel člověka! Nechápete? Nevadí. Hlavní je, že víte že:

JDE O TO, ŽE KDYBY O NĚCO ŠLO, BYLO BY DOBRÉ VĚDĚT, O CO VLASTNĚ JDE.
Uživatelský avatar
hydrostar
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1717
Registrován: 26/9/2006, 21:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hydrostar »

Obrázek

Toto je můj návrh, který uskutečnil jeden známý (přezdívka šíma). Co vy na to? Existuje i ve flash verzi, tedy ve vektorovém provedení.
Hydrostar se s námi trvale rozloučil...
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

To Hydrostarovo se mi líbí. To už se pomalu dostává do stavu, který bych si i koupil. Co z toho zkusit odendat ještě ty šedivé postranní partie a nechat jen munici a nápis se štítem?
Uživatelský avatar
Thór
7. Major
7. Major
Příspěvky: 889
Registrován: 7/8/2008, 02:35
Bydliště: Chrudim

Příspěvek od Thór »

hydrostarův návrh se mi líbí a moc. Co bych navrhoval, odstranit úplně ten středový štít a nápis Palba.cz umístit do horního perimetru mezi hroty nábojnic místo části toho šišoidu.Co Vy na to?
ObrázekObrázek
" Thór "

Kaphar hunnu bhanda marnu ramro
Uživatelský avatar
hydrostar
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1717
Registrován: 26/9/2006, 21:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hydrostar »

Thóre, to by bohužel nešlo, protože v horní i dolní části mezi náboji je moc málo místa a ten nápis by byl při menších velikostech nečitelný.

Pro Hanse: Kdybych odstranil to okruží, tak je ten znak moc jednoduchý a nevynikl by. To mně právě řekl ten, co to kreslil. Znovu opakuju, nedělal sem to já, ale trefil se přesně do mojého vkusu. Posílal mně i další návrhy, třeba i s tím nápisem nahoře, ale řekl mně o té možné nečitelnosti.
Hydrostar se s námi trvale rozloučil...
Uživatelský avatar
Thór
7. Major
7. Major
Příspěvky: 889
Registrován: 7/8/2008, 02:35
Bydliště: Chrudim

Příspěvek od Thór »

hydrostar-dobře, chápu.Hele a co tedy přesunout mezi hroty nábojnic celý ten středový štít z nápisem? Nebylo by to náhodou ještě lepší? Já tak od oka tipuju, že se mezi ty hroty nábojnic přesně vejde...
ObrázekObrázek
" Thór "

Kaphar hunnu bhanda marnu ramro
Odpovědět

Zpět na „Financování a propagace Palby“