Financování Palby!!!

Moderátor: jarl

Uživatelský avatar
maxx
desátník
desátník
Příspěvky: 54
Registrován: 5/3/2006, 00:59
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od maxx »

Keby to bolo nutné,mám hodne priatelov v CR.Zašlem im daný obnos,a oni zariadia prevod.Bolo by škoda,keby financie mali Palbu potopiť.Nič lepšie som na nete nenašiel,aj keď je na českom nete toho dosť.
Uživatelský avatar
sa58
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 3477
Registrován: 4/2/2005, 12:43
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sa58 »

maxx píše:Keby to bolo nutné,mám hodne priatelov v CR.Zašlem im daný obnos,a oni zariadia prevod.Bolo by škoda,keby financie mali Palbu potopiť.Nič lepšie som na nete nenašiel,aj keď je na českom nete toho dosť.
Zase taková pálka to není, těch pár lidí se vždycky najde co to zatáhnou. Palba je nevýdělečný projekt a na to se nesmí zapomínat :) Ale cením si nabídky na spolufinancování, díky
ObrázekObrázekObrázekObrázek

"Nachystejte květináče, na vánoce sem zpátky!"
Uživatelský avatar
YAMATO
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 2808
Registrován: 19/3/2005, 19:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YAMATO »

To maxx: ale rozhodně poděkování za chválu. Přidej se a pomoz dál zlepšovat!
ObrázekObrázek

Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

Tak, tak ... financování ma nyní na triku Sapik, příště se budou posílat chechtáky na jeho účet.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Pegeucko
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 2793
Registrován: 14/7/2005, 10:40
Bydliště: jižní Čechy

Příspěvek od Pegeucko »

Pokud to klapne a ODS s KDU (klidně i se zelenejma) sestaví parlamentní většinu, posílám na účet PALBY (předplatné na příští rok) jako BONUS částku 500Kč !!!!!!
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Vím vše, protože mlčím, abych slyšel..... motto STASI
Uživatelský avatar
sa58
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 3477
Registrován: 4/2/2005, 12:43
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sa58 »

Pegeucko píše:Pokud to klapne a ODS s KDU (klidně i se zelenejma) sestaví parlamentní většinu, posílám na účet PALBY (předplatné na příští rok) jako BONUS částku 500Kč !!!!!!
Dostaneš BAN za to že sem taháš politiku, modroptáku :D
ObrázekObrázekObrázekObrázek

"Nachystejte květináče, na vánoce sem zpátky!"
Uživatelský avatar
Pegeucko
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 2793
Registrován: 14/7/2005, 10:40
Bydliště: jižní Čechy

Příspěvek od Pegeucko »

Peníze jsou apolitické. Když svou radost převedu do apolitické komodity, Palba jenom vydělá. Minimum je 300kč - Bonusově dám 500Kč plus těch 300Kč - až bude třeba.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Vím vše, protože mlčím, abych slyšel..... motto STASI
Uživatelský avatar
YAMATO
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 2808
Registrován: 19/3/2005, 19:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YAMATO »

Pegy, trochu OT: vidíš v této koalici velká pozitiva? ODS + KDU by šlo, ale s "melouny"?
ObrázekObrázek

Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

Pege si už asi spočítal pomocí tzv. kolečka zvýšení příjmu, díky rovný dani.

Nicméně ptáci možná vyhráli bitvu, ale ne válku. Zajímavé bude rozpočítání na mandáty, když veme že v některých krajích "klidná síla" nepřekonala ani pět procent, nemá tudíž mandát, její procenta se tedy rozpočítají mezi ostatní strany ... no uvidíme.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
wildesau
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 420
Registrován: 5/3/2006, 09:05
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek od wildesau »

Vypadá to na pěkný pat.
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

A když vemu, že kdyby se komunisté nechtěli "modernizovat", což vždycky dopadlo špatně ... viz perestrojka, glasnost a Gorbačov ... rudá koalice by zvítězila.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
YAMATO
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 2808
Registrován: 19/3/2005, 19:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YAMATO »

Tedy jako obvykle...slabá vláda, vítězná strana vydíratelná (a vydíraná) koaličními partnery...žádné nebo omezené reformy...ach jo.
ObrázekObrázek

Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

Hlavně to rozpočítávání na křesla v jednotlivých krajích něco svědčí ... Morava je spíše levicová, zatímco Čechy kromě strukturálně postižených severozápadních Čech ... vysoká nezaměstnanost atd. Dále venkovské oblasti jako Vysočina ... větší bašta KDU-ČSL, jako agrární strany ... i když lze pochybovat kdo venkovany vlastně zastupuje .... vo Praze nemluvím ... tam sice s přehledem vyhrála ODS, ale je to jen jeden kraj, ze 14 ... jinde to česani zas vykompenzují.

Komunisti ztratili na tom, že nejsou tak radikální jak bývali ... možná chtěli ustoupit mediálnímu tlaku, který jak známo vytváří město, ale ztratili tak hlavně část svých voličů, což je rozhodující faktor.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
sa58
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 3477
Registrován: 4/2/2005, 12:43
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sa58 »

Já si přece jen nějaký ten komentář k volbám neodpustím...

ODS zřejmě sestaví vládu, 101 poslanců to odkýve. Upřímně je lituju, protože známí "okopávači kotníků" (lidovci) se budou chtít uchytit na "lukrativních ministerstvech" (např. doprava). A už je jednou potopili...

Odobně mě docela sere, že se do parlamentu dostane Kuchtová, co za rakouské prachy pořádala kampaň proti Temelínu.


Jinak "neserte mě leví, praví, já chci zůstat zdravý".
ObrázekObrázekObrázekObrázek

"Nachystejte květináče, na vánoce sem zpátky!"
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

No ono Sapiku to může být také 100 na 100. Nebo o tom jednom mandátu rozhodne los. Nemyslím, že ať už jakákoliv vláda vydrží u vesla celé čtyři roky, spíše očekávám předčasné volby. A Kubice, ten vsadil na vítězství ODS, ale nyní ho asi vykopnou.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
sa58
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 3477
Registrován: 4/2/2005, 12:43
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sa58 »

Lord píše:No ono Sapiku to může být také 100 na 100. Nebo o tom jednom mandátu rozhodne los. Nemyslím, že ať už jakákoliv vláda vydrží u vesla celé čtyři roky, spíše očekávám předčasné volby. A Kubice, ten vsadil na vítězství ODS, ale nyní ho asi vykopnou.
To už je jedno, Lorde, silná vláda z těchto voleb prostě nevyjde, vždysky je tu množnost nějakého "Wágnera". 101-99 nebo 100-100 prostě nic neřeší, parlament bude zablokovaný. A o koalicích mám nevalné mínění....

Ale kašleme na politiku, stačí že nás otravuje na každém kroku
ObrázekObrázekObrázekObrázek

"Nachystejte květináče, na vánoce sem zpátky!"
Radar
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 513
Registrován: 24/8/2004, 12:24
Bydliště: Okolo Plzně :-)))
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radar »

Máme zde znovu totální politický pat a ODS nemůže čekat joukoliv férovou atmosféru pro sestavování vlády, neboť právě ona byla vzorem pro ČSSD svojí totálně unfair kampaní, které bohužel mnozí z nás uvěřili. Není zde totiž jen prohra ČSSD, ale je to hlavně totální prohra ODS, která díky nynějšímu rozložení sil v parlamentu nebude moci realizovat vlastně vůbec nic z toho co slibovala a co píše ve svém programu. Pánové, hlavně Vy co se zde radujete, jaké vítezství zde vlastně slavíte? Co se podle vás změní? Vůbec nic. Pokud sestaví vládu ODS a ona ji asi sestaví , za každou cenu, již dnes je jisté, že vlastně neprosadí vůbec nic. Pro ODS je zde nejlepší vyhlídka poměru počtu hlasů 100 na 100. A hlavně, nejdříve se také musí vyslovit důvěra vládě! A nedej bože, že by jeden flanďák či green onemocněl že? Berte také v potaz stavy malých stran. Strana zelených, kde už máte levou frakci nyní a je tudíž minimálně pro jakoukoliv koalici nedůvěryhodná a KDU- ČSL, která se ve volbách totálně propadla a je velkou otázkou zda Svoboda nevypíchá proodesáckého Kalouska z vedení strany, když Svoboda vždy prosazoval spolupráci ČSSD. Podtrženo sečteno, ČSSD slaví bych řekl hodně velký úspěch, na to v jakém stavu byla například ještě před rokem a půl. Naopak ODS silně tyhle volby projela. Toť můj názor.

Ještě dodám, že jsem vlastně rád, že i ve vedení Palby jsou vlastně lidé z názory z prava či zleva. Ale o tom sakra ta demokracie je ne? :wink: Čauky.
ObrázekObrázekObrázek

Neruš nepřítele, když dělá chybu …
( Napolen )
Radar
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 513
Registrován: 24/8/2004, 12:24
Bydliště: Okolo Plzně :-)))
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radar »

Jo a Pege doufám, že ty prachy nebudeš muset posílat, letos si chci přispět jedním metálkem za peníze i já, když už za nic jiného ho nemůžu dostat, jelikož nejsem aktivní. :mrgreen: Podstatný je , že Palba přežije režim ODS nebo ČSSD a to je nejdůležitější!!! Palbě zdar!
ObrázekObrázekObrázek

Neruš nepřítele, když dělá chybu …
( Napolen )
Uživatelský avatar
Ralph Kerr
Poddůstojník v záloze
Poddůstojník v záloze
Příspěvky: 215
Registrován: 28/11/2005, 18:51
Bydliště: Lubník

Příspěvek od Ralph Kerr »

Asi jediná možnost je menšinová vláda ČSSD, KDU-ČSL a SZ.Při hlasování o důvěře KSČM opustí sněmovnu.A vláda projde.To by ale musel asi vypadnout Kalousek. :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Atlantis
nadporučík
nadporučík
Příspěvky: 819
Registrován: 7/4/2005, 15:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atlantis »

Šmarjá, vláda podporovaná KSČM je moje noční můra. Spíš to bude, že ODS ykusí uplatit nějakého socdemáka lukrativním ministerským křeslem. Ale stejně je to fakt naprd. Pomalu bych byl pro úřednickou vládu a nové volby.
A to to ve 14:00 vypadalo tááák hezky.
Odpovědět

Zpět na „Financování a propagace Palby“