Financování Palby!!!

Moderátor: jarl

Radar
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 513
Registrován: 24/8/2004, 12:24
Bydliště: Okolo Plzně :-)))
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radar »

Ne mě, ale Adminovi ( to je Lord ). Další člověk hurá!
ObrázekObrázekObrázek

Neruš nepřítele, když dělá chybu …
( Napolen )
Uživatelský avatar
Haness
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 944
Registrován: 18/4/2005, 22:16
Bydliště: Brno

Příspěvek od Haness »

Už sem obhlídl formality jenže tady u nás ve vidlákově je pošta otevřená jak se jim zachce takže to pošlu až příští týden :D
ObrázekObrázek

Pouze zasáhnout nestačí.....
Radar
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 513
Registrován: 24/8/2004, 12:24
Bydliště: Okolo Plzně :-)))
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radar »

OK.
ObrázekObrázekObrázek

Neruš nepřítele, když dělá chybu …
( Napolen )
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

Kamarádi jsem potěšen, že se tato akce setkala s Vaší podporou. Banky jsou pomalé, než si to mezi sebou předaj, pošta, systém atd. Tak to trvá tři dny. O svátkách a vejkendu nepremávaj .... očekávám, že příští týden už by se tam mělo začít něco objevovat, budu Vás informovat od koho jsem platbu už obdržel, ten dostane i ten slibovaný metál. Přitom metál se bude propůjčovat na dobu jednoho roku, když zaplatíte další rok metál Vám zůstane, když ne bude Vám odebrán, současně se bude vést trvale listina plátců za jednotlivé roky, která bude veřejně přístupná a trvalá.

Palbě zdar!

Váš Lord
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Radar
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 513
Registrován: 24/8/2004, 12:24
Bydliště: Okolo Plzně :-)))
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radar »

„A budiž tomu tak můj Vůdče“ :D jetlipak víte kdo onu větu pronesl ???
ObrázekObrázekObrázek

Neruš nepřítele, když dělá chybu …
( Napolen )
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

Tak to nevím, ale vím co pronesl Goering, když měla NSDAP problémy s finacováním, sezval nejpřednější finančníky na večírek, vysvětlilo se co je v plánu, a komunisty, že se budou potírat ... a poté pronesl a nyní pánové k pokladně ... to byla asi jeho největší zásluha :)
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

Lena píše:já už mám taky zaplaceno ... snad všechno v pohodě došlo kam má ....
Leno jsi fantastická! Ano už to došlo a byl jsem mile překvapen. Pánové Lena zaplatila 500 Kč !

Za což jsem jí okamžitě udělil zlatý metál !

Jako první a zatím v tuto dobu poslední a navíc žena, pánové styďte se, kdo rychle dává dvakrát dává !

Leno mám Tě rád. Vím, že to myslíš s Palbou dobře.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

A jaký se budou dávat metály, následující:

Obrázek 100 Kč

Obrázek 200 Kč

Obrázek 300 Kč

Obrázek 400 Kč

Obrázek 500 Kč (držitel LENA) - v bílém kruhu je umístěn symbolický zlatý příspěvěk
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

Je možné, že se nakonec v nejlepším případě sejde na účtu více peněz než bude třeba, v tom případě se tato hodnota přesune na financování Palby v dalším roce. Vše bude transparentní - je to zajištěno kontrolou mou a hlavně Vaší kontrolou a případných intervencí v rámci tohoto fóra.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Radola Gajda
Poddůstojník v záloze
Poddůstojník v záloze
Příspěvky: 407
Registrován: 10/10/2004, 14:29
Bydliště: ČR

Příspěvek od Radola Gajda »

Posílám deset tisíc,doufám,že to bude stačit?!Ale až v pondělí! 8)
Obrázek
Uživatelský avatar
Lena
Poddůstojník v záloze
Poddůstojník v záloze
Příspěvky: 136
Registrován: 19/3/2005, 17:05
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od Lena »

nemám vlastní domácnost ani děti, jako někteří jiní, na který bych potřebovala peníze. Zatím mě to všechno platí rodiče, takže pro mě není problém dát peníze, když jsou potřeba. Zvlášť když je to na dobrou věc...
ObrázekObrázek

"Forgetting them means letting them die again" Elie Wiesel
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

Peníze potřebuje každý, když ne teď tak někdy v budoucnu. V každým případě nezůstane Tvůj skutek zapomenut.

Na ostatní apeluji ať uvádějí při platbě variabilní symboly. Podle nich identifikuji platbu od koho peníze už přišli. Variabilní symbol je vlastně číslo ...
to číslo je možné pravděpodobně jakékoliv, ale abych Vám ho nemusel udělovat tak používejte variabilní číslo jako máte své registrační na palbě, to zjistíte kliknutím na svůj profil - přezdívku, v adresářovém řádku (kde se zobrazuje (http://www.palba.cz/ ... ) se Vám na konci objeví číslo ...

Např. Lena má 144, taky tento variabilní symbol uvedla a já hned věděl, že je to od této dobré ženy :)

Gajda deset tisíc bude stačit na tři roky.

Zatím Lord
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

Kamarádi, kdyby jste si nebyli jisti svým variabilním symbolem tak uvádím:

Radar - 3 ( http://www.palba.cz/profile.php?mode=viewprofile&u=3 )
Granátník - 4 ( http://www.palba.cz/profile.php?mode=viewprofile&u=4 )

Lipton - 5 - návrat ztraceného syna :)
Daver - 26 - neví zda zaplatí, možno dát jen 100 Kč
Bruno - 32
Gajda - 33 - v pondělí dá deset tisíc :)
toltec - 51 - už se tu delší čas neobjevil
sa58 - 122 - zaplatil 500 Kč, doposud ale nepřipsáno na účet.
Ringhofer - 135
Lena - 144 - zaplatila a připsáno na účet
YAMATO - 145 - zaplatil, doposud ale nepřipsáno na účet.
Atlantis - 158
Haness - 174
norad - 216
Melkor - 229
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

Tak kamarádi dneska byla připsána na účet platba 500 Kč od sapika!
Do dnešního dne je vybráno 1000,-Kč. Což bude stačit na doménu, v další fázi se bude rozhodovat o hostingu.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

Pánové jste žabaři, na náš portál kupodivu přispívají i neaktivní členové, kteří nemají ani jeden příspěvek, viz např. Martan a to standardní částkou 300,-Kč (variabilní symbol 218). Kromě slečny Leny (oddané palbačky), sapika (který se v budoucnu stane třetím mužem Palby), a Martana, nemám zatím na účtu od nikoho z Vás nic. Doufejme, že v pátek to už bude jiné. Neboť někteří z Vás zajisté provedli platbu již v pondělí, že …

Za další, v budoucnu se rozjede rozjede e-shop, potřebné know-how mám k dispozici, jediné co chybí je sehnat zboží … Bruno nemá nyní čas na obchody, proto se ptám někoho dalšího zda by nechtěl na Palbě provozovat elektronický obchod?

Rovněž v budoucnu se plánují personální změny.

Palbě zdar!

Váš Lord
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Bruno
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 824
Registrován: 8/10/2004, 10:51

Příspěvek od Bruno »

Milý Lorde!
Myslím,že prispevok na Palbu je otázkou dobrovolnosti,takže neustále masírovanie uživatelov s tým jakí su žabaři oproti tým ktorí dali tolko a tolko je trocha mimo mísu a ked ne tak minimálne trapné.Kdo chce dá kdo nechce tomu možeš aj koleno odvrtat...Osobne nemám problém,ale môj život sa neskladá len z Palby a prímania potravy...Na "sraze" si sám povedal že ešte nie si rozhodnutý či nový hosting bude a teraza to "spěchá" jak zle natrávený utopenec....Takisto som prekvapený personálnymi zmenami s ktorými tu chodíš na buben...
Palbe zdar!
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Najvačším nepriatelom mieru su pacifisti...
Radar
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 513
Registrován: 24/8/2004, 12:24
Bydliště: Okolo Plzně :-)))
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radar »

Prachy jsem poslal v úterý…… Jinak Lorde netlač tolik na pilu….
ObrázekObrázekObrázek

Neruš nepřítele, když dělá chybu …
( Napolen )
Radar
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 513
Registrován: 24/8/2004, 12:24
Bydliště: Okolo Plzně :-)))
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radar »

Lorde ad. třetí muž Palby: Máš jistě jako admin právo na autonomní rozhodování a personální změny. Pokud bude zájem i já rád uvolním místo druhého muže Palby jistě schopnějším a průbojnějším členům !!! Třetí muž Palby zde již je a já jsem s ním spokojen,
vykazuje vetší aktivitu než já ( počet příspěvků, články, fotoalbum ) Pokud tedy přemýšlíš o personálních změnách tak jsem na ně připraven i já! Sa58 ( Radima) jsem měl možnost poznat osobně a vím že je to schopný chlapík a klidně jej doporučuji místo sebe!!!
Bylo by však smutné jmenovat Lidi do vedení Palby dle toho kdo kolik poslal peněz!

Jinak bylo zvykem, personální změny vždy konzultovat v užším vedení Palby……

S pozdravem

Radar
ObrázekObrázekObrázek

Neruš nepřítele, když dělá chybu …
( Napolen )
Uživatelský avatar
Radola Gajda
Poddůstojník v záloze
Poddůstojník v záloze
Příspěvky: 407
Registrován: 10/10/2004, 14:29
Bydliště: ČR

Příspěvek od Radola Gajda »

Děkuji za smazání mého příspěvku!Nevím jestli to smazal první,druhý,třetí čtvrtý nebo pátý muž Palby,ale stejně děkuji!!!!
Jste jak sekta.... :roll:
Obrázek
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

Apel nebyl mířen na Tebe, nýbrž na Granátníka. Ačkoliv sliboval, že se tady tomu bude věnovat, ačkoliv jsem chtěl v užším vedení někoho mladšího, ačkoliv měl Granátník určitý záchvěv na začátku prázdnin, vložil jeden článek a hromadu fotek, nyní jeho aktivita opět upadla. Nevím ještě uvidíme, každopádně si Granáta ve štábu ponechám, ale sapik by měl být nad ním. Jinak souhlas personální změny budeme probírat společně!

Pro Gajdu - tvůj příspěvek byl asi nepřístojný, Gajda nic proti Tobě nemáme, jen dovedeš být občas jízlivý. Víme, že máš znalosti, znáš fakta a historii, takové příspěvky by se tady měly psát. Nejsme sekta, jen dbáme na dobré jméno Palby a Palbu tvoří její členové. Neříkáme, že nemůžeš kritizovat, ale konstruktivně, něco co někam povede a nenase.. jen lidi okolo.

Jinak můžu říct, jen toto každá společnost si zákonitě vybírá do užšího vedení, chceš-li do sekty, nejaktivnější potažmo nejschopnější jedince, kteří to umí navíc prodat navenek. Kdyby se to tak nedělalo nebyl by žádný pokrok.

Aktivita je oceňována řády, nevím jak by se to mělo jinak dělat a řídit? Kydat tady močůvku, osočovat se a lidi, který něco znají potlačovat?? Lidská společnost si vytvořila za tisíciletí své existence určité normy, ty jsou v nás silně zakořeněny, jinak bychom pravděpodobně nepřežili, já nedokážu jít proti nim. A můžu jen říct, že tady je to spíše vnímáno jako určitá forma zábavy, ale i ta má své meze.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Financování a propagace Palby“