Hlavička pro Palbu

Vzkazy a žádosti vedení Palby pro uživatele

Moderátoři: jarl, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17771
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Re: Hlavička pro Palbu

Příspěvek od skelet »

ty jednobarevné vypadají dobře..
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Stuka
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2120
Registrován: 22/8/2010, 20:18

Re: Hlavička pro Palbu

Příspěvek od Stuka »

Možná máte pravdu, možná v jednoduchosti je krása a radši míň. Rase, hlasovala bych teda za tu druhou hlavičku. I ta barva je príma, trochu do zelena, to se mi líbí. A konečně jsou rohlíky fuč. :)
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Hlavička pro Palbu

Příspěvek od Lord »

To stínované logo se mi líbí, ono ostatně i staré logo bylo stínované a dělalo to svoje, možná i kdyby se to udělalo s barvami tak taky dobře. Mohl by jsi Rase zkusit i jak by vypadalo stínování na barvách?
Jinak se může udělat záměna, za to modré což by neměl bejt problém, Kamil si řekne co potřebuje nebo se spolu dohodněte. Já nejsem proti.

Ostatně kluci chystají další sraz, a dokážu si představit tohle logo krásně gravírované na zapalovači. Nebo i v černém provedení na bílém třičku, případně v bílém na černém, nebo jako 3D výšivku na bekovce. A to je vo čem jsem psal už dávno - použitelnost loga pro tyhle případy. Navíc nemusí to mít barvy, stačí dvě nebo jedna, tři už jsou možná moc.
Zde je možné koupit výhodně BENO benzínový zapalovač, lesklý kov za 60 Kč kus. Udělat gravírování laserem za 40 Kč. A za cca 90 Kč máme vyrobený dobrý upomínkový předmět. Pro deset lidí činí investice 1000 Kč. S tím že je možné přispět z fondu Palby.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
kopapaka
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 3837
Registrován: 26/1/2008, 20:47
Bydliště: kósek od Prostějova

Re: Hlavička pro Palbu

Příspěvek od kopapaka »

Rase:jsem pro spodní...
To jednobarevné logo Palby je tam o pár fousků lepší ( z mého pohledu ). Ještě jsem uvažoval, co se mě zaujalo na tom horním... A už to vím. Ty siluety vojáků.Přijdou mi mnohem živější, jako by se zrovna vynořili někde z džungle, po pás ve vodě a ještě trochu zahalení cáry mlhy... Osobně by se mi asi líbila spodní varianta + siluety z té horní.

Edit:Lord :předem si zamlouám jeden zapalovač, ale bez příspěvku z palby...
Naposledy upravil(a) kopapaka dne 10/8/2012, 20:48, celkem upraveno 1 x.
ObrázekObrázek Obrázek
"Válka je Mír, Svoboda je Otroctví a Nevědomost je Síla!"
Uživatelský avatar
Polarfox
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 5859
Registrován: 5/11/2010, 21:01
Bydliště: Praha

Re: Hlavička pro Palbu

Příspěvek od Polarfox »

Kopapaka má recht, ti horní pajduláčci jsou lepší.
ObrázekObrázekObrázek

U národa, u něhož je nejoblíbenějším historickým spisovatelem Vlastimil Vondruška, se nějakého historického prozření a sebereflexe dočkáme opravdu jen velice stěží. (Polarovo motto pro rok 2019)

“Without data, you're just another person with an opinion.” W. Edwards Deming

Brána do Mordoru: https://twitter.com/fbeyeee?lang=cs
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Hlavička pro Palbu

Příspěvek od Lord »

Nebráním se tomu ... pajduláci a logo by mělo jít snad lehce zaměnit za jiné. Ale Rase by měl Kamilovi poskytnout podklady.
Pak když bude shoda, tak se hlavička dá i do galerie, cms, wiki.

Vyladěno samotnými palbáky, a tak to má bejt!

Taky jestli Rase může poskytnout logo na gravírování a reklamní potisky.
A má někdo zájem o tričko Palby?
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Rase
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 13138
Registrován: 11/2/2010, 16:02
Bydliště: Prostějov

Re: Hlavička pro Palbu

Příspěvek od Rase »

Tak tady je odkaz - je tam upravená hlavička pro Kamila a i ono samostatné logo (taky v různých formátech - PNG. je tam jen pro náhled).
Pajdulákům sem dal stín (trošku víc) a logo sem nechal čistě modré (lidem se líbilo nejvíc).
Tady je odkaz - heslo je PALBA:
http://www.ulozto.cz/xhGexjs/palba-rar
Ps. já bych nějaký reklamní předmět chtěl - ještě promyslím jestli zapalovač nebo triko (asi spíš to triko)

Obrázek
Obrázek

"Účelem života není být šťastný. Účelem života je být užitečný, čestný a soucitný"
Uživatelský avatar
jersey.se
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2466
Registrován: 20/1/2010, 21:16
Bydliště: I'm living on an endless road
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlavička pro Palbu

Příspěvek od jersey.se »

Výborně. Teď tam tý modrý už rozhodně není moc. :razz:
Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17771
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Re: Hlavička pro Palbu

Příspěvek od skelet »

Modrá, pro blázny dobrá! A já blázen jsem, takže se mi to líbí 8-)
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Hlavička pro Palbu

Příspěvek od Lord »

Jestli se to lidem líbí víc? Asi tři si tady nad tím vrněli. Já jsem psal, že mám radši barvy, jako by se mohlo dát třeba hlasovat, ale už těch tanečků kolem je dost. Ještě je možný že by se to logo měnilo jako random, tedy náhodně při načítání stránky.
A reklamní předměty? Byl to jen nápad, že by si udělal koláž a to gravírované logo zkusil na zapalovač cvičně naplátovat. Organizovat se mi to už nechce, na druhou stranu, kdyby se někdo našel a trika udělal, vyjdou asi dráž za 150 Kč, teď pro každého jiná velikost. Ale bylo dobrým zvykem dělat něco za rozumný peníz aspoň pro srazy. Zapalovač vyjde levněji, dokážu si představit i nějaký kusy do zásoby, ale prostě jen pásne to logo, asi pásne. Nejlíp vyjdou asi hrnky, ale ten už mám, i když s trochu jiným logem :D
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Stuka
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2120
Registrován: 22/8/2010, 20:18

Re: Hlavička pro Palbu

Příspěvek od Stuka »

Budu asi za šťourala, ale nějak to zde zaspalo zimním spánkem, ne? Chybí mi 3 věci, které se už probraly, tak snad není problém je dodělat:
- výměna hlavičky Palby za jednu z dvou modifikací, které následně Rase předělal (je vcelku jedno za jakou, jen ať zmizí rohlíky)
- nalevo chybí seznam nejnovějších příspěvků - teď jsem třeba zjistila, že mi unikl Destroymanův článek "pokr.kuriozit"
- upravit Portál, aby se na něm vešlo víc nových článků a aby se pod Portálem ukládaly v tom pořadí, v jakém jsou na Portál dány. A ne jak teď, pořád tam svítí staré články z února, ledna 2012 a potom z roku Páně :D 2011.
Tohle jsou myslím, zásadní tři věci a kdyby se opravily, tak by už bylo všechno super.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Vocko
svobodník
svobodník
Příspěvky: 35
Registrován: 1/12/2009, 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlavička pro Palbu

Příspěvek od Vocko »

Stuka píše: - nalevo chybí seznam nejnovějších příspěvků - teď jsem třeba zjistila, že mi unikl Destroymanův článek "pokr.kuriozit"
Přijdu na Palbu a kliknu na "Nepřečtené příspěvky". Projdu, co mě zajímá a pak jdu na obsah fóra a kliknu "Označit všechna fóra jako přečtená". Takhle snad nemůže nic uniknout, vyhovuje mi to ;). Jinak to tlačítko "Označit všechna fóra jako přečtená" bych uvítal i v "Nepřečtené příspěvky", ať nemusím lítat i jinam.
Uživatelský avatar
Stuka
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2120
Registrován: 22/8/2010, 20:18

Re: Hlavička pro Palbu

Příspěvek od Stuka »

To vím taky.
Jde o to, že se musím nejdřív přihlásit. Předtím stačilo mrknout a jít pryč.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
kacermiroslav
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 5286
Registrován: 25/3/2008, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlavička pro Palbu

Příspěvek od kacermiroslav »

Já bych tu hlavičku navrhoval ještě oživit několika fotkama. Třeba do toho tmavě modrého řádku, hned pod úvodním rozcestníkem. Něco na způsob filmového pásku, ale s fotkama s vojenskou tématikou. Hmmm?
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Polarfox
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 5859
Registrován: 5/11/2010, 21:01
Bydliště: Praha

Re: Hlavička pro Palbu

Příspěvek od Polarfox »

Já bych nejdříve dořešil všechny základní funkčnosti a hlavičku nechal až úplně na konec.
ObrázekObrázekObrázek

U národa, u něhož je nejoblíbenějším historickým spisovatelem Vlastimil Vondruška, se nějakého historického prozření a sebereflexe dočkáme opravdu jen velice stěží. (Polarovo motto pro rok 2019)

“Without data, you're just another person with an opinion.” W. Edwards Deming

Brána do Mordoru: https://twitter.com/fbeyeee?lang=cs
Uživatelský avatar
jarl
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 4086
Registrován: 19/2/2009, 15:45
Bydliště: Jakubov u Moravských Budějovic

Re: Hlavička pro Palbu

Příspěvek od jarl »

Já bych co nejrychleji vyřešil ty chybějící nejnovější příspěvky na levé straně, jak píše Stuka. To, že ještě po tolika týdnech nemají neregistrovaní a nepřihlášení možnost sledovat nové články, které se nedostanou na portál, mi příjde jako dost zásadní problém. Vemte si nejnovější Destroymanův ponorkový článek. Ten se na portál nedostal, takže na něj i po několika dnech kliklo jenom něco přes 300 osob, a to přesto, že k němu přišlo pět komentářů. Pokud by ty komentáře nedošly, tak si jej reálně nenajde ani stovka čtenářů, zatímco nový článek na portálu o bitvě u Halmyrosu, byl otevřel už 383 x, třebaže jej zatím nikdo nekomentoval. To je prostě hrubý nedostatek, který mě dost vadí a působí na mě dost demotivačně.
ObrázekObrázek

Strýček Vova slíbil národu Ukrajinu a dal mu Afghánistán!
Uživatelský avatar
Farky
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1177
Registrován: 19/6/2008, 23:52

Re: Hlavička pro Palbu

Příspěvek od Farky »

Naprosto souhlasím, ten panel vlevo byl nesmírně užitečný. Určitě se na něm pracuje, ale měl tu být už od začátku. Byla to na staré Palbě zcela zásadní věc.

Rozšíření počtu zobrazovaných článků vyvěšených na portál mi přišlo tak samozřejmé, že jsem počítal že k tomu dojde co nejdřív. Vlastně jsem to čekal taky od začátku. Doufám že i na tomto se pracuje.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
knezdub
nadporučík
nadporučík
Příspěvky: 833
Registrován: 13/10/2009, 19:54
Bydliště: Blatnička

Re: Hlavička pro Palbu

Příspěvek od knezdub »

Krom výše uvedeného bych se přimlouval za předělání toho "terče" v hlavičce za něco, co se bude terči opravdu podobat, mě to připomíná knoflík. Ale to až už opravdu nebude do čeho píchnout
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Rase
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 13138
Registrován: 11/2/2010, 16:02
Bydliště: Prostějov

Re: Hlavička pro Palbu

Příspěvek od Rase »

Konečná varianta už existuje, stačí jen hledat. Dál ji už upravovat nebudu - na tomhle vzhledu sme se tady shodli před nějakým tím týdnem ve veřejné diskusi. Terč tam nebude. Tady je ta modře-modrá varianta:

Obrázek
Obrázek

"Účelem života není být šťastný. Účelem života je být užitečný, čestný a soucitný"
Uživatelský avatar
Stuka
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2120
Registrován: 22/8/2010, 20:18

Re: Hlavička pro Palbu

Příspěvek od Stuka »

Už mě to sice dost s--e, ale pořád ještě hraju za zdvořilého vlka, kterýmu už ale začíná kapat pěna od huby. :D
Takže se ptám (už popadesáté), jestli nejde vyhodit zleva "náhodného člena", (dejte ho už prosím vás, tam kam patří, vy víte kam) a dejte namísto něho seznam nejnovějších příspěvků a články z Portálu ať se ukládají v pořadí, jak jsou na něm zavěšovány.
Pokud chci moc, tak ať zde zodpovědný admin napíše, že to nejde a proč to nejde a aspoň budeme vědět, že to nejde, když už to mít nebudeme. Haleluja!

O změně hlavičky se už ani nezmiňuji. Zdá se, že rohlíky tady budou strašit dalších sto let.
ObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Vzkazy od vedení Palby“