KT v Letech

Zajatci, Malmédy, Katyň, koncentrační a pracovní tábory.

Moderátor: Pátrač

Uživatelský avatar
Bruno
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 824
Registrován: 8/10/2004, 10:51

Příspěvek od Bruno »

Na to už roky čakám-kedy sa to dostatočne ideologicky zdúvodní :twisted:
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Najvačším nepriatelom mieru su pacifisti...
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

Myslím, že vcelku solidně to zdůvodnil Vašek Klausů :) tedy náš prezident.
Ovšem "chyba" je ta, že jeho výroky jsou napadány a znevažovány ...
Napsal zdůvodnění na celou stránku, jak je to potřeba cejtit, že se Unie nemá do toho míchat atd.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Bruno
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 824
Registrován: 8/10/2004, 10:51

Příspěvek od Bruno »

Jeho postoj k unii sa mi celkom páči.Aspoň sa nehrbí jak tí naši tupci.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Najvačším nepriatelom mieru su pacifisti...
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

Souhlas ... někomu se může zdát, že je Vašík proti Unii, ale tak to není, nechce jen superstát ... tedy politickou unii, k tomu směřuje i ta ústava. Pochybuje o tom, zda je dobré integraci prohlubovat ... zda je možné opravdu sjednotit všechny rozmanité národy, které v Evropě žijí politicky pod jednu střechu.
Ano něco jiného je integrace v ekonomickém duchu, proti tomu jako bejvalej ekonom nic nenamítá.
Ale politicky chce aby Evropa prezentovala hlavně její hodnoty tedy demokracii a svobodu ... polemizuje o tom, zda je vhodné aby se náš stát zbavoval části svých pravomocí a přenášel je na EU. V této fázi nerozebírá zda a proč to je dobré či nikoliv, ale jen to vědomí, ten pocit zda chceme opravdu obětovat část své národní suverenity??
Uvědomují si toto vůbec lidé ... z našeho pohledu samozřejmě nechci obětovat naši suverenitu, ale z globálního pohledu vidím ve světě další státy ... USA, Čínu, Rusko, Japonsko ... a Evropa, která by vystupovala v případě konfliktů také jako jeden celek?
Nesemkne se Evropa v případě nebezpečí tak jako tak ... je to třeba připravovat už nyní a žít v tomto stavu neustále? Je ústava v tomto benevolentní ?
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Atlantis
nadporučík
nadporučík
Příspěvky: 819
Registrován: 7/4/2005, 15:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atlantis »

Podívej se na Irák a semknutou Evropu:-))
Východ a VB s USA, Francie a Německo proti...
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

No vono, aby šlo nejdřív něco politicky prosazovat, tedy pokud máme na mysli vůči USA a co se týče vojenské oblasti tak by Evropa musela mít nejdříve nějakou pořádnou armádu a potenciál a to nyní nemá. A silně pochybuji, že bude mít někdy v budoucnu, že by lidé snesli ohromné investice do obrany na úkor sociálních jistot.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
YAMATO
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 2808
Registrován: 19/3/2005, 19:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YAMATO »

Hlavně by byla chyba spojovat Evropu proti USA. Jistě nejsou bez chyb, ale jsou ten nejlepší spojenec. Pořád zde je hrozba ze strany Ruska (ač dobře skrývaná) a především Arabů a Číny. Politika musí být především realistická.
ObrázekObrázek

Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
Uživatelský avatar
Radola Gajda
Poddůstojník v záloze
Poddůstojník v záloze
Příspěvky: 407
Registrován: 10/10/2004, 14:29
Bydliště: ČR

Příspěvek od Radola Gajda »

A dnes už vystrkujou rohy zase Skopčáci.
Obrázek
Uživatelský avatar
YAMATO
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 2808
Registrován: 19/3/2005, 19:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YAMATO »

Tak to souhlasím, a také francouzské velikášství zas vylézá. EU by tomu mohlo zatrhnout tipec, ale právě tyto státy mají až příliš silné slovo a např. naši "politici" jim podporou ústavy EU ještě nahrávají!!!
ObrázekObrázek

Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
Uživatelský avatar
YAMATO
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 2808
Registrován: 19/3/2005, 19:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YAMATO »

Problém EU vidím v tom, že je vnucována zvrchu. Tak nemůže dlouhodobě spojenectví fungovat. Podobně např. bylo Alsasku-Lotrinsku dvakrát vnucena nadvláda Německa, příkladů je mnohem víc.
ObrázekObrázek

Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

no a jak jinak to chceš vnucovat? zespodu?
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
YAMATO
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 2808
Registrován: 19/3/2005, 19:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YAMATO »

Rozhodně ne takto stupidně, kdy je jasné, že Evropu povede tandem Německo/Francie. To nemůže dlouhodobě vydržet. Bohužel egoistické krátkodobé zájmy opět vítězí nad zájmy západní civilizace.
ObrázekObrázek

Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
Uživatelský avatar
Radola Gajda
Poddůstojník v záloze
Poddůstojník v záloze
Příspěvky: 407
Registrován: 10/10/2004, 14:29
Bydliště: ČR

Příspěvek od Radola Gajda »

Yamato:1% procento "hodných" cikánů nedělá dojem,že jsou takový všichni,to ani náhodou,ten dojem je před hernami,na nádražích a všude tam,kde se páchá trestná činnost,neměli už mnoho let a možná i několik století na asimilaci do společnosti,proč neumějí žít jako my-ve většině,kde žijeme bez kriminality,a proč během těch století se nenaučili ani to základní,a to náš jazyk?!
Ta pomocná ruka tu byla už několikrát,teď je na řadě.......bič!!!
Obrázek
Radar
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 513
Registrován: 24/8/2004, 12:24
Bydliště: Okolo Plzně :-)))
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radar »

Bohužel mi nezbývá než souhlasit s Gajdou, penologický průzkum zjistil, že každý třetí trestaný v naší republice je cikán, a to jsou data z roku 1999……….. poměr jejich etnika vůči čechům, kdy cikánů je u nás dnes již skoro milion ( evidovaných ) je děsivý…. Zde není se o čem bavit……………
ObrázekObrázekObrázek

Neruš nepřítele, když dělá chybu …
( Napolen )
Uživatelský avatar
Bruno
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 824
Registrován: 8/10/2004, 10:51

Příspěvek od Bruno »

Jak bohužel? :lol:

Len by som pripomenul,že počas komunistickej éry sa moc pre ich zaradenie do spoločnosti nerobilo-skôr naopak.zavedenie všelijakých dávok a výhod bolo skôr kontraproduktívne a dosiahlo len to ,že dnes keď každý občan rieši svoju existenčnú otázku sám ,tak cigáni stále čakajú na pomocnú ruku štátu a nemaju ani najmenšiu chuť robiť niečo so svojim osudom sami.Pokial pre nich bude jediným zdrojom príjmov "výroba"detí alebo trestná činnosť nič sa nezmení.
Ako riešenie vidím (možno je to kruté ale bohužial...)odobrať narodené deti a zveriť ich buď adobtívnym rodičom alebo do opatery št.inštitúcií,ktoré zabezpečia normálny vývin osobnosti tohto človeka.
Naposledy upravil(a) Bruno dne 22/5/2005, 10:05, celkem upraveno 1 x.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Najvačším nepriatelom mieru su pacifisti...
Uživatelský avatar
YAMATO
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 2808
Registrován: 19/3/2005, 19:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YAMATO »

Souhlasím, jenže bohužel pro všechny je malá vůle s tímto systémem něco dělat. Různé pseudoochranářské organizace, EU a pod. dělají vše pro to, aby se stav nezměnil.

Mimochodem, to samé ale i pro "bílé" šmejdy, těch je také víc než dost.
ObrázekObrázek

Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
Uživatelský avatar
Ringhofer
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 128
Registrován: 8/3/2005, 17:23

Příspěvek od Ringhofer »

No, je to mimo téma ,ale nakousli jste to! Osobně si myslím, že by se Evropa měla spojit právě jako protiváha USA. Myslím tím silná, reálná protiváha. Osobně mi je stále mnohem milejší německé velikášství, či francouzská nabubřelost, než to co v současné době předvádí Bushova Amerika. Je mi jasné, že je to spíše sci-fi, ale alespoň by Evropa měla skutečnou vizi.

Ohledně toho, jak se teď navážej do Vašíka kvůli Evropské ústavě, docela mne to štve. Přijde mi to docela ujeté. Buď musíš být nadšeně pro, nebo jsi vyvrhel. To už tu jednou bylo, ne? Při tom drtivá většina národa to ani nečetla(v četně mne) a sotva tedy může posoudit , o co opravdu jde.Vůbec neřeším , jestli ta ústava dobrá je, nebo není. Ale samotný přístup k té debatě o ní mne neskutečně irituje!

Jinak Bruno, jak jsme si je vychovali, takoví jsou. To, co navrhuješ by mělo v podstatě fungovat už teď. Pokud se o dítě nestaráš, měla by k tobě vtrhnout sociálka a dítě odvédst. Že to u cikánů tak nefunguje je druhá věc. Ale zákony už na to jsou. Jde jen o to se jimi striktně řídit a uplatňovat je. Na druhou stranu, podle některých výzkumů prostředí má vliv na vývoj osobnosti jen do určité míry. Ze svého okolí znám několik případů adobce cikánských dětí a to ve velmi ranném věku, které nakonec stejně skončily nezdarem.
Uživatelský avatar
YAMATO
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 2808
Registrován: 19/3/2005, 19:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YAMATO »

Já bych naopak rád viděl spojenou Evropu jako silného partnera USA, ne protiváhu. Bushova politika mi nevadí, naopak si myslím, že přináší výsledky. Nebuďme naivní, někdy je potřeba radikální řez. Spíše by bylo potřeba mnohem víc řezů. Myslím, že jsou zde nesrovnatelně horší věci, než je americká dominance. Pořád radši tu, než čínskou či arabskou. Ale radši bych viděl partnerství dvou silných subjektů. Bohužel EU zatím směřuje dost špatně, ekonomika je v nedobrém stavu, politicky žádná sláva...

A jakým způsobem probíhá "diskuse" o "ústavě", to je něco otřesného! Jak Klause moc nemusím, tak už jen z principu mu v tomto fandím. Já to bohužel četl...

Jinak k Cikánům, raspektive šmejdům jakékoliv barvy: ano, zákony jsou, ale stát je nedodržuje! Ta špatná část Cikánů si zvykla ohánět se rasismem, v čemž je ledaskdo podporuje, viz teď např. Amnesty International a spousta dalších. Jen dělají problémy i těm slušným, kteří se pak vezou s nimi. Ale veliká část viny je na státu, že s tím nic nedělá.

Co se týče adopcí, tak by to byla jedna z cest, i když to zní třeba i brutálně, tak pokud se o své děti nestarají, tak k čemu berou přídavky? Sebrat děti i přídavky! Ale opakuji, nejde jen o Cikány, znám několik "světlých" rodin, kde bych tohle viděl moc rád!
ObrázekObrázek

Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
Uživatelský avatar
Lena
Poddůstojník v záloze
Poddůstojník v záloze
Příspěvky: 136
Registrován: 19/3/2005, 17:05
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od Lena »

Nu shodneme se na tom, že je velké množství rodin, kde se rodiče o děti zkrátka nestarají. A tudíž by jim měli být odebrány a umístěny do dětských domovů apod. Jenže právě tyto ústavy jsou přeplněny dětmi, které čekají na náhradní rodiny a kdyby se k nim měly připojit ještě všechny cikánské děti, o které není dobře postaráno, tak mě z toho zkrátka vychází, že jen malé procento z nich náhradní rodinu skutečně dostane, takže stejně nebudou mít dostatečnou výchovu a vyroste z nich to, co teď. Navíc si myslím, že o děti jiné rasy je menší "zájem" než o ty "bílé", možná díky ne příliš dobré pověsti. Navíc je zřejmé, že stát tento problém nehodlá řešit a volí raději ty přídavky.
Tedy jsem pro, aby se děti odebraly neschopným rodičům a našla se jim rodina lepší. Ale v praxi mi to přijde neproveditelné, když se k tomu stát staví tak jako teď. Musel by provést jisté změny ... při adopcích ...
ObrázekObrázek

"Forgetting them means letting them die again" Elie Wiesel
Uživatelský avatar
Ringhofer
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 128
Registrován: 8/3/2005, 17:23

Příspěvek od Ringhofer »

No ohledně politiky USA, je to do jiného fora, ovšem jsem velmi zásadně a důrazně proti tomu, co předvádí Bushova administrativa. Nějaká dominance Arabů je podle mne nesmysl, prostě na to ani nemají. Američané si dovolují to, co si dovolují právěproto, že nemají protiváhu. V tom se Yamato asi neshodnem.
Ovšem ohledně Evropské ústavy, Klause etc. ,to bych s klidem podepsal!

Ohledně cikánů. Stále tvrdím, že to není problém rasový, ale sociální. Je mi ukradený, jakou má kdo barvu pleti, ale není mi jedno, pokud se někdo chová jako dobytek a omezuje tím ostatní. Myslím si, že by prozatím stačilo, kdyby se striktně uplatňovaly zákony, které máme. To se v současnosti neděje. Dávky jsou kapitola sama o sobě. Stručně řečeno, měly by se radikálně omezit a měl by je dostávat nejen ten , kdo je potřebuje, ale musí si je zároveň zasloužit(aktivní snaha o zapojení se do pracovního procesu, řešení své situace, ovšem nikoliv hpapírově, ale s konkrétními výsledky).
Stejně všichni umřeme....
Zamčeno

Zpět na „Válečné zločiny & Holocaust“