KT v Letech

Zajatci, Malmédy, Katyň, koncentrační a pracovní tábory.

Moderátor: Pátrač

Uživatelský avatar
YAMATO
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 2808
Registrován: 19/3/2005, 19:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YAMATO »

Přesně tak, vymahatelnost práva je u nás špatná, ani stát často nedodržuje zákony a pak to takhle vypadá. A dávky: přesně tak, pouze demotivují! Většina lidí na pracáku (vlastní zkušenost, poznatky známých, co tam pracují) vlastně o práci nestojí, protože se jim "nevyplatí pracovat, když je podpora i vyšší než plat". Omezit, zmenšit, zadresnit dávky a především jen tem, kdo je skutečně potřebují!
ObrázekObrázek

Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
Uživatelský avatar
Hauptsturmfuhrer
desátník
desátník
Příspěvky: 42
Registrován: 26/7/2005, 13:11
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hauptsturmfuhrer »

romovia.. kazdy vieme svoje, lenze za hranicami si stale vsetci myslia, ze oni su stale utlacani, diskriminovani.. mam napad skusme im najst nejake volne uzemie, nech si tam zalozia stat a mozu sa realizovat.. stavim sa ze do roka a do dna by sa zrutil..
Meine Ehre heisst Treue
Uživatelský avatar
YAMATO
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 2808
Registrován: 19/3/2005, 19:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YAMATO »

Teoreticky dobrý nápad...ale kde...a jak je tam dostaneš, násilím?...a podle čeho vybírat, které?
ObrázekObrázek

Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
Granátník
Poddůstojník v záloze
Poddůstojník v záloze
Příspěvky: 574
Registrován: 25/8/2004, 11:36
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Granátník »

Je to dost nepravdebodobne ... kdyz vemu v uvahu, jake problemy maji ted zide v Izraeli ... a jde prakticky o to same ...
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
YAMATO
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 2808
Registrován: 19/3/2005, 19:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YAMATO »

No pozor, to není...ti tam šli dobrovolně a rádi...a není divu!

Počítám, že kdyby došlo k něčemu tak nepravděpodobnému, jako je vytvoření státu pro Cikány, tak by tam šli ti slušní a pracovití...
ObrázekObrázek

Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
Granátník
Poddůstojník v záloze
Poddůstojník v záloze
Příspěvky: 574
Registrován: 25/8/2004, 11:36
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Granátník »

YAMATO: jasne ... ale pochybuju, ze by ve statu bylo 100 % ciganu ... a ta mensina by delala problem ... at uz z nejakeho nabozenskeho, nebo rasistickeho duvodu ... viz. Izrael ...
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
maxx
desátník
desátník
Příspěvky: 54
Registrován: 5/3/2006, 00:59
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od maxx »

Myslíte také nejaké Spojené štáty Romské?Ale to územie by muselo byť poriadne veľké.Jednak,aby sa mohli vrátiť ku kočovnému životu,a jednak kvôli populačným schopnostiam daného etnika.Poťažne by potom mohli absolvovať vojnu Juh proti Severu,čo by zredukovalo populáciu.A bielych by dovážali ako otrokov.A Romovia z celého sveta,bývajúci mimo USR by museli podporovať svojich súkmeňovcov,podobne ako to robi svetová židovská diaspora s Izraelom.Príťažlivýn aspektom tohto projektu by mohli byť najvyššie socialne dávky na svete a povinný invalidný dôchodok pre zaslúžilých občanov USR.Neviete niekto o takom území?
Uživatelský avatar
Atlantis
nadporučík
nadporučík
Příspěvky: 819
Registrován: 7/4/2005, 15:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atlantis »

Rusko má volného místa habaděj:-))
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

Je to blamáž ten prasečák stojí asi o půl km dál než byl KT.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Milda
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 434
Registrován: 8/5/2007, 20:03
Bydliště: Litoměřice

Příspěvek od Milda »

Upozorňují:dle statistiky(asi 3 až 4 roky stará)60% cikánu,ne romu,Ti nikdy neexistovali,nikdy,upozorňují nikdy, nikde nepracovalo!!! Kdo je vykrmil že těm jejím sqavkám lezou zadky až do půli vozovky? A těm vyžraným tatínkům narostli pupky, že si ,,ohanbí"viděli naposledy v 7třídě když vycházeli v 16letech! Yamato, nevím kde bydlíš,u nás jich je dost tak Ti tam 2rodiny pošlu ,ale radší do vedlejší ulice a uvidíš že začneš souhlasit z RADOLOU! Takoví lidé jako ten UHL,tomu bych je nainstaloval na 2měsíce domů!Pak by zpíval jinou píseň! A že je ten prasečák na táboře? Tak ať ho cikáni vystaví jinde, na svoje náklady! A těch 20cikánu co tam chodí bych vylifroval rychle pryč i s těma blbama zbytečnýma ze Senátu,aby naše prasátka měla klid a hezky přibývala!!! A upozorňují ty, co mě chtějí prohlásit za rasistu,že mám kamarády mezi nima ale Ti normálně makají celý život a jsou fajn lidi! V Chánově z celého sídliště platí nájem slovy dva lidé! Těm dali ohřívače vody aby se mohli umít.Ostatní mají studenou,kterou neplatí! A tyfus jiné podobné nemoci jsou nemoci ze špíny a proto v lágru tak umírali! A ne že je čeští policajti zabíjeli! Nevím,proč tady mají takové lehy! Cikánovi není 20let a už má důchod! Má astma,jezdí po ozdravovnách a hulí jak fabrika! Jel jsem za ženou do nemocnice v Ustí a říkám si hoří areál TBC! A žena mi to vysvětlila. To cikánky hulej a to mají tuberu! Prostě jsou to naše zlatíčka. A říkam nejsem rasista ale žiju s nima a život mě naučil a poučil!A ne Lorde že to vymažeš. Tak to je!
Obrázek
Milda
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 434
Registrován: 8/5/2007, 20:03
Bydliště: Litoměřice

Příspěvek od Milda »

Yamato, netrap se s níma,podívej se když dávají dokument z dětského domova,tak je to tam sama černá hlavička,chraň Bůh,jsou to mrňata,máme taky3letého prcka,vím že za rodiče nemůžou ale není i toto zneužívání naši humanity a nemístné dobroty!? A ještě k adopcím! Znám případy také dobrých lidí! Pak byli děti 14-15let, na rodiče se vykašlali,vynadali jim,dělali průsery,co mi máte co poroučet, když nejste moji rodiče! Rodiče u psychiatra a dětičky za chvíli v base a byl konec pohádky. Říkam,geny jsou geny! Jen jedna rodina měla štěstí a dítě jede jak drak na vysokou! Takových rodičů si taky považuje každý ,kdo je zná! A já si vážím i toho dítěte a moc! Znám ale více horších případu z jejich komunity ale vy byste některé nezkousli! Můj táta říkal že Němci a Cikáni rozumí a uznávají jen sílu! A je to svatá pravda!!! Když ustupujete, tak si to pak vyžerte taky sami!
Obrázek
Zamčeno

Zpět na „Válečné zločiny & Holocaust“