Vtipy

Galerie, Album, výroky o válce.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ataman
nadporučík
nadporučík
Příspěvky: 899
Registrován: 1/4/2008, 20:31

Re: Vtipy

Příspěvek od Ataman »

HONZIK11 píše:A když ji v zásuvce najdu, tak bych potřeboval trafo, které mi ji nepustí do ledničky. Jsem zasadovy dle Německého vzoru.
Zakup a filtruj:
https://traumshop.net/shop/highlights/atomstromfilter/
kenafv píše:Čo je z hľadiska nautického náročnejšie navrhnúť a postaviť? 70000 tonovú lietadlovú loď alebo 70000 tonový ľadoborec s extrémnymi silami namáhajúcimi trup lode každý deň a každú hodinu?
Ono jaksi nejde jen o tonáž a hledisko nautické, že? Zatímco s ledoborci zkušenosti jsou a umí se to, s letadlovkama je to poněkud jinak.
Cerkev je blízko, ale je ledovice. Krčma je daleko, ale půjdem opatrně.
HONZIK11
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3956
Registrován: 16/11/2014, 19:51

Re: Vtipy

Příspěvek od HONZIK11 »

Z hlediska nautickeho nevím, ale vidím u těchto dvou tříd plavidel jasný rozdíl v počáteční konstrukční rozvaze a to je centralizace hmotnosti letadlové lodě. Když vím letadlovky tak se divím, že se ony neobuli na bok jak jsou nesymetricke. To musí byt strašná práce to poskládat tak aby to nejen plulo rovné, ale i ta nesoumernost hmotnosti při obratu byla nějak eliminovana.
Jo to není vtip.
Co se ledoborcu týká, přirovnal bych to k prezentaci skakajicim ruským Teckum. Kdyby tak skočil Abrams nevím nevím.
Ledoborec je plovoucí ingot kombinovaný s pomalu cinnou klinovou sekerou. :lej:
kenavf
7. Major
7. Major
Příspěvky: 5997
Registrován: 15/12/2010, 23:13

Re: Vtipy

Příspěvek od kenavf »

Ataman píše:
HONZIK11 píše:A když ji v zásuvce najdu, tak bych potřeboval trafo, které mi ji nepustí do ledničky. Jsem zasadovy dle Německého vzoru.
Zakup a filtruj:
https://traumshop.net/shop/highlights/atomstromfilter/
...
Tak už je to podstatne lacnejšie, holt technika a miniaturizácia postupuje. :lej:
Edmund Burke: "Jediné čo potrebujú nečisté sily k svojmu víťazstvu je to, aby slušní ľudia neurobili nič."

ObrázekObrázek
HONZIK11
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3956
Registrován: 16/11/2014, 19:51

Re: Vtipy

Příspěvek od HONZIK11 »

Jdu do toho!!!! Ale když mi to zjisti že mám všechnu energii z Temelína, tak jsem v p.r.deli. :lej:
Uživatelský avatar
Skeptik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 6728
Registrován: 16/1/2011, 22:28
Bydliště: Středočeská gubernia

Re: Vtipy

Příspěvek od Skeptik »

Nezoufej a Zákup svíčky.
Ale POZOR je ty ze včelího vosku, klasické jsou fujky.
ObrázekObrázek

"Hádá-li se člověk s blbcem déle než pět minut, hádají se blbci dva," Jan Werich
"Važte si lidí, kteří hledají pravdu, a střezte se těch, kteří tvrdí, že ji našli," Voltaire
vodouch
nadporučík
nadporučík
Příspěvky: 936
Registrován: 15/1/2008, 23:15
Bydliště: Praha

Re: Vtipy

Příspěvek od vodouch »

HONZIK11 píše:Nemáte odkaz na měřidlo, které mi určí v zásuvce zda taky neodebiram onu špinavou elektřinu?
A když ji v zásuvce najdu, tak bych potřeboval trafo, které mi ji nepustí do ledničky. Jsem zasadovy dle Německého vzoru.
V době požáru lanovky v Kaprunu Rakušáci vehementně protestovali proti elektrárně v Temelíně. Srocovali se na hraničních přechodech s transparenty, skupovali nabízené filtry "atomové" elektřiny stylem Čechů, spatřivších zboží s tabulkou "Sleva 80%". Takže zapátrej v Rakousku, třeba Ti jeden prodají.
Na jednom přechodu se sešla skupina Rakušáků s transparentem "Kernkraftwerk Temelin? Nein, danke (Atomová elektrárna Temelín? Ne, děkuji)" Bouři nevole a málem přeshraniční incident téměř způsobil Čech s transparentem "Heissluftröhre Kaprun? Nein, danke (Horkovzdušná trouba Kaprun? Ne, děkuji)"

Pro Ejdou Rotacak:
Pepíček a Mařenka seděli u studánky. Pepíček se Mařenky zeptal: "Co bys, Mařenko, udělala, kdybych tě políbil?" "Skočila bych do studánky." Tak jí Pepíček políbil.
Po čase přijde Mařenka k doktorovi, ten jí prohlédne a říká: "Mařenko, žádná nepravidelnost, budeš mít děťátko." A Mařenka se dá do pláče a křičí: "A ten syčák Pepíček mi říkal, že mi dělá umělé dýchání!"

Pro Skeptika:
Dva němečtí agenti v Anglii přišli do baru a jeden objednává: "Two gins please (Prosím dva džiny)." Barman se ptá: "Dry (Suché)?" A Němec na to: "Scheisse, ich sage zwei (Do p....e, říkám dva)!"
Obrázek
Kouzelnik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1305
Registrován: 27/9/2017, 22:23

Re: Vtipy

Příspěvek od Kouzelnik »

https://twitter.com/MartinVasina/status ... 6613652480
myslíte, že pro pasažéry tohoto typu to auto bylo nějak upravované? ... třebas by bylo zajímavé zjistit, co to je za kapotu, že na ní může být miska s žrádlem (=ke konzumaci za jízdy) a přitom ta miska za jízdy nespadne
R.I.P.
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy

Příspěvek od Hans S. »

vodouch píše: Pro Skeptika:
Dva němečtí agenti v Anglii přišli do baru a jeden objednává: "Two gins please (Prosím dva džiny)." Barman se ptá: "Dry (Suché)?" A Němec na to: "Scheisse, ich sage zwei (Do p....e, říkám dva)!"
Tohle jsem zažil v reálu :). Byli jsme s klukama v kempu poblíš Luddendorfova mostu (jo, Ten Luddendorfův "Remagenský" most) a kámoš měl vedle sebe flašku suchého ginu (= dry gin). No a šel kolem jeden (jak jsme zjistili později) holandský důchodce, ukázal mu na flašku a zeptal se: "He he, dry gin?". No a kámoš, který pocítil neskutečnou radost, že konečně někomu rozumí německy, odhalil další dva kousky hned vedle pod dekou a odpověděl: "Ja ja, drei gin!" :). Od té doby jsme se s tím sympatickým chlapíkem kamarádili :).
Uživatelský avatar
Ataman
nadporučík
nadporučík
Příspěvky: 899
Registrován: 1/4/2008, 20:31

Re: Vtipy

Příspěvek od Ataman »

Kouzelnik píše:třebas by bylo zajímavé zjistit, co to je za kapotu, že na ní může být miska s žrádlem (=ke konzumaci za jízdy) a přitom ta miska za jízdy nespadne
Je to kapota typu "vyřezaná džuzna do haupny."
Cerkev je blízko, ale je ledovice. Krčma je daleko, ale půjdem opatrně.
Uživatelský avatar
Zemakt
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 11600
Registrován: 28/8/2008, 11:14
Bydliště: Cheb

Re: Vtipy

Příspěvek od Zemakt »

Si ten kovboj docela zahrává, až tomu teleti houpne, pak bude mít děravou nejen kapotu :D, možná to je ale kravka.
ObrázekObrázek

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
Kouzelnik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1305
Registrován: 27/9/2017, 22:23

Re: Vtipy

Příspěvek od Kouzelnik »

Zemakt píše:Si ten kovboj docela zahrává, až tomu teleti houpne, pak bude mít děravou nejen kapotu :D, možná to je ale kravka.
@Zemakt, jj... zvláště nepromyšlené se mi zdá že provaz k ohlávce si řidič uvázal na z5-né zrcátce vedle sebe = když pasažér otočí hlavu ve směru od řidiče, tak utržené zrcátko skončí někde v horní polovině trupu pana řidiče.... Ale třebas pasažér (ten větší) je vůl (nikoliv inteligencí/charakterem, ale fyzickou charakteristikou ... i když ono to vlastně souvisí, no, chudák vůl)
R.I.P.
Uživatelský avatar
Ejdou Rotacak
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1218
Registrován: 23/7/2012, 14:54
Bydliště: Praha - Zbraslav

Re: Vtipy

Příspěvek od Ejdou Rotacak »

náhodou je to eňo ňuňo labuž! zvířátka na tamní farmě dozajista ryčejí nadšením :up:
Uživatelský avatar
Pikujuci brizolit
poručík
poručík
Příspěvky: 723
Registrován: 13/12/2018, 16:47
Bydliště: občas aj SK

Re: Vtipy

Příspěvek od Pikujuci brizolit »

Doktor mal výčitky svedomia, lebo mal pohlavný styk s pacientkou.
Na pravom ramene sa mu objavil čert a hovorí: "nič si z toho nerob, tak to teraz robí každý."
Tak si trošku odfúkol, ale v tom sa mu objaví na ľavom ramene anjel a hovorí: "..ale ty si zverolekár!"


Chuck Norris ako jediný dokáže koktať v posunkovej reči.
“War is a matter not so much of arms as of money.”― Thucydides, History of the Peloponnesian War
Uživatelský avatar
Ejdou Rotacak
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1218
Registrován: 23/7/2012, 14:54
Bydliště: Praha - Zbraslav

Re: Vtipy

Příspěvek od Ejdou Rotacak »

2 pikujici brizolit

:up: :D

Když byl Chuck Norris malý chlapec, šukal pedofily
niko
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4117
Registrován: 25/11/2016, 10:42

Re: Vtipy

Příspěvek od niko »

Mne sa paci, ze viete kolko urobi Chuck Noris klukov ? Vsetky. :D
HONZIK11
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3956
Registrován: 16/11/2014, 19:51

Re: Vtipy

Příspěvek od HONZIK11 »

Dnes jsem se díval do svoji peněženky made in China a má zcela jiste ten korunavirus.
Mám ji poslat do izolace?
Uživatelský avatar
Skeptik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 6728
Registrován: 16/1/2011, 22:28
Bydliště: Středočeská gubernia

Re: Vtipy

Příspěvek od Skeptik »

HONZIK11 píše:Dnes jsem se díval do svoji peněženky made in China a má zcela jiste ten korunavirus.
Mám ji poslat do izolace?
Určitě. Izolace peněženky od manželky většinou pomůže :lol:
ObrázekObrázek

"Hádá-li se člověk s blbcem déle než pět minut, hádají se blbci dva," Jan Werich
"Važte si lidí, kteří hledají pravdu, a střezte se těch, kteří tvrdí, že ji našli," Voltaire
noah11
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 270
Registrován: 17/11/2010, 13:10
Bydliště: Vranov

Re: Vtipy

Příspěvek od noah11 »

Legrace v Česku musí být za každých okolností. I kdyby se naší zemí šířil mor, tak bychom to přece nebyli my, abychom se tomu z plných plic nezasmáli. Tohle je paradoxně naše nejlepší vlastnost a nějaká hrozbička v podobě koronaviru nás přece nezastaví. Přežili jsme SARS, prasečí chřipku, válku v Íránu, uprchlickou krizi i prezidentské volby, takže nevidíme důvod, proč bychom neměli čínský virus ustát.
Uživatelský avatar
Ejdou Rotacak
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1218
Registrován: 23/7/2012, 14:54
Bydliště: Praha - Zbraslav

Re: Vtipy

Příspěvek od Ejdou Rotacak »

No jo no....to jsou ty vyhlášený dovolený s kočičkama v Thajsku :-?

Obrázek

Obrázek správně vložil Jarl.
niko
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4117
Registrován: 25/11/2016, 10:42

Re: Vtipy

Příspěvek od niko »

Asi tak. :lol:
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Fotografie, vtipy, citáty“