Vtipy

Galerie, Album, výroky o válce.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pikujuci brizolit
poručík
poručík
Příspěvky: 723
Registrován: 13/12/2018, 16:47
Bydliště: občas aj SK

Re: Vtipy

Příspěvek od Pikujuci brizolit »

Ako sa z malčikov stávajú molodci

Obrázek


Podporujem

Obrázek
“War is a matter not so much of arms as of money.”― Thucydides, History of the Peloponnesian War
Uživatelský avatar
Juraj Tichý
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4952
Registrován: 28/8/2018, 18:27

Re: Vtipy

Příspěvek od Juraj Tichý »

Čau, lidi, další týden za námi. Já už spím asi jenom dvacet minut za den, ale zvládám to. Pro vás všechno. Pro tuhle úžasnou zemi plnou šikovných lidí. Žiju z těch vašich děkovných dopisů, jak jsem prý zachránil tisíce mrtvých.
:lol: :lol:

Prosím, prosim kolegovia spoza rieky Moravy. Nominujte ho do G. knihy rekordov.
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4212
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: Vtipy

Příspěvek od Alfik »

Juraj Tichý píše:
Čau, lidi, další týden za námi. Já už spím asi jenom dvacet minut za den, ale zvládám to. Pro vás všechno. Pro tuhle úžasnou zemi plnou šikovných lidí. Žiju z těch vašich děkovných dopisů, jak jsem prý zachránil tisíce mrtvých.
:lol: :lol:

Prosím, prosim kolegovia spoza rieky Moravy. Nominujte ho do G. knihy rekordov.
1) Tam už je dost dlouho uvedený - tohle je pěkně starý cintát. Dobré ráno Šípková Růženko.
2) Podívej se kde pramení Morava a kudy teče. Tak např. já bydlím na stejné straně Moravy jako ty, a to jsem od Slovenských hranic stovky kilometrů...
:twisted:
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
Uživatelský avatar
Juraj Tichý
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4952
Registrován: 28/8/2018, 18:27

Re: Vtipy

Příspěvek od Juraj Tichý »

1) napriek tomu, že je to Slovák, je nám nejako ten Váš budúci diktátor ukradnutý, vratane politického diania. Mne ten článok bol navrhnutý včera a hneď ma pobavil.
2) u nás sa to tak hovorí. Avšak so slovenským diktátorom v Prahe, raz možno tie hranice posunieme k rieke Morave na celom toku :twisted: :razz:

Iridentisticky začneme podporovať moravskú samostatnosť :D
Zatiaľ ste to ešte nepochopili, ale plán 1993 je premyslený dlhodobý plán ako Česko-Slovensko prebudovať na Slovenskočesko :lol: Kolonozácia už začala. :mrgreen:
Uživatelský avatar
Pikujuci brizolit
poručík
poručík
Příspěvky: 723
Registrován: 13/12/2018, 16:47
Bydliště: občas aj SK

Re: Vtipy

Příspěvek od Pikujuci brizolit »

Obrázek

Obrázek
“War is a matter not so much of arms as of money.”― Thucydides, History of the Peloponnesian War
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4212
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: Vtipy

Příspěvek od Alfik »

Juraj Tichý píše:1) napriek tomu, že je to Slovák, je nám nejako ten Váš budúci diktátor ukradnutý, vratane politického diania. Mne ten článok bol navrhnutý včera a hneď ma pobavil.
2) u nás sa to tak hovorí. Avšak so slovenským diktátorom v Prahe, raz možno tie hranice posunieme k rieke Morave na celom toku :twisted: :razz:

Iridentisticky začneme podporovať moravskú samostatnosť :D
Zatiaľ ste to ešte nepochopili, ale plán 1993 je premyslený dlhodobý plán ako Česko-Slovensko prebudovať na Slovenskočesko :lol: Kolonozácia už začala. :mrgreen:
1) OK, beru :) Netušil jsem, že to z Česka na Slovensko bude trvat zprávě dva měsíce... asi to posílají přes Havaj :lej:
2) Mně by to až tak nevadilo - lebo po slovenky viem :twisted: a mám tam aj časť príbuzenstva, čiže pre mňa za mňa... :mrgreen:
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
Uživatelský avatar
jarl
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 4085
Registrován: 19/2/2009, 15:45
Bydliště: Jakubov u Moravských Budějovic

Re: Vtipy

Příspěvek od jarl »

Ádovi s Josifem sice manželství uzavřené v r. 1939 dlouho nevydrželo, ale během obřadu jim to spolu slušelo:

Obrázek
ObrázekObrázek

Strýček Vova slíbil národu Ukrajinu a dal mu Afghánistán!
Uživatelský avatar
Pátrač
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 7850
Registrován: 14/8/2008, 06:44
Bydliště: Prostějov

Re: Vtipy

Příspěvek od Pátrač »

jarle, ty jsi ale zvíře.... :twisted:
ObrázekObrázek

Pes(ticid) - nejlepší přítel člověka! Nechápete? Nevadí. Hlavní je, že víte že:

JDE O TO, ŽE KDYBY O NĚCO ŠLO, BYLO BY DOBRÉ VĚDĚT, O CO VLASTNĚ JDE.
vodouch
nadporučík
nadporučík
Příspěvky: 936
Registrován: 15/1/2008, 23:15
Bydliště: Praha

Re: Vtipy

Příspěvek od vodouch »

jarl píše:Ádovi s Josifem sice manželství uzavřené v r. 1939 dlouho nevydrželo, ale během obřadu jim to spolu slušelo:

Obrázek
Já si vždycky myslel, že paní byl Áda; má menší frňousy
Obrázek
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy

Příspěvek od Hans S. »

Stalin byl o 10 cm nižší, to je na nevěstu tak akorát :)
zzz
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1033
Registrován: 7/5/2020, 11:58

Re: Vtipy

Příspěvek od zzz »

Návod za co může firma dostat 900 milionů: Stačí zkrátit název na 3 písmenka.
"Opravdu myslíte, že někdo, kdo vyhrál volby férově s 79%, potřebuje následně mlátit lidi na ulicích a vypínat internet??"
https://twitter.com/BenesikOndra/status ... 4985394178
Držím jim palce, ať se o vnitřní politice své vlasti můžou rozhodovat naprosto svobodně.
Moudře. Demokraticky.
Bez násilí. Sametově.
Dzin
7. Major
7. Major
Příspěvky: 11543
Registrován: 16/10/2004, 21:31

Re: Vtipy

Příspěvek od Dzin »

Ono té satiry na sovětsko-německý pakt bylo více, mě se nejvíce líbí tahle

Spodina země, ano? Krvavý řezník pracujících, předpokládám?
Obrázek
Obrázek

Člen palby bez super hlášky pod čarou
Uživatelský avatar
Pikujuci brizolit
poručík
poručík
Příspěvky: 723
Registrován: 13/12/2018, 16:47
Bydliště: občas aj SK

Re: Vtipy

Příspěvek od Pikujuci brizolit »

Obrázek


Obrázek
“War is a matter not so much of arms as of money.”― Thucydides, History of the Peloponnesian War
Uživatelský avatar
Pikujuci brizolit
poručík
poručík
Příspěvky: 723
Registrován: 13/12/2018, 16:47
Bydliště: občas aj SK

Re: Vtipy

Příspěvek od Pikujuci brizolit »

Konštrukta vs ruky Nexteru - melón tender na 155mm AČR ( podobnosť čisto náhodná )

Obrázek
“War is a matter not so much of arms as of money.”― Thucydides, History of the Peloponnesian War
zzz
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1033
Registrován: 7/5/2020, 11:58

Re: Vtipy

Příspěvek od zzz »

Divácký zážitek při sledování fotbalu v ČR https://twitter.com/dostalondrej/status ... 4883268610.

P.S. V anketě která vychytávka kandiduje na VIP lóži pro fotbaldiváky, tak já hlasuji pro VW Transporter v červené s tou "dřevěnou obléhací věží" na korbě/sklopce a zelenou vlajkou/celtou shora. Stylové (=zelená neboť Bohemians). Zhruba v čase 0:11 videa.
"Opravdu myslíte, že někdo, kdo vyhrál volby férově s 79%, potřebuje následně mlátit lidi na ulicích a vypínat internet??"
https://twitter.com/BenesikOndra/status ... 4985394178
Držím jim palce, ať se o vnitřní politice své vlasti můžou rozhodovat naprosto svobodně.
Moudře. Demokraticky.
Bez násilí. Sametově.
zzz
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1033
Registrován: 7/5/2020, 11:58

Re: Vtipy

Příspěvek od zzz »

Nový význam slova "absolutní" ... říkal to šéf sportovců (a profesí advokát), tak patrně jde o sportovní popř. advokátní hantýrkou

„Paní (náměstkyni) Y mi paní ministryně X přidělila jako kontaktní osobu. Paní Y byla absolutním člověkem paní X. Paní Y se o ni starala, záleželo jí na kariéře paní X,“
"Opravdu myslíte, že někdo, kdo vyhrál volby férově s 79%, potřebuje následně mlátit lidi na ulicích a vypínat internet??"
https://twitter.com/BenesikOndra/status ... 4985394178
Držím jim palce, ať se o vnitřní politice své vlasti můžou rozhodovat naprosto svobodně.
Moudře. Demokraticky.
Bez násilí. Sametově.
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4212
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: Vtipy

Příspěvek od Alfik »

zzz píše:Nový význam slova "absolutní" ... říkal to šéf sportovců (a profesí advokát), tak patrně jde o sportovní popř. advokátní hantýrkou

„Paní (náměstkyni) Y mi paní ministryně X přidělila jako kontaktní osobu. Paní Y byla absolutním člověkem paní X. Paní Y se o ni starala, záleželo jí na kariéře paní X,“
To má nejméně dvě vysvětlení :) :
1) Je to "sportovní" termín, tzn. kokotina. Mohl říct třeba "jakoby", nebo "ééé" apod. :)
2) je to právničina. V latině absolute mělo povícero významů. Jednak to znamenalo "úplně", ale také třeba "pohltit", "rozpustit", "obsáhnout" a nastojte, také "splnit", "dokázat". Je to totiž odvozeno od "solve", tedy česky "rozpustit", nebo "uvolnit", "rozvolnit".
Mohl tím tedy myslet to, že paní Y dokázala, dosáhla, úplné závislosti paní X na jejích rozhodnutích apod :) Tak jako tak, je to ňůspík jakobrno. Hotový 1984 :D
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
zzz
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1033
Registrován: 7/5/2020, 11:58

Re: Vtipy

Příspěvek od zzz »

Alfik
ocitoval jsem to celé, tak jak bylo zveřejněno. Akorát jsem anonymizoval jména politiků, protože jde o sekci vtipy, no.

Ale jestli někdo nezbytně nutně potřebuje potřebuje znát kontext (nebo si přečíst další podobné hlody), tak jsem citoval z reportáže o výpovědi u soudu, který nyní probíhá.
"Opravdu myslíte, že někdo, kdo vyhrál volby férově s 79%, potřebuje následně mlátit lidi na ulicích a vypínat internet??"
https://twitter.com/BenesikOndra/status ... 4985394178
Držím jim palce, ať se o vnitřní politice své vlasti můžou rozhodovat naprosto svobodně.
Moudře. Demokraticky.
Bez násilí. Sametově.
kenavf
7. Major
7. Major
Příspěvky: 5997
Registrován: 15/12/2010, 23:13

Re: Vtipy

Příspěvek od kenavf »

Naši politici sú jeden veľký vtip, a je to aj v novinách, tak prečo nie aj s menami, aby k tomu bol aj kontext.
„Paní Kratochvílovou mi paní ministryně přidělila jako kontaktní osobu. Paní Kratochvílová byla absolutním člověkem paní Valachové. Paní náměstkyně se o ni starala, záleželo jí na kariéře paní ministryně,“ řekl Jansta Seznam Zprávám.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/mini ... ano-108397
Edmund Burke: "Jediné čo potrebujú nečisté sily k svojmu víťazstvu je to, aby slušní ľudia neurobili nič."

ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4212
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: Vtipy

Příspěvek od Alfik »

No, někdy se právníkům i politikům podaří říci něco, co sice je objektivně vzato celkem pravda, ale vyzní to debilně :) takže se to pak stane vtipem.
Tak např. Babiš v NATO uvedl (necituji, není to doslovné) že nesplníme ta 2%, protože nám rychle roste ekonomika.
Vypadá to jako kravina, ale z hl. správy peněz je to vlastně fakt. Zvýšení i snížení "poolu" peněz je problém - nejlépe by se 2% platila kdyby těch peněz bylo furt stejně, nebo kdyby výdaje na obranu byly zařazeny mezi stálé, neměnitelné, položky. Pak by šlo "jen" o trošku jiné rozdělené medvěda ve sněmovně. Ale když se ta celková suma změní, bez ohl. jestli do bohata nebo do chuda, tak budou politické boje o rozpočet mnohem horší.
A vojáci, bez ohl. na to že by USA rádi více vydělali, tahají za krátký konec - kromě právě těch USA totiž v našem prostoru nikdo - a tedy ani my - neplánujeme válčit s nikým...

Jak jsem napsal - ten právník tím vyjadřoval nejspíše to, co by "ajťák" řekl tak, že paní Y byla ve vztahu Y-X "master" a paní X byla "slave". Tudíž, byla v tomto vztahu osobou absolutní. V latině to dává smysl. :rotuj:
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
Odpovědět

Zpět na „Fotografie, vtipy, citáty“