Vtipy

Galerie, Album, výroky o válce.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Uživatelský avatar
Rase
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 13188
Registrován: 11/2/2010, 16:02
Bydliště: Prostějov

Re: Vtipy

Příspěvek od Rase »

Obrázek

"Účelem života není být šťastný. Účelem života je být užitečný, čestný a soucitný"
Kouzelnik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1305
Registrován: 27/9/2017, 22:23

Re: Vtipy

Příspěvek od Kouzelnik »

Promiň, ale mě nepřijde vtipné si dělat vtípky z toho jak člověk vypadá. Mnohem podstatnější je jak dobré (či méně dobré) činy člověk dělá. Mě osobně by vcelku bylo lhostejné, kdyby pan Vodička vypadal nějak hůř... radši kdyby si odpustil papalašáské manýry typu vyhazování peněz na vlaječku na autě. https://www.euro.cz/politika/svaz-bojov ... ze-1308761.

Za těch 40 tisíc vyhozených za takové papalášské udělátka mohlo být několik (desítek) besed, třeba takových jaké dělal (?dělá?) @Pátrač o vojenských střetnutí v jednotlivých regionech naší vlasti
R.I.P.
Uživatelský avatar
jarl
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 4087
Registrován: 19/2/2009, 15:45
Bydliště: Jakubov u Moravských Budějovic

Re: Vtipy

Příspěvek od jarl »

Král současné české akční fantastiky - František Kotleta - ve své trilogii Bratrstvo krve píše: „Zbývající vrtulníky se otočily a zmizely. Neodpustil jsem si široký úsměv. Typičtí Italové. Za druhé světové války se mezi ruskými vojáky vyprávěl vtip o tom, že italský tank má čtyři rychlosti, z nichž tři jsou dozadu. Italové byli vážně skvělí nepřátelé a strašliví spojenci." Zajímalo by mě zda se jedná o produkt autorovy fantazie, a nebo si vojáci opravdu vyprávěli podobné fóry.
ObrázekObrázek

Strýček Vova slíbil národu Ukrajinu a dal mu Afghánistán!
Uživatelský avatar
Juraj Tichý
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4960
Registrován: 28/8/2018, 18:27

Re: Vtipy

Příspěvek od Juraj Tichý »

Ja to poznam s francúzskym tankom.
12 rychlosti vzad a jedna vpred, pre pripad keby bol tank napadnuty zozadu.
Uživatelský avatar
Tempik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1690
Registrován: 24/3/2008, 20:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy

Příspěvek od Tempik »

No Kotleta je vtip sám o sobě. Ale proč ne. Lidi mu ty blbosti žerou a on je těžce ve vatě.
Uživatelský avatar
Martin Hessler
poručík
poručík
Příspěvky: 715
Registrován: 12/5/2009, 16:49
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy

Příspěvek od Martin Hessler »

Tempik píše:No Kotleta je vtip sám o sobě. Ale proč ne. Lidi mu ty blbosti žerou a on je těžce ve vatě.
Kotleta píše post-apo beletrii. Nejde asi hodnotit jeho tvorbu z faktografického hlediska. To bychom museli objektivně říci, že A. A. Milne (autor Medvídka Pú) psal blbosti, protože medvědi nemluví.

Ale protože tohle je sekce Vtipy, tak místo keců radši jeden přihodím:

Policista přijde do prodejny domácích potřeb.
"Co to je, tamhle v tom regále?" ptá se.
"To je termoska," vysvětluje ochotně prodavač. "Užitečná věc, to byste určitě v práci využil."
"A k čemu je to dobrý?"
"Když dáte dovnitř něco horkého, vydrží vám to dlouho horké. A když něco studeného, vydrží to dlouho studené."
"Tak jo, to beru. Zabalte mi to," míní policista.

Následující den se objeví na služebně a postaví termosku na stůl.
"Co to máš, Stando?" zajímají se jeho kolegové, " nějakou novou baterku?"
"To je termoska, vy negramoti," chlubí se majitel, "super věcička. Dáte tam horký, zůstane to horký. Dáte tam studený, zůstane to studený!"
"Nekecej, to je bezva! A co v tom teda máš?"
"Slepičí polívku a dva nanuky..."
Neexistují žádné zoufalé situace. Existují pouze zoufalí lidé. /Heinz W. Guderian/
Uživatelský avatar
Pikujuci brizolit
poručík
poručík
Příspěvky: 723
Registrován: 13/12/2018, 16:47
Bydliště: občas aj SK

Re: Vtipy

Příspěvek od Pikujuci brizolit »

Záhorák cestuje do Viedne, prší a do vagóna zateká. Záhorák zaspí, prevezie sa o stanicu ďalej a sprievodca chce, aby
doplatil:
- Nachzahl bitte!
Záhorák pozrie na kaluž vo vagóne a hovorí:
- Ja som to nenachcal, to sem natéklo!
“War is a matter not so much of arms as of money.”― Thucydides, History of the Peloponnesian War
Uživatelský avatar
Skeptik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 6728
Registrován: 16/1/2011, 22:28
Bydliště: Středočeská gubernia

Re: Vtipy

Příspěvek od Skeptik »

Přijde blondýna ve Vídni do elektra a říká:
"Prosím vás, potřebovala bych dvě baterky tady do toho přehrávače."
"Wie bitte?" odpoví prodavačka.
"Ne. Samozřejmě nabité ty krávo!"
ObrázekObrázek

"Hádá-li se člověk s blbcem déle než pět minut, hádají se blbci dva," Jan Werich
"Važte si lidí, kteří hledají pravdu, a střezte se těch, kteří tvrdí, že ji našli," Voltaire
Uživatelský avatar
Pikujuci brizolit
poručík
poručík
Příspěvky: 723
Registrován: 13/12/2018, 16:47
Bydliště: občas aj SK

Re: Vtipy

Příspěvek od Pikujuci brizolit »

Williams-hollandov zákon: Z dostatočného množstva údajov možno pomocou štatistických metód dokázať čokoľvek.
“War is a matter not so much of arms as of money.”― Thucydides, History of the Peloponnesian War
Dzin
7. Major
7. Major
Příspěvky: 11565
Registrován: 16/10/2004, 21:31

Re: Vtipy

Příspěvek od Dzin »

Ruský příspěvek k boji proti přepisování historie, vizuálně pravý a nefalšovaný výsledek Mnichovské dohody. :D

Obrázek
Obrázek

Člen palby bez super hlášky pod čarou
Uživatelský avatar
Ejdou Rotacak
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1218
Registrován: 23/7/2012, 14:54
Bydliště: Praha - Zbraslav

Re: Vtipy

Příspěvek od Ejdou Rotacak »

1)
Pepíček přemlouvá Mařenku, aby sis s ním zasouložila.
Mařenka souhlasí, ale má podmínku, že za každý příraz dostane korunu.
Tak se svléknou, Pepíček nalehne, zasune, vysune, zasune..........a přestane
se hýbat. Mařenka povídá "Tak co je, pokračuj!"
A Pepíček na to: "Když já mám jen korunu padesát......"

2)
"Že nevíš co jsem udělala? dává mu prst do pusy. "Sebe?"....."rybí pomazánku ty debile!"
Uživatelský avatar
Ejdou Rotacak
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1218
Registrován: 23/7/2012, 14:54
Bydliště: Praha - Zbraslav

Re: Vtipy

Příspěvek od Ejdou Rotacak »

A ještě mě z pondělní nálože vtípků do mailu položil tenhle :-?

Policista přijde do prodejny domácích potřeb.
"Co to je, tamhle v tom regále?" ptá se.
"To je termoska," vysvětluje ochotně prodavač. "Užitečná věc, to byste určitě v práci využil."
"A k čemu je to dobrý?"
"Když dáte dovnitř něco horkého, vydrží vám to dlouho horké. A když něco studeného, vydrží to dlouho studené."
"Tak jo, to beru. Zabalte mi to," míní policista.

Následující den se objeví na služebně a postaví termosku na stůl.
"Co to máš, Stando?" zajímají se jeho kolegové, " nějakou novou baterku?"
"To je termoska, vy negramoti," chlubí se majitel, "super věcička. Dáte tam horký, zůstane to horký. Dáte tam studený, zůstane to studený!"
"Nekecej, to je bezva! A co v tom teda máš?"
"Slepičí polívku a dva nanuky..."

Obrázek
Uživatelský avatar
Pikujuci brizolit
poručík
poručík
Příspěvky: 723
Registrován: 13/12/2018, 16:47
Bydliště: občas aj SK

Re: Vtipy

Příspěvek od Pikujuci brizolit »

Dzin píše:Ruský příspěvek k boji proti přepisování historie, vizuálně pravý a nefalšovaný výsledek Mnichovské dohody. :D

Obrázek
Pozdrowienia z polski :-?
Skąd Pan spotkał taki geograficzny klejnot, ku*wa? :D Mój pradziadek ciągnął linie energetyczne w Rosji w ramach polskiej szybkiej dywizji i wujek w polskiej 13. eskadrze, zajebiscie 8-)
“War is a matter not so much of arms as of money.”― Thucydides, History of the Peloponnesian War
Uživatelský avatar
Zemakt
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 11600
Registrován: 28/8/2008, 11:14
Bydliště: Cheb

Re: Vtipy

Příspěvek od Zemakt »

ObrázekObrázek

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
Uživatelský avatar
hydrostar
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1717
Registrován: 26/9/2006, 21:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy

Příspěvek od hydrostar »

Zemakte, nebo spíš dnes dle čarodějů moderně psáno @zemakt nebo možná dle ptáků #zemakt: Proč by to měl být vtip? Spíš dezinformace. Vtip stejného kalibru je toto:
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ ... anicni_dtt
A jako vtip se to rozhodně netváří...
Hydrostar se s námi trvale rozloučil...
Uživatelský avatar
Zemakt
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 11600
Registrován: 28/8/2008, 11:14
Bydliště: Cheb

Re: Vtipy

Příspěvek od Zemakt »

No, ona hranice mezi vtipem a dezinoformací je kolikrát dost nečitelná a dost záleží na subjektivních pocitech každého soudruha :wink: Ostatně, co je na tom tvém linku smešného, já jsem třeba pohoršen a mám obavu o svůj život i život svých blízkých :razz:

Edit: pravopis
Naposledy upravil(a) Zemakt dne 25/1/2020, 10:35, celkem upraveno 1 x.
ObrázekObrázek

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
Uživatelský avatar
Skeptik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 6728
Registrován: 16/1/2011, 22:28
Bydliště: Středočeská gubernia

Re: Vtipy

Příspěvek od Skeptik »

Mě spíš připadá vtipné to, že Bělorusové na výstavbu té jaderné elektrárny potřebovali jen sedm let.
U nás je na totéž potřeba let tak sedmdesát :down:
ObrázekObrázek

"Hádá-li se člověk s blbcem déle než pět minut, hádají se blbci dva," Jan Werich
"Važte si lidí, kteří hledají pravdu, a střezte se těch, kteří tvrdí, že ji našli," Voltaire
HONZIK11
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3956
Registrován: 16/11/2014, 19:51

Re: Vtipy

Příspěvek od HONZIK11 »

Nemáte odkaz na měřidlo, které mi určí v zásuvce zda taky neodebiram onu špinavou elektřinu?
A když ji v zásuvce najdu, tak bych potřeboval trafo, které mi ji nepustí do ledničky. Jsem zasadovy dle Německého vzoru.
kenavf
7. Major
7. Major
Příspěvky: 5997
Registrován: 15/12/2010, 23:13

Re: Vtipy

Příspěvek od kenavf »

HONZIK11 píše:Nemáte odkaz na měřidlo, které mi určí v zásuvce zda taky neodebiram onu špinavou elektřinu?
A když ji v zásuvce najdu, tak bych potřeboval trafo, které mi ji nepustí do ledničky. Jsem zasadovy dle Německého vzoru.
Pri troche snaženia sa dá nájsť na internete "elektronický filter" ktorý ti zo zásuvky vraj odfiltruje/neprepustí elektrinu vyrobenú v atomovej elektrárni a prepustí ti do tvojích spotrebičov len tú ktorá s nevznikla v atomovej elektrárni. Kedysi to stálo cca 999DM. Nedávno to bolo za 500€.


A pred asi desiatimi rokmi som v Nemecku na Deutche Welle(?) videl dokument ako k podobnému filtru bol pripojený 12V 7Ah olovený akumulátor do ktorého sa zbieralo "to zlé" a redaktor to potom odviezol do zberne, kde to odovzdal do priestoru označeného radioaktívnym symbolom. Či to bolo myslené ako parodia alebo nadsázka som nepochopil a nedarí sa mi tú reláciu na internete nájsť(tuším sa tá relácia volá Leonardo a uvádzal to taký potmavší chlap).
Edmund Burke: "Jediné čo potrebujú nečisté sily k svojmu víťazstvu je to, aby slušní ľudia neurobili nič."

ObrázekObrázek
kenavf
7. Major
7. Major
Příspěvky: 5997
Registrován: 15/12/2010, 23:13

Re: Vtipy

Příspěvek od kenavf »

Len tak na margo tonáže.
kenavf píše:Keďže tu padla zmienka o ľadoborcoch tak sem dám odkaz aj na tento ľadoborec a upozorňujem hlavne na jeho výtlak. 71 400ton.
http://www.allforpower.cz/clanek/rusky- ... roku-2027/

Mimo toho je v článku zmienka že už teraz sa upravuje lodenica, aby tento rok začali so stavbou ledoborca Lider s výtlakom 71400ton
https://en.wikipedia.org/wiki/Project_10510_icebreaker
Čo je z hľadiska nautického náročnejšie navrhnúť a postaviť? 70000 tonovú lietadlovú loď alebo 70000 tonový ľadoborec s extrémnymi silami namáhajúcimi trup lode každý deň a každú hodinu?
Edmund Burke: "Jediné čo potrebujú nečisté sily k svojmu víťazstvu je to, aby slušní ľudia neurobili nič."

ObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Fotografie, vtipy, citáty“