Vzduchová pistole

Co nejde zařadit do témat, odborné dotazy a příspěvky.

Moderátor: Pátrač

jíra
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 134
Registrován: 26/5/2011, 18:53

Příspěvek od jíra »

Flusbrok už není to pravé
Jestli chceš pistoli a to za opravdu rozumnou cenu, pak si kup Lov 21. Je to pistole na stlačený CO2, ale používá obyčejné sifonové bombičky za několik korun. Lovka stojí asi 1500, kupoval si ji kamarád a je celkem přesná a nenáročná. S flusbrokem se to srovnávat nedá, kvalitativně je to o deset tříd výš, žádný strach.

Slávie není pro děti, řekl bych. Má to docela sílu a není právě lehká. Informuj se na fórech.
Uživatelský avatar
kopapaka
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 3837
Registrován: 26/1/2008, 20:47
Bydliště: kósek od Prostějova

Příspěvek od kopapaka »

To si mě špatně pochopil, ve vzduchovkách se alespoň trochu vyznám, takže radit nemusíš.
Hledám prostě levně starou vzduchovka a na stavu pažby a třeba mířidel mi až tak nezáleží, s tím si pohraju. Respektive si pažbu udělám...

Donedávna se vyráběla dětská Slavia 625, kratší a lehčí ( cca 1,5 kg ) a se slabší pružinou...
Flusbrok se nehodí ani na plechovky, to jo...
ObrázekObrázek Obrázek
"Válka je Mír, Svoboda je Otroctví a Nevědomost je Síla!"
jíra
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 134
Registrován: 26/5/2011, 18:53

Příspěvek od jíra »

Aha, tak to pardon. Píšeš, že na stavu pažby a mířidel nazáleží, tak to bohužel u té mojí Haenelky není tím problémem, ona je zhuntovaná celkově, dobrých deset let jen tak stála opřená někde v kůlně v plastovém pytli, takže je trošku orezlá. Tělo pístu je taky dost poškrábané. Chybí zajišťovací šroubek u šroubu, který spojuje hlaveň s pístem v místě, kde se hlaveň zalamuje, takže je neustále nutné ho utahovat. Taky asi bude potřeba vyměnit těsnění v pístu, protože dovnitř se nikdo za těch 40 let nedíval. Jak jsem psal, střílet s tím na 10 metrů do terče je k uzoufání, protože každá střela jde jinam. Mířidla jsou ok, muška je krytá.

Myslím, že by to ode mně ani nebylo hezké, kdybych ti ji prodal. Určitě se dají sehnat lepší zbraně za rozumnou cenu.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“