Krabičky na hotové modely

Koupím, prodám, vyměním vojenské věci, knihy, sběratelství.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Uživatelský avatar
TonyHazard
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 2674
Registrován: 17/9/2007, 23:30

Krabičky na hotové modely

Příspěvek od TonyHazard »

Pánové, možná, že jste zaregistrovali, že jsme zde probírali problém s boxy (krabičkami) na hotové modely vojenské techniky.
Vůbec se mi nelíbí ty obaly na rybí salát (jinak to nelze nazvat) ve kterých chodí nynější kolekce "Bojová vozidla". Předchozí kolekce byla uschována v přijatelných boxech (i když některé jsem koupil mírně poškozené).
Jelikož chci mít všechny vozidla v podobných krabičkách, sháněl jsem je kde se dalo. Asi po roce jsem jich sehnal asi na 2/3 modelů.

Na zbytek jsem přesvědčil uživatele velitele, aby mi sehnal boxy za přijatelnou cenu. Jedná se o kvalitní boxy od firmy HobbyMaster (kus á 60,- Kč. Samozřejmě se do nich nedají uložit všechny modely co vyšly (ty s přívěsem) a ne každý kupoval všechny modely, že?
Jsou k mání ve dvou velikostech, do větší se vejde bez problému samostatný model, na menší stroje je v nabídce menší box (á 55,- Kč za kus)

Trochu jsem se s oznámením opozdil, kdo by je chtěl mít už v září (max. v říjnu), musí se s velitelem domluvit (přes SZ) do 25.7. 2011.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Nebojuj s nikým, kdo neví nic o vztahu rytíře a meče!
Na fóru Palba.cz jsem skončil, dotazy a SZ prosím neposílat.
Uživatelský avatar
TonyHazard
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 2674
Registrován: 17/9/2007, 23:30

Re: Krabičky na hotové modely

Příspěvek od TonyHazard »

Tak jsem se po dvou letech dočkal. Konečně je to zde, nabídka krabiček, boxů či vitrínek se dostala v do České republiky. Zatím je to první informace, já osobně mám, na pár výjimek, všechny modely v boxech. Mě šlo i o ty výjimky, dokonce už jsem sháněl materiál na stavbu větších boxů. Ty výjimky tvořily modely Sdkfz 9 Famo s podvalem Sd.Ah.116 nebo s kanonem 10,5 cm sK 18 či americký M26 Heavy Transporter Truck & M-15 Trailer. Nyní se dostane i na ty soupravy. :) Přesnou cenu zatím nevím, ale ta mě víceméně nezajímá, později ji sem mohu doplnit. Abych se vyhnul reklamě, dotazy či následné objednávky přes SZ na mě nebo uživatele "velitele". (Už jsem si pro své soupravy objednal boxy kód 09809)

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Nebojuj s nikým, kdo neví nic o vztahu rytíře a meče!
Na fóru Palba.cz jsem skončil, dotazy a SZ prosím neposílat.
Odpovědět

Zpět na „Bazar“