Muzea & akce

Konání akcí, zprávy z akcí, zážitky z muzeí u nás a v zahraničí.

Moderátor: jarl

Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17790
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Příspěvek od skelet »

ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Montgomery
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 152
Registrován: 6/4/2010, 19:00
Bydliště: Lukavice
Kontaktovat uživatele:

Re: Muzea & akce

Příspěvek od Montgomery »

Tak co, plánujete někdo letošní CIAF? Já už na něj jezdím pravidelně asi 6 let a je pravda že ta úroveň celkem klesla. Zdá se mi, že je to už příliš komerční. Chybí mi tu taky KVH, což třeba na aviatické pouti v Pardubicích je o dost lepší. Ale zdá se mně, že letos by to mohlo být konečně lepší.

Potvrzená účast
http://www.airshow.cz/
Není nic nesnesitelnějšího než hlupák, který má štěstí. Cicero
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6828
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Muzea & akce

Příspěvek od michan »

Víš pokud sapík nebude trvat na Morava 2012,
pokud se postupně stejně připojí mnou obdivovaní bojoví letci - letci všech dob -, třeba po prvém setkání - chlapi fandím - také Cover 72 má příběh.
Předběžně jsme příteli Covere hovořili - zatím ne s Tebou - nechceme do - myslím první dekáda září hovořit.
Máme termíny i program říjen, listopad 2012...
Nechci detaily prozradit, včetně termínu ani veliteli - do týdne Lorde.
ObrázekObrázekObrázek
Omikron
Příspěvky: 1
Registrován: 30/7/2012, 15:42

Re: Muzea & akce

Příspěvek od Omikron »

Montgomery píše:Tak co, plánujete někdo letošní CIAF? Já už na něj jezdím pravidelně asi 6 let a je pravda že ta úroveň celkem klesla. Zdá se mi, že je to už příliš komerční. Chybí mi tu taky KVH, což třeba na aviatické pouti v Pardubicích je o dost lepší. Ale zdá se mně, že letos by to mohlo být konečně lepší.

Potvrzená účast
http://www.airshow.cz/
Zdravím,
V tom případě vřele doporučuji Dny NATO v Ostravě, které se konají ve dnech 22.-23. září. Bohatý program, akční ukázky. V neposlední řadě také belgičtí piloti, nabízející návštěvníkům občerstvení v podobě džusu s vodkou :) Zúčastníme se již po třetí a za sebe mohu říci, že program je rok od roku bohatší. p.s. vstup je zdarma
viz http://www.natodays.cz/domu.htm
Uživatelský avatar
Scrat
podporučík
podporučík
Příspěvky: 683
Registrován: 1/8/2009, 12:06

Re: Muzea & akce

Příspěvek od Scrat »

Z tématu "Lehké křižníky třídy EDINBURGH"
parmezano píše:na té lodi v Londýně jsem byl třikrát a pokud se zas dostanu do Londýna půjdu na ni zas
Nic proti, ale než počtvrté prolézat Belfast tak bych doporučil spíše námořní základnu v Portsmouthu kde je muzeum Royal Navy i s jeho vnějšími expozicemi. Kousek na sever je v doku HMS Victory a potom jen přes průliv v Gosportu je ponorkové muzeum, taky paráda.

Scrat
All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope.
Winston Leonard Spencer-Churchill
Odpovědět

Zpět na „Vojenské spolky, akce, muzea“