Dangerous Waters

Hry s válečnou tématikou, strategie, akční.

Moderátor: jarl

Zamčeno
Zuckerfrei
vojín
vojín
Příspěvky: 10
Registrován: 21/4/2007, 23:36
Kontaktovat uživatele:

Dangerous Waters

Příspěvek od Zuckerfrei »

Kdo hraje multiplayer?

Téma je uzamčeno a přesunuto do diskuze i pro neregistrované SEM :
http://www.debata.palba.cz/viewtopic.php?id=51
Zuckerfrei
vojín
vojín
Příspěvky: 10
Registrován: 21/4/2007, 23:36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zuckerfrei »

V sobotu 28.4.2007 v 22:00 on-line hra Dangerous Waters. Kdo se chce přidat? (V 1.04, Mise podle společné domluvy, trvání hry cca 2 hodiny).
Zuckerfrei
vojín
vojín
Příspěvky: 10
Registrován: 21/4/2007, 23:36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zuckerfrei »

Ok, pánové, možná bude dobrý trochu osvětlit co je hra Dangerous Waters vlastně zač. Tak v prvé řadě je to realistický simulátor námořních jednotek – ponorek, lodě, vrtulníku a letadla. Hráč si může vybrat k ovládání jednu ze 7 takovýchto jednotek. Z ponorek jsou to Los Angeles 688i, Seawolf, ruská Akula a dieselová ponorka Kilo (které se pro její unikátní tichý chod přezdívá „Černá díra“). Dál si může člověk „vlézt“ do kabiny letounu P-3 Orion a za pomocí bójí, MAD senzoru a různých zbraní posílat tyhle ponorky ke dnu (kromě hladinových plavidel, pro která má P-3 řízené střely). Lahůdkou je jako další jednotka americká fregata Oliver Hazard Perry se svým vrtulníkem Seahawk, který se dá pochopitelně taky ovládat. Těhle 7 jednotek se můžou proti sobě utkat v masivním multiplayeru a co víc, v každé jednotce může být jako „posádka“ několik hráčů (v ponorce například – 1 hráč ovládá sonar, druhý TMA, třetí zbraňové systémy atd. ve vrtulníku zas je jeden pilotem a druhý ovládá senzory a zbraně…) což dělá z této hry něco co tu zatím ještě nebylo…
Hra je jak sem napsal simulátor… Simulátor především ponorkového a protiponorkového boje, ale ničí se všechno – kromě lodí a ponorek i letadla a cíle na pobřeží. Každý si umí trochu představit, jak asi „bojuje“ ponorka. Je to především zůstat skryt a hledat a ničit… To znamená, že ve hře jde o to ovládnout senzory a taktiku, naučit se a pochopit jak se ve vodě šíří zvuk, jak funguje a jak používat sonar, jak funguje TMA, jaké sou vlastnosti různých zbraní a využít jich atd. atd. Prostě hra není jenom „zamiř a vystřel“ – zkušenosti a znalosti vítězí… Na závěr ještě pár odkazů:

http://www.scs-dangerouswaters.com/
www.subsim.com
Uživatelský avatar
Tunac
podporučík
podporučík
Příspěvky: 678
Registrován: 29/5/2006, 22:23
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tunac »

"Noty" v češtině jsou někde na stažení???
Vojáci!!!!
Jste vojáci smrtí!!! A já jsem ten, co Vás bude posílat tam, kde se umírá!!!
Zuckerfrei
vojín
vojín
Příspěvky: 10
Registrován: 21/4/2007, 23:36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zuckerfrei »

V češtině... o tom dost pochybuju... možná v ruštině :-)
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

Obrázek
Uživatelský avatar
Tunac
podporučík
podporučík
Příspěvky: 678
Registrován: 29/5/2006, 22:23
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tunac »

Jde stáhnout přes Torent.
Ale když nejsou noty, je to na dlouho, se ji učit.
Vojáci!!!!
Jste vojáci smrtí!!! A já jsem ten, co Vás bude posílat tam, kde se umírá!!!
Zuckerfrei
vojín
vojín
Příspěvky: 10
Registrován: 21/4/2007, 23:36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zuckerfrei »

Je to komplikovaná hra, to je pravda a o to i jde... To prostě musí bavit...
Uživatelský avatar
Tunac
podporučík
podporučík
Příspěvky: 678
Registrován: 29/5/2006, 22:23
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tunac »

To mě je jasné. Hry od Janes jsou autentické.
Hrával jsem Fleet Command, předchůdce DW.
Vojáci!!!!
Jste vojáci smrtí!!! A já jsem ten, co Vás bude posílat tam, kde se umírá!!!
Zuckerfrei
vojín
vojín
Příspěvky: 10
Registrován: 21/4/2007, 23:36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zuckerfrei »

Existuje českej manual ke hře Sub Command... DW je co se týče ponorkových platforem autentická hra, ale ten manuál je dost stručnej - jenom vysvětlí co na co je a o co jde. Do hlubky nejde a navíc byl ke hře dodávanej tištěnej. Jako PDF ho prodejce neuvařil a tak jenom těžko bude někde na webu. Jediná šance je xerox. Na druhou stranu anglických návodů a strategií sou na fandovských stránkách a fórech tuny. Ty nejlepší sou napsaný od veteránů a nebo současně aktivních lidí v námořní službě. Např. návod jak používat P-3 Orion (je skoro na všech hlavních fandovských stránkách) napsal člověk co teď zrovna lítá v P-3 nad perským zálivem, nebo jeden taktickej manuál k ponorkám zase sesmolil pan co sloužil na první atomové ponorce Nautilus... ted je v duchodu a slouží aktivně hře DW.... v každým případě je to asi bezpečnější...


Téma je uzamčeno a přesunuto do diskuze i pro neregistrované SEM :
http://www.debata.palba.cz/viewtopic.php?id=51
Zamčeno

Zpět na „Počítačové a deskové hry“