Hra: IL-2 "Wings of Prey"

Hry s válečnou tématikou, strategie, akční.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Uživatelský avatar
#
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 525
Registrován: 10/7/2009, 15:57

Hra: IL-2 "Wings of Prey"

Příspěvek od # »

Vyjde 25. prosince. Mít na hraní čas, tohle bych si už asi nainstalil, graficky fakt pěkný...

http://www.airwargame.com/eng

http://www.youtube.com/watch?v=nnE7SfEgCn8
http://www.youtube.com/watch?v=c2GuGtFkxZI
Don't worry, pee happy.
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

Je to jakási přestavba původního simu IL-2, od které se nic moc nečeká. Obecné povědomí o tomhle počinu směřuje spíše k arkádovosti, než k simulaci. Mnohem větší očekávání jsou vkládána v oficiálního nástupce legendárníh Šturma, v SOW: BOB.
Uživatelský avatar
#
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 525
Registrován: 10/7/2009, 15:57

Příspěvek od # »

Co jsem četl, tak by mělo jít nastavit několik možností hratelnosti, až po poměrně hard simulation, v klasickým Šturmovi je to tak taky. Ale jak jsem psal, nijak významnějc tenhle obor zábavy nesleduju, takže nebudu dělat chytrýho, jen se mi zkrátka hodně líbila grafika :)
Don't worry, pee happy.
Uživatelský avatar
Cassius Chaerea
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1247
Registrován: 19/9/2007, 10:52

Příspěvek od Cassius Chaerea »

Někdo někde řekl. Šturmovik se dá nastavit tak, že se přibližuje arkádě. Wings of Prey se dá nastavit tak, že se přibližuje simulátoru.
Gynekolog
Příspěvky: 4
Registrován: 11/1/2010, 16:15

Příspěvek od Gynekolog »

Cassius Chaerea píše:Někdo někde řekl. Šturmovik se dá nastavit tak, že se přibližuje arkádě. Wings of Prey se dá nastavit tak, že se přibližuje simulátoru.
ty si dobrej pokrytec.Co ty víš o tom jak se to dá nastavit když v době kdy si psal ten příspěvek hra nebyla venku. Takže někdo někde řekl.. :D :twisted: peace
Uživatelský avatar
Cassius Chaerea
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1247
Registrován: 19/9/2007, 10:52

Příspěvek od Cassius Chaerea »

Gynekolog píše:
Cassius Chaerea píše:Někdo někde řekl. Šturmovik se dá nastavit tak, že se přibližuje arkádě. Wings of Prey se dá nastavit tak, že se přibližuje simulátoru.
ty si dobrej pokrytec.Co ty víš o tom jak se to dá nastavit když v době kdy si psal ten příspěvek hra nebyla venku. Takže někdo někde řekl.. :D :twisted: peace
Wings of Prey (Birds of Prey) vyšla na konzole již v září, demo tuším už v červenci.

Diskuse k PC verzi.

Diskuse ke konzolové verzi.

Ještě něco pane doktore?
Gynekolog
Příspěvky: 4
Registrován: 11/1/2010, 16:15

Příspěvek od Gynekolog »

nemůžeš podle zkušeností z konzolový verze hodnotit verzi na PC, blbost. Wings of prey je něco jinýho. Ty ho tu poučuješ o tom jak je to arkádový (třeba je já nevim) ale přitom to nemůžeš vědět když PC(!) verze nevyšla v tý době.
Uživatelský avatar
Tempik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1690
Registrován: 24/3/2008, 20:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tempik »

Beta je mezi lidma už celkem dlouho.
Gynekolog
Příspěvky: 4
Registrován: 11/1/2010, 16:15

Příspěvek od Gynekolog »

prolez sem hodně for a o žádný betě nikde nic nebylo.Pohybuje se jediná verze a to Wings of Prey (2009/ENG/RUS/1C) plus se dá stáhnout update.Ještě z ruska de verze 1.0.0.9. ale o tý nic nevim.O to ale vůbec nejde.Mě naštvalo že dělá chytrýho jako by tu hru měl zmáknutou a děsně najetou, přitom do vydání byly dva dny
Uživatelský avatar
Cassius Chaerea
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1247
Registrován: 19/9/2007, 10:52

Příspěvek od Cassius Chaerea »

Gynekolog píše:1)nemůžeš podle zkušeností z konzolový verze hodnotit verzi na PC, blbost. 2)Wings of prey je něco jinýho. 3)Ty ho tu poučuješ o tom jak je to arkádový (třeba je já nevim) ale přitom to nemůžeš vědět když PC(!) verze nevyšla v tý době.
1)Proč ne?
2)V čem?
3)Jestli tuhle větu považuješ za poučování: "Někdo někde řekl. Šturmovik se dá nastavit tak, že se přibližuje arkádě. Wings of Prey se dá nastavit tak, že se přibližuje simulátoru."
Prosím každému dle jeho gusta.

Těším se až dáš odbornou recenzi na téma "Il-2 Šturmovik: Wings of Prey srovnání rozdílů s Il-2 Šturmovik: Birds of Prey a srovnání složitosti s Il-2 Šturmovik 1946".
Gynekolog
Příspěvky: 4
Registrován: 11/1/2010, 16:15

Příspěvek od Gynekolog »

1) Wings je přizpůsobený PC což znamená že to jiný bude.
2) Nevim v čem protože se. Birds nehrál.A jestli se ptáš jak můžu říct že je to jiný tak viz.1. nebo http://bonusweb.idnes.cz/zurnal/pc/ukaz ... pc_osk.idn (jako nezávislá strana)
3)mě vadila ta věta někdo někde řekl.Neměl si možnost to hrát, možná si hrál Birds of prey ale ne Wings of prey (v tý době)

já na to kašlu, jen sem hledal crack co by spustil tu hru v aj a náhodou sem zabrousil a ta tvoje věta se mi znelíbila tak sem se musel regnout a napsat svůj názor.
Uživatelský avatar
Cassius Chaerea
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1247
Registrován: 19/9/2007, 10:52

Příspěvek od Cassius Chaerea »

Gynekolog píše:1) Wings je přizpůsobený PC což znamená že to jiný bude.
2) Nevim v čem protože se. Birds nehrál.A jestli se ptáš jak můžu říct že je to jiný tak viz.1. nebo http://bonusweb.idnes.cz/zurnal/pc/ukaz ... pc_osk.idn (jako nezávislá strana)
3)mě vadila ta věta někdo někde řekl.Neměl si možnost to hrát, možná si hrál Birds of prey ale ne Wings of prey (v tý době)

4)já na to kašlu, jen sem hledal crack co by spustil tu hru v aj a náhodou sem zabrousil a ta tvoje věta se mi znelíbila tak sem se musel regnout a napsat svůj názor.
2)Sorry, že to má vylepšenou destrukci křídla jsem nevěděl.
3)Nehrál jsem ani jedno z toho a slova "někdo, někde" neznamená že se jedná o mojí osobu.
4)Ve slušné společnosti se věci kupují, nekradou. :wink:
Uživatelský avatar
Tempik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1690
Registrován: 24/3/2008, 20:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tempik »

Nepošleme na něm Hlaváčka? Ten dělá u softwarové policie a jeho IP adresu už tu máme a nebude to poprvé co takhle zaklepal na něčí dveře na náš popud. Jo za takové řeči se na internetu občas platí ( a já budu mít pivko, jupí)
Uživatelský avatar
cover72
7. Major
7. Major
Příspěvky: 3160
Registrován: 12/6/2007, 20:09

Příspěvek od cover72 »

"co by spustil tu hru v AJ" - jinak řečeno, bez české lokalizace. To jsem mnohokráte dělal taky, protože české "překlady" mě zpravidla dohánějí k šílenství... Nehledě na to, že slova jsou neprůkazná - a hledat může kdo chce co chce ;-)
Uživatelský avatar
Cassius Chaerea
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1247
Registrován: 19/9/2007, 10:52

Příspěvek od Cassius Chaerea »

Tak jsem si stáhnul to demo, abych vyzkoušel ten lepší damage model křídla. Na poprvé jsem se začal řehtat, když jsem střílel do pravého křídla a začalo hořet levé (co teprve muselo být na konzoli), pak jsem si ale všimnul, že jsem hrál na režim "arkáda". Tak jsem zapnul režim "simulátor" a už to bylo složitější, tedy hlavně ovládání přes klávesnici, furt mi to letadlo přepadávalo. Režim poškození, byl taky lepší, už člověk musel vystřílet víc nábojů a vždy tomu upadlo to správné křídlo. Jen jsem nepříšel na to, jak se vypíná neomezená munice. Birds of Prey má hezkej kabátek, ale to je asi tak všechno.
Jinak potvrzuji pravdivost citace: "Někdo někde řekl. Šturmovik se dá nastavit tak, že se přibližuje arkádě. Wings of Prey se dá nastavit tak, že se přibližuje simulátoru."

EDIT: První misi na režim "simulátor" jsem i přes klávesnicové ovládání sestřelil 12xHe-111, 1xJu-87, 1xBf-109E, kéž bych někdy měl takový výsledek i na klasickém šturmovikovi. :)
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

Gynekolog píše:1) Wings je přizpůsobený PC což znamená že to jiný bude.
2) Nevim v čem protože se. Birds nehrál.A jestli se ptáš jak můžu říct že je to jiný tak viz.1. nebo http://bonusweb.idnes.cz/zurnal/pc/ukaz ... pc_osk.idn (jako nezávislá strana)
3)mě vadila ta věta někdo někde řekl.Neměl si možnost to hrát, možná si hrál Birds of prey ale ne Wings of prey (v tý době)

já na to kašlu, jen sem hledal crack co by spustil tu hru v aj a náhodou sem zabrousil a ta tvoje věta se mi znelíbila tak sem se musel regnout a napsat svůj názor.
Na Cassia bacha. V leteckých simulátorech z WW2 není tak úplnej nováček, dalo by se říct, že je dokonce jakousi ikonou v čs. komunitě. Rozhodně své domněnky staví na celkem pevných základech :) Tedy zdaleka ne všechny, ale tyhle obecné ano.
A opřít se do Tempíka by bylo podobnou chybou :)
Uživatelský avatar
Cassius Chaerea
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1247
Registrován: 19/9/2007, 10:52

Příspěvek od Cassius Chaerea »

Moje naprosto nezpochybnitelná doměnka je, že je Fuckewolf naprosto strašné letadlo a nedej bože, když mi to král šturmoviku Fučida bude rozmlouvat. :)
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

Cassius hovoří o Fw 189, samozřejmě nemyslí Fw 190, tzv. zabijáka Šturmů :)
Uživatelský avatar
wildesau
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 420
Registrován: 5/3/2006, 09:05
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek od wildesau »

Hans S. píše:Cassius hovoří o Fw 189, samozřejmě nemyslí Fw 190, tzv. zabijáka Šturmů :)
Je zajímavé, že já dokážu spadnout úplně se vším.........
Uživatelský avatar
Cassius Chaerea
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1247
Registrován: 19/9/2007, 10:52

Příspěvek od Cassius Chaerea »

No když už jsme u těch šturmoviků a arkádových her, není Il-2 v plné verzi Wings of Prey, že bych konečně měl možnost, samozřejmě dle dobové reality, sestřelovat jak na běžícím pásu všechny verze fuckewolfů na svém Il-2 typ 1.
Odpovědět

Zpět na „Počítačové a deskové hry“