World of tanks

Hry s válečnou tématikou, strategie, akční.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17761
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Příspěvek od skelet »

to není nic o sympatiích k Werhmachtu, ale o prostém faktu, že zlo je víc sexy. A co si budem povídat ty německé plechovky jsou zatraceně sexy :wink:
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
VGR_j4ck41
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 448
Registrován: 1/9/2010, 10:23

Příspěvek od VGR_j4ck41 »

Tempiku/Idaho - tak to bud nejezdite v platoonu nebo mate stesti na bitvy ... ja jezdim prevazne v platoonu a a diky tomu, prestoze jsme vsichni stejnej Tier, jsme se jak s M10, tak i ted s M36 dostavali/dostavame prevazne do bitev kde neni nouze o vyssi Tiery ... se Sluggerem neni problem jit proti Tierum 8/9 parkrat i 10 ... coz jsou podminky ktery absolutne vylucujou aby se s nima vyrazelo nekam dopredu, protoze Slugger dokaze dingnout jinyho Sluggera s 90mm, ale IS-4 nebo Object 704 fakt ne :D
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1372
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Idaho píše:Ta Goebbelsova pohádka bude asi ta neznáma v rovnici :) Odvolání na jejich estetický vzhled mi vykouzlilo usměv na tváři :) Já mám ale spíš strach, že přesycenost skopčáckejma tankama vyplívá spíš ze sympatii k wermachtu, než cokoliv jiného :(
Pokud by někdo znal i moje ostatní společenský aktivity, těžko by mě moh podezřívat z nějakých sympatií k Wehrmachtu. Přesto ve WoTku hraju čistě za Němce. A opravdu je to tím, že mě jejich druhoválečná tanková technika zajímá víc než ta spojenecká. Kdyby to bylo třeba World of Airplanes, jako příznivec anglický letecký techniky bych hrál za RAF.
Obrázek

"Non je ne regrette rien"
Uživatelský avatar
Cassius Chaerea
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1247
Registrován: 19/9/2007, 10:52

Příspěvek od Cassius Chaerea »

Jojo, Idaho ono to je skutečně většinou o vkusu a holt někdo má špatný vkus, tak se mu líbí německý tanky a anglický letadla.:)
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1372
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Cassius Chaerea píše:Jojo, Idaho ono to je skutečně většinou o vkusu a holt někdo má špatný vkus, tak se mu líbí německý tanky a anglický letadla.:)
Někdo má rád Picassa, někdo Hieronyma Bosche, někdo upřednostňuje Karla Gotta. Jak je krásný, že je každej člověk jinej. Kdo z nás může mít tu odvahu říct, že jen ten jeho vkus je dobrej? K RAF mě to táhne už od dětských let, kdy jsem si přečetl Velký cirkus a KP začaly vyrábět Spitfira. Což je mimochodem jedno z nejhezčích letadel co znám. Ale to do týhle diskuze nepatří.
Obrázek

"Non je ne regrette rien"
sahidko
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 588
Registrován: 26/7/2010, 20:07

Příspěvek od sahidko »

Treba to brať trošku s nadhľadom Cassius to určite nemyslel v zlom ;).
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1372
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Vždyť já to taky s nadhledem beru. Jelikož má pod avatarem Sovětskou vlajku, předpokládám, že preferuje jejich tanky a vozidla. Takže mě jeho narážka na estetické cítění nemůže nikterak urazit. ;-)
A nechal bych toho, ať tu nevznikne nějakej flame.
Obrázek

"Non je ne regrette rien"
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

Pravdu má asi Skelet, řekl bych. Holt je to zrovna v módě...

Jinak letadla se skutečně připravují, world of warplanes, budou nepřímo propojený s WoT (společný goldy a volný xp)
Existují stovky různých, vzájemně nesouvisejících důvodů, proč se věci dějí nebo nedějí. Neporozumění může být tísnivé, stejně jako vědomí vlastní zodpovědnosti. Proto je lákavé svést všechny nepravosti na všemocné tajné organizace, které ovládají prakticky všechny prostředky komunikace a zbavují nás tak veškeré zodpovědnosti za naše omyly. Napsal Pavel Kasík
Uživatelský avatar
Polarfox
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 5859
Registrován: 5/11/2010, 21:01
Bydliště: Praha

Příspěvek od Polarfox »

Pravdu má asi Skelet, řekl bych. Holt je to zrovna v módě...
A tak německé tanky byly v módě vždy, to není zrovna novinka. A na moje oblíbené Japonce každý peče :D
ObrázekObrázekObrázek

U národa, u něhož je nejoblíbenějším historickým spisovatelem Vlastimil Vondruška, se nějakého historického prozření a sebereflexe dočkáme opravdu jen velice stěží. (Polarovo motto pro rok 2019)

“Without data, you're just another person with an opinion.” W. Edwards Deming

Brána do Mordoru: https://twitter.com/fbeyeee?lang=cs
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

No, pokud se bavíme o WoT, tak ne. V dobách uzavřené bety bylo spíš více rusáků, ale to asi především kůli tenkrát nezničitelné T-54 :) Japonské tanky se taky chystají
Existují stovky různých, vzájemně nesouvisejících důvodů, proč se věci dějí nebo nedějí. Neporozumění může být tísnivé, stejně jako vědomí vlastní zodpovědnosti. Proto je lákavé svést všechny nepravosti na všemocné tajné organizace, které ovládají prakticky všechny prostředky komunikace a zbavují nás tak veškeré zodpovědnosti za naše omyly. Napsal Pavel Kasík
sego13
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 140
Registrován: 11/2/2008, 12:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sego13 »

to je jak hadanie sa o autach ... VW koncern alebo japonske ?

ja napriklad mam 2 ucty, jeden moj primarny nemecky, kde mam vsetky historicke WW2 tanky + Shermana

a potom jeden synov, rusky, kde, priznajme si, nie je potrebny az taky skill pri hrani ...

co sa tyka estetiky, usmev, neusmev, nemecke su ... ako to nazvat ... tankovejsie elegantnejsie :)

a ano, mnozstvo GER tankov ma dozaisto nieco spolocne aj s obdivom wehrmachtu, najma ked opozitom je to ruske "nas mnogo"
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

No, jestli to chcete rozseknout, napište při hře do četu (anglicky) něco ve smyslu: To je dobře že ancisti dostali za uši. Uvidíte co se bude dít...
Existují stovky různých, vzájemně nesouvisejících důvodů, proč se věci dějí nebo nedějí. Neporozumění může být tísnivé, stejně jako vědomí vlastní zodpovědnosti. Proto je lákavé svést všechny nepravosti na všemocné tajné organizace, které ovládají prakticky všechny prostředky komunikace a zbavují nás tak veškeré zodpovědnosti za naše omyly. Napsal Pavel Kasík
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

Na overlordově blogu se trochu rozčeřili vody a tak se můžou zájemci podívat na obrázky VK 4502 a.A a PzVI Tiger (P) (pokud to dobře chápu, jde o verzy Tigra zpracovaného firmou Porsche), které budou přidány do hry koncem tohoto měsíce. Také se dočteme nějaké zajíamvé informace o připravovaných módech a zbraních pro E50,75 a 100, ktere mají přijít rovněž koncem tohoto měsíce společně s premiovými tanky Škoda T-15 a Škoda T-25
Existují stovky různých, vzájemně nesouvisejících důvodů, proč se věci dějí nebo nedějí. Neporozumění může být tísnivé, stejně jako vědomí vlastní zodpovědnosti. Proto je lákavé svést všechny nepravosti na všemocné tajné organizace, které ovládají prakticky všechny prostředky komunikace a zbavují nás tak veškeré zodpovědnosti za naše omyly. Napsal Pavel Kasík
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1372
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Jestli jsem to dobře pochopil, stromy stávajících států už jsou kompletně hotové (http://overlord-wot.blogspot.com/2011/0 ... roved.html) a teď se budou další tanky jen postupně přidávat dalšíma verzema. Autoři překvapí až Angličanama/Japoncema/Francouzama.
Obrázek

"Non je ne regrette rien"
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

Stromy jsou kompletně hotové na papíře (viz p3tris odkaz), ale ve hře je ještě nehotová verze. Aktuální tanky můžete vidět zde

Alfa verze francouzkých tanků

*Opraveno, díky
Naposledy upravil(a) Idaho dne 23/7/2011, 11:20, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Cassius Chaerea
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1247
Registrován: 19/9/2007, 10:52

Příspěvek od Cassius Chaerea »

Idaho píše:Stromy jsou kompletně hotové na papíře
No původně plánovaný finální stromy vypadaly taky jinak, než dneska plánovaný finální stromy. To co je dnes "kompletně" na papíře, může ve skutečném finále vypadat ještě všeljak.
Uživatelský avatar
Rosomak
7. Major
7. Major
Příspěvky: 2318
Registrován: 7/8/2007, 08:54

Příspěvek od Rosomak »

Idaho, jen bacha na to, jak se vkládají obrázky.
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

Cassius Chaerea píše:
Idaho píše:Stromy jsou kompletně hotové na papíře
No původně plánovaný finální stromy vypadaly taky jinak, než dneska plánovaný finální stromy. To co je dnes "kompletně" na papíře, může ve skutečném finále vypadat ještě všeljak.
Tak vzheldem k tomu, že se tyto "finální stromy" už zavádějí do hry a tuším že na ruských test servrech už sou, bych je s kldiem v duši označil za prozatím finální
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1372
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Taková hloupá otázka: Je mi jasný, že do houfnice je jasná expozivní, ale jakou munici používat v lepších kanonech jako je třeba StuK 42 L/70? Standartní průbojnou, nebo taky explozivní?
Obrázek

"Non je ne regrette rien"
Uživatelský avatar
Ramon
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 432
Registrován: 18/9/2007, 17:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ramon »

Primárně používej průbojné, ale ber si i explozivní pro případy kdy s průbojnými neuspěješ. Já si je většinou beru tak v poměru 3:1 (průb.:HE).
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Počítačové a deskové hry“