World of tanks

Hry s válečnou tématikou, strategie, akční.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

Jednoduše - pokud neprojde průbojná, tak nabij výbušnou ;) Nezapomeň ale, že výbušnou střelou máš daleko větší šanci na kritický zásah, což se často hodí, když potřebuješ sestřelit někomu pásy a stáhnout se/zastavit ho na pozici kde na něj může arty. Nejednou mě taky z, na první pohled, bezvýchodné situace zachránila he střela namířená do děla nepřítele
Existují stovky různých, vzájemně nesouvisejících důvodů, proč se věci dějí nebo nedějí. Neporozumění může být tísnivé, stejně jako vědomí vlastní zodpovědnosti. Proto je lákavé svést všechny nepravosti na všemocné tajné organizace, které ovládají prakticky všechny prostředky komunikace a zbavují nás tak veškeré zodpovědnosti za naše omyly. Napsal Pavel Kasík
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1372
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Proč tedy používat průbojnou minici a ne rovnou jen výbušnou?
Uživatelský avatar
Tempik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1690
Registrován: 24/3/2008, 20:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tempik »

protože průbojná má větší šanci na probití a udělá pak větší poškození, než HE, která tu DMG udělá téměř vždy, ale třeba jen malou. Průbojnou například já nabíjím proti středním tankům a těžkým, které jsem schopný protrazit (nižší tiery). HE nabíjím nazačátku hry, kdy se vyrojí lehké tanky (protože ta jejich pancířem projde také a následný výbch uvnitř velmi často znamená konec lehkého tanku na jedn ránu. To samé, pokud střílím a artilerii. Také HE.
No a pak tu máme tžké tanky, které AP municí neprobiju, tak jim posílám HE, která jim sice bere jen málo HP, ale dělá jim alespoň něco.
Ve zkratce
Pokud si myslíš, že pancířem protivníka projde AP i HE, tak použij HE
Pokud si myslíš, ýe protivníkem projde AP, ale ne HE, tak použij AP
Pokud si myslíš, že protiníkem neprojde ani jedno, tak používej HE.
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

Bleskovka:
Koncem měsíce příjde update 6.6, který bude obsahovat i premiové tanky Škoda T-15 a T-25

Škoda T-15
Bude pravděpodobně scoutík tier 3
Autoři budou více či méně vycházet z opravdového projektu, na ten se můžete podívat zde, autorem je Hydrostar

Škoda T-25
Střední tank, pravděpodobně tier 5 - 7, 60mm přední pancíř, 60km/h, 7.5 cm kanon (106/110) s automatickým nabíječem, orientační cena - 1500 g
Hydrostárův článek zde

T-25, dělo a statistiky (rusky)
Obrázek
sego13
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 140
Registrován: 11/2/2008, 12:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sego13 »

Idaho, konec mesice myslis jako cervenec?
Lebo potom si nenapravitelny optimista. Na oficialnom fore o 6.6. nie je este ani zmienka, takze ja predpokladam koniec srpna.
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

Optimista jsem, nicméně dobře informovaný ;)
http://overlord-wot.blogspot.com/2011/0 ... vol-3.html
ETA - end of July - beginning of August, 2011.

tenhle patch je je součástí větší, každoměsíční série... dál bude ruský patch 6.7 koncem měsíce srpna-začátkem září a o měsíc později zase amíci.
Na ruských serverch už 6.6 běží, odtamtud mám taky ten sceen ;)

* V novější zprávě na Overlordově blogu je jen AUgust, pokud se ale podíváš do komentářů, zjistíš že to jde stále podle plánu. O víkendu bychom už měli stahovat 140mb patch
sego13
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 140
Registrován: 11/2/2008, 12:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sego13 »

Idaho píše: * V novější zprávě na Overlordově blogu je jen AUgust, pokud se ale podíváš do komentářů, zjistíš že to jde stále podle plánu. O víkendu bychom už měli stahovat 140mb patch
vsadim 1000 zlatych ze to presvihnu minimalne o 2 tyzdne :)
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

Hehehe :D platí :D
Existují stovky různých, vzájemně nesouvisejících důvodů, proč se věci dějí nebo nedějí. Neporozumění může být tísnivé, stejně jako vědomí vlastní zodpovědnosti. Proto je lákavé svést všechny nepravosti na všemocné tajné organizace, které ovládají prakticky všechny prostředky komunikace a zbavují nás tak veškeré zodpovědnosti za naše omyly. Napsal Pavel Kasík
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

Tak sem se právě podíval na E-50 ... Můj Patton ku*evsky moc ztrácí, co se týče statů..
E-50 120mm přdení pancíř podvozku, 150 věže - Patton 102/114
1800 hp vs 1750 hp
maximálka 60km/h (plus nitro či co) vs 48km/h
Dělo 223/390 vs 219/390
Přesnost 0.28 vs 0.37 metrů při střelbě na 100m
Rychlost střelby 7 vs 7.69 - wuhuuuu
Existují stovky různých, vzájemně nesouvisejících důvodů, proč se věci dějí nebo nedějí. Neporozumění může být tísnivé, stejně jako vědomí vlastní zodpovědnosti. Proto je lákavé svést všechny nepravosti na všemocné tajné organizace, které ovládají prakticky všechny prostředky komunikace a zbavují nás tak veškeré zodpovědnosti za naše omyly. Napsal Pavel Kasík
Uživatelský avatar
Bleu
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1693
Registrován: 29/9/2009, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bleu »

Máte někdo nějaké info kdy se objeví druhá větev stromu německých TD?
Obrázek

"Slepému neukážeš, hluchému nepovíš, debilovi nedokážeš..."
- Anonym -

Historie bude mít právo nárokovat si místo mezi znalostmi opravdu hodnými úsilí pouze tehdy, pokud nám místo pouhého výčtu postrádajícího souvislosti a prakticky i omezení umožní racionální řazení a postupnou srozumitelnost.
Marc Bloch, 1942
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

No, z větší části hádám, ale asi ne dřív jak za tři měsíce...
Teď budou ty ohlášený ečka (prohození středních a nový těžký)
měsíc pauza
Revize SSSR stromu (těžký tanky)
měsíc pauza
Pak amíci (taky tt)
měsíc pauza
a pak eventuelně možná skopčácký td
Stanley
desátník
desátník
Příspěvky: 52
Registrován: 29/10/2009, 14:31
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stanley »

Platíš za to prachy, nebo jedeš normálně? Já to jedu normálně a dohrabal jsem se jen na Lt 35.
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1372
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Jedu bez jakéhokoliv placení za stíhače a dělostřelectvo a teď je to na tieru 5 konečně ta pravá zábava. Hraju cca 2 měsíce nikterak intenzivně, mám uhráno necelých 400 bitev. Pokud nechceš do klanu, připadá mi zatím celkem zbytečný platit.
Obrázek

"Non je ne regrette rien"
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

Já hraju už od dob uzavřené bety. Do toho tieru 5 to jde bez premka krásně, hlavně proto, že do té úrovně jsou tanky nejvíc vybalancovány. Že jsi se dohrabal na LT35 je pěkný, ale nevíme za jak dlouho ;) Pokud u toho přemýšlíš, tak to jde dost pěkně nahoru, jak xp tak credity, obojí dostáváš za objevení/poškození nepřátel, za zabírání vlajky a za různé medaile (ostrostřelec, válečníka atd...). Po tom tieru 5 už je to horší, hlavně když se chceš dostat přes nějakej tank který tě nebaví (proto doporučuji schovávat si free xp). Už je potřeba dost šetřit a ne každá bitva může skončit plusem pro kasičku. Pokud můžu poradit, tak nejezděte za německý stroje, akorát to bude štvát, až budete stát vedle sebe 8 tigrů proti sedmi tigrům (navíc tigr je docela bídnej tank)

Jinak tady je malej návod, co jsme sepsali pro účely klanu, hlavně tam vede odkaz na wiki wot, kde je krásně ukázano, jak správně jezdit a nastavovat pancíř ;)
Stanley
desátník
desátník
Příspěvky: 52
Registrován: 29/10/2009, 14:31
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stanley »

Hraju 3 den, mám za sebou jen pár bitev, ale už jsem jich docela dost roztřílel.....mno a hraju za německý tanky :-)
Stanley
desátník
desátník
Příspěvky: 52
Registrován: 29/10/2009, 14:31
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stanley »

Tak 29 bitev a 17 zničených tanků.......
sego13
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 140
Registrován: 11/2/2008, 12:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sego13 »

Idaho píše:Tak sem se právě podíval na E-50 ... Můj Patton ku*evsky moc ztrácí, co se týče statů..
E-50 120mm přdení pancíř podvozku, 150 věže - Patton 102/114
1800 hp vs 1750 hp
maximálka 60km/h (plus nitro či co) vs 48km/h
Dělo 223/390 vs 219/390
Přesnost 0.28 vs 0.37 metrů při střelbě na 100m
Rychlost střelby 7 vs 7.69 - wuhuuuu
zeby sa developeri rozhodli ze prestanu likvidovat nemecke tanky a budu pokracovat s likvidaciou US ? :))))
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

Německý tanky mi příjdou dostatečně vybalancovaný, jen za ně hraje každej osel - to se nechci nikoho dotknout, ale když vidím LAMU, tak v německým tanku :) - a jak za ně hraje tolik lidí, tak ztrací svoje výhody, protože bojují proti sobě.

Ale E-50 vs Patton je hnus. Hrát s ním budu pořád, ale ta E-50 bude můj tank převyšovat jak na dálku, tak i na blízko
sego13
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 140
Registrován: 11/2/2008, 12:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sego13 »

Tak ja osobne z Pattona nemam strach ani v mojom Panterovi ... a ked pozeram na stats E-50, tak to bude jednohubka :)
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

Jako, já v pattonovi nemám strach z ničeho, jelikož vím že mě všechno prostřelí a nemá cenu se nervovat, nicméně, není to tak dávno, co jsem si na westfieldu hrál s 2x P2 a t-54, dostali mě, ale dva jsem vzal sebou. Včera na dolech sjem se kočkoval s P2, T-54, a 2x kt, nedostal jsem nikoho, ale zhmoždil jsem je hodně a málem se postříleli navzájem ;)
Existují stovky různých, vzájemně nesouvisejících důvodů, proč se věci dějí nebo nedějí. Neporozumění může být tísnivé, stejně jako vědomí vlastní zodpovědnosti. Proto je lákavé svést všechny nepravosti na všemocné tajné organizace, které ovládají prakticky všechny prostředky komunikace a zbavují nás tak veškeré zodpovědnosti za naše omyly. Napsal Pavel Kasík
Odpovědět

Zpět na „Počítačové a deskové hry“