World Of Warplanes

Hry s válečnou tématikou, strategie, akční.

Moderátor: jarl

sego13
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 140
Registrován: 11/2/2008, 12:22
Kontaktovat uživatele:

Re: World Of Warplanes

Příspěvek od sego13 »

p3tris píše:Zkusil bych stíhačky za RAF od tieru 1 do 10:
Bristol Bulldog, Gloster Gladiator, Bolton Paul Defiant, Curtis Tomahawk, Hawker Hurricane, Supermarine Spitfire, North American Mustang, Hawker Tempest, Gloster Meteor, de Havilland Vampire
Gloster Gladiator by (podla mna) Paul Defianta spapal na veceru :)

Mustanga by som nahradil Tajfunom
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1370
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Možná dal, ale technologicky byl Defiant přeci jen vyspělejší. O Typhoonovi jsem taky přemýšlel, ale ten spíš bude v bitevních letounech.
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

Defiant byl hlavně takový Cimrmanovský :) Dokonale ukázal, kudy cesta nevede :)
Uživatelský avatar
Tempik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1690
Registrován: 24/3/2008, 20:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tempik »

Ale na toho Gladiatora by pravděpodobně pořád stačil :)
Jinak si nemyslím, že by v britském stromu museli být americká letadla. Britové svých strojů, nebo i prototypů měli habaděj
Stryx
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 135
Registrován: 22/11/2009, 22:00
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Stryx »

Z tech britskejch netypickejch masin by me tam docela potesil Whirlwind (nevim proc, tak nejak se me ta masina libi), Bakerovic prototypy nebo Fo 117 :)
Pojde dobytek,zemřou tví přátelé. I ty jednou zemřeš. Však jedno nikdy neumírá ! Tvé jméno! Tvé jméno,tvá sláva a skutky jenž si vykonal.
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1370
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

> Tempik: Tam sem nahoď svojí desítku bez americkejch mašin ;-)
Uživatelský avatar
Tempik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1690
Registrován: 24/3/2008, 20:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tempik »

T1 Hawker Fury (dvojplošná)
T2 Gloster gladiator
T3 Miles M.20
rozděleno na:
T4 Hurrican ---------- T4 Spitfire I-------------------T4 Defiant
T5 Hurricane II -------T5 Spitfire V------------------T5 Whirlwind
T6 Typhoon------------T6 Spitfire IX-----------------T6 Beufighter
T7 Tempest----------- T7 Spitfire XIV----------------T7 Mosquito
T8 Fury --------------- T8 Spiteful/Spitfire mk.21----T8 Hornet
spojeno do:
T9 Meteor
T10 Vampire
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1370
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Moc pěkný... ale bude tam i strom bitevníků, takže Whirlwind, Typhoon, Beufighter a možná i Mosquito bych viděl spíš tam.
Mimochodem Whirlwind se mi už od dětství taky hrozně líbí. Možná kdyby do něj dali Merliny, dneska by z něj bylo slavnější letadlo.
sego13
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 140
Registrován: 11/2/2008, 12:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sego13 »

velmi pekne Tempik, akurat ked vychadzam zo skusenosti z World of Tanks , kde Tier5 je "najhratelnejsi a najhistorickejsi" , tak by som Hurricane a Spitfire posunul do Tier 5
Uživatelský avatar
Tempik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1690
Registrován: 24/3/2008, 20:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tempik »

Petrisi, však já stvořil prakticky dvě věrve bitevníků. Všechny letuny z levé větve byly používány jako stíhací bombardéry a jsou si vývojově příbuzné a až na defianta všechny letouny z pravé větve jsou dvoumotorové stroje v roli stíhacích bombardérů. RAF žádné čistě bitevní letadlo jako Il2, nebo Hs 123 ani nemělo.

Sego, já ale mám v T5 Hurriho i Spita O_o
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1370
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Jasný, sem trubka, to je vlastně fakt. Marně jsem tápal, čím bych ti nahradil toho Milese, ale nedotápal. :)
A co se toho čistýho bitevníku týče, taky mě žádnej britskej projekt nenapadá. Teď nemám po ruce Němečkova Vojenská letadla, třeba by se tam něco našlo, ba mám pocit, že jsem někdy někde něco podobnýho zahlídnul. Ale jistej si nejsem.
Stryx
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 135
Registrován: 22/11/2009, 22:00
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Stryx »

Tak trosku jako bitevnik me pripada Firefly,ale to spis tim,ze to byl puvodne palubni stihac,ale uzival se spis k bitevnim ukolum proti japikum. Ten Miles by se dal treba nahradit Fulmarem.
Pojde dobytek,zemřou tví přátelé. I ty jednou zemřeš. Však jedno nikdy neumírá ! Tvé jméno! Tvé jméno,tvá sláva a skutky jenž si vykonal.
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17708
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Příspěvek od skelet »

z bitevníků připadá v úvahu snad jen Blackburn Firebrand
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

Pěkně jste se rozjeli, ale řekl bych že jako první bude zpracováno letectvo východního frontu. Tedy SSSR - Německo. Wargaming (bělorusku) a Lesla studio (taky tam někde) asi zpracují nejdřív SSSR, už jen proto že mají nejblíž k odborným zdrojům i jednotlivým strojům (jak geograficky, tak citově), v případě tanků postupovali stejně (mám ten dojem). Ale to je jen moje teorie ;) Aby jste nebyli natěšený na RAF a pak na něj museli čekat i po vydání cb
Existují stovky různých, vzájemně nesouvisejících důvodů, proč se věci dějí nebo nedějí. Neporozumění může být tísnivé, stejně jako vědomí vlastní zodpovědnosti. Proto je lákavé svést všechny nepravosti na všemocné tajné organizace, které ovládají prakticky všechny prostředky komunikace a zbavují nás tak veškeré zodpovědnosti za naše omyly. Napsal Pavel Kasík
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1370
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

No já jsem sice natěšenej na RAF, ale taky tak nějak předpokládám, že to bude nejdřív stejně jako u WoTka SSSR/USA/Německo.

> Stryx: Podle mě je Fulmar naprosto jiná liga, než Miles M20. Vlastně kromě Tempikovo T8 větve se tu palubní letectvo ještě neobjevilo. Z námořníků bych si tipnul, že se dočkáme Swordfishe, Skua/Roc (jako námořní ekvivalent k Defiantu) a už zmíněné Firefly, Fulmar, Spiteful, Fury a Horneta.

V sovětském letectvu se moc neorientuju, ale zkusil bych si, že nevynechají tyhle stroje: Polikarpov I-153 a I-16, Jakovlev Jak-3/7/9, Lavočkin La-5/7, MiG-3, Petljakova Pe-2, samozřejmě Il-2/10 a na vyšších tierech bych čekal MiG-9 a Berezňak Isajev BI.

Neříkejte, že britští konstruktéři neměli ani před válkou žádnej čistě bitevní projekt. Po zkušenostech z 1. světové bych se tomu docela divil.
Uživatelský avatar
Tempik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1690
Registrován: 24/3/2008, 20:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tempik »

Možná tak Hawker Hart. Ovšem pořád to byl víceméně jen lehký bombardovací letoun.
Uživatelský avatar
jersey.se
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2466
Registrován: 20/1/2010, 21:16
Bydliště: I'm living on an endless road
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jersey.se »

Ještě tak Fairey Battle.
Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17708
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Příspěvek od skelet »

tak pokud vím tak jako jediný bitevník měla být jedna verze Lysanderu. Battle je taky lehký bombardér. Vyloženě jako bitevník byl pak vyvíjen až ten Firebrand.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

A i ten byl vyvíjenej nejdřív jako stíhačka a až když zjistili, že je jako stíhačka úplně k ničemu, tak z něj začali dělat bitevník :)
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17708
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Příspěvek od skelet »

Tak už jen od pohledu musel být jako stíhačka k ničemu :lol:
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Počítačové a deskové hry“