World Of Warplanes

Hry s válečnou tématikou, strategie, akční.

Moderátor: jarl

Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1370
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

V posledním čísle časopisu Score vyšel rozhovor z producentem Antonem Sitnikovem. Hra by měla vyjít na jaře příštího roku a poběží na upraveném BigWordl engine, takže na stejném jako World Of Tanks. V době vydání bude obsahovat kolem 60 letounů z období let 1930-1950, z čehož vyplývá, že bude zaměřena primárně na "dogfighty". Stejně jako ve WoT se nejdříve dočkáme SSSR, USA a Německa, další státy budou postupně přibývat. Vývoj bude fungovat trochu jinak. Nejsíše nebude možné jako ve WoT "vytunit" stroj na maximum, ale vyberete si jakýsi technologický strom, jehož následování vám uzavře jiné možnosti. Něco jako u her typu Diablo. Svůj zvláštní technologický strom s vylepšováním bude mít i posádka. Za zkušenostni bude nejspíše zavedeno i speciální označení letounů (hvězdy a kříže pod kabinu?). Boje se budou odehrávat na mapách 12x12km a zatím se počítá s možností výhry tím, že zničíte všechna nepřátelská letadla nebo nepřátelskou základnu. Další zvažovanou možností ja také útok/obrana na počítačem ovládané bombardéry. Kromě vzdušných cílů budou i námořní (pro bitevníky?) a počítá se s možností přivolání pozemní podpory (flak?). Wargaming.net si před konkurení od Gaijin docela věří, uvidíme na jaře, kdo z tohoto klání nakonec vyjde jako vítěz.
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

Tý jo, jen 12 x 12 km :) To rozfofrovaná druhoválečná stíhačka přeletěla za minutu :) To bude legrace, až některý z těch lidí, co se tomu budou věnovat, se rozhodne jen na zkoušku průbnout nějaký ten "velký" druhoválečný simulátor, kde třeba 30 minut poletí jen k frontě, aby ho tam pak někdo vyhmátnul a rozpustil ve světlo a teplo :D
Uživatelský avatar
Cassius Chaerea
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1247
Registrován: 19/9/2007, 10:52

Příspěvek od Cassius Chaerea »

No na druhou stranu 12x12 to je přesně pro spity, laviny a jaky, úplně lituji ty letadla co musí lítat rovně.:)
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1370
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Pánové mě se tak zdá, že ten údaj berete přespříliš vážně :) Zkrátka mapa bude tak veliká, aby to bylo pro 30 letadel dobře hratelný, stejně jako ty tanky. Podle mě bude rychlost relativní podle typu letadla a třeba 600 km/h nebude reálných, ale tak nějak k hratelnosti přiměřených.
Uživatelský avatar
Cassius Chaerea
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1247
Registrován: 19/9/2007, 10:52

Příspěvek od Cassius Chaerea »

Arkádu brát vážně, ne, jak by člověk mohl.:) Určitě to prostě bude dobrá střílečka.
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4160
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Příspěvek od Alfik »

Prokrista CO na tomhle brát vážně???
Nebude to špatné, WoT taky není špatné, bude to primitivní odreagovávací čilečka pro náctileté. Jako WoT.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
sego13
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 140
Registrován: 11/2/2008, 12:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sego13 »

ja sa pri WoT dokonale odreagujem a -nactilety uz nejsem -nact let :)
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1370
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Na internetu se objevil trailer, představující americká letadla a s ním i oficiální release tech tree. A já si říkám, WTF? Když vezmu armádní letectvo (ke kterýmu jsem měl vždycky blíž), proč jsou tam dva skoro stejný Curtissy? Proč tři Mustangy, kde jsem o nějakým proudovým do dneška neměl ani páru? Co je to P-23? A kde je z obrázků známá Airacobra? Nepovažuju se za nějakýho odborníka, ale myslím, že bych to s podobnýma strojema zvládnul líp. Co takhle:

I. P-12
II. P-26 Peashooter
III. P-36 Hawk
IV. P-40 Warhawk
V. P-39 Airacobra
VI. A-36 Apache (nebo možná podle soupeřů P-47 Thunderbolt)
VII. P-51 Mustang
VIII. P-59 Airacomet
IX. P-80 Shooting Star
X. F-86 Sabre

A stejně tak u námořníků. Proč jsou tam dva Corsairy? A co tam dělá taková obluda jako F5U? Moje volba:
I. F4B (P-12)
II. F2F
III. F3F
IV. F2A Buffalo
V. F4F Wildcat
VI. F6F Hellcat
VII. F4U Corsair
VIII. F8F Bearcat
IX. F9F Panther
X. F7U Cutlass

Obrázek

Musím říct, že po tomhle jsem na Rusy a hlavně Němce docela zvědavej.
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

Možná některé z těch stíhaček budou vedeny jako bitevníky, viz. nějaké to staré info. To je jediné logické vysvětlení, které mě napadlo.
Uživatelský avatar
burkut
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 153
Registrován: 1/8/2007, 18:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od burkut »

Už se objevil seznam německých letadel, která potkáme ve hře, ve WoW se objeví neřízené rakety, torpéda a možná se dočkáme i nočních bojů (což ve World of Tanks zatím není), více zde World of Warplanes
Studená válka, současné konflikty, tanky, vojenská letadla a lodě na mém blogu:
http://militaryrange.blogspot.com/
Stryx
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 135
Registrován: 22/11/2009, 22:00
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Stryx »

V German release tree neni Fw 190 :/ Bojkotuju tu hru, dokud tam "Tuhyk" nebude :)
Pojde dobytek,zemřou tví přátelé. I ty jednou zemřeš. Však jedno nikdy neumírá ! Tvé jméno! Tvé jméno,tvá sláva a skutky jenž si vykonal.
Uživatelský avatar
DarkTatka
svobodník
svobodník
Příspěvky: 38
Registrován: 22/12/2010, 01:02

Příspěvek od DarkTatka »

A co bys s nim na 12x12 chtel tak delat, to mi rekni.
Norek
svobodník
svobodník
Příspěvky: 32
Registrován: 12/2/2011, 13:29

Příspěvek od Norek »

No pak nevím, co tam budeš dělat s Me-262.
Uživatelský avatar
Tempik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1690
Registrován: 24/3/2008, 20:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tempik »

Nebo s Mustangem :-)
Uživatelský avatar
burkut
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 153
Registrován: 1/8/2007, 18:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od burkut »

S tím německým stromem to není definitivní, vývojáři určitě po spuštění hry přidají další letadla a to jak sovětská, tak americká i německá, takže to, že tam teď nějaké letadlo není, neznamená, že se tam později nevyskytne (viz World of Tanks, kde po spuštění přibyla v německém stromu celá série tanků E, přidána některá SPG a ještě budou přidány nové TD atd). Sami autoři hry říkají, že časem tam přibudou další letadla a také letadla jiných národů (japonská atd.).

A v německém stromu spousta letadel chybí např. Me 163, Bachem Ba 349, Heinkel He 162, Dornier Do 335 a další německé projekty z konce války, takže si myslím, že tam určitě později budou např. jako prémiová. Autoři zatím vyloučili vrtulníky, ale myslím, že jestli se hra chytne, mohly by se objevit, protože vývojáři mluvili o důležitosti průzkumu ve hře. Když tam budou létající talíře (což vypadá dost šíleně), tak proč ne vrtulníky :D
Studená válka, současné konflikty, tanky, vojenská letadla a lodě na mém blogu:
http://militaryrange.blogspot.com/
Norek
svobodník
svobodník
Příspěvky: 32
Registrován: 12/2/2011, 13:29

Příspěvek od Norek »

Kdyby jste se někdo chtěl přihlásit na Alfa test, máte možnost http://eu.worldofwarplanes.com/
Uživatelský avatar
wildesau
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 420
Registrován: 5/3/2006, 09:05
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek od wildesau »

No dostal jsem se do na Eu test server.
sego13
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 140
Registrován: 11/2/2008, 12:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sego13 »

Tak som v CLOSED BETA ... uvidime, porovname s WoT
Uživatelský avatar
Dancer
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 563
Registrován: 23/2/2007, 11:44

Příspěvek od Dancer »

Taky mi dali přístup, ale mám teď problém s časem, takže ještě nemám staženou hru...
Nebát se a nekrást!
Hanss
Příspěvky: 4
Registrován: 12/6/2009, 14:55

Příspěvek od Hanss »

pozor, není to ještě beta, zatím stále alfa. k porovnávání toho zatím moc není.
Odpovědět

Zpět na „Počítačové a deskové hry“