Hra Red Alert

Hry s válečnou tématikou, strategie, akční.

Moderátor: jarl

Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

Jo přesně, ty legionáře byl velkej problém nakomandovat, než se Vám to podařilo začalo mi hořet někde něco jiného, takže i když jsem zpočátku myslel, že to bude dobrej nápad, v těžkejch bojovejch podmínkách hořeli jak papír. Nikdy jsem ovšem neměl tu masovou taktiku o které mluvíš ... nepřišlo mi to efektivní vyrábět, delfín ani chronolegionáři nikdy samostatně moc nevydrželi a když jich bylo víc byl to problém nakomandovat, možná to ale chtělo jen rychlejší komp než jsem měl ...

Pokud vím tak ten Mirage tank, když střílí tak se odmaskuje ... a potom má papa on :)
Tuhle srandu vidím spíš do online her proti lidem, než proti kompu ... ovšem musíš ho dát do lesa, jinak hned každej trouba pozná, že osamocenej strom uprostřed mýtiny je Mirage tank a potom ho obejde nebo papá :)

Na závěr to chce docela rychlý kompy, jednou jsem hrál s procesorem 600 MHz proti 1,5 MHz a furt se divil proč prohrávám, potom jsme si to vyměnili a já ho zmasakroval jak malýho kluka a za mnohem kratší dobu než on dostal on mě předtím :)
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Melkor
Poddůstojník v záloze
Poddůstojník v záloze
Příspěvky: 123
Registrován: 24/6/2005, 15:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Melkor »

Já mám nejradši Apocalypse tanky, pokud jich je víc, zničí spolehlivě všechno co jim stojí v cestě, jenom je někdy potřeba doprovod, třeba kvůli terror dronům.
ObrázekObrázek

''Neskláním se před žádnou z vašich tištěných model. Ten, který v desateru přikazuje ne, je mým smrtelným nepřítelem!''
Ďábel
Uživatelský avatar
Pegeucko
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 2793
Registrován: 14/7/2005, 10:40
Bydliště: jižní Čechy

Příspěvek od Pegeucko »

To je zrejme ono. Chronolegionář,delfin i Mirage je nutno nasadit ve vetsi miře. Jinak nejsou moc ucini.
Mirage ..4-6ks.Protivnik se snazi stridave zamerit prave palici tank a ve vyslednem efektu nevystreli na zadny(nesmi byt v pohybu - vetsi mnostvi simuluje lesik,tj mene neapadne)
Chronollegionar.. 8-15ks. 70% utoci,zbytek zaloha na pripadne utocniky "ze zalohy".Nejprve Skok k cili,ale mimo dosah obrany. Pak kratke priskoky k cili-cim kratsi,tim rychleji reaguji.
Skvely je na nich to,ze jak se cehokoliv dotknou,vyradi to okamzite z provozu(nez to vymizi).Elektrana(neyrabi proud),barak tankovy ci pechotni(nic uz nevyprodukuje),tank ci pesak(nestrili a nehejbe se).
Delfín ... 8-15ks. Soucasny synchronizovany utok poskozuje cil velmi markantne a umlatil sem s nimi 3 chobotnicky+4ponorky(Kuba) pri ztrate 2-3 delfinu.
A rychlost compu ma taky velky vliv. Hral jsem to u me a u taty na 800 a 1200 a pozdeji na 2 a 2.8 a markanti rozdi. Stejne tak rozliseni monitoru 800x,100x,1200x.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Vím vše, protože mlčím, abych slyšel..... motto STASI
Uživatelský avatar
Daver
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1573
Registrován: 5/10/2004, 21:11
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Daver »

moje oblíbená taktika je hodit na nepřátelskou zakladnu bouřku, a hned po ní následuje tankovej útok za podpory letectva. Asi tak 12 Harrierů, následováno 6 Mirage tankama, dále hrstkou Prisma tanků a 10-15 Gryzli tanků.


Téma je uzamčeno a přesunuto do diskuze i pro neregistrované SEM :
http://www.debata.palba.cz/viewtopic.php?id=70
"Nemůžeš-li střílet, staň se bunkrem, nemůžeš-li se hýbat, staň se zbraní, nemůžeš-li vyhrát, staň se hrdinou."
Zamčeno

Zpět na „Počítačové a deskové hry“