Cheating ve hrach = bezna vec !!!

Hry s válečnou tématikou, strategie, akční.

Moderátor: jarl

Zamčeno
Tom
Příspěvky: 5
Registrován: 9/6/2005, 08:11

Cheating ve hrach = bezna vec !!!

Příspěvek od Tom »

Urcite vite ze v multiplayeru existuje i rada Cheateru. (Wallhacky,boty,aimboty.....)

Obcas to muze dopadnout i takhle. Ukazka jednoho hrace Counter Strike ke shlednuti zde !! Zde klikni


Téma je uzamčeno a přesunuto do diskuze i pro neregistrované SEM :
http://www.debata.palba.cz/viewtopic.php?id=56
Uživatelský avatar
Wolfox
Příspěvky: 2
Registrován: 25/9/2006, 17:28
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolfox »

JJ svata pravda nic mimoradneho ale todle videjko to trochu prehani :mrgreen:
Uživatelský avatar
Tazator
četař
četař
Příspěvky: 64
Registrován: 15/8/2007, 21:37
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tazator »

Cheaty v online hrach sou opravdu neco co nema obdoby a lidi se to neodnauci ach jo. Hraji IL 2 Sturmovik FB a neustale nekdo cheatuje vyhravat pomoci podvadeni umi jen chudaci a slabosi.
Inger
praporčík
praporčík
Příspěvky: 394
Registrován: 8/6/2007, 14:55
Bydliště: Kuusamo- Finland

Příspěvek od Inger »

Je to podle me velmi nespotovni, a pokud hraje pomoci Cheatu, tak vlastne podvadi. Nemelo by to vubec existovat. Ale vzdy se najde nekdo, kdo chce vyhravat ne vzdy ferovym zpusobem.
Uživatelský avatar
Tazator
četař
četař
Příspěvky: 64
Registrován: 15/8/2007, 21:37
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tazator »

jj me to az se*e clovek se snazia pak pride nejakeb blb a cele to zkazi. Bych mu nejradeji vyliskal hubu :o)
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

Tazator píše:Cheaty v online hrach sou opravdu neco co nema obdoby a lidi se to neodnauci ach jo. Hraji IL 2 Sturmovik FB a neustale nekdo cheatuje vyhravat pomoci podvadeni umi jen chudaci a slabosi.
:D

U série FB existoval ve své době jediný cheat a to byl nějaký speedhack. Záplata vyšla cca do týdne (od té doby server nějak ověřuje rychlosti odezev pilota, mělo by to fungovat zcela spolehlivě). Pokud na monitoru vidíš napsané, že někdo podvádí, nebo anglicky "cheating detected", tak to znamená, ne že někdo podvádí, ale že se na trase ztrácejí data, tedy že ten někdo laguje. Je to od programátorů jen pěkně blbě zvolená hláška.
To, že tě někdo sundá obvykle znamená, že byl prostě lepší, nebo že jsi udělal někde opravdu velikou chybu.
Obrázek
Uživatelský avatar
Tazator
četař
četař
Příspěvky: 64
Registrován: 15/8/2007, 21:37
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tazator »

Hans S. : aha :D ale je to teda dosti blbe ja to moc nehraji, ale je to nej simulator fakt skvelej. Vsem doporucuji a neni to ani drahe.
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

Jo..dá se tam zalétat docela pěkně.. Už jsem tam prožil pěkněj kus života :D Hlavně když jsi v nějaké organizované skupině..letce..tak to dostane úplně nový rozměr.
Obrázek
Uživatelský avatar
cover72
7. Major
7. Major
Příspěvky: 3160
Registrován: 12/6/2007, 20:09

Příspěvek od cover72 »

Já létam původní Il-2 když už... Ale mám raději svůj Super Hornet.
Btw, nevíéte, kde by se pro původní šturmovim daly stáhnout nové stroje? Hl. Spitfire (pokud možno IX) a Typhoon?
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

Pro původního Šturma nestáhneš nic navíc, než je v původních updatech. Žádné Spity a tak..ale to je jedno, stejně to jsou židozednářské vraky, tak co s nimi ;).
Jestli se tomu trochu věnuješ, tak si sežeň tohle: http://pc.hrej.cz/hry/simulator/letecky/sturmovik-1946/

Obsahuje to všechny předešlé verze simu. Jsou tam Spitfiry Mk.Vb, LF.Mk.Vb (verze s klasickými i "useklými" křídly); Mk.Vc (dvoukanonová i čtyřkanonová verze), LF.Mk.IXc, e; F.Mk.IXc, e; HF.Mk.IXe, F.Mk.VIII, LF.Mk.VIII, Seafire Mk.III a LF.Mk.III. Tedy jestli si dobře vzpomínám.

Dost citelně chybí Mk.XIV..ale nenaděláme nic.

PS: SuperHornet je pro špunty kategorie Toma Cruise, maséři létají jen s hlavněmi :).
Obrázek
Uživatelský avatar
Foxbat
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 289
Registrován: 30/3/2006, 20:36

Příspěvek od Foxbat »

Hrám Target Ware..najčastejšie scenário Target Tobruk ( Mediterranean Air War ) klasika..preháňam sa obyčajne na SM79 s 5x 250kg bombičkami ako BaronOM, niekedy sa tam zídeme aj 25 - a viac ľudí.
Grafika priemer ale hrateľnosť sa ráta, novinkou je JU87 Stuka v piatich kamuflážach a keď sa to dobre nacvičí je to radosť zhadzovať
hore možeš dole musíš
su aj taký, ktorým netreba krídel a kde žiadny stroj nedoletí...
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

TW zrovna moc netento. Až moc věcí mi tam vadí..ale konkrétně to psát nebudu, protože podobná diskuse se vedla asi před týdnem na jiném fóru a už nemám sil :D
Obrázek
Uživatelský avatar
cover72
7. Major
7. Major
Příspěvky: 3160
Registrován: 12/6/2007, 20:09

Příspěvek od cover72 »

Mňo já mám právě šturma originálku a nechce se mi vrážet prachy do 1946...

A na SH také létam s kanonem - až na to, že mi mašinka poskytuje CCIP takže mám podstatně lepší úspěšnost zásahu kanonem než ve šturmovikovi ;-)
Uživatelský avatar
Fatale
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 1383
Registrován: 18/8/2005, 14:43
Bydliště: ano

Příspěvek od Fatale »

Foxbat píše:Hrám Target Ware..najčastejšie scenário Target Tobruk ( Mediterranean Air War ) klasika..preháňam sa obyčajne na SM79 s 5x 250kg bombičkami ako BaronOM, niekedy sa tam zídeme aj 25 - a viac ľudí.
Grafika priemer ale hrateľnosť sa ráta, novinkou je JU87 Stuka v piatich kamuflážach a keď sa to dobre nacvičí je to radosť zhadzovať
hmmm, kterej ty jses? :lol:
válka je vůl
Uživatelský avatar
Foxbat
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 289
Registrován: 30/3/2006, 20:36

Příspěvek od Foxbat »

Ako BaronOM občas sa tam zastavim a len tak pre pokoj duše prevetrám SM79 alebo niekedy aj stíhačku. Nepáči sa mi len jedno, keď mašina začne horieť stále vybuchne, inak je realistika celkom dobrá, ešte by to chcelo pár detajlov a vychytať nejaké mušky, je tam aj scenário V.Británia ale moc to tam nehrajú. Je to síce skromnejší simulátor ale je online a zadarmo, nemá nejaké veľké nároky. A ty si tam ako kto? :D
hore možeš dole musíš
su aj taký, ktorým netreba krídel a kde žiadny stroj nedoletí...
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

U Fatala není otázka jaké má jméno, ale jaký má avatar, že jo? ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Fatale
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 1383
Registrován: 18/8/2005, 14:43
Bydliště: ano

Příspěvek od Fatale »

Ja mam nick jako tady a litam s klukama od Napierdalators (mezinarodni slezina lidi co driv litali simulator warbirds), teda ja spis nelitam, neni skoro cas, stavim se tam na 2 hodky tak jednou za 3 tejdny :(
Kdyz tam jsem, tak se stejne spis vic vykecavam nez litam, protoze s tema volama je desna sranda, s polakama se hadame jestli je legracnejsi cestina nebo polstina, rumun si furt chce povidat o ceskych pohadkach (Rumburak, Navstevnici...), atd... Proste fajn lidi, hratelnost, grafika, atd., je v tomhle pripade pro mne az podruzna zalezitost. Proste dobrej relax 8-)
válka je vůl
Uživatelský avatar
Tazator
četař
četař
Příspěvky: 64
Registrován: 15/8/2007, 21:37
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tazator »

Ja litam jako Werner "Taz" Schroer , ale ted neni dost casu a tak sem tam jen nekdy


Téma je uzamčeno a přesunuto do diskuze i pro neregistrované SEM :
http://www.debata.palba.cz/viewtopic.php?id=56
Zamčeno

Zpět na „Počítačové a deskové hry“