War Thunder

Hry s válečnou tématikou, strategie, akční.

Moderátor: jarl

Uživatelský avatar
Polarfox
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 5849
Registrován: 5/11/2010, 21:01
Bydliště: Praha

Re: War Thunder

Příspěvek od Polarfox »

Alfik píše:No a co bys jako čekal? Že zrovna kvůli tobě ti "píáráci" budou říkat pravdu?
Ale ne, vůbec, takhle se to v obchodě hraje. Leč aby to bylo fér, tak nikdo zase nemůže čekat, že je mou svatou povinností to přehlížet. Oni jdou se svou kůží na trh, oni se ze mě cíleně snaží udělat blbce, aby něco prodali, takže také musí počítat s eventuálními reakcemi. To je riziko povolání a patří to k té hře.

To je jako kdyby prodávali pánve za 500 za 50 000, kdy já mohu zakroutit hlavou a poslat je do háje a nebo na ně také poslat inspekci a vymáchat jim v tom hubu. Někdo může říct "když se ti to zdá jako podraz, tak to prostě nekupuj...nemusíš na ně přece nikoho posílat"...jo, nemusím, ale mohu a nikdo mi nemůže říct ani ň, když jim v tom podvůdku oprávněně vymáchám tu papulu.
Alfik píše:Jednoduše - PR kecy prodejního oddělení nejsou totéž co by řekl vývojář.
Aaaaaaaale...vždyť je to jedno a to samé :) To mě má dojmout, že se vývojář bude rozplývat v nějakém emotivním videu, jak prolezli tunu archivů, aby vše bylo tip top, v prostupech mu tam bude sekundovat nějaký historik či "historik", co tomu má dodat punc a další vážnost, vývojář se tam opět bude rozplývat jak strávili stovky hodin modelováním, aby to bylo, jak jinak tip top a ve výsledku představí Tirpitz, co se chová jako Iowa? :D Vůči těmhle kydům jsem tak nějak imunní. To že někdo něco říká....
ObrázekObrázekObrázek

U národa, u něhož je nejoblíbenějším historickým spisovatelem Vlastimil Vondruška, se nějakého historického prozření a sebereflexe dočkáme opravdu jen velice stěží. (Polarovo motto pro rok 2019)

“Without data, you're just another person with an opinion.” W. Edwards Deming

Brána do Mordoru: https://twitter.com/fbeyeee?lang=cs
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Re: War Thunder

Příspěvek od Hans S. »

Alfik píše:a spec. je mi na zvracení z té druhé poloviny: náckotechnikofilů co požadují aby cokoli ruského/anglického/amerického bylo 1000x horší než cokoli "od Ády "protože "oni to tak cítí že by to tak mělo být". A těch je bohužel plné fórum WT.
Chápu to tedy správně tak, že na fórech WT je svět ještě v pořádku? :D
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4160
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: War Thunder

Příspěvek od Alfik »

Hans S. píše:
Alfik píše:a spec. je mi na zvracení z té druhé poloviny: náckotechnikofilů co požadují aby cokoli ruského/anglického/amerického bylo 1000x horší než cokoli "od Ády "protože "oni to tak cítí že by to tak mělo být". A těch je bohužel plné fórum WT.
Chápu to tedy správně tak, že na fórech WT je svět ještě v pořádku? :D
Njn, poslední útočiště... :D
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
Sujky
rotný
rotný
Příspěvky: 81
Registrován: 23/1/2012, 21:17

Re: War Thunder

Příspěvek od Sujky »

Uživatelský avatar
Polarfox
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 5849
Registrován: 5/11/2010, 21:01
Bydliště: Praha

Re: War Thunder

Příspěvek od Polarfox »

16:44 :D...druhoválečný německý člun se pokouší torpédovat japonský poválečný člun ze dvou metrů. Vrchol námořního boje ve WT :D Tam už chybí jen to, aby jim na palici spadl MiG-15 nesoucí pod prdelí střelu V-1 a ta fantasmagorie bude dokonalá :)
ObrázekObrázekObrázek

U národa, u něhož je nejoblíbenějším historickým spisovatelem Vlastimil Vondruška, se nějakého historického prozření a sebereflexe dočkáme opravdu jen velice stěží. (Polarovo motto pro rok 2019)

“Without data, you're just another person with an opinion.” W. Edwards Deming

Brána do Mordoru: https://twitter.com/fbeyeee?lang=cs
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4160
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: War Thunder

Příspěvek od Alfik »

Polarfox píše:16:44 :D...druhoválečný německý člun se pokouší torpédovat japonský poválečný člun ze dvou metrů. Vrchol námořního boje ve WT :D Tam už chybí jen to, aby jim na palici spadl MiG-15 nesoucí pod prdelí střelu V-1 a ta fantasmagorie bude dokonalá :)
No, a to je přesně to, co jsem měl na mysli, když jsem napsal že na takovou válku jako je ve WT budou mít sovětských kocábek dostatek :D
Prostě, není to simulátor a na tu MOBA hru to stačit bude.
To není odsudek - sám to hraju. Baví mě to. Ale nepovažuji to za simulátor - ani té techniky, ani války, bitev... je to MOBA s válečnou technikou a jako taková bude dobrá i na vodě :) a se SSSR loďkami :razz:
PS: Ovšem lodě asi hrát nebudu - stejně jako nehraju AB, letadla ani tanky. To je hra pro děti, s jejich bleskovými reflexy. Já, ve hře o lodích, preferuji něco jiného. Pomalost a neobratnost lodí, s nutností všecko si dopředu promyslet protože když už se někam rozjedu, tak to jen tak nezměním. A to je pro Gaijin zlo :) ten chce "aby to bylo rychlé a adrenalínové". No, tak ať :)
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
Uživatelský avatar
Tempik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1690
Registrován: 24/3/2008, 20:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: War Thunder

Příspěvek od Tempik »

Chápu, že budou mít lodě, letadla i tyhle lodičky nakonec pěkně pohromadě. Ale Wargamingovské War of Warship mi přijdou zajímavější. Ty mě dokázali asi týden vcelku bavit. Tohle mi přijde úplně nahlavu. Je to jak starej doom, jen s horšíma mapama a jinou grafikou.
keldor
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 139
Registrován: 5/11/2010, 11:42

Re: War Thunder

Příspěvek od keldor »

Zkus oboje a porovnej oboje budou trochu jiné možná tě taky budou týden bavit
Odpovědět

Zpět na „Počítačové a deskové hry“