2WW strategie od Matrix Games

Hry s válečnou tématikou, strategie, akční.

Moderátor: jarl

Dzin
7. Major
7. Major
Příspěvky: 11488
Registrován: 16/10/2004, 21:31

Re: 2WW strategie od Matrix Games

Příspěvek od Dzin »

bat píše: Pro milovníky Panzer General doporučuji funkční leč již neaktulizovaný projekt Panzer General Forever http://panzergeneraldownload.com/panzer ... rever.html - zdarma a velmi svižné :)
K panzer generalu doporučuji stránku http://hartmann.valka.cz/panzergeneral/

Taky z toho používám, ikdyž jsme si třeba jednotky editoval sám. :-)


Sian
Myslím, že tohle obvykle hra dělala při špatné kompatibilitě se systémem, ale už jsou na to patche, co to řeší. Případně se dají na netu nalézt různá doporučení, jak hru spouštět.
Obrázek

Člen palby bez super hlášky pod čarou
821
praporčík
praporčík
Příspěvky: 389
Registrován: 4/8/2010, 12:25

Re: 2WW strategie od Matrix Games

Příspěvek od 821 »

Ked tu uz rozoberate aj HoI tak este prihodim ze The Operation Art of War IV je akurat v bete, kto ovlada anglictinu moze skusit.

http://www.matrixgames.com/beta/cnda.asp?gid=587
CETERUM AUTEM CENSEO MOSCOVIAM ESSE DELENDAM
Uživatelský avatar
Sian
svobodník
svobodník
Příspěvky: 23
Registrován: 14/1/2017, 17:44

Re: 2WW strategie od Matrix Games

Příspěvek od Sian »

Tak jsem nakonec rozeběhl ty původní Steel Panthers World At War General Edition. Jen mi tam nende ona velká kampaň? Jako bych jí tam ani neměl. Máte někdo zkušenost co s tím? A další věc asi si tu budu muset založit jakousi poradnu, páč se mi nedaří se dostat ani přes tutorial :D
Uživatelský avatar
Farky
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1177
Registrován: 19/6/2008, 23:52

Re: 2WW strategie od Matrix Games

Příspěvek od Farky »

Jseš si jistý že máš opravdu General Edition a ne jenom základní SP:WaW? Protože megakampaně by ti v placené verzi měly normálně fungovat. Pokud tedy mluvíš o megakampaních.

Každopádně musím důrazně varovat před tím aby jsi začínal megakampaní. Nejdříve se tu hru nauč, alespoň základy, jinak budeš velmi frustrovaný. V megakampani máš velmi omezené prostředky, každá ztráta zkušených vojáků hrozně bolí a nelze nepovedenou bitvu kde tvou rotu něco rozemlelo do buřtů vrátit.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Sian
svobodník
svobodník
Příspěvky: 23
Registrován: 14/1/2017, 17:44

Re: 2WW strategie od Matrix Games

Příspěvek od Sian »

Farky píše:Jseš si jistý že máš opravdu General Edition a ne jenom základní SP:WaW? Protože megakampaně by ti v placené verzi měly normálně fungovat. Pokud tedy mluvíš o megakampaních.

Každopádně musím důrazně varovat před tím aby jsi začínal megakampaní. Nejdříve se tu hru nauč, alespoň základy, jinak budeš velmi frustrovaný. V megakampani máš velmi omezené prostředky, každá ztráta zkušených vojáků hrozně bolí a nelze nepovedenou bitvu kde tvou rotu něco rozemlelo do buřtů vrátit.
No včera jsem si stáhl jakýsi SP: WaW 2016. Našel jsem to na fóru. Obsahuje to spoustu scénářů a kampaní atd. Mega kampaně tam taky nejsou, ale už to neřeším :) A co se týče mého hraní. Zatím jsem neopustil tutoriály takže neboj :)
Dzin
7. Major
7. Major
Příspěvky: 11488
Registrován: 16/10/2004, 21:31

Re: 2WW strategie od Matrix Games

Příspěvek od Dzin »

Chci se zeptat, nemáte náhodou někdo hru Hearts of Iron 2? Zkolabovala mi a potřeboval bych sehnat "launcher.csv" a nemohu najít instalační DVD.
Obrázek

Člen palby bez super hlášky pod čarou
Hektor
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1022
Registrován: 28/5/2008, 15:49

Re: 2WW strategie od Matrix Games

Příspěvek od Hektor »

Ja hrám trojku a stiahol som ju v češtine na ulozto.
O čo je dvojka lepšia?
Dzin
7. Major
7. Major
Příspěvky: 11488
Registrován: 16/10/2004, 21:31

Re: 2WW strategie od Matrix Games

Příspěvek od Dzin »

Nevím, trojku jsem nehrál :)
Obrázek

Člen palby bez super hlášky pod čarou
Odpovědět

Zpět na „Počítačové a deskové hry“