Mapy Východní fronty v české verzi

Operace Barbarossa, bitva o Krym, Moskvu, Stalingrad, Kursko, Čerkassy, Bagration, Berlín.

Moderátoři: michan, Pátrač

risa_baloun
Příspěvky: 7
Registrován: 12/10/2008, 20:21

Kde bych mohl sehnat ty mapy v originale??

Příspěvek od risa_baloun »

Kde bych prosim mohl sehnat tyto mapy bez loga plaba.cz?? klidne v originalu...Pisu seminarku o operaci Barbarossa a popis celeho polniho tazeni bych moc rad oprel o mapy postupu, bitev a jinych taktickych zalezitosti. Problémem vsak je,kde tyto mapy sezenu. Nemate tedy nejaky odkaz, kde bych ty mapy nasel?? Moc Vas prosim o pomoc. P.S.: animovanou mapu jsem uz take objevil, ale chtel bych neco, jak to rict, jineho... Predem moc dekuju a prosim,nezlobte se,kdybych byl prilis otravny...
Uživatelský avatar
Thór
7. Major
7. Major
Příspěvky: 889
Registrován: 7/8/2008, 02:35
Bydliště: Chrudim

Příspěvek od Thór »

michane, k té možnosti vydání Tvojí uvažované knihy. Myslím že kdyby jsi oslovil nakladatelství, které vydává ve velké míře knihy s vojenskou historickou tématikou (třena nakladatelství Mustang, nebo Armex), tak si myslím že by tě neodmítli.Když si přečteš reakce Palbáků na svoje články (a to jsou reakce právě cílové skupiny pro takovouto knihu), tak neváhej dlouho. Pokud knihu vydáš, já ji okamžitě koupím (samozřejmě s Tvým osobním podpisem) :up: :lol:
ObrázekObrázek
" Thór "

Kaphar hunnu bhanda marnu ramro
risa_baloun
Příspěvky: 7
Registrován: 12/10/2008, 20:21

Příspěvek od risa_baloun »

Nemohl by mi prosim teda nekdo napsat,jestli sou nekde na internetu nebo v nejake literature dostupne mapy k tema vychodni fronty?


Nebo proste-kde jsi prosim cerpal tyto mapy??
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6824
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Když se podíváš do pravého rohu každé mapy, najdeš tam značku ROZ 07.
Pro mou potřebu zde na Palbu je nakreslil můj kolega, malíř a nevlastní syn Roman Zelenka ( ono ROZ a to 07 je rok výroby).
Nakreslil je a textem doprovodil v měřítku z německých originálů a z náčrtů.
Na webu je nenajdeš a nepředpokládám, že je bude Palba zapůjčovat.
ObrázekObrázekObrázek
risa_baloun
Příspěvky: 7
Registrován: 12/10/2008, 20:21

Příspěvek od risa_baloun »

Dik za odpoved... :up: Mohu se jeste zeptat, jak a kde se dostal k tem nemeckym originalum? Ptam se spis ze zvedavosti, protze ocekavam,ze bezne dostupne nejsou.... Nebo tedy pro me, studenta, s nabytym kazdodennim programem:-)

prosim
Odpovědět

Zpět na „Východní fronta“