Alexej Petrovič Maresjev

Martas2411
praporčík
praporčík
Příspěvky: 364
Registrován: 3/10/2008, 15:22
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Re: Alexej Petrovič Maresjev

Příspěvek od Martas2411 »

Zdravím pánové,dnes na seznamu cz.je článek o Maresjevovi,je to na Security Magazínu.Co myslíte,mám žádat o honorář.Jak jsem to tak porovnával,tak skoro ten článek jsem napsal já :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
https://www.seznam.cz/
http://www.securitymagazin.cz/historie/ ... -internetu
Uživatelský avatar
jarl
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 4079
Registrován: 19/2/2009, 15:45
Bydliště: Jakubov u Moravských Budějovic

Re: Alexej Petrovič Maresjev

Příspěvek od jarl »

Martasi, tohle bys podle mě neměl nechat plavat. Je to jasný plagiát a to, že "autor" jako zdroj uvedl link na tvůj článek na Vojně na tom nic nemění. Honorář určitě nedostaneš, ale jestli má provozovatel toho webu kousek cti v těle, tak ten článek odstraní a nebo uvede, že se jedná jenom o tvůj nepatrně upravený text.
ObrázekObrázek

Strýček Vova slíbil národu Ukrajinu a dal mu Afghánistán!
Martas2411
praporčík
praporčík
Příspěvky: 364
Registrován: 3/10/2008, 15:22
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Re: Alexej Petrovič Maresjev

Příspěvek od Martas2411 »

Podívej jarle,já to tak hrotit nebudu.Já se jenom bavím.Všiml jsem si totiž,že ten servr kopíruje články více lidí.Minule jsem tam narazil na článek,který byl uveden z panzernetu.To samé co já,takže těch neštastníků je nás víc.Já se jenom směju,že autor článku pan Mgr. Petr Duchoslav používá titul před svým jménem a použil v článku jen minimum úprav.Zbytek prostě skopl.Přitom jsem to vlastně napsal já,bývalý horník z dolu ČSM :D :D a bez titulu.Takže ani titul nezaručuje vědomosti a je to je pro mne jen jeden z dalších kopírovačů.Aspon,že tam napsal zdroj.A stejně ten článek není celý,je to jenom část.To nejzajímavější tam chybí.Na druhou stranu,aspon se díky němu ostatní dozví něco nového,takže to je vlastně dobře :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:Já to dělám pro zábavu a proto,že mám rád vojenskou historií.
Uživatelský avatar
Skeptik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 6728
Registrován: 16/1/2011, 22:28
Bydliště: Středočeská gubernia

Re: Alexej Petrovič Maresjev

Příspěvek od Skeptik »

:lej: Pokud Tě to potěší, tak Tvůj článek je mnohem lepší :)
ObrázekObrázek

"Hádá-li se člověk s blbcem déle než pět minut, hádají se blbci dva," Jan Werich
"Važte si lidí, kteří hledají pravdu, a střezte se těch, kteří tvrdí, že ji našli," Voltaire
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“