Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6811
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

Také druhé kolo Akce BVD začalo několika (6ti od různých lidí) objednávkami knih:

Západ 2 - Kniha - Pravda o západní frontě (2. část) 1944-1945 - cena - 229.- + balné a odesílací poplatek do vlastních rukou.
Východ 2 - Kniha - Pravda o Východní frontě (2. část) 1944-1945, -cena 299.- + balné a odesílací poplatek do vlastních rukou.

a to jak od Palbáků z doby 2010,11, 2012 a nepalbáků a i čtenářů Palby z doby nedávné.

Díky.

Stále je si možno objednat na e-mailu: michan.palba@seznam.cz
viz způsob v horních příspěvcích, na str 1..
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6811
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

Víte já myslel, že pan kolega Thor je ten z Palby nejrychlejší - od objednávky do peněz na konto, držel rekord - v Akci BVD 1, dne 9. 10., - mu trvalo jen 1 hod 55 minut do peněz na mé konto, ale pan kolega Sawyerik, o stejném, - dne 17. 10. také Východ 2., ale Akce BVD 2 - objednávka 9, 15 hod a do 10:47 hod., stejného dne, též Východ 2 - 1 hodina a 32 minut a na kontě byla platba.

Přišli další, a jedny z posledních plateb z Akce BVD 1 dokonce i ze Slovenska, a také objednávky na Akci BVD 2, kde byl jako šestý Sawyerik, ale jednoznačně zatím první v rychlosti platby....

Díky lidé za důvěru, Palbáci, čtenáři Palby, příležitostní čtenáři Palby.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6811
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

Vážené kolegyně, Vážení kolegové, Palbáci, čtenáři Palby, příležitostní čtenáři Palby,

při včerejším telefonu byla s majitelem Nakladatelství BVD domluvena schůzka, na které se bude koordinovat vybavení Akce BVD 1, tedy odbavování knih Západ 1, Západ 2.

Při koordinační schůzce, která bude v pondělí 29. října odpoledne, bude určen termín kdy se budou knihy podepisovat a následně balit, aby pak odešly k těm, kteří mají zaplaceno.

Prosím tedy ještě těch pár, kteří zatím nezaplatili, aby tak do pondělí učinili.

Pokud se jim to nepodaří budou odbavování až ve druhé Akci BVD.


Navíc předpokládám, že zde přinesu i další novinky o Východ 2 a další....
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6811
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

Schůzka v BVD dne 29. 10. 2018.

Vážení Palbáci, čtenáři Palby, příležitostní čtenáři Palby.

Dne 29. 10. 2018 v 16,30 se uskutečnila schůzka v BVD a byly dohodnuty následující činnosti:

a) Ve středu dne 31. 10 v 16 hodin bude uskutečněno popisem věnování a podepisování knih autorem. Jedná se o knihy - Pravda o západní frontě (1. část) 1940-1943 a Pravda o západní frontě (2. část) 1944-1945. Následně, ve čtvrtek 1. listopadu, půjdou zabalené a podepsané knihy na Poštu a odtud k lidem, kteří si je objednali.

b) Byl jsem seznámen s tím, že kniha Pravda o východní frontě (2. část) 1944-1945 bude hotova do konce druhé dekády prosince roku 2018, což dovoluje říci, že bude ihned následně dána do tiskárny a nejpozději do 15. ledna 2019 bude k dispozici k odeslání objednatelům a do distribuce ( v Akci BVD 2 bude stále ještě pro Palbáky, čtenáře Palby a příležitostní čtenáře Palby za 299,- Kč).

c) Ve středu 31. 10. bude řečen termín, kdy (který den v týdnu a kterou hodinu, v lednu 2018) a kde (na které adrese) si budou moci i lidé z Prahy a okolí vyzvedávat, oproti penězům, knihy Západ 2 a knihu - Pravda o východní frontě (2. část) 1944-1945.

Takže ve středu dne 31. října 2018 v 16 hodin začínáme.
ObrázekObrázekObrázek
RAYTHEON
7. Major
7. Major
Příspěvky: 602
Registrován: 14/5/2007, 20:44

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od RAYTHEON »

Ahoj Michane,

knihy si vyzvednu někdy po neděli, ještě to upřesním.

dík RAYTHEON
Uživatelský avatar
Zemakt
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 11407
Registrován: 28/8/2008, 11:14
Bydliště: Cheb

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od Zemakt »

Byl jsem seznámen s tím, že kniha Pravda o východní frontě (2. část) 1944-1945 bude hotova do konce druhé dekády prosince roku 2018, což dovoluje říci, že bude ihned následně dána do tiskárny a nejpozději do 15. ledna 2019 bude k dispozici k odeslání objednatelům a do distribuce
To jsi tedy hodně zatlačil na pilu Michane :up: .
ObrázekObrázek

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6811
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

Nejprve tedy pan kolega RAYTHEON, jasan domluvíme se příští týden.

Pan kolega Zemakt, tak trochu jsem jen zdůrazňoval, jestli by šel dodržet termín co nejblíže přelomu roku 2018, co se týče knihy Východ 2.


Včera, ve středu, dne 31. října v 16 hodin se konalo prvé kolo odbavování knih Západ 1 a Západ 2.

Všechny knihy Západ 2. byly řádně popsány věnováním a podepsány autorem knihy a připraveny k balení a postupnému odeslání. Balení a postupné odeslání bude prováděno od čtvrtka dne 1. listopadu a všichni objednatelé budou ještě individuálně informováni e-mailem

Leč u knih Západ 1 se vyskytl malý zádrhel. Odbaveno věnováním a podepsáno bylo jen 60% všech knih Západ 1. Důvodem bylo, že vznikla nehoda, která zapřičinila nedodání zbývajících knih z Ostravy (ale těch 60% knih Západ 1 bude samozřejmě zabaleno i se Západ 2 a půjde rovnou k objednateli hned v té prvé várce. A odejde i zbytek Západ 2, aby pak na nové náklady Nakladatelství bylo do 1 měsíce dodáno i 40% těch Západ 1...) .

Dle vyjádření Nakladatelství BVD, pana šéfredaktora, bude sjednána náprava do 1 měsíce a i zbývající knihy Západ 1 budou s věnováním a podpisem řádně dodány každému, který si knihu objednal.


Také vyjádření o zhotovení knih Východ 2 stále platí - v polovině ledna 2019 bude kniha - Pravda o východní frontě (2. část) 1944-1945 k dispozici pro podepsání a odeslání, včetně toho, že bude postupně dávána do distribuce.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6811
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

Po telefonickém rozhovoru s panem nakladatelem BVD, bych měl oznámit.

1/ Od pondělí 5. listopadu z BVD odcházejí prvé knihy Západ 1 a Západ 2, které budou postupně odbavovány přes Poštu k lidem, kteří si je objednali.

2/ Kdo z Palbáků, čtenářů Palby a příležitostných čtenářů Palby - z Prahy a okolí - bude do 15. ledna 2019 chtít knihu Pravda o západní frontě (2. část) 1944-1945, za slevovou cenu 229,- Kč, měl by si jí objednat na

e-mailu: michan.palba@seznam.cz

Zde se dozví další postup - Že se knihy budou vydávat vždy ve středu po 17,00. Dozví se, na kterém telefonu si má knihu objednat předem, aby pro něho byla kniha připravena, dozví se i místo, kde si má knihu vyzvednout.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6811
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

Kdyby nic, ale ono mnohé něco - jedna maminka - Jitka L.... si objednala pro svého syna knihu Západ 2 a chce též Východ 2, neboť klukovi po dvanáctém roku - říkala 13 let? - (spletl jsem Krištof a Kryštof - správně u něho je Kryštof a oprávněně jsem se musel omlouvat) si - jako mě tehdy - zachtělo něco vědět o válce ww2 , druhé světové válce a tady na trhu nic, než jednotlivé války.... údery a....
Je zaplaceno - já snad udělal i opakovanou omluvu (Jitka Lenka wau...). Poučena čtením zde na Palbě pak chce pro kluka, aby knihy dostal až po 15tém lednu 2019... Obě... I zde díky.
Tak někdy se fakt za sebe i stydím...
Na svou obhajobu musím říci, že jsem celé pondělí cestoval Praha - Ostrava ráno tam a večer zpět - žádná sranda 7,5 hodiny tam a zpátky, i když pohodlným vlakem...

Knihy pak převodem pan L. - zaplatili. Děkuji.
Jako vždy budu dále informovat a dodržíme vše. Od roku 2010 jsme své závazky dodrželi - dodrželo je Nakladatelství BVD.

Lidé jsou fakt skvělí.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6811
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

Vážené kolegyně, vážení kolegové a především pak objednatelé knih, Východ 1, Západ 1 a Západ 2.

musím se Vám všem omluvit za svou písemnou chybu a za technické problémy v BVD.

Všechno to začalo mým nepochopením toho co mi sděloval, diplomaticky a po telefonu pan šéfredaktor Nakladatelství BVD a já jsem to jako bod 1/ zahrnul do svého příspěvku viz zde:

od michan » 5/11/2018, 05:49
Po telefonickém rozhovoru s panem nakladatelem BVD, bych měl oznámit.

1/ Od pondělí 5. listopadu z BVD odcházejí prvé knihy Západ 1 a Západ 2, které budou postupně odbavovány přes Poštu k lidem, kteří si je objednali.
a pak následoval bod 2/, který zatím není k tomu co potřebuji s omluvou vysvětlit tak důležité, ale stále platí.

To nešťastné pondělí 5. listopadu jsem již v půl sedmé ráno odjížděl do Ostravy a tak jsem ve spěchu napsal to co jsem se dozvěděl v pátek 2. listopadu, že příští týden se bude na knihách dál pracovat, čemuž jsem rozuměl, že je vše v pořádku, v týdnu od 5. do 9. listopadu se objednané knihy budou balit a dávat na Poštu.

Sám jsem pak odjel, abych, když jsem se do Prahy vrátil, jsem se znovu zabalil a odjel na sever východočeského kraje. Odjížděl jsem spokojen, že vše jde svou cestou...!
Vrátil jsem se v neděli 11. listopadu pozdě večer.

A zde se omlouvám vše nešlo svou cestou..


Zavolal jsem hned v pondělí, 12. listopadu nejprve panu šéfredaktorovi a ten řekl, že vše má na starosti pan manažer.
Od něho jsem se dozvěděl, že momentálně nemá lidi, ale problém řeší. Knih je moc - několik desítek je jich do ČR a dokonce i dvě desítky do SR - balí se po dvou a i po třech knihách což je nejen náročné na váhu, ale i na způsob balení - třeba zrovna na Slovensko (kam jich odejde i několik po dvou a po třech).. A knihy se budou teprve odvážet, a to postupně, jak bude balení a popsání kam dokončeno, na Poštu

Vyřizovaní při takovémto množství prý trvá i více než 3 týdny. Mohu se Vám jen omluvit, že jsem si myslel, že to bude trvat kratší dobu.

Prosím Vás tedy všechny vydržte - do konce tohoto týdne bude teprve prý většinově zabaleno a asi další týden se budou knihy postupně odesílat do ČR a i do SR. To je zpráva od manažéra


Skutečně věřte, že jsem tohle ani netušil a všem se Vám moc a moc omlouvám.

Opět se zeptám příští týden a určitě Vám všem pak sdělím v jakém je vše stádiu. Prosím Vás vydržte.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6811
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

Vážení Palbáci, čtenáři Palby a příležitostní čtenáři Palby.

Po takřka celém týdnu shánění informací od Nakladatelství BVD, jsem měl schůzku včera, ve čtvrtek dne 22. listopadu v pozdním odpoledni. Nejprve jsem odevzdal peníze, které ještě došly ke dni 22. listopadu za Akci BVD 1 a za BVD 2 oproti podpisu pana šéfredaktora a poté jsem odevzdal také nové objednávky na Akci BVD 2.

Pak jsem se dozvěděl od pana šéfredaktora, který hovořil s manažérem:

Do středy do večera 21. listopadu odešly všechny knihy mnou podepsané přes Poštu - a to až do našeho čísla 180037. Jednalo se o knihy Západ 2, mimo 180001 a 180006 na Slovensko, které si muselo Nakladatelství pro Slovensko přebalit, aby prý - dle Pošty, byly jako balík (šly tam jedenkrát tři knihy a jedenkrát dvě knihy). Tato dvě čísla na Slovensko odešla včera - ve čtvrtek 22. 11.
Západ 2 měly jinak, i s těmi Západ 1 co byly skladem a podepsané, odejít všechny, které byly objednané.


Další ze zpráv byla, že zbývající knihy Západ 1 mají být přivezeny do 11. 12. a popsány a odeslány do 15. 12. Knih Západ 1 má být však přivezeno více, neboť další budou přivezeny i pro Akci BVD 2.

Bohužel knihy Východ 1 zatím nejsou - avšak shání se - nové zprávy se dozvím až v polovině prosince 2018.

U knih Východ 2 trvá termín do 15. ledna 2019 - kdy by kniha měla být připravena.

Prosím někoho, kdo knihy dostane, nechť mě to sdělí, nebo ať to sdělí sem. Popřípadě se zde ozvu já.
ObrázekObrázekObrázek
RAYTHEON
7. Major
7. Major
Příspěvky: 602
Registrován: 14/5/2007, 20:44

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od RAYTHEON »

Ahoj Michane,

zítra se předpokládám potkáme, tak se jen připomínám, abys nenechal ty knížky doma jako posledně.......
Uživatelský avatar
Zemakt
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 11407
Registrován: 28/8/2008, 11:14
Bydliště: Cheb

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od Zemakt »

:D
ObrázekObrázek

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6811
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

Tentokrát knihy doma určitě nenechám, neboť jsem již nyní, poránu, všechny strčil do baťohu. :D

Mohu oznámit i první novou zprávu ze včerejšího podvečera od:

F. M.

Komu:
michan.palba@seznam.cz Včera 18:57

Re: knihy, Západ 1, Západ 2, Východ 2.
Zdravím,
Západ 2 dorazil.
díky.
F. M.

Pan kolega je z okolí Žamberka, sever Pardubického kraje, a v neděli večer se jako první ozval, že knihu Západ 2 dostal Poštou.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6811
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

V pondělí a v úterý dorazily další knihy ke svým objednatelům, když u prvého zde jsou to Západ 1 a Západ 2 a u druhého kolegy, ze Slovenska, jsou to dokonce knihy 3. Měl štěstí byl jeden ze dvou pro které byly skladem i Východ 1, tedy dostal Západ 1 a Západ 2 a i Východ 1:

26. 11. 2018, 17:51


Komu:
michan.palba@seznam.cz

Re: knihy
Zdar Michane,
zásilka dorazila v pořádku. Díky moc
R aka segal7





Včera 23:58
Komu:
michan.palba@seznam.cz

Re: Knihy_palba
Dobrý deň,
chcem Vám oznámiť, že všetky 3 knihy (Západ 1,2,Východ1) mi dnes prišli. Veľmi pekne Vám ďakujem, som veľmi potešený.

Prajem Vám pekný deň.

P. B.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6811
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

A jako poslední zatím dorazila zpráva od objednatele, který byl u nás vlastně ale první, neboť měl číslo 180001. Pan kolega, Mgr. J. K. je ze Slovenska a zde je jeho zpráva, že obdržel všechny tři knihy v té naší první odesílané várce, čtvrtou pak dostane na počátku příštího roku:

J, K. Včera 7:39

Komu:
michan.palba@seznam.cz

Re: knihy

Prve tri knihy dorazili, ďakujem.

__________________________
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6811
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

Do konce roku 2018, jsem tak trochu více komunikoval jen s lidmi, kteří si objednali knihy a knihy dostávali jak v Akci 1 a dával informace o Akci 2.

Nyní snad tolik co zatím vím od pana Nakladatele pana Mgr. Štefla, z dnešního telefonátu a PF 2019:

1) Zbývající 4 knihy Západ 1, které byly objednány a neodeslány do konce roku 2018 (havárie), budou okolo, nebo spíše po 10. lednu 2019 přivezeny do Prahy a distribuovány.

2) Na knize Pravda o východní frontě (2. část) 1944-1945 se usilovně redakčně pracuje, konkrétně se řeší problém aby bylo možno se vejít do rozsahu max. něco málo přes 400 stran, jako u předchozích knih, tedy kniha se připravuje ke zlomu.

3) Další schůzka s upřesněním bodů za 1) a za 2) a odpověď je-li šance na knihu Východ 1., bude dne 9. 1. 2019, tedy ve středu příští týden a já o všem podám zase zprávu do konce příštího týdne..
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6811
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

Vážené kolegyně, vážení kolegové,
právě před několika minutami jsem od Nakladatele dostal tuto zprávu, kterou ještě v pondělí doplním o další projednané věci, které jsme projednali na nikoliv středeční, ale na čtvrtek (10. 1. 2019) přeložené schůzce:


11.1.2019 14:27

Dobrý den, pane Michálku. Vzhledem k rozsahu a náročnosti zlomu titulu Pravda o východní frontě jsme se rozhodli uzavřít smlouvu na tuto práci s novým DTP studiem. Nás partner nám potvrdil, ze predtiskovou přípravu dokončí do konce ledna, abychom po korekturach zadali knihu do tisku kolem 11. února. To znamená, ze na trhu bude kniha mezi 1. a. 10. březnem. V tomto duchu můžete informovat potenciální odběratele.


S pozdravem Mgr. Svatopluk Stefl, ředitel nakladatelství BVD
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6811
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

Schůzka s ředitelem BVD, panem Mgr. Šteflem.
Pro pracovní zaneprázdněnost, byla schůzka s Nakladatelstvím BVD odložena ze středy dne 9. ledna na čtvrtek dne 10. ledna. Jako prvé jsem panu řediteli, Mgr. Šteflovi, předal peníze oproti podpisu, které přišly ještě za Akci 2 - Východ 2, Západ 2. Západ 1 Východ 1.
Poté jsem již jen poslouchal pana ředitele, a vše nejdůležitější co říkal, je pak shrnuto v e-mailu, který pan ředitel slíbil zaslat a také hned v pátek zaslal: Viz zde pod názvem:

Průběh praci na knize.
11.1.2019 14:27

Dobrý den, pane Michálku. Vzhledem k rozsahu a náročnosti zlomu titulu Pravda o východní frontě jsme se rozhodli uzavřít smlouvu na tuto práci s novým DTP studiem. Nás partner nám potvrdil, ze predtiskovou přípravu dokončí do konce ledna, abychom po korekturach zadali knihu do tisku kolem 11. února. To znamená, ze na trhu bude kniha mezi 1. a. 10. březnem. V tomto duchu můžete informovat potenciální odběratele.

S pozdravem Mgr. Svatopluk Stefl, ředitel nakladatelství BVD.

Pan ředitel moc spěchal, ale ještě jsem jej přesto stačil informovat, že na knihu Východ 2 přišlo dalších 6 objednávek, v Akce 2, k vyzvednutí osobně, oproti penězům, až bude kniha hotova. Další 1 ks knihy Východ 2 byla objednávka našeho známého Phd. R. Š. z Bratislavy (má od nás již od roku 2010, tehdy ještě jako student, knihu, Východ 1, a poté i knihy Západ 1 a Západ 2), která bude přes konto zaplacena a pak i s věnováním přes Poštu odeslána..

Dotkl jsem se i toho, jak vypadají 4 ks knihy Západ 1, z nichž již 3ks byly zaplaceny a 1 ks je žádán k osobnímu odběru oproti penězům? Odpověď pana ředitele byla, abych se nezlobil, ale momentálně zprávu přesnou nemá, než tu poslední, že budou v horizontu po 10. lednu (deset dní nejméně poté). Věnovat jsem se tomu momentálně nemohl, říkal, neboť jak asi tušíte, od začátku tohoto týdne jsem chodil z porady na poradu o zajištění celého průběhu, s DTP studiem a tiskárnou, mimořádně náročné knihy na text, jeho množství, včetně map a obrázků - Pravda o východní frontě (2. část) 1944-1945, která se i s vytisknutím podařila nakonec zajistit v harmonogramu, který dostanete e-mailem, viz - Průběh prací na knize - výše.

Takže to bylo vše, a já poděkoval a řekl, že se, až bude volněji, i s knihami Západ 1 ozvu v příštím týdnu.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6811
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

Vážené kolegyně, vážení kolegové,
Dnes dne 29. ledna 2019 jsem telefonicky hovořil s panem ředitelem Nakladatelství BVD, Mgr. Šteflem, když jsem jej žádal o odpovědi na 2 otázky:

1) Jak to vypadá s harmonogramem na knihu - Pravda o východní frontě (2. část)1944-1945?

2) Jak to vypadá se 3mi zaplacenými a 1 objednanou knihou Západ 1?


Odpověď na otázku 1) byla, že pro neskutečných asi 550 stran knihy se možná termín malinko posune ( o kolik by se měl posunout zatím nepadlo slovo a tak stále ještě platí termín distribuce 1. až 10. března 2019.).

Odpověď na otázku za 2) byla - zavolejte v pondělí 4. února 2019- je to na dobré cestě mám se zeptat u distributorů oněch čtyř knih a v pondělí Vám řeknu více.

Tedy v pondělí, nejpozději v úterý 4. či 5. února 2019 zde zase odpovím.
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Knihy, recenze knih“