World of tanks

Hry s válečnou tématikou, strategie, akční.

Moderátor: jarl

Odpovědět
sego13
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 140
Registrován: 11/2/2008, 12:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sego13 »

take bitky potesia najviac :)

ja sa hrozne bavim ked sa podari dat dokopy z klanu 3x VK3002DB a urobime catu... to je hrozny masaker :)
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

No, obecně když dáš dohromady tři silný mediumka tak můžeš vyhrát celou bitvu :)
Existují stovky různých, vzájemně nesouvisejících důvodů, proč se věci dějí nebo nedějí. Neporozumění může být tísnivé, stejně jako vědomí vlastní zodpovědnosti. Proto je lákavé svést všechny nepravosti na všemocné tajné organizace, které ovládají prakticky všechny prostředky komunikace a zbavují nás tak veškeré zodpovědnosti za naše omyly. Napsal Pavel Kasík
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1380
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Mě taky baví o hodně víc se StuGem bojovat proti větším tierům, je to o dost větší zábava. I když většinou prohrávám a o hodně se mi zhoršili statistiky :) . Jen ten StuK 42 L/70 mi nějak nesedí a pořád radši používám o třídu horší houfnici. Uvidíme jaký bude PaK 36 L/56 na dalším tieru. Stejně tak je to větší zábava s artilérkou, ba malý rychlý tanky nejde pořádně zaměřit a nováčci se většinou vrhnou bezhlavě dopředu a nezůstane nikdo, kdo by vás kryl.
Naposledy upravil(a) p3tris dne 29/7/2011, 11:30, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

"Non je ne regrette rien"
Uživatelský avatar
Ramon
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 432
Registrován: 18/9/2007, 17:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ramon »

Taky teď zkouším artilérii a ty bitvy na nižších tierech jsou utrpění. S normálním tankem se to ještě dá - člověk proti nováčkům udrží sám celé křídlo, ubrání základnu proti přesile apod. Jenomže co dělat s artilérií když se mi třeba celý tým na Karelii vydá útočit do půsmyku a nikdo nezabezpečí druhé křídlo a střed. Už abych se dostal výš. :cry:

K Pattonovi - moc ho zatím nepotkávám (teď vydělávám kreditky s SU-85 a SU-100) a parametrově se netváří nic moc, ale při těch pár setkání u mě zanechal dobrý dojem - pamatuju si třeba bitvu, kde osamocený Patton při nahánění okolo šutru v průsmyku na Karelii zlikvidoval 2 Pantery a T-44.
To Pershing oproti betě ztratil můj respekt úplně po tom co jsem ho sám umlátil s Wolverinem :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

Wolverinem umlátíš i toho pattona ;) (102/76/51 mm pancíř)
Jenže tyhle zážitky vůbec nejsou směrodatný, jelikož Pattona hraje určitá sorta lidí. Patton je dobrej tank a dokážu s ním divy, ale oproti ostatním je to spíš k smíchu
Existují stovky různých, vzájemně nesouvisejících důvodů, proč se věci dějí nebo nedějí. Neporozumění může být tísnivé, stejně jako vědomí vlastní zodpovědnosti. Proto je lákavé svést všechny nepravosti na všemocné tajné organizace, které ovládají prakticky všechny prostředky komunikace a zbavují nás tak veškeré zodpovědnosti za naše omyly. Napsal Pavel Kasík
sego13
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 140
Registrován: 11/2/2008, 12:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sego13 »

p3tris píše:Jen ten StuK 42 L/70 mi nějak nesedí a pořád radši používám o třídu horší houfnici. Uvidíme jaký bude PaK 36 L/56 na dalším tieru. .
nechcem ta strasit ale JgPzIV s kratkou 88mm je utrpenie
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1380
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Tak si na něm nechám houfnici ;-) Nechvátám na něj, StuG mi naprosto vyhovuje.
Dneska poprvé jsem zkusil bitvy v četě proti o hodně vyšším tierům (8-10) a musím říct, že mě to sakra bavilo. StuG je pohyblivý hovádko a dokáže pěkně kousnout. Povedlo se mi třeba nahlodat IS-7 a pak jsem si jí i sám dorazil. A taktéž poprvé jsem viděl stát vedle sebe Maus, Jagdtigera a Objekt 704. Impozantní. :)
Obrázek

"Non je ne regrette rien"
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

Nikam se nehoň :) jak se ti na nějakým tanku líbí, tka si to užívej, ty vyšší už sou pak docela vomrd :)
Existují stovky různých, vzájemně nesouvisejících důvodů, proč se věci dějí nebo nedějí. Neporozumění může být tísnivé, stejně jako vědomí vlastní zodpovědnosti. Proto je lákavé svést všechny nepravosti na všemocné tajné organizace, které ovládají prakticky všechny prostředky komunikace a zbavují nás tak veškeré zodpovědnosti za naše omyly. Napsal Pavel Kasík
Bax
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 292
Registrován: 23/10/2009, 13:37

Příspěvek od Bax »

Mám StuG III a všechny děla k tomu vynalezený a samozřejmě stíhače tanků vynalezenýho taky na max. A pořád nějak nemám šanci. Když jsem hrával za Mardera II nebo za Panzerjagera I, tak jsem to rubal, ale s Hetzerem a StuG III 1:1 skoro nemám šanci. A to mám u Stugu efektivitu střelby 66%, takže se fakt trefuju a trefím se i do lehkejch jedoucích tanků - to není problém, problém je, že nevím kam mám střílet. Ale když jsou bitvy, tak mě to hází do hry mezi samý prasata jako Lowe, KV atd... (Vy tady popisujete, jak dáváte 3-4 za hru - já dám tak 0-1, jo dřív s Marderem jsem dal hodně, ale teď se StuG už ne). Trochu pomohlo měnit munici proti nejtěžším tankům, ale beru jim z boku tak za 10-15% a oni mě dají na ránu, když mají smůlu tak na dvě. Kam mám přesně mířit? A kolikrát nedám ani sobě rovnýho stíhače (Jasně že ne zepředu) - proč?

Teď jsem zkoušel i ruský stíhače a snad ještě horší. Mám SU85B - zákl. dělo (včera jsem koupil), a SU 76 - 76mm dělo (no s tím jsem toho fakt moc nedal).
Rád bych dal aspoň něco a hrál raději za ty Rusy - pomoc - help - nějakou radu pls, hlavně kam mám střílet :) CHCI taky někdy vyhrávat :D
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1380
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Taky jsem si je dával za Mardera a PzJg I víc než teď, ale spíš jsem kempoval a odstřeloval. Za StuG mě to baví, jak jsem psal, o dost víc. Taky mám všechny děla, ale stejně jsem zůstal u houfnice, jak píšeš, těm velkým hovadům dám poškození tak 10-15%. Takže se hodně hejbu, spotuju a dám vždycky jednu ránu a pryč. A ani rána od nich nemusí bejt fatální, často mi to pancíř odrazí bez újmy. A ve výsledku mám většinou i za prohranou bitvu víc zkušeností, než když nějakou vyhraju s tierama na mojí úrovni.
Obrázek

"Non je ne regrette rien"
Uživatelský avatar
Ramon
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 432
Registrován: 18/9/2007, 17:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ramon »

Pokud chceš víc škodit těžším tankům - můžeš zkusit houfnici jak radí p3tris a hraj tak jak jsme mu radili na začátku tohohle vlákna - drž se vzadu za svými těžkými.
Bax píše:Teď jsem zkoušel i ruský stíhače a snad ještě horší. Mám SU85B - zákl. dělo (včera jsem koupil), a SU 76 - 76mm dělo (no s tím jsem toho fakt moc nedal).
SU-85B je podle mě nejslabší ruský stíhač (vzhledem ke svému tieru), s tím to nešlo ani mě - ale když se dostaneš k SU-85 tak to už je jiná. S SU-76 jsem neměl problém, sice nic nevydrží ale je malý, obratný, rychlý a má velkou kadenci.
Bax píše:A kolikrát nedám ani sobě rovnýho stíhače (Jasně že ne zepředu) - proč?
To není nic nenormálního - když s SU-85 potkám na blízko Hetzera tak mě taky často umlátí pokud se neschovám - já vystřelím jednou a když to přežije tak než nabiju chytnu 2-3 rány a je konec.

Pro mě je ideální hra když mě nepřítel vůbec nezahlédne - já vím že se to lehce řekne a hůř udělá. Chce to pořád sledovat a vyhodnocovat situaci na mapě, znát mapy (já mám na většině své oblíbené místečka kam dle situace chodím) a odhadnout chování nepřítele - ve většině bitev se hraje skoro vždy stejně - útočí se stejnými místy, stíhači chodí kempit na stále stejná místa apod (i já :lol:).
Já vím že je to takové neurčité tlachání, kdybys potřeboval něco konkrétnějšího, tak mi napiš PM.
Obrázek
Uživatelský avatar
Peters
štábní rotmistr
štábní rotmistr
Příspěvky: 243
Registrován: 21/2/2009, 14:00
Bydliště: Praha

Příspěvek od Peters »

To nasazování do těch bitev by mohli udělat lépe. Co mám asi tak dělat se svým Panzerem III A proti KV,H1, nebo PzIV H?
Obrázek
Uživatelský avatar
Bleu
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1693
Registrován: 29/9/2009, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bleu »

Se Su85B se mi jezdilo velmi dobře, jedinej problém je v malé elevaci kanonu, má ale nejsilnější kanon na svém tieru, 160dmg, 130 pent, 0.33 přesnost...
Moje staty na su85B jsou:
81 bitev, z nich 42 vítězných, 35 prohraných, v 39 bitvách sem přežil, zlikvidoval jsem 99 vozidel, hit ratio 48%. 5x za sebou nezraněn

Peters - skoutovat, a likvidovat artilerky...
Obrázek

"Slepému neukážeš, hluchému nepovíš, debilovi nedokážeš..."
- Anonym -

Historie bude mít právo nárokovat si místo mezi znalostmi opravdu hodnými úsilí pouze tehdy, pokud nám místo pouhého výčtu postrádajícího souvislosti a prakticky i omezení umožní racionální řazení a postupnou srozumitelnost.
Marc Bloch, 1942
Uživatelský avatar
Peters
štábní rotmistr
štábní rotmistr
Příspěvky: 243
Registrován: 21/2/2009, 14:00
Bydliště: Praha

Příspěvek od Peters »

Bleu: Skautovat jde s Pz III A blbě, ale s BT-2 jsem našel 12 tanků, a ještě odjel...
Obrázek
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1380
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Kdo nechce čekat, může si stáhnou a nainstalovat test verzi patche 6.6 už teď:
http://overlord-wot.blogspot.com/
Obrázek

"Non je ne regrette rien"
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

Já už na něm nějakou chvílku jedu ;) Co jsem nejvíc zaznamenal:

Předělaný skin na tiger 2 - pěkný, víceméně jen ztmavený originál, ale pěkný
Škoda T-25 - opravdu moc dobrý tank, ale hodně nepřesné dělo, cena 1500g
E-50 - nová stará t-54, je to rychlejší a svižnější než patton, uhnalo mě to i do kopce, ze tří mířených střel do předního pancíře, neprošla ani jedna, je to víceméně rychlá varianta KT
Existují stovky různých, vzájemně nesouvisejících důvodů, proč se věci dějí nebo nedějí. Neporozumění může být tísnivé, stejně jako vědomí vlastní zodpovědnosti. Proto je lákavé svést všechny nepravosti na všemocné tajné organizace, které ovládají prakticky všechny prostředky komunikace a zbavují nás tak veškeré zodpovědnosti za naše omyly. Napsal Pavel Kasík
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4245
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Příspěvek od Alfik »

Je tam ta předělaná fyzika pohybu?
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

nn, je to jen patch 6.6 + 10k goldů + 10ti násobek veškerých příjmu kreditů a xp
Existují stovky různých, vzájemně nesouvisejících důvodů, proč se věci dějí nebo nedějí. Neporozumění může být tísnivé, stejně jako vědomí vlastní zodpovědnosti. Proto je lákavé svést všechny nepravosti na všemocné tajné organizace, které ovládají prakticky všechny prostředky komunikace a zbavují nás tak veškeré zodpovědnosti za naše omyly. Napsal Pavel Kasík
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1380
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Tomu 10ti násobku nějak nerozumím. Takže když si teď nainstaluju ten patch, projedu si klidně několik tierů a ty tanky mi zůstanou i po ofic updatu? Nebo je to jen na nějakých test serverech a pak na EU zůstane měna a Xpčka při starym a tanky budou nepřevoditelný?
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

Je to test server. Tzn. svůj učet tam máš akorát překopírovaný, patchem si nastavíš správnou verzy a program ti stejně tak nastaví i serverer. Takže máš dva učty, měl jsem teď s pattonem 23k xp a 328k kreditů, to dá rozum, že se to nepřevede na ofiko ;)
Existují stovky různých, vzájemně nesouvisejících důvodů, proč se věci dějí nebo nedějí. Neporozumění může být tísnivé, stejně jako vědomí vlastní zodpovědnosti. Proto je lákavé svést všechny nepravosti na všemocné tajné organizace, které ovládají prakticky všechny prostředky komunikace a zbavují nás tak veškeré zodpovědnosti za naše omyly. Napsal Pavel Kasík
Odpovědět

Zpět na „Počítačové a deskové hry“