World of tanks

Hry s válečnou tématikou, strategie, akční.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tempik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1690
Registrován: 24/3/2008, 20:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tempik »

CH4OS píše:Nechápu za 1. co tím myslíš , ale na 1 jsem přišel , lidi kteří se dívaj jen na věk na to doplatijou :)
Mysletee si co chcete , já se s váma hádat nebudu , na tomdle chatu jsem jen kvůli WOT , ničem jiným.
Pokud jsi tu jen kvůli této hře, pak je lepší zajít na stránky přímo této hry, kde najdeš v jejich chatu mnohem více lidí a mnohem více informací World of Tanks CZ stránky.
Tím tě odsud nevyháním, ale myslím se tu dají dovědět mnohem zajímavější věci a ohledně této hra je to tu spíše mrtvé.
CH4OS
desátník
desátník
Příspěvky: 40
Registrován: 22/8/2011, 19:50

Příspěvek od CH4OS »

No , to by mně taky zajímalo , ale typnul bych si že v někde zadních částích věže , nebo někde zašitá ve věži podle mně , věž mají velkou.
Uživatelský avatar
Sancho
štábní rotmistr
štábní rotmistr
Příspěvky: 201
Registrován: 28/7/2010, 23:03

Příspěvek od Sancho »

podle obrázku tady: http://images.wikia.com/althistory/imag ... ection.png bych hádal že munice v Myšákovi bude uložená cca 2/3 délky od přídě v bocích korby nad pásy- ale hra se od reality může lišit (a hlášení zpravodajských služeb z r. 46 ostatně taky)
Si vis pacem, para bellum
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1380
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

CH4OS píše:Hele , kdybys mně znal , tak poznáš že na FB jsem maximálně 1 za měsíc a vůbec ho používám , a za 2. to není z fb , tak nwm co tu meleš :)
Chaosy, já tě fakt nechtěl urazit. Ja mi jedno, i kdybys byl na FB furt. Zkrátka jsem chtěl jen poukázat na to, že vy později narození máte jinej slovník, než mi Husákovi děti. Toť vše.
Maus má munici opravdu vzadu ve věži, tady je další trochu jinej řez: http://storeagemsw.files.wordpress.com/ ... /mause.jpg
Naposledy upravil(a) p3tris dne 29/8/2011, 19:28, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

LAe ve hře je tuším na boku aby byla snadněji zasažitelná
Existují stovky různých, vzájemně nesouvisejících důvodů, proč se věci dějí nebo nedějí. Neporozumění může být tísnivé, stejně jako vědomí vlastní zodpovědnosti. Proto je lákavé svést všechny nepravosti na všemocné tajné organizace, které ovládají prakticky všechny prostředky komunikace a zbavují nás tak veškeré zodpovědnosti za naše omyly. Napsal Pavel Kasík
Uživatelský avatar
Ramon
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 432
Registrován: 18/9/2007, 17:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ramon »

Díky za Mause, možná to vyzkouším. U té T30 jsem střílel do boku věže a taky spíš na zadní polovinu. Cíl byl ale v pohybu takže nevím kam přesně to na té věži schytal - mě dostalo už to, že jsem vůbec pancíř na věži prostřelil.
Obrázek
CH4OS
desátník
desátník
Příspěvky: 40
Registrován: 22/8/2011, 19:50

Příspěvek od CH4OS »

Pokud se nepletu , tak T30 má silný pouze čelní pancéřování věže , jinak má slabej pancíř ( alespoň podle mně )




( nemáš se za co omlouvat , nikdo mně neurazil :) )
( a s tím slovníkem máš asi pravdu :D )
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

T30 prostřelím i se Škodovkou T-25 :D Má totiž vzádu 51 a nabokách 76mm :D
Existují stovky různých, vzájemně nesouvisejících důvodů, proč se věci dějí nebo nedějí. Neporozumění může být tísnivé, stejně jako vědomí vlastní zodpovědnosti. Proto je lákavé svést všechny nepravosti na všemocné tajné organizace, které ovládají prakticky všechny prostředky komunikace a zbavují nás tak veškeré zodpovědnosti za naše omyly. Napsal Pavel Kasík
CH4OS
desátník
desátník
Příspěvky: 40
Registrován: 22/8/2011, 19:50

Příspěvek od CH4OS »

To je pravda , má stejný pancíř jako T29.
Ale zase T29 je pro mně celkem silnej tank na to že je to tier VII.
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1380
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Nevíte náhodou, jakej patch by měl přinést britské tanky? Teď se čeká ne revizi u Rusů, pak u Amíků a co pak? Chtěl bych si vyzkoušet na Pouštní řece Crusadera :)
Uživatelský avatar
Cassius Chaerea
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1247
Registrován: 19/9/2007, 10:52

Příspěvek od Cassius Chaerea »

Kecali něco o roce 2012, takže asi v roce 2013. :)
CH4OS
desátník
desátník
Příspěvky: 40
Registrován: 22/8/2011, 19:50

Příspěvek od CH4OS »

Tak v roce 2013 asi ne :D
Nejpozději do roka podle mně by to mohlo být.
sego13
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 140
Registrován: 11/2/2008, 12:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sego13 »

Optimisti :)

Inak mne osobne celkom staci to co tam teraz je.
Viac usilia by mohli venovat opravam systemovym ako texturam "novych" tankov.
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1380
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Ale jo, mě taky stačí, co tam je. Vždyť Rusy ani Amíky jsem ještě ani pořádně neochutnal. Jenže já mám ty britský mašiny tak nějak perverzně rád. Mě se zkrátka ta hranatá nýtovaná ošklivost Churchilla nebo Cromwella líbí. :)

Co se textur týče, nevím proč teď dali trámový kříže i na čelní pancíře, když tam nemají co dělat. Stejně tak bych odstranil rudý hvězdy na sovětských tankách. Je to nepřirozený a historicky nepřesný. Když se kouknete na ty rendery, kde označení nejsou, vypadá to líp. A ano, vím, že si můžu jiný textury stáhnout, ale já tu mluvím o originálu.
CH4OS
desátník
desátník
Příspěvky: 40
Registrován: 22/8/2011, 19:50

Příspěvek od CH4OS »

tak s tím musím taky souhlasit , ty hvězdy moc nemusím , asi si stáhnu nějaký jiný .
Ale mně se nějak moc ( až přiliš ) lidí King tiger a podobný německý mašiny , tak snad začnu hrát zase za němce :D
Uživatelský avatar
Peters
štábní rotmistr
štábní rotmistr
Příspěvky: 243
Registrován: 21/2/2009, 14:00
Bydliště: Praha

Příspěvek od Peters »

No, já hraju za němce, nedávno jsem si koupil Luchse, a to je potvora, ty jo...5 cm absolutně na nic, leda na strašení, a i když jsem tam měl střední motor, pořád jel kolem 38 - 40 km/h, což je bída...
Obrázek
CH4OS
desátník
desátník
Příspěvky: 40
Registrován: 22/8/2011, 19:50

Příspěvek od CH4OS »

Co já bych dal za 38km/h s KV3 :DDDDD
pařan
Příspěvky: 4
Registrován: 13/2/2009, 07:35

Příspěvek od pařan »

Tak já osobně na Luchsovi 5 cm kanon vůbec nedával, zbytečně zpomaluje a vylepšil co nejrychleji pohon a podvozek a pak už se s ním docela dobře dá skautovat, nebo občas i taranovat. Na rozdíl od Leoparda ho to nehází do bitev s vysokýma tierama.
CH4OS
desátník
desátník
Příspěvky: 40
Registrován: 22/8/2011, 19:50

Příspěvek od CH4OS »

Za lunsche jsem 1 chvíly hrál , ale nevydržel jsem to za něj , jsme zvyklý spíš na střední a těžký tanky než na lehký .
Podle mně nikdo nevydrží u lehkých tanků napořád , ze začátku to ujde , ale po 100 bitvách a víc to už omrzí ..... a začne hrát za stíhač střední , těžký tank nebo za arty ( což je podle mně taky celkem nuda).
pařan
Příspěvky: 4
Registrován: 13/2/2009, 07:35

Příspěvek od pařan »

Mě osobně to s Leopardem docela baví a hraju už ho celkem dýl. Když se průzkum zadaří a tvoji parťávci vyhrajou i když zemřeš tak je za to i celkem slušně zkušeností a peněz. A když se s Leem hraje bitva nižších Tierů tak to je potom vůbec legrace ničit nepřátele taranama :D
Odpovědět

Zpět na „Počítačové a deskové hry“