World of tanks

Hry s válečnou tématikou, strategie, akční.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ramon
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 432
Registrován: 18/9/2007, 17:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ramon »

Ale tak to já zásadně fragy účelově nelovím, snažím se hrát pro tým, ale občas je prostě všecko marné - ono když už mám v bitvě s Objectem víc než 5 killů tak je něco s týmem špatně :lol: - většinou mívám tak 8 výstřelů za bitvu, víc vystřílím jenom když zbytek týmu odpadne.
Pokud jde o balanc - jako docela nefér beru nasazování top tier stíhačů pokud nemají jako protivníka stíhače na stejném tieru. Já třeba IS-4 nepovažuju za adekvátního protivníka (ani na blízko nemá proti mě moc šancí), takový Jagdtiger už je horší oříšek. Takové bitvy pak bývají často docela jednoznačné.
Uživatelský avatar
Cassius Chaerea
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1247
Registrován: 19/9/2007, 10:52

Příspěvek od Cassius Chaerea »

Ramon píše:Já třeba IS-4 nepovažuju za adekvátního protivníka (ani na blízko nemá proti mě moc šancí)
No zase ty (object 704) nejsi tank co může vést útok, což IS-4 ano, jeho šance na přežití po spozorování nepřítelem jsou přeci jenom vyšší než u tebe.
Uživatelský avatar
Ramon
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 432
Registrován: 18/9/2007, 17:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ramon »

Jasně, na několika mapách, kde se musí povinně útočit mám v tomhle nevýhodu (hlavně když jsem nasazený jako top tank), ale třeba na městských mapách se dá vést útok i se stíhačem.

Hlavní rozdíl ale vidím v takové typickém rozložení sil v bitvě, které mě teď často potkávají: pár T10 tanků, nějaké T9 atd - vyrovnané sestavy, jen jedna strana má občas místo T9 těžkého tanku T9 TD. Hlavně při ničení T10 bestií se to hodně projevuje.
Obrázek
sego13
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 140
Registrován: 11/2/2008, 12:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sego13 »

Neviem ci som to uz tuna na fore spominal ale kazdy tyzden v nedelu vecer hrame dohodnute bitky, zalozene na historickych faktoch z WW2, kde su nasadene tanky s historickym setup=om.
Tento tyzden bolo uz 37. kolo kde amercika armada porazila 3:0 na body nemecku armadu:
Battle of El Guettar, March, 1943

Team US Army

2x M3 Lee
5x M4A1 Sherman
5x M10 Wolverine
3x M5 Stuart

Team German Army

1x Panzer VI Ausf.E „Tiger I“
5x Panzer IV Ausf.F2
4x Panzer III Ausf.J
2x Panzer II Ausf.F

Citajte viac tu: http://forum.worldoftanks.eu/index.php? ... l-battles/

Je to asi tak 10x zaujimavejsie ako random battles, lebo v rozhodujucej miere je tu vyhravajuci faktor TAKTIKA.
TeamSPeak nutnost

Fakt dobre
Uživatelský avatar
Cassius Chaerea
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1247
Registrován: 19/9/2007, 10:52

Příspěvek od Cassius Chaerea »

No není to tak dobré, už jsme to taky zkoušeli a jako "historická" bitva se to dá většinou snad nazvat právě jen pro ty názvy použitých tanků. Hitpointy a další prvky tak "trochu", kazí dojem z historické bitvy. Pro "historické" bitvy, které se alespoň trochu snaží bližit realitě zatím není lepší hra, než WWII online.
sego13
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 140
Registrován: 11/2/2008, 12:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sego13 »

Historicke bitky v ramci hry World Of Tanks ... ved sme vo vlakne kde popisujeme WoT , nie?

To je ako keby si v teme, kde sa rozobera pouzitie autoradia napisal : "chodte do opery, tam je najlepsi zvuk"

EDIT: a historicky sedi nielen nazov ale aj vyzbroj tankov
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1380
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Tak jsem včera zakoupil Hummela a pochopil, jak ho používají jako stíhače. Zkrátka maj nakoupený premium střelivo :D
Zkusil jsem odbočit z německý linie a rozjel to i za SSSR. A musím říct, že se zkušenostma z vyšších tierů a bez začátečnického tápání je hraní za tier 1-3 velká zábava.
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1380
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Jinak se asi po delším hraní 6.7 shodnem, že nový lehký tanky opravdu dost změnili dynamiku bitev. Když hraju za altilérii a objeví se T-50, je mi jasný, že musím mít strach.
sego13
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 140
Registrován: 11/2/2008, 12:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sego13 »

... ja som dohral ... neobnovil som si Premium, hram na Standard account.
Nevidim dovod .... mam IS-4, E-50, ISU-152 ... a kopec nizsich Tier

na mne uz veru nezarobia vyvojari ... nic nove neposkytuju

co sa tyka T-50, tak to je sila :)
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

Fyzika, fog of war, francouzký tanky... Nezájem, jo? :D
Existují stovky různých, vzájemně nesouvisejících důvodů, proč se věci dějí nebo nedějí. Neporozumění může být tísnivé, stejně jako vědomí vlastní zodpovědnosti. Proto je lákavé svést všechny nepravosti na všemocné tajné organizace, které ovládají prakticky všechny prostředky komunikace a zbavují nás tak veškeré zodpovědnosti za naše omyly. Napsal Pavel Kasík
buko1
vojín
vojín
Příspěvky: 19
Registrován: 26/10/2006, 08:40
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od buko1 »

Francúzske tanky by mali byť pridané do konca roku 2011
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1380
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Já CHCI Anglány!!! :D
MiB
Příspěvky: 5
Registrován: 14/10/2009, 14:45
Bydliště: Stredné Slovensko

Příspěvek od MiB »

Zdravím, možno mi bude vedieť niekto poradiť, hrávam na RU serveroch a chcel som si kúpiť zlaťáky cez PAYPAL, bohužiaľ to nefunguje. Na EU serveroch to ide. Viem, že ešte v máji mi platba cez PAYPAL prešla aj na RU serveroch.
Neviete, ako by to išlo?

Dík, MiB
Uživatelský avatar
Collombo
štábní rotmistr
štábní rotmistr
Příspěvky: 205
Registrován: 1/3/2009, 12:18
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Collombo »

No, tak jsem se nechal taky zlákat, jen moje vymazlená Lt35 je v otevřeném terenu trochu slabší na prsa... Hlavním důvodem bylo ale avizo na World of Battleships a možnost převodu xp z wot a woap, třeba se tam potkam i s Kačmírou nebo s Destroyem...!!!
In hoc signo vinces.
Uživatelský avatar
Dancer
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 563
Registrován: 23/2/2007, 11:44

Příspěvek od Dancer »

Lt35 není špatná, ale pokud se "rozlosování" kola nepovede, pak je to jen marnost. Už jsem zažil Leichttaktor v kole, kde byl Maus, Tiger II, IS-4 atd.
Ještě než bitva začala, tak ho někdo překřtil na LOLtaktor a i tak dopadnul - mám dojem, že ani nestihl vytřelit a někdo ho sejmul... :D
Naposledy upravil(a) Dancer dne 3/11/2011, 13:19, celkem upraveno 1 x.
Nebát se a nekrást!
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1380
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Jo jo. Artilerka na vysokým tieru dostane ty nízký i bez pořádnýho zaměření, klidně v dobrým krytu jen výbuchem, což byl asi jeho případ. Ale jak bylo psáno už výš, T-50 nebo Leopard jsou třeba hodně smrtící zbraní. Pokud jsem někde z Jagdpantherem sám, jednoduše se mi přilepí na zadek a nemám proti nim šanci.
Už nikam po tierech nešplhám, o Ferdinanda nestojím a tak hraju jen pro radost. Nejzábavnější je to teď pro mě s nižšíma, jako T-28 nebo Pz IV.
Uživatelský avatar
Dancer
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 563
Registrován: 23/2/2007, 11:44

Příspěvek od Dancer »

T-50 a Leopard jsou hnusně rychlé mrchy s celkem silnou výzbrojí.
Nebát se a nekrást!
Uživatelský avatar
Tempik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1690
Registrován: 24/3/2008, 20:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tempik »

Dancer píše:Lt35 není špatná, ale pokud se "rozlosování" kola nepovede, pak je to jen marnost. Už jsem zažil Leichttaktor v kole, kde byl Maus, Tiger II, IS-4 atd.
Ještě než bitva začala, tak ho někdo překřtil na LOLtaktor a i tak dopadnul - mám dojem, že ani nestihl vytřelit a někdo ho sejmul... :D
Ten LOLtraktor (běžně se mu tak říká už asi rok :-) ) byl na 100% s někým ve squadě a ten někdo měl vyšší tier. V podstatě se dá takhle tahat kamarády rychleji nahoru. I za objevení někoho má expy, ikdyž u toho umře. A když náhodou i někoho trefí HE municí, tak má další bodíky.
Uživatelský avatar
Collombo
štábní rotmistr
štábní rotmistr
Příspěvky: 205
Registrován: 1/3/2009, 12:18
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Collombo »

Už jsem "postoupil" na 38ku, momentálně pracuju s Panzer III.
(to je to začátečnické tápání. občas provedu pěknou (drahou) botu...)
Hraju sice dost, ale s třeba s 5-10 nebo i 14denním odstupem a asi dvakrát se mi tak stalo, že mě hra nalosovala proti naprostejm zelenáčům a já měl málem čas se kochat krajinou/městem.
Jak mě městské mapy nebaví, tak mi celkem jdou, tam ždycky někdo zpanikaří a střihne to přes roští nebo strom, aby to bylo vidět na míle daleko...
Spousta lidí ze začátku si v Wot prostě neuvědomuje na jak daleko a kam se dá pálit a s něčím co jede sotva třicet vyjedou jak jelen na palouček.
In hoc signo vinces.
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

Už je to nějaký pátek a řeže se to tam hlava nehlava, nicméně i tak Vám sem dám link na ČeskoSlovenskou sekci na officiálním fóru ;)
Existují stovky různých, vzájemně nesouvisejících důvodů, proč se věci dějí nebo nedějí. Neporozumění může být tísnivé, stejně jako vědomí vlastní zodpovědnosti. Proto je lákavé svést všechny nepravosti na všemocné tajné organizace, které ovládají prakticky všechny prostředky komunikace a zbavují nás tak veškeré zodpovědnosti za naše omyly. Napsal Pavel Kasík
Odpovědět

Zpět na „Počítačové a deskové hry“