Epic ZENTA 3DA

Hry s válečnou tématikou, strategie, akční.

Moderátor: jarl

Odpovědět
3D Animator
Příspěvky: 6
Registrován: 13/2/2013, 22:53

Epic ZENTA 3DA

Příspěvek od 3D Animator »

Ahoj Vsichni
Dovoluji si prispet s troskou do mlyna
Je to 3D model SMS Zenty s malim ostrovem a podmorskym zivotem. Muzete tam libovole chodit a rozhlizet se + par malej blbustek.
Vse sem delal sam nekolik mesicu. Vaznym zajemcum mohu poslat Promo Code na stazeni aplikace zdarma
3D Animace na YouTube je ale Free
Mejte se fajn a kdyby nekdo mel nejake dotazy,nevahejte se doptat.
Michal
3D Animator

SMS ZENTA pro Apple iOS:
https://itunes.apple.com/us/app/epic-ze ... 67474?mt=8
http://www.youtube.com/watch?v=DxfKRoi7K10

3D Animace na YT:
http://www.youtube.com/watch?v=labSJcYLIe0
Uživatelský avatar
TonyHazard
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 2674
Registrován: 17/9/2007, 23:30

Re: Epic ZENTA 3DA

Příspěvek od TonyHazard »

Michale, je udělaná velmi pěkně, ale proč tři shodné příspěvky? Počítačové hry - beru, článek "Potopení chráněného křižníku ZENTA (16.8.1914)" bych možná také vzal, i když už musím silně přihmouřit jedno oko, ale proč ten třetí? Nedá se jinak, promiň, musím ho vymazat.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Nebojuj s nikým, kdo neví nic o vztahu rytíře a meče!
Na fóru Palba.cz jsem skončil, dotazy a SZ prosím neposílat.
3D Animator
Příspěvky: 6
Registrován: 13/2/2013, 22:53

Re: Epic ZENTA 3DA

Příspěvek od 3D Animator »

Beru :)
Jen sem nevedel kde jsou fanousci Zenty. Je tam i link YT, takze to sedi i do te dalsi kategorie ne jen hry.

U Zenty? Takhle recyklovat příspěvky... kopapaka
oskarwilde
svobodník
svobodník
Příspěvky: 20
Registrován: 20/9/2011, 16:14

Re: Epic ZENTA 3DA

Příspěvek od oskarwilde »

Čau,
Mám dotaz- já si to stáhnul a jenom se tam chodí a střílí že zadního děla, nebo to i pluje, či něco takovýho? Díky
PS: já už jsem na akční moc starej, ale líbila se mi hra (nejlíp na applestore), kde by plula loď, já jí musel řídit a střílet. Prostě Zenta v akci. Nevíte o nějaké? Díky
Trismegistos
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1366
Registrován: 9/10/2011, 19:03

Re: Epic ZENTA 3DA

Příspěvek od Trismegistos »

oskarwilde píše:Čau,
Mám dotaz- já si to stáhnul a jenom se tam chodí a střílí že zadního děla, nebo to i pluje, či něco takovýho? Díky
PS: já už jsem na akční moc starej, ale líbila se mi hra (nejlíp na applestore), kde by plula loď, já jí musel řídit a střílet. Prostě Zenta v akci. Nevíte o nějaké? Díky
No pokud to nemusí být Zenta tak existují hry Battlestation Pacific a Battlestation Midway.

3D Animator
Příspěvky: 6
Registrován: 13/2/2013, 22:53

Re: Epic ZENTA 3DA

Příspěvek od 3D Animator »

Ahoj
V Zente lze jeste vejit do more a chodit po dne a po ostrove. Chystam i rizeni lodi na mori a strileni ze vsech kanonu v takove male bitve a jeste hru "hledej klic, pouzij, otevrou se dvere ..." to vse bude v jedine aplikace ZENTA 3DA. Jsem na to ale sam a je to hodne slozite dostat 3d projekty na iOS aby to vse fungovalo. Jsou to nekolika mesicni /i rocni/ projekty.
Udelat komplexni hru neni jednoduche ani v tymu a pak je to otazka financovani. Musi se vsichni zaplatit a delat rychle a kvalitne a hodne prodat a aby se libilo, to je ale nadlidsky ukol :)
Ted pracuji na jednom velkem tematu ktere je nedaleko tomuto foru tak dam pak vedet, urcite vas to bude zajimat. Nestiham pri praci moc casto reagovat tak pro me fanousky vice na mych www. tam by se to melo objevit nej.
Dekuji take za ucast a zajem na tomto foru, ackoli nejsem klasicky prispevovatel a tak trosku se tlacim, ale rikal sem si ze koho to zajima ma pravo vedet.
Michal
Odpovědět

Zpět na „Počítačové a deskové hry“