Muslimská otázka

Komentáře aktuálního dění ...

Moderátor: jarl

Pravidla fóra
Pokud příspěvek v Aktualitách neodpovídá charakteru a úrovni "veřejné" Palby, moderátoři mají právo jej okamžitě, bez upozornění přesunout do skryté Hospody, která byla za tímto účelem zřízena.

Pokud nemáte přístup do Hospody a chtěli byste jej, musíte být na Palbě registrováni nejméně půl roku a poté můžete napsat SZ adminům "skelet" nebo "jarl".

Ve vlákně o Ukrajině v sekci "Aktuality" platí pravidla, která budete dodržovat. Postih za nedodržování bude následující:
- smazání příspěvku
- BAN uživatele (minimálně 24hodin, maximálně na vždy)
- uzamčení vlákna
Všechny tyto postihy budou uplatňovány bez jakéhokoliv varování a vysvětlování, na základě úsudku přítomného moderátora.

Pravidla jsou následující:
- příspěvek bude věcný v českém nebo slovenském jazyce (případně s českým nebo slovenským překladem), žádné "emotivní" výlevy nebudou trpěny
- diskuze ve vlákně "Válka na Ukrajině" není povolena, k tomu je určeno patřičné vlákno v Hospodě (o vstup můžete zažádat u administrátora)
Zamčeno
noah11
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 270
Registrován: 17/11/2010, 13:10
Bydliště: Vranov

Re: Muslimská otázka

Příspěvek od noah11 »

Ked sa uzda povolila je to docela problem ju zacat utahovat ,presne tak ako je to s ciganmi.
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17909
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Re: Muslimská otázka

Příspěvek od skelet »

Ty sem nepleť. I když je to podobné, tak je to úplně o něčem jiném.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Polarfox
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 5878
Registrován: 5/11/2010, 21:01
Bydliště: Praha

Re: Muslimská otázka

Příspěvek od Polarfox »

Jo_Do píše:Co přesně znamená, že mám "zklidnit své výstupy"? Co přesně ti vadí? Máš jiný názor? Sem s ním, rád si poslechnu, jak bys to řešil ty, ačkoli ti věřit asi (určitě) nebudu. Jinak, pokud jsi přesvědčený zastánce multikulturalizmu, tak to se dá léčit, stačí se nechat tak týden až dva multikulturně obohacovat.
Já myslím, že tvůj výstup nás obohatil až dost. Takže naposledy po dobrém...zmírni svoji rétoriku. Nejsi tu na novinkách.cz a nikdo tu není na podobné věci zvědavý. A co mi vadí? Asi tak všechno..zběsilé slepé kopání do všech a do všeho, očividně skvělé vychování a vysoký stupeň empatie. A pokud to chceš na plná ústa, tak mám plný kecky podobně zneuznaných, kde jsou všichni proti nim, vše je podvod, lež, konspirace, účelové spiknutí. Někdy mi přijde, že už je jich pomalu více než těch Arabů a jsou asi tak stejným přínosem...
ObrázekObrázekObrázek

U národa, u něhož je nejoblíbenějším historickým spisovatelem Vlastimil Vondruška, se nějakého historického prozření a sebereflexe dočkáme opravdu jen velice stěží. (Polarovo motto pro rok 2019)

“Without data, you're just another person with an opinion.” W. Edwards Deming

Brána do Mordoru: https://twitter.com/fbeyeee?lang=cs
hitt
Příspěvky: 9
Registrován: 7/8/2012, 22:11

Re: Muslimská otázka

Příspěvek od hitt »

Asi 3-4 roky zpátky jsem četl článek o tom že ve Švýcarsku (v té době) chtěli navrhnout zákon o tom, že když přistěhovalec, nebo i jeho potomek udělá něco protizákonného tak, že ho i s celou jeho rodinou vyhostí zpět do země původu.. nevím jak to tehdy dopadlo. Předpokládám, že ten zákon neprošel, ale určitě by podobné zákony pomohli zklidnit některé evropské spoluobčany z méně vyspělých států typu rusko, ukrajina...
Obrázek
Uživatelský avatar
Alchymista
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 4883
Registrován: 25/2/2007, 04:00

Re: Muslimská otázka

Příspěvek od Alchymista »

A zasa vedľa - Rusko a Ukrajina, respektíve rusi a ukrajinci sú pre Európu, európsku spoločnosť a kultúru a povedzme "európsku civilizáciu" zo súčasných hrozieb ešte najmenej nebezpečné, pretože ju dlhodobo, po stáročia, považovali za svoj vzor.
Niečo iné je to samozrejme v rovine mocenskej a vojenskej a to hlavne preto, že sa predovšetkým nechcú podriadiť kontrole súčasných európskych mocipánom a ich poskokov.
ObrázekObrázek

Оптимисты изучают английский язык, пессимисты - китайский. А реалисты - автомат Калашникова
hitt
Příspěvky: 9
Registrován: 7/8/2012, 22:11

Re: Muslimská otázka

Příspěvek od hitt »

já to myslel jako vtip.. stejně tak jsem mohl jmenovat poláky kteří mění demografii v severním irsku, kde už je skoro více katolíků jak anglikánů.. samozřejmě že rusové jsou nám kulturně blíže než muslimové.. ale jakékoliv represivní imigrační zákony postihnou i tyto evropské skupiny
Obrázek
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Muslimská otázka

Příspěvek od Lord »

Poslední zprávy :arrow:

Francie pořádá hon na útočníka, který v Paříži pobodal vojáka
Spekuluje se, že útočník mohl být inspirován nedávnou vraždou v londýnském Woolwichi.

Londýnský mačetový útok hýbe Británií, vláda vytáhla do boje s radikály
Středeční brutální útok, při kterém zemřel armádní bubeník Lee Rigby, začíná hýbat s přístupem britské vlády k prevenci teroristických útoků. Úřady již plánují zintenzivnění boje s radikálními muslimskými kazateli, zelenou pak možná dostane i dlouho odkládaný zákon o sledování internetové komunikace. V posledních dnech navíc vyšlo najevo, že britská tajná služba MI5 o potenciálním nebezpečí ze strany obou útočníků věděla.
Zdroj: iDnes

Jinak kdo má potřebu ostřeji vystupovat, a takříkajíc si nebrat servítky, diskuse na iděs nebo hovinkách mu dají dostatek prostoru. Na Palbě se snažíme, i když se k tomu občas taky sklouzne ještě o určitý jiný přínos, a pokud možno slušně. Co se týče občanů z Ruska a Ukrajiny, problémem byla/ je jejich zločinnost. Média je prezentují jako ruskojazyčné organizované gangy. Členové mafií jsou často bývalí vojáci z Afghánistánu, kteří prošli mnoha boji a při svých akcích bývají dosti brutální - a nezdráhají se zajít až třeba k fyzické likvidaci. Jenže ti to nedělají ve jménu Alláha, ale většinou kvůli prachům. Nicméně bezpečnostní riziko to taky je, i když trošku jinak. Příliv cizinců zkrátka zvyšuje nezaměstnanost a zločinnost a vůbec do jisté míry mění pořádky a kulturu spolu s globalizací. Všechno souvisí se vším.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Jo_Do
vojín
vojín
Příspěvky: 13
Registrován: 26/2/2010, 18:07

Re: Muslimská otázka

Příspěvek od Jo_Do »

Polarfox píše:
Jo_Do píše:Co přesně znamená, že mám "zklidnit své výstupy"? Co přesně ti vadí? Máš jiný názor? Sem s ním, rád si poslechnu, jak bys to řešil ty, ačkoli ti věřit asi (určitě) nebudu. Jinak, pokud jsi přesvědčený zastánce multikulturalizmu, tak to se dá léčit, stačí se nechat tak týden až dva multikulturně obohacovat.
Já myslím, že tvůj výstup nás obohatil až dost. Takže naposledy po dobrém...zmírni svoji rétoriku. Nejsi tu na novinkách.cz a nikdo tu není na podobné věci zvědavý. A co mi vadí? Asi tak všechno..zběsilé slepé kopání do všech a do všeho, očividně skvělé vychování a vysoký stupeň empatie. A pokud to chceš na plná ústa, tak mám plný kecky podobně zneuznaných, kde jsou všichni proti nim, vše je podvod, lež, konspirace, účelové spiknutí. Někdy mi přijde, že už je jich pomalu více než těch Arabů a jsou asi tak stejným přínosem...
Co to má společného s vychováním? Přemýšlel jsem snad hodinu, kde jsem udělal nějaký prohřešek proti dobrému vychování, ale kde nic, tu nic. Bavím se k tématu a naprosto věcně se dohaduji, co je asi za stěhováním muslimů do Evropy. Samozřejmě, co za tím je doopravdy, se můžu jen dohadovat. To co jsem napsal, není slovo svaté, můžu se taky mýlit. Pokud víš jak to je, rád si poslechnu tvůj názor. Ale bohužel, jsi mě tímhle arogantním a bezdůvodným osobním napadáním, zatím moc nepřesvědčil. Jsem velice zvědavý, jestli budeš podobně mluvit ode dneška za 20 let. Moje řeči na realitě samozřejmě nezmění VŮBEC nic. Ale pokud tě moje řeči donutily, aspoň na chvilku se nad tím zamyslet, pak to nebylo zbytečné. Chce to čas.
Uživatelský avatar
Pátrač
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 7850
Registrován: 14/8/2008, 06:44
Bydliště: Prostějov

Re: Muslimská otázka

Příspěvek od Pátrač »

Kolegové,
když jsem původně nechtěl nakonec jsem se rozhodl do této diskuse pár řádky přispět.

Podívejte, myslím si, že je to tak nějak jinak. Pokud se mě osobně týká, tak:

Primo: základ problému vidím v tom, že Evropa, jako taková, rezignovala na 1500 let své historie a zapomněla, že tradice západní křesťanské civilizace, která byla vybudována za cenu nezměrných obětí, nesmírného úsilí a velkých materiálních ztrát je hodnota, kterou je potřeba nekompromisně bránit.

Secundo: nějak nevidím problém v tom, že by to byl problém vyloženě jen muslimů a tedy i název tématu muslimská otázka mi nesedí, ale budiž. To je problém, který vyrostl z kořenů náboženských, sociálních a národnostních. Je to tedy problém komplikovaný a vznikl pouze a jen proto, že desítky let klidu a prosperity odnaučily Evropany schopnosti stát si za svým.

Mě nevadí lidé co sem přijdou za prací, získají občanství, pracují, platí řádně daně, získají občanství, najdou si partnera a mají děti. Pokud v tom pokračují – tedy v tom, že ctí zákony, morální atributy a hodnoty mé země, jsem dokonce rád, že jsou zde. Toto plně platí pro naši zemi komunitu převážně Vietnamskou, kterou znám poměrně podrobně i zevnitř a považuji je za lidi v pohodě. Jistě i tato komunita se nevyhýbá trestné činnosti, ale není to komunita, která by stála s napřaženou dlaní a tvrdila, že je mojí povinností ji živit, šatit, ubytovat – a ještě mě nenávidí za to, že to já, blbec blbý a tupý, dělám.

Takto se u nás chová komunita o které to všichni víme a v západních zemích se tak chová komunita, kterou zde řešíte ale i komunity jiné. Já nevím jakou cenu pro Británii mají muslimové. Myslím si, že to co řekl pan premiér je ukázka politické přetvářky.

Je spodivem a varující, že každý přistěhovalec nebo jejich potomek dokonale zná svá práva, která mu zaručuje ústava té země, kam se nahekroval. A nekompromisně vyžadují jejich naplnění. A zde je základ problému. My Evropané jsme tak unešeni sami sebou, naší demokracií a právy, že jsme zapomněli na to nejdůležitější.

K PRÁVŮM SE AUTOMATICKY ŘADÍ POVINNOSTI.

My Evropané to máme v sobě. Staletí výchovy v NAŠEM morálním prostředí zajistila, že nad mnoha věcmi, které jsou naší povinností či povinnostmi nebádáme, nezpochybňujeme je a neodmítáme je - činíme je automaticky.

Přistěhovalec vyrostl v jiném prostředí, v jiných morálních hodnotách a jiném způsobu myšlení. Bohužel díky naší vlastní stupiditě prezentovanou nesmyslnou politiku multi – kulti přistěhovalec pochopil vše tak, že nemusí dbát na to, že prioritou zde v Evropě, jsou:
- naše morální hodnoty,
- naše zákony a
- námi automaticky vykonávané povinnosti.
Pochopil to tak, že my musíme respektovat jeho prostředí, které si obratem ruky začne vytvářet, jeho morální hodnoty a jeho způsob myšlení. TO je podle něj naše povinnost, on je přece chudák ekonomický či politický uprchlík, který nám udělil milost se o něj starat.

A my jsem nezajistili, aby už při vstupu do Evropy jim bylo dáno jasně najevo čí Evropa je. Tato země, tento světadíl a naše hodnoty jsou zde to, co má přednost před čímkoliv z venku.

Co dnes řeší Evropská unie? Jen takový malý nástřel.

Řeší to, že se v Bruselu, hlavním městě EU nesměl o posledních vánocích být vztyčen tradiční vánoční strom, protože si místní komunita muslimů sepsala petici, kterou tento symbol vánoc nazvala urážkou muslimské víry a křesťanská majorita s připosraností jí vlastní poslechla? Ne to EU neřeší.

Řeší to, že ve Francii, Británii, Belgii a Holandsku muslimové naprosto běžně – je to masová záležitost, neplatí u čerpacích stanic a že to jde na vrub jejich majitelů a tedy i státu který přichází o své daně? Neřeší, má strach to řešit.

Řeší EU že si minority vytváří státy ve státě, odmítají platné zákony a zavádí si vlastní pravidla a vlastní zákony? Ne neřeší.

EU, vážení kolegové řeší a to dokonce už tak daleko, že to je připraveno ke schválení, jak zakázat vstup Izraelců, obyvatelů osad, které EU označila za bezpečnostní riziko a nežádoucí osoby a hledá cestu jak jim zabránit jezdit do zemí EU za obchodem, rekreací či poznáním. Toto řeší EU. Příslušník Hizballáhu či Fatahu nebude nijak omezován. Přitom jejich chování vůči naší víře, našim zákonům a našim morálním atributům je v lepším případě zesměšňující, v horším je berou jako urážku islámu a přechází do útoku.

To řeší EU v rámci své multi kulti. Pes by blul.

A tak se zdá, že muslim pro EU není problém. Může vyhazovat do vzduchu vlaky, může podřezávat na ulici kohokoliv, může rabovat, zapalovat a pro EU je to ze strachu říci DOST a zahájit nekompromisní kroky banalita, která se neřeší.

Pro EU je problémem židovský osadník. A tak se EU barví na hnědo a obléká do burek a fezů.

Závidím Australanům.
Cituji:
„Přistěhovalci, ne Australané, se musí přizpůsobit. Přijměte to, nebo odejděte. Jsem unavený obavami tohoto národa z toho, zda nejsme ohroženi nějakými jedinci či jejich kulturou. Od teroristického útoku na Bali jsme u většiny Australanů zaznamenali nárůst vlastenectví.“
Naše kultura se vyvíjela během více než dvou století bojů, pokoušení a vítězství milionů mužů a žen, jež usilovali o svobodu. Mluvíme převážně anglicky, ne španělsky, libanonsky, arabsky, čínsky, japonsky, rusky, nebo jakkoli jinak. Tudíž, pokud se chcete stát součástí naší společnosti, naučte se jazyk!
Většina Australanů věří v Boha. Není to žádný politický pravicový nátlak, ale prostý fakt, neboť právě křesťanští muži a ženy založili tento stát na křesťanských principech, což je jasně zdokumentováno. A je jistě vhodné, aby to bylo vyobrazeno na stěnách našich škol. Pokud vás bůh obtěžuje, navrhuji vám, abyste uvažovali o jiné části světa jako svém domově, neboť Bůh je součástí naší kultury.
Vaši víru můžeme akceptovat, a nebudeme se ptát proč. Vše, co žádáme, je aby jste vy akceptovali tu naši a žili s námi v souladu a pokojném soužití.
Tohle je naše země, naše půda a náš způsob života a dáme vám veškerou příležitost k tomu, abyste toho všechno mohli užívat. Ale jakmile jste si začali stěžovat, naříkat a remcat o naší vlajce, našich závazcích, naší křesťanské víře nebo našem způsobu života, velmi Vám doporučuji využít další přednosti naší skvělé australské svobody - právo odejít. Pokud jste nešťastní, odejděte. Nenutili jsme vás sem přijít. Požádali jste, abyste tu mohli být. Tak přijměte zemi, která přijala vás.“

Předseda vlády Kevin Rudd - Austrálie

Toto podle mého platí v plném rozsahu, jen s aktuální úpravou pro jakkoliv menšinu. Třeba pro cigány u nás. Nebo pro jakoukoliv jinou menšinu kdekoliv v Evropě. Jenže na toto, kolegové, Evropa už nemá koule. Celá tato diskuse je jaká je ale nikam ve finále nepovede. Možnost s tím něco udělat nikdo z nás nemá.
ObrázekObrázek

Pes(ticid) - nejlepší přítel člověka! Nechápete? Nevadí. Hlavní je, že víte že:

JDE O TO, ŽE KDYBY O NĚCO ŠLO, BYLO BY DOBRÉ VĚDĚT, O CO VLASTNĚ JDE.
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Muslimská otázka

Příspěvek od Lord »

Pátrači, výborný a přínosný příspěvek k tématu :up:
Co se týče Austrálie – imigrace je přísná - nominovaná pozice musí splňovat zaměstnání a pracovní zkušenosti, či další kritéria různého stupně důležitosti včetně znalosti anglického jazyka, minimálně na úrovni - Competent English. Takže si dávají dobrý pozor koho pustí k sobě, a když se to někomu nelíbí může odejít. Navíc berou toky lidí trošku z jiných zemí, ale i oni musí v posledních letech zastavovat hordy. Australané vybudovali tzv. záchytné tábory mimo teritorium vlastní země v Nauru a na Papue Nové Guineji.

Muslimská otázka se řešila více už od teroristických útoků na Spojené státy z roku 2001. Výsledkem bylo spíše osekání svobod vlastních lidí, kontroly na letištích, apod. Tudíž řeší se následky a ne příčiny, k tomu se bude muset asi dospět metodou pokusů x omylů, a pak konečně prásknout do stolu a hrdě říct - takto to už dál nejde, nefunguje! Asi se všichni shodneme, že cizí kultura a vzdělaní cizinci můžou do určité míry i obohacovat, ale vždy jde o jejich úroveň, respekt, a množství. Už zde někdo uváděl politiku Švýcarska, tato země to má vůbec srovnaný ve všech oblastech, pro nás asi nedostižný vzor. Švýcarsko je v mnoha ohledech jiné, než zbytek hospodářsky vyspělé Evropy. I když celou pětinu sedmimilionové populace Švýcarska tvoří cizinci, jsou relativně dobře integrovaní. Jenže ani tato země se v posledních letech nevyhnula trendu imigrantů z východní Evropy a severní Afriky.

Švýcarská vláda rozhodla v dubnu letošního roku prodloužit o další rok kvóty na povolení k dlouhodobému pobytu pro občany z osmi východních zemí Evropské unie včetně České republiky. Současně s tím od 1. května zavede obdobné limity nejméně na rok i pro občany ze všech ostatních zemí EU. Evropská unie vyjádřila nad švýcarským krokem zklamání, mimo jiné proto, že nadále dělá rozdíly mezi jednotlivými členskými státy. Povolení k dlouhodobému pobytu se udělují na pět let a umožňují ve Švýcarsku legálně pracovat.
Zdroj: zpravy.e15.cz

Je zákaz minaretů katastrofou pro Švýcarsko?
Navíc je vidět, že o těchto zásadních otázkách nerozhoduje nějaká vláda, úředníci, ale občané v referendum. Celá filozofie je postavena na dočasném a návratném pobytu cizinců. Na rozdíl od tzv. modelu „multikulti“ (Švédsko, Nizozemsko) či asimilace – typicky Francie.

Obrázek

Největší problémy v Evropě způsobuje legální a ilegální příliv muslimů. Vadí náboženství, minarety, kultura, nepokoje a vše je dosti odlišné od naší civilizace. Navíc říkají „pozvedněte zbraně proti Izraeli“ nebo „proti vojákům, kteří dělají zlo po světě“. Proto EU uzná kvůli klidu Palestinu, kvůli dobrým hospodářským vztahům s arabskými zeměmi, nebude zpřísňovat imigrační politiku, atd.

To, kdo migračně sytí daný stát, je úzce svázáno především s jeho migrační historií (s tím, jaké a jak početné etnikum již v zemi pobývá), koloniální minulostí, geografickou polohou, ale též s konkrétními projevy migrační politiky a praxe. Například Afrika je důležitým migračním zdrojem pro Francii a Portugalsko. Asie je hlavním dodavatelem migrantů pro Velkou Británii (indický subkontinent), Řecko (Střední východ) a Itálii (jihovýchodní Asie). Organizované ilegální pohyby migrantů přes státní hranice dnes představují celosvětově, a tedy i celoevropsky veliký problém. Existují pádné podklady pro tvrzení, že pašování migrantů je často spojeno s dalšími nelegálními aktivitami, například pašováním drog, automobilů, zbraní apod.
Doporučuji přečíst celý článek – zajímavé
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Stuka
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2120
Registrován: 22/8/2010, 20:18

Re: Muslimská otázka

Příspěvek od Stuka »

Tleskám Pátrači. Líp by to snad jiný nenapsal.

To je celý problém. Tak jsme se dlouho cpali do zadku kde komu, aby jsme náhodou MY nebyli ti zlí, aby nás nedejbože neměl někdo za rasisty, agresory atd. až to tady máme. Na Slovensku obzvlášť. Nejen že živíme armádu cikánů, kteří kdyby se jim opravdu někdo už vážně zabýval a řešil jejich problém (a nejen bral prachy za to že jakože něco řeší), tak by se snad pomalu mohli lépe začlenit a být něčím užiteční. Takhle jejich řada narůstá, natahují ruce (a já se jim nedivím), tak jsme si jich dlouho nevšímali, tak dlouho jsme tenhle problém odsouvali, tak dlouho jsme se pravým jménem báli nazvat skutečnost - že jsme ublížili nejen sobě ale i paradoxně - jim. Udělali jsme z nich lidé, kteří nechtějí a neumějí pracovat a diví se když by od nich něco někdo chtěl. Čí je to vina?

Také náš vztah s Maďari. Dlouhodobý problém. Povíš něco proti a jsi nacionalista. Ale tak to vůbec přece nemá být. Člověk může být přece hrdý patriot a může mu vadit (a právem), že na jihu Slovenska se ani v úřadech nedomluví spisovním jazykem, že tady Maďaři mají školy a názvy a já nevím co a my v Maďarsku si ani neškrtnem. Jen jsme ustupovali.

Hrdost na svůj národ, zemi a své zvyky atd. se účelově (někým) zaměnila za nacionalizmus a rasizmus.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Polarfox
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 5878
Registrován: 5/11/2010, 21:01
Bydliště: Praha

Re: Muslimská otázka

Příspěvek od Polarfox »

Jo_Do píše:Pokud víš jak to je, rád si poslechnu tvůj názor. Ale bohužel, jsi mě tímhle arogantním a bezdůvodným osobním napadáním, zatím moc nepřesvědčil.
Jo_Do píše:Máš jiný názor? Sem s ním, rád si poslechnu, jak bys to řešil ty, ačkoli ti věřit asi (určitě) nebudu.
Až se porveš s tou svou schizofrenií a stihomamem, tak se s tebou rád budu bavit o nějakých názorech .) Do té doby je to myslím bezpředmětné.
ObrázekObrázekObrázek

U národa, u něhož je nejoblíbenějším historickým spisovatelem Vlastimil Vondruška, se nějakého historického prozření a sebereflexe dočkáme opravdu jen velice stěží. (Polarovo motto pro rok 2019)

“Without data, you're just another person with an opinion.” W. Edwards Deming

Brána do Mordoru: https://twitter.com/fbeyeee?lang=cs
Uživatelský avatar
CAT
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1683
Registrován: 6/8/2009, 10:53

Re: Muslimská otázka

Příspěvek od CAT »

Stuka píše:Hrdost na svůj národ, zemi a své zvyky atd. se účelově (někým) zaměnila za nacionalizmus a rasizmus.
Stuka: Jo tomu se říká znásilněná slova... Problém je, že i nacionalismus i rasismus jsou znásilněná slova (považuji se na nacionalistu, ale raději používám svovo patriot, protože lidi nerozeznávají mezi nacismem a nacionalismem, rasismus je dnes prakticky vše a to slovo se používá na zdiskreditování protivníků, pravý význam už je dávno pryč a nikdo ho nezna) a tak je pokrouceno všechno a my ani nemůžeme mluvit přímo...
Obrázek
"We can't restore our civilization with somebody else's babies."
"Settlemunt my arse, let's slot floppies"
Uživatelský avatar
Pátrač
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 7850
Registrován: 14/8/2008, 06:44
Bydliště: Prostějov

Re: Muslimská otázka

Příspěvek od Pátrač »

Stuka a CAT - máte pravdu. Evropa je na tom nyní tak, že platí své vlastní vrahy, jejich oběti odsuzuje a pokud to někdo řekne nahlas, okamžitě čelí razantnímu útoku na svoji osobu a je označen za rasistu, xenofoba a kdovíco ještě.

Když u nás jasně řekněte, že jako debilové chodíme do práce, makáme jako tupá hovada a platíme daně v takové výši, že si stát sebere to co vyděláme za půl roku a potom vidíte jak si někdo na poště vybírá složenku na 25 000,- protože je to cikán, s manželkou našvihá tolik dětí aby jim ty dávky vyšli co nejvyšší a ješte vykřikují o rasismu, to je silná Káva. A ještě mu až půjde do důchodu - i když nevím o čem se takto v jejich komunitě mluví když nikdy nepracovali - tak se jim bude důchod bude počítat z průměrné mzdy a to je výše na kterou jen tak někdo z nás rasitů nedosáhne. Jedna státní úřednice v Ostravě která na to poukázala, dostala na hodinu padáka a ve státní správě si za to, že řeka pravdu už neškrtne.

A ještě za ně bojuje Uhl, Lejla- no u té se nedivím, ten její tupec a další instituce. KDO SE A KDY ZASTAL MĚ, PITOMCE CO S ODPOVĚDNOSTÍ ZA SEBE, SVOJI RODINU A SVÉ DĚTI NEBYL BEZ PRÁCE NIKDY DÝL NEŽ TÝDEN. JÁ VYSOKOŠKOLÁK INŽENÝR, JSEM DĚLAL V PEKÁRNĚ, PINGLA, VYCHOVATELA V PASTÁKU, JEZDIL S KOMBAJNEM - a pak vidím jak někdo začne hulákat, nastaví dlaň a má ji plnou.

Lidi já jsem jednou dostal na obě děti státní přípěvek ve výši asi tak 320 korun. A to ponižující jednání na úřadech kdy mě třikrát vrátili papíry, že tam mám nějakou chybu a jedné uřvané cikánce ty papíry přímo na místě vyplnili- no zkusili jí to vrátit a vypul řev o rasismu a najednou jich tam bylo pět dslších a řvali tam, jak kdyby je vraždil - od té doby jsem už nikdy tento stát o nic nežádal.

A je to o tom, že tako minorita má dokonalý přehled na co mají nárok, jaká mají práva a tvrdě to vyžaduje. A protože musíme být politcky korektní, musí to dostat a ještě se jim musíme omluvit že jim nedáme více. A nikdo nemá odvahu jim říci - a co takto povinnosti, jak to snimi bude?

Je to hrozba? Ano je to hrozba. Čím více se jim a jakékoliv jiné minoritě uhne, tím více škod to napáchá. A až to přejde učitou hranici, už nebude cesta zpátky. Položím vám dvě otázky.

Primo: víte kolik bylo v NSR, tedy v Něměcké spolkové republice v roce 1972 měšit a motliteben? A víte kolik jich tam bylo v roce 2012? Tedy za pouhých 40 let? Odpovím vám a tiše si to srovnejte v hlavě:
V roce 1972 jich bylo 1146
V roce 2012 jich bylo více než 12 000. Tedy za 40 let jich bylo vybudováno tolik, že je to nárůst 900%

A zkuste si odpovědět, kolik v celém muslimském světě za tuto dobu bylo vybudováno křesťanských kostelů? Odpovím vám - 3, slovy tři.

Secundo: víte třeba to, že si někdo dal práci a spočítal, že jen ve velkém Londýně je vybudováno 2750 motlitebem s různě velkými minarety. To je prostě fakt. Ale ten člověk je nasypal do mapy a zjistil, že je to dokonale vybudovaná síť kterou lze použít k optické signalizaci bez použití odposlochávatelných prostředků. Nejde mi o konspirace. Ale je to náhoda nebo úmysl. Ani v jedné muslimské zemi to tak totiž není, o to se snaží jen v zemích křesťanských.

Kolegové není to o tom že bych já osobně nenáviděl muslimy. Já jen věřím, že Evropa je naše země a měla by jí zůstat. A když vidím kam ji vedeme, propadám někdy i zoufalství a jsem rád, že já se snad už toho, že se z kostelů budou sundávat kříže a vyhazovat oltáře a místo nich se na věže pověsí půlměsíce, nedožiju.
ObrázekObrázek

Pes(ticid) - nejlepší přítel člověka! Nechápete? Nevadí. Hlavní je, že víte že:

JDE O TO, ŽE KDYBY O NĚCO ŠLO, BYLO BY DOBRÉ VĚDĚT, O CO VLASTNĚ JDE.
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Muslimská otázka

Příspěvek od Lord »

Pátrač píše:Kolegové není to o tom že bych já osobně nenáviděl muslimy. Já jen věřím, že Evropa je naše země a měla by jí zůstat. A když vidím kam ji vedeme, propadám někdy i zoufalství a jsem rád, že já se snad už toho, že se z kostelů budou sundávat kříže a vyhazovat oltáře a místo nich se na věže pověsí půlměsíce, nedožiju.
Pátrači, myslím, že by jsi se toho ještě dožít mohl :rotuj:

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Stuka
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2120
Registrován: 22/8/2010, 20:18

Re: Muslimská otázka

Příspěvek od Stuka »

Dopadli jsme tak, že my se musíme přizpůsobovat a ustupovat ze svých práv. Zatímco ve skutečnosti každý kdo je menšinou by se měl přizpůsobit zvyklostem, právu a povinnostem té které zemi, kde žije.
Dobře jsi to popsal Pátrači. A zase Ti mohu jenom tleskat. Prostě Evropa už neumí stanovit nějaké mantinely. A tak lidé, co jsou poctiví, pracovití - jsou vlastně jenom pro smích - ve všeobecnosti.
Já také nemám nic proti muslimům ani cikánům ani Maďarům. Pokud se začlení do naší společnosti, jsou ji co platní a respektují základní pravidla a neřvou pořád jenom o svých právech - nemám důvod je odsuzovat podle nějakých vnějších znaků. A správně jsi napsal, že čím víc se alibisticky uhýbá, tím je to potom horší.
ObrázekObrázek
Mirek58
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4794
Registrován: 31/7/2012, 19:15

Re: Muslimská otázka

Příspěvek od Mirek58 »

Stuka:
Mám takový všetečný dotaz, proč se všichni strefují do všeobecnosti -Evropa-. Vždyt zde je na místě poměrně přesný adresát- politické špičky!
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Pátrač
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 7850
Registrován: 14/8/2008, 06:44
Bydliště: Prostějov

Re: Muslimská otázka

Příspěvek od Pátrač »

Odpovím za kolegyni Stuku: Evropa je náš kontinent a politické špičky jsou těmi špičkami proto, že my je volíme. A tím co jsem si zvolili na tom máme stejný podíl a nemůžeme se teyd odpovědnosti na naši zemi, ale i za Evropu zbavovat. Odpovídám proto, že já termín Evropa používám v této souvislosti pořád.
ObrázekObrázek

Pes(ticid) - nejlepší přítel člověka! Nechápete? Nevadí. Hlavní je, že víte že:

JDE O TO, ŽE KDYBY O NĚCO ŠLO, BYLO BY DOBRÉ VĚDĚT, O CO VLASTNĚ JDE.
Mirek58
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4794
Registrován: 31/7/2012, 19:15

Re: Muslimská otázka

Příspěvek od Mirek58 »

Pátrači, potom ale veškerá ,kritika špatných rozhodnutí je naprosto bezpředmětná,pokud není adresná.
Každý politik se přesně za to co uvádíš velice snadno schová.
Na jednu stranu se zde "honí liška, škodná, na druhou se jí ukazuje díra kam se může schovat před lovci"
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Stuka
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2120
Registrován: 22/8/2010, 20:18

Re: Muslimská otázka

Příspěvek od Stuka »

V tom máš pravdu Mirku. Právě ta neadresnost bych řekla je kamenem úrazu. Každý se schovává za jinou autoritu, až tu máme kolos EÚ za který se schová všechno.
Jak z toho ven? Asi nijak. Nikdo totiž nezačne od sebe, že by vzal na sebe i zodpovědnost.
ObrázekObrázek
Zamčeno

Zpět na „Aktuality“