Palba na Facebooku

Galerie, Album, výroky o válce.

Moderátor: jarl

Uživatelský avatar
Rase
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 12968
Registrován: 11/2/2010, 16:02
Bydliště: Prostějov

Palba na Facebooku

Příspěvek od Rase »

Jelikož chceme jít s dobou, tak sme pro vás se skeletem založili stránku i na FB. Odkaz naleznete níže:

https://www.facebook.com/Palba.cz/

Obrázek
Obrázek

"Účelem života není být šťastný. Účelem života je být užitečný, čestný a soucitný"
Martas2411
praporčík
praporčík
Příspěvky: 364
Registrován: 3/10/2008, 15:22
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Re: Palba na Facebooku

Příspěvek od Martas2411 »

Já myslím že jen to dobrý počin :up:
Uživatelský avatar
mrfelix
štábní rotmistr
štábní rotmistr
Příspěvky: 220
Registrován: 30/10/2012, 08:43

Re: Palba na Facebooku

Příspěvek od mrfelix »

Koukám, tam je na první pohled víc aktuálních zajímavostí a fotek, než na palbě! :rotuj:
Obrázek
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17710
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Re: Palba na Facebooku

Příspěvek od skelet »

To si nemyslím a ani to není záměrem. Bude to sloužit jako rychlý doplněk Palba.cz, ale navzájem se bude obsah křížit, tedy to co bude na FB se časem objeví na Palba.cz a naopak. Právě proto jsme i zvolili cestou FB stránky, která je "plně" pod kontrolou adminů a nešli jsme cestou facebookové skupiny, kde může přidávat příspěvky víceméně každý. Možnost vydání se cestou skupiny zvažuji, ale jiným směrem - tedy cestou témat, které jsou na zdejším forumu víceméně tabu. Tedy aktuální konflikty a vojensko-politická témata (tedy víceméně definitivní zrušení Hospody na zdejším fóru). Ale to je zatím jen ve fázi úvahy.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4160
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: Palba na Facebooku

Příspěvek od Alfik »

Rozhodně doporučuji, aby byl na FB stejný obsah, protože nemálo lidí na FB nechodí (já sám tak 1-2x za rok...).
FB nepovažuji za dobrý nápad, ale jak chcete. FB je problémový, a nejen kvůli shromažďování údajů. Např. pro mě je nepřehledný a zmatečný, a navíc, kdybych si tam Palbu našel, příště bych ji na svém profilu neměl a musel bych ji hledat znovu...
A nakonec: Jít s dobou? Teď, když za rok či dva už také nemusí FB existovat? :D Pozdě... :eek:
Beze srandy :) Být na FB znamená být na FB závislý, nejen na tom zda tam ta skupina bude, ale i na tom, zda a jak se bude či nebude zobrazovat, plus, jste si jisti, že témata Palby nebudou na FB kriminalizována nebo alespoň mazána? Já tedy ne. Naopak.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
Uživatelský avatar
Rase
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 12968
Registrován: 11/2/2010, 16:02
Bydliště: Prostějov

Re: Palba na Facebooku

Příspěvek od Rase »

Je to v podstatě jen taková sranda, hlavně to je o tom, že tam dáváme odkazy na články co jsou na portálu a aby tam byla nějaká omáčka, tak i nějaké kuriózní, nebo zajímavé fotky. Třeba ty fotky odstrojené Merkavy už tady na Palbě máme delší čas.
ps. alespoň se konečně využilo i jednobarevné logo co máme .)) si říkám, že by bylo cool i na tričku, hrnku nebo podobně. Jeden čas se to řešilo, ale to vyšumělo v časech krize
Obrázek

"Účelem života není být šťastný. Účelem života je být užitečný, čestný a soucitný"
Uživatelský avatar
Zemakt
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 11466
Registrován: 28/8/2008, 11:14
Bydliště: Cheb

Re: Palba na Facebooku

Příspěvek od Zemakt »

Tak nějak se přikláním k Alfíkovi. Vnímám to jen jako úlidbu době. Nicméně jestli to přinese nějaké navýšení sledovanosti, tak proč konec konců ne.
ObrázekObrázek

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17710
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Re: Palba na Facebooku

Příspěvek od skelet »

Alfik: FB je jen doplněk, hračka, sranda chceš-li. Určitě se tady nebude nic omezovat nebo rušit. Jestli FB časem zhebne, tak zhebne. No bože :D
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Franz Trubka
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1815
Registrován: 14/10/2010, 04:16

Re: Palba na Facebooku

Příspěvek od Franz Trubka »

Ja jsem na Alfikove strane....FB Palby je dost spatnej napad. :-?
A rusit hospodu je podle me blbost
ObrázekObrázek

Pink Floyd-On The Turning Away
Uživatelský avatar
Rase
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 12968
Registrován: 11/2/2010, 16:02
Bydliště: Prostějov

Re: Palba na Facebooku

Příspěvek od Rase »

Franz Trubka:
tak to máme úplně opačný názor, ale nikomu to neberu. FB profil vznikl i z důvodu, že klasický web je postavený tak, aby se ve vyhledavači nezobrazoval (kvůli autorským právům u obrázků). Tohle je tedy takový nenásilný způsob, jak některým lidem ukázat, že nějaká Palba vůbec je. FB profil má i militarybox, armádní noviny, polská Wojsko i Technika atd. zkrátka normální věc
Obrázek

"Účelem života není být šťastný. Účelem života je být užitečný, čestný a soucitný"
Uživatelský avatar
kacermiroslav
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 5286
Registrován: 25/3/2008, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Palba na Facebooku

Příspěvek od kacermiroslav »

Tak koukám, co člověk to názor. Tak za sebe přidám svůj názor, že holt je potřeba jít s dobou. A třeba fcb Palba osloví pár lidí, kteří pak rozšíří naše řady.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
danny1691
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1417
Registrován: 20/10/2005, 19:24

Re: Palba na Facebooku

Příspěvek od danny1691 »

Vítám, že je palba na FB.
Ten hrozný a data sbírající FB je pro mě místo, kde mám kompletně zpravodajství, muziku, filmy a koníčky na jednom místě. No a ostatní už je na lidech jak se na netu chovají :) (stačí se podívat na úroveň zabezpečení pc běžných uživatelů a s tím "kliknu na co vidím atd)
Obrázek
Fraška života letí kupředu jak splašená herka - a diváky už pranic nezajímá zápletka prvního aktu.
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4160
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: Palba na Facebooku

Příspěvek od Alfik »

Jak jsem se tam podíval tak jsou tam jen fotky. Takže je to spíš reklama na Palbu než že by tam byly články :)
Abychom si nerozuměli špatně - já nejsem proti tomuto nápadu, jen říkám, že FB je (pro mě) nepřehledný, neustále mi šaší s hl. stránkou, takže prakticky nikdy nevidím nic z toho co jsem vidět chtěl. A na tohle si nestěžuju jenom já, protože je to hlavní praktika FB na zvýšení plateb. Taková Palba asi FB nic platit nebude a tudíž ji právě toto čeká, FB si nechává platit nikoli od lidí, ale od firem a skupin které chtějí být furt viditelné.
A připravte se na to, že třeba tu Merkavu vám možná už brzo smáznou "protože aby se to třeba neznelíbilo nějakému Palestinci". O fotkách německé WWII techniky s hákáči nemluvě. Ta novější s trámáči vadit nebude - možná, než si nějaký SJW vzpomene... :)
FB je velmi nesvobodné prostředí.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17710
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Re: Palba na Facebooku

Příspěvek od skelet »

Alfiku o jakých hakáčích to zas mluvíš.. a celou dobu zde píši, že žádné články na FB Palba.cz nebudou..
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
jarl
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 4079
Registrován: 19/2/2009, 15:45
Bydliště: Jakubov u Moravských Budějovic

Re: Palba na Facebooku

Příspěvek od jarl »

Vlákno se stejným názvem tu v r. 2009 prezentoval Lord, ale z velkých plánů nebylo nakonec nic. Mají autoři současného palbáckého Facebooku představu na čem jeho záměr před lety ztroskotal? Pokud na nezájmu palbáků, potom je velmi pravděpodobné, že současný projekt dopadne stejně.
ObrázekObrázek

Strýček Vova slíbil národu Ukrajinu a dal mu Afghánistán!
Uživatelský avatar
Zemakt
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 11466
Registrován: 28/8/2008, 11:14
Bydliště: Cheb

Re: Palba na Facebooku

Příspěvek od Zemakt »

Nic to Jarle prakticky nestojí, ten kdo na FB neleze tam lézt nezačne a opačně. Ber to spíš jako PR či reklamu pro Palbu, nic víc nic míň.
ObrázekObrázek

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
Uživatelský avatar
Polarfox
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 5849
Registrován: 5/11/2010, 21:01
Bydliště: Praha

Re: Palba na Facebooku

Příspěvek od Polarfox »

Zemakt píše:Nic to Jarle prakticky nestojí, ten kdo na FB neleze tam lézt nezačne a opačně. Ber to spíš jako PR či reklamu pro Palbu, nic víc nic míň.
Asi tak. Já také nevím, proč se to tu tak řeší :) Jinak pochvala klukům za aktivitu a snahu.
ObrázekObrázekObrázek

U národa, u něhož je nejoblíbenějším historickým spisovatelem Vlastimil Vondruška, se nějakého historického prozření a sebereflexe dočkáme opravdu jen velice stěží. (Polarovo motto pro rok 2019)

“Without data, you're just another person with an opinion.” W. Edwards Deming

Brána do Mordoru: https://twitter.com/fbeyeee?lang=cs
Uživatelský avatar
Rase
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 12968
Registrován: 11/2/2010, 16:02
Bydliště: Prostějov

Re: Palba na Facebooku

Příspěvek od Rase »

jarl:
to je jenom a aktivitě vedení stránky - zkrátka když tam není "jedna novinka za den" tak to tak nějak umře samo.
Obrázek

"Účelem života není být šťastný. Účelem života je být užitečný, čestný a soucitný"
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4160
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: Palba na Facebooku

Příspěvek od Alfik »

skelet píše:Alfiku o jakých hakáčích to zas mluvíš.. a celou dobu zde píši, že žádné články na FB Palba.cz nebudou..
Letadla Luftwaffe, stejně jako civilní letadla, z doby Třetí říše, měla na ocasních plochách státní znak, tj. hákový kříž. V leteckých simulátorech bývá různě nahrazován, na FB bývají fotky letadel LW z obd. Třetí říše (tedy nejen WWII ale i před) mazány celkem běžně. Nejedná se tedy o články, ale o fotky.
Cpt. Obvious out :)
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17710
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Re: Palba na Facebooku

Příspěvek od skelet »

Obrázek
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Fotografie, vtipy, citáty“