Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

Včera, z důvodu mimořádně horkého dne, se schůzka s panem ředitelem Nakladatelsví, uskutečnila až ve velice pozdním odpoledni.
Dozvěděl jsem se následující upřesňující informace:

1/ Veškeré poslední korektury knihy (vše se četlo a opravovalo a upravovalo) - Pravda o východní frontě (2.část) 1944-1945 - budou ukončeny do konce července 2019.

2/ Kniha bude do tisku předána pro srpen 2019, tedy v příštím týdnu.

3/ Do kdy bude kniha v tiskárně hotova Nakladatel neovlivňuje a neovlivní, ale odhaduje, že v srpnu by měla být komplet hotova i z tiskárny.

Zavolat mám, pro nejnovější informace, v druhé polovině příštího týdne.

Tedy o nejnovějších informacích budu referovat v konci příštího týdne.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

Včerejší, pozdně odpolední, telefon s panem ředitelem Nakladatelství BVD přinesl tyto potvrzující informace:

1/ do tiskárny do 1. srpna řádně odešly všechny podklady, které tiskárna potřebuje pro vytištění knihy - Pravda o východní frontě (2. část) 1944-1945.

2/ V srpnu se kniha bude tisknout, termín neovlivníme, je věcí tiskárny. Až bude kniha vytištěna budu neprodleně informován a já budu informovat Vás.

3/ Zavolejte si koncem příštího týdne, pokud budou nějaké informace, dám Vám je.

Já pochopitelně koncem příštího týdne pana ředitele zavolám a zprávu přenesu sem.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

Včerejší, pozdně odpolední telefon s panem ředitelem Nakladatelství BVD, opět přinesl další potvrzující informace:

1/ Kniha - Pravda o východní frontě (2. část) 1944-1945, se bez zádrhelů tiskne.

2/ Termín vytištění knihy nelze ovlivnit, je věcí tiskárny. Až bude kniha vytištěna budu neprodleně informován a já budu informovat Vás.

3/ Zavolejte koncem příštího týdne, přesněji ve čtvrtek 15. srpna, to již budu moci říci mnohem přesnější a pravděpodobnější datum, kdy bude kniha hotova (hovořil již o přesnosti odhadu jen několika málo dní...).

Já pochopitelně koncem příštího týdne, tedy ve čtvrtek 15. srpna, zavolám pana ředitele BVD a o tom co se dozvím budu zde opět informovat.
Předpoklad je, že již konkrétněji.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

Také včera, ve čtvrtek, jsem měl, opět v pozdním odpoledni, telefonický rozhovor s panem ředitele Nakladatelství BVD. Opět byla základem rozhovoru kniha - Pravda o východní frontě (2. část) 1944-1945.

1/ Kniha se tiskne a připravuje se i obálka knihy, jejíž podoba již byla také dodána do tisku.

2/ Problém bude distribuce knih, je špatné období, přednost mají učebnice do škol.

3/ Zavolejte koncem příštího týdne.


Já pochopitelně koncem příštího týdne, tedy ve čtvrtek 22. srpna, zavolám pana ředitele BVD a o tom co se dozvím budu zde opět informovat.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

Včera, pozdě odpoledne, jsem se dozvěděl, že práce na knize - Pravda o východní frontě (2. část) 1944-1945 - neustále pokračují a manažér tiskárny, který se vrátí příští týden z cesty, má dát do konce příštího týdne zprávu panu řediteli Nakladatelství BVD.
Bude prý to již konečný termín, že jsou knihy hotové a do kdy.

Mám proto zavolat koncem příštího týdne.

Já bych sem dal zprávu - o tom co jsem se dozvěděl - v pondělí ráno 2. září.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

Mohu prý zavolat ve středu 4. září abych dostal informaci a vy víte, že to udělám.
Z Bratislavy mě volal pan profesor (Má všechny knihy pravidelně od studentských let/2009/ a chce i Východ 2 - abych jej seznámil kdy kniha bude/ bože 10let má 3 a tato bude 4tá.../. - zatím nevím!

Určitě všem zde ve čtvrtek řeknu vývoj - tedy tehdy studentovy, dnes, tímto panu profesoru... a samozřejmě všem.......


Mám volat ve středu v podvečer to už by - nic neříkám.

Víte někdo jak mi je?
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

Protože se nešlo dříve spojit s panem ředitelem BVD, nemohl jsem ani já informovat.
Teprve dnes má pan ředitel opět svůj telefon a tak jsme se mohli spojit.
Mám mu zavolat v úterý 10. září o další, tentokrát příznivé informace (Co vím, tak si již na příští týden objednávají knihu i další nakladatelství.).

Ve středu budu informovat.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

Včera, v podvečerním telefonu s panem ředitelem BVD jsem se dozvěděl:

1/ Zavolejte v pátek odpoledne, neboť jednání o termínu navezení hotových knih Východ 2 ( k nám do BVD), mezi mnou a manažérem tiskáren bude ve čtvrtek večer dne 12. září.

Nezbývá mi nic jiného, než zavolat v pátek dne 13. září odpoledne pana ředitele BVD, a bude-li ještě čas, "hodím" výslednou zprávu sem na Palbu ještě v pátek, nejpozději v sobotu (stále se také ptám v prodejnách knih, na mnou zjištěný fakt, - kdy budou zavezeny prodejny knih?).
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

Další informace budou možné až příští týden.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

Prosím Pozor!

Termín vytištění a expedice knihy - Pravda o východní frontě (2. část) 1944-1945.

Včera, při spíše večerním telefonu s panem ředitelem Nakladatelství jsem byl informován:

1/ Při schůzkách v pátek a pondělí (13. 9. a 16. 9.) mezi manažérem tiskárny a ředitelem BVD se potvrdilo, že tiskárna, kde je kniha Východ 2 v tisku - měla své priority dle svého schváleného plánu (a to pro červenec, srpen a září 2019) ve zcela nových učebnicích pro základní školy, střední školy a skripta pro vysoké školy.

2/ Termín vytištění knihy - Pravda o východní frontě (2. část) 1944-1945, její expedice do prodejen knih a do Nakladatelství BVD byl manažérem tiskárny potvrzen do konce druhé dekády října tohoto roku.

Budu-li informován dále o čemkoliv - ihned se zde ozvu.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

Co vím o Východ 2 - knize - Pravda o východní frontě (2. část) 1944-1945?

Při posledním telefonu s panem uměleckým ředitel BVD mě bylo řečeno:

1/ Když se neozvu tak se věci vyvíjejí stále stejně a termín poslední dekáda října 2019 trvá.

2/ Zavolejte koncem tohoto týdne a dohodneme koordinační schůzku někde k 17. - 18. října 2019, kde bychom hovořili technicky - kdy a kam budou knihy Východ 2 dovezeny.

3/ Na schůzce bude řečeno - kdy a kde bude provedeno podepisování knih.

4/ Dále zde bude řečeno - kdy proběhne balení knih Východ 2 a jedné Západ 2 (jedna kolegyně si pro syna přála Východ 2 + Západ 2, zaslat až společně, až bude i Východ 2) - a jejich odesílání poštou pro kolegyně a kolegy, kteří si je objednali a zaplatili je.

Jakmile budu mít další zprávu, ozvu se opět zde.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

Ve včerejším, středa 30. října 2019, pozdním, večerním telefonu, jsem se od uměleckého ředitele Nakladatelství BVD dozvěděl tyto zcela nové skutečnosti:

1/ Pro větší zájem mnoha dalších knihkupectví o knihu - Pravda o východní frontě (2. část) 1944-1945, - jsme museli s manažerem a jednatelem Nakladatelství BVD, "navýšit výrobu množství knih přímo v tiskárně. Kniha tak vyjde ve větším nákladu než jsme předpokládali."

2/ Všichni kdo si knihu objednali a zaplatili si ji, ji také "nepochybně dostanou ještě před Vánoci 2019".

3/ Zavolejte koncem příštího týdne a budou-li nové informace, než ty právě uvedené, sejdeme se a upřesníme postup.


A já říkám - jakmile budu mít jakoukoliv zprávu okamžitě se ozvu.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

Nevím měl jsem prý mlčet předtím co kdy bude a co je.....
Dostala se ke mě jediná pochvala a to za předchozí příspěvek.

1/ Zavolejte v neděli 10. 11. a už (zase mě bylo řečeno) budu vědět a já to jako michan dám příští tyden co a jak.

Už si nechci hrát na proroka..!

Už snad konečně budu vědět - rozumně - držím se, držme si palce....

Tentokrát prý "do Vánoc 2019" - prostě platí.....

Mě bylo skutečně řečeno:

1/ Pořád se neptejte.
I toto je "šoubyznyz" /nebudu hledat slovo použité, použitá v češtině../ (jsem strojař, podnikatel v informatice dalších 20 let, jsem i ignorant a - a analytik, ale i voják a důstojník s poctivě udělámo i v Liptovském Mikulši a dalším více jak třemi skutečně dlouhými cvičeními / kreslil jsem i detailní mapy a pod.... a další, - ale i toto je něco co neumím - 50 let a jen jsem čuměl--- Věřte, že čumím i v 71 letech...

Až v další schůzce mohu něco z podniku říci... prý - nesměl a nesmím nic říci to chápu ale proč? Tak to nechápu...... Asi jsem trdlo... Ale u nich jsem dal již tři knihy,. a vše je OK - 12 let.
I podnikatel by měl mít svou čest, já jí mám a vím za dvanáct let, že jí má i Nakladalství o kterém je - má však i své lidské věci - operace zásadních nádherných lidí a tak..

Co však vím jistě, se všemi, jako v předchozím se Nakladatelství BVD prostě vyrovná!

Víc v této chvíli nedám--!

Teď už konečně věřím že...! Vánoce 2019... prostě platí...


Já to dám!

Dám i další zprávy,o dalších týdnech, jak se zaplacená skutečnost prostě vyvíjí.... A jen pro dnešek tečka....
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

Při posledním telefonu s uměleckým ředitelem BVD byl řečen termín vše určitě do Vánoc 2019, tedy to samé co v předchozích mých příspěvcích (bylo také řečeno, že možná o trochu dříve - to je zatím však bez záruky)
Další telefon bude na konci tohoto týdne (nechtějte pořád termín, na knize se pracuje v tiskárně - to mě jako sprdunk bylo řečeno též).

Ozvu se až ke konci tohoto měsíce (možná, že bude i skvělá zpráva, snad o něčem dřív...).

Až budu vědět víc ozvu se....
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Zemakt
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 11466
Registrován: 28/8/2008, 11:14
Bydliště: Cheb

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od Zemakt »

Hele Michane, jak to tak pozoruju, to je ale boj. Docela záhul na nervy Ti řeknu. Každopádně vánoční timing nemůže být lepší.
ObrázekObrázek

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

Jo - držme si palce.
Jak budu vědět tak hned dám zprávu (už jsme dělali s ředitelem organizaci toho, jak budou knihy navezeny, podepisovány, baleny atd... prostě ostatní technikálie...).
ObrázekObrázekObrázek
kik
četař
četař
Příspěvky: 72
Registrován: 24/1/2008, 14:38

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od kik »

Když jsem tuhle na manželčin dotaz kdy tu knihu dostanu odpověděl, že na vánoce tak promptš následoval další otázka ve stylu "a ke kterým". Tak doufám, že opravdu k letošním a zatím to na to vypadá.
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

Nic mě nenapadá, dám každou informaci, která by něco řekla - věřte...
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

Včera, při pozdně večerním telefonu s uměleckým ředitelem Nakladatelství jsem se dozvěděl:

1/ Vše řečené předtím se plní a na knize Východ 2 se v tiskárně pracuje.

2/ Zavolejte na začátku příštího týdne.

3/ V konci příštího týdne dáme schůzku a bude řečeno kdy knihy přivezou a ostatní technické problémy - podepisování balení a odvoz na Poštu a předávání knih.

Jak se tato slova budou naplňovat dám až uvidím. Dle řečeného stále platí - nejpozději do Vánoc 2019 všichni své knihy dostanou.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6814
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Re: Akce BVD pro Palbu, knihy Východ 2, Západ 1 a Západ 2.

Příspěvek od michan »

Vážené kolegyně a kolegové, včera při pozdně večerní schůzce, mě bylo uměleckým ředitelem Nakladatelství BVD řečeno:

1/ Všechny knihy Pravda o východní frontě (2. část) 1944-1945 a také 1 ks Pravda o západní frontě (2. část) 1944-1945, které si zákazníci objednali a zaplatili, vám budou předány v polovině příštího týdne (dostanu je, jako ředitel Nakladatelství, v úterý 3. prosince 2019 z tiskárny), tedy ve středu 4. prosince 2019, k napsání věnování a k podpisu (pokud nevznikne nějaká technická závada).

2/ Další den si knihy odvezu podepsané k balení a přípravě k odeslání.

3/ Knihy pak budou dle specifikace od vás baleny a připravovány na Poštu.

4/ Od pondělí dne 9. prosince 2019 budou zabalené knihy Východ 2 a 1 ks Západ 2, dle adres objednatelů, dávány na Poštu a odeslány.



Já zde ještě dodávám, že kolegové jako třeba Kik a Š. Š. si asi budou přát osobní přebrání knihy a já jim rád vyhovím v týdnu od pondělí dne 9. prosince. Osobně jim zatelefonuji a knihy i s podpisem a věnováním jim předám, dle naší domluvy. Ostatní pak mohou knihy očekávat od Pošty po pondělí 9. prosince 2019.
I několika dalším přátelům, kteří mají se mnou domluvu osobně, pak ve stejné době po středě 4. prosince zavolám a domluvím si s nimi předání knih.
Naposledy upravil(a) michan dne 29/11/2019, 08:57, celkem upraveno 2 x.
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Knihy, recenze knih“